dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Śrem

Śrem,wielkopolskie

299 000 zł244 m² 1 224,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piętrowy, dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w centrum miejscowości Śrem. Parter: dwa pokoje, łazienka, kuchnia, hall, garaż - używany jako pomieszczenie. Piętro: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kluczbork

Kluczbork,opolskie

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w Kluczborku o łącznej powierzchni 380 mkw. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej, znajdującej się na piętrze budynku (ok 110 mkw), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

490 000 zł126 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł110 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania pół bliźniaka w okolicach Małej Poczty. ~ ~dom o powierzchni 110 m2 osadzony jest na 800 m2 działce która posiada wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniechowice

Gniechowice,dolnośląskie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Polecam do kupna komfortowy przestrzenny dom wolnostojący w Gniechowicach 240 mkw, około 20 minut do Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana na regularnej działce o pow. 2200 mkw pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

630 000 zł167 m² 3 783,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem w Lęborku o powierzchni użytkowej 166,51m2. Znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Elizówka

Elizówka,lubelskie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom warsztat działalność ogród wysoki standard Na sprzedaż wygodny dom o powierzchni 170m2. Dodatkowo na działce postawiony 4-5 lat temu dom o powierzchni 480m2 z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerniec

Czerniec,dolnośląskie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowa cena! W skład oferowanej nieruchomości wchodzi: budynek mieszkalny oraz działka o powierzchni 26 ar. Nieruchomość położona zaledwie 6 km od Lubina. Doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kampinos

Kampinos,mazowieckie

750 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Do sprzedania piętrowy dom, położony w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Kampinos na ładnej zagospodarowanej działce o powierzchni 2400mkw. Dom budowany 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Ekskluzywny dom wolno stojący dwukondygnacyjny całkowicie podpiwniczony o powierzchni całkowitej 400m2,użytkowej 228m2 usytuowany w ładnej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

595 000 zł176 m² 3 378,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na Osiedlu Zimowym w Katowicach, dzielnicy Dąbrówka Mała. Powierzchnia domu wynosi 176m2, natomiast powierzchnia działki 500m2. Budynek ma dwie kondygnacje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zaborowo

Leszno,wielkopolskie

329 000 zł145 m² 2 268,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom parterowy w Lesznie w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 125 m 2. Powierzchnia działki 350 m 2. Budynek w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednopiętrowy w zabudowie szeregowej, położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Dom bez podpiwniczenia, ocieplony, otynkowany, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wilkowyja

Rzeszów,podkarpackie

625 000 zł175 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do sprzedania dom w Rzeszowie wykończony w wysokim standardzie. Szeregówka skrajna o powierzchni mieszkalnej 175m.kw. usytuowany na działce 6,63a. Rozkład pomieszczeń: - parter: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Firma Art-Centrum Nieruchomości zastrzega, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę je traktować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

370 000 zł210 m² 1 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 489 m²

W ofercie sprzedaży urokliwe letnisko usytuowane w Pasie Nadmorskim w sąsiedztwie lasu i jeziora na działce o powierzchni 2489m2.Letnisko zaaranżowane na ekologiczne blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylesie

Leszno,wielkopolskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Piętrowy, dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Leszno, w dzielnicy Przylesie, na zamkniętym osiedlu. Parter: salon z aneksem kuchennym, pokój, wc, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łowicz

Łowicz,łódzkie

89 000 zł45 m² 1 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 384 m²

Zabudowana działka położona w Łowiczu w obrębie Bolimowska, województwie łódzkim. Powierzchni działki wynosi 2384m2, kształt prostokątny, szerokość 32m, a długość 65m. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

797 000 zł309 m² 2 579,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik brzezina. Przestronny, piękny dom na dużej zagospodarowanej działce. Przestronny, 3 kondygnacyjny, piękny i funkcjonalnie zaaranżowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sidzina

Kraków,małopolskie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej Kraków - Sidzina za cenę 649000zł do neg. Budynek wybudowany w 2006r. (zamieszkały w 2009r. , odświeżony w 2015r. ), Pow. ok. 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przemęt

Przemęt,wielkopolskie

185 000 zł113 m² 1 637,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Letniskowo-całoroczny dom z garażem o powierzchni 113 m2, zlokalizowany w rekreacyjnej miejscowości Wieleń. Pow. działki: 250 m2 Opis budynku: piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trzebiesławice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 655 m²

Oferujemy do sprzedaży ładny, wolnostojący dom o nowej architekturze położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta bezpośrednia! Do sprzedaży dom bliźniak o pow. uż. 114 m2 ( kubatura 561 m3) położony przy ul. Topolowej/ Węgrowskiej. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym mogący pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania cały parter willi z osobnym wejściem w Szczawnie-Zdroju. Dom zabytkowy, zbudowany w 1913 roku, mieści się w uzdrowiskowej strefie A nieopodal kortów tenisowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halna

Banino,pomorskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeżeli cenisz ciszę i kontakt z naturą polecamy dom w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu przy ul. Halnej w Baninie koło Gdańska. Piętrowy dom z ogródkiem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórz

Zagórz,podkarpackie

450 000 zł270 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona na osiedlu Nowy Zagórz, w mieście Zagórz, w skład której wchodzi grunt o powierzchni 1070 m2 oraz wolnostojący budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

460 000 zł180 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Sprzedam dom wolnostojący dwukondygnacyjny w miejscowości Czerwonak o powierzchni użytkowej 150m2. Budynek wykonany w technologi tradycyjnej z garażem przybudowanym do bryły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

595 000 zł240 m² 2 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

NR oferty W biurze 0-5103 Oferujemy do sprzedania dom z okresu międzywojennego położony w spokojnej części Świdnicy w otoczeniu drzew i w pobliżu parku usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł114 m² 4 397,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dane kontaktowe: marek Torończak Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

489 000 zł124 m² 3 927,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł180 m² 3 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

250 000 zł138 m² 1 811,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa cena - 250 000 zł. 0 % prowizji od kupującego! Nowo wybudowany budynek mieszkalny położony w Krzeczynie Wielkim. Dom spełni potrzeby 5 osobowej rodziny, gwarantuje komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

280 000 zł96 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nowa atrakcyjna cena! oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny O powierzchni użytkowej 96 m2 I budynek garażowo - gospodarczy O powierzchni 54 m2 , działka 2900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złoty Stok

Złoty Stok,dolnośląskie

199 000 zł130 m² 1 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Złoty Stok ul. Spacerowa. Dom po generalnym remoncie z ogródkiem i z garazem. Budynek 3 kondygnacyjny: parter - łazienka z natryskiem, ubikacja, kotłownia, przedpokój, salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Preczów

Preczów,śląskie

499 000 zł164 m² 3 042,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Oferujemy do sprzedaży dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek jest w całości podpiwniczony, ocieplony i otynkowany.Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

530 000 zł125 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny położony na ładnej, równej działce o pow. 1369m2 w dzielnicy Hałcnów. Budynek z 2007 roku. Wybudowany z pustaka ceramicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W północno wschodnich okolicach Psiego Pola budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow 120m2 na działce 400m2 z wyjątkowo przyjemnym i dobrze zkomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

250 000 zł220 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom usytuowany na 8ar działce położony w okolicach Wieliczki- ok.9km od centrum w stronę Dobranowic ( Grajów)Dom z lat 70, media: prąd, gaz, szambo, woda z własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszotary

Rzeszotary,małopolskie

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Pięknie położony dom w miejscowości Rzeszotary na dużej 24 arowej widokowej działce. Dom został wybudowany w 2011 roku według własnego projektu. Parter - salon - kuchnia z jadalnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 500 000 zł575 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję w Julianowie - w pobliżu Lasu Kabackiego. Dom zbudowany i wykończony gustownie, materiałami najwyższej jakości, stanowi połączenie klasyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w Niepołomicach za cenę 390000zł. Budynek w stanie surowym zamkniętym , media podłączone. Położony na 10 ar. działce. Projekt domu Dom.