dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Legacz

Legacz,mazowieckie

275 000 zł150 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Urocze miejsce dla osób poszukujących ciszy I spokoju W odleglości 40km od centrum warszawy Mała miejscowość z domami całorocznymi i rekraacyjnymi Działka 1280m2 z niedużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzywda

Krzywda,mazowieckie

760 000 zł250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojacy na pięknej dużej działce częściowo zalesionej, ok. 8 km od Janowca. Nieruchomość położona przy asfalcie. Na parterze salon, kuchnia, pokój, łazienka, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Będzin,śląskie

445 000 zł200 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Będzin przy ulicy Armii Krajowej na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom stoi na działce o pow. 532 m 2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Motycz-Józefin

Motycz-Józefin,lubelskie

587 000 zł145 m² 4 048,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim, parter z poddaszem użytkowym. Pomagamy W uzyskaniu kredytu! :kontakt do agenta Artur Bogaj Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dalechowice

Dalechowice,świętokrzyskie

215 000 zł185 m² 1 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Polecamy na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym i garażem 3-stanowiskowym wraz z działką 31 ar. Dom znajduje się w pobliżu Proszowic, ok. 37 km od Krakowa. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

378 000 zł160 m² 2 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący, stan developerski, lubin, gorzyca, 160m2, 378.000,00 zł, sprzedaż. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w stanie developerskim (bez ocieplenia dachu) o pow.160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Nadolice Małe,dolnośląskie

750 000 zł178 m² 4 213,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Komfortowy dom wolno stojący położony 3 km od Wrocławia w miejscowości Nadolice Małe.Dom wybudowany w 2012 roku. Zamieszkaly od 2015. Parter to przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

677 000 zł170 m² 3 982,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Segment środkowy, podpiwniczony.Garaż. Drzwi i okna antywłamaniowe.Ochrona i monitoring. Zagospodarowany ogród. Spokojna, zielona okolica.Bardzo blisko las.Domowe gospodarstwa, gdzie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

340 000 zł160 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie deweloperskim o pow. całkowitej 160 mkw na działce o pow. 430 mkw na Stradomiu. Na parterze jest salon, kuchnia, toaleta, wiatrołap oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Krasienińska

Wola Krasienińska,lubelskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie zagospodarowaną działkę zabudowaną domem wolno stojącym, murowanym z czerwonej cegły. Zapraszamy do Biura po ofertę! pomagamy W uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świt

Lublin,lubelskie

950 000 zł165 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom po kapitalnym remoncie! bardzo atrakcyjna dzielnica węglin- świt. W podpiwniczeniu garaż na 2 samochody, pralnia, kuchnia, kotłownia, parter: salon, kuchnia, łazienka z wc (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bociańska

Łapy,podlaskie

120 000 zł75 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:614 m²

****sprzedane**** Z naszych ofert przedstawiamy państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zabudowaną domem drewnianym, mieszkalnym, położoną w doskonałej lokalizacji Łap przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słupno

Słupno,mazowieckie

460 000 zł197 m² 2 335,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

- dachówka - brama garażowa na pilota, - drzwi wejściowe antywłamaniowe na specjalne zamówienie - elewacja - okna białe - dwa balkony na górnym poziomie - taras na dolnym poziomie - tynki gipsowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

329 900 zł100 m² 3 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super oferta! Domy w zabudowie bliźniaczej na nowopowstającym osiedlu, 3km od centrum Kórnika. Dom 97 m2 z działką ok. 500 m2. Dom wybudowany w standardzie developerskim w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

460 000 zł95 m² 4 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika! kliknij poniższy link: dom położony na nowym osiedlu. Dojazd do Poznania 10 minut trasą S11, do Kórnika 5 minut trasą S1, w którym mamy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szeligowska

Szeligi,mazowieckie

699 000 zł229 m² 3 052,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak z miłymi sąsiadami. Piękny ogród. Dom zbudowany z cegły klinkierowej, śmiało może służyć dla rodziny wielopokoleniowej. Funkcjonalny rozstaw pomieszczeń na trzech poziomach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 076 000 zł312 m² 3 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Do sprzedania domom z 2000r. o powierzchni 234m2 na bardzo ładnej działce o powierzchni 1277m2 graniczącej z lasem. O klimatyczne otoczenie domu zadbał architekt krajobrazu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

406 000 zł82 m² 4 109,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

| 48g22401 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " bożenaz7 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rataje

Rataje,dolnośląskie

199 000 zł87 m² 2 287,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom o pow. 87m 2 posadowiony na 39arowej działce w miejscowości Rataje wraz z zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni ok 300m 2. Rataje - 10km od Wołowa; 35km od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

185 000 zł140 m² 1 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność. Cenisz spokój, harmonię z naturą? Chcesz odreagować po ciężkim dniu pracy? Ten dom jest dla Ciebie! Sprzedam piękny dom w zielonym Raszkowie, 15 km od Kłodzka, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

629 000 zł220 m² 2 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok 220 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

344 000 zł66 m² 4 320,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

| 130g11588 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Cypisek " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Cena domu jest do negocjacji Sprzedam zadbany, dwupiętrowy dom o pow.260m , a powierzchni mieszkalnej 160 m działka 654m , położony w Szczawnie-Zdrój. Dom ma ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubowierz

Lubowierz,lubelskie

770 000 zł285 m² 2 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 901 m²

NA sprzedaż siedlisko / dom wolnostojący Z domkami letniskowymi W malowniczej miejscowości lubowierz Oferujemy na sprzedaż piękna nieruchomość gruntową wraz z domem wolnostojącym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

399 000 zł260 m² 1 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dziechcinka. Nowa okazała willa zlokalizowana w urokliwym, spokojnym otoczeniu, blisko centrum. Pow. domu ok. 260 m2 - z garażem dwu stanowiskowym, pow. działki 717 m2. Parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Moczydłowska

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł270 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Ursynów ul. Moczydłowska - 1/2 bliżniaka, dom znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Skrajny bliżniak.Urocze, spokojne miejsce - cisza, spokój, widok na zieleń i las kabacki. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 500 000 zł345 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Jeśli szukacie Państwo wolnostojącego domu w pięknej i spokojnej okolicy zapraszam do obejrzenia tej oferty. Funkcjonalny i bardzo zadbany dom jednorodzinny w Podkowie Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł127 m² 6 703,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

1.DANE KONSTRUKCYJNE -Ławy żelbetowe zbrojone,wylewane z betonu B-20. -Ściany fundamentowe murowane z bloczka betonowego,ocieplone styropianem gr.10cm,izolacja pozioma z papy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł320 m² 4 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Do sprzedania pół czteropoziomowego bliźniaka, pięknie położonego wśród wysokich sosen na działce o powierzchni 521 m2. Dom ma powierzchnię użytkową 320 m2. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

290 000 zł110 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biezdrowo

Biezdrowo,wielkopolskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta zweryfikowana przez pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Na sprzedaż dom w miejscowości Biezdrowo, 5 km od Wronek. Działka o pow. 1000m2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

665 000 zł267 m² 2 490,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:672 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 168,70 m 2 położony na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Na parterze znajdują się salon z kominkiem, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dys

Dys,lubelskie

575 000 zł170 m² 3 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

- - na sprzedaż nowoczesny dom z poddaszem użytkowym w bliźniaku w stanie deweloperskim w Dysie, ok. 1 km od Lublina (4 km od C.H. Galeria Olimp). Dom ma powierzchnie 170mkw, użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

660 000 zł220 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Wolnostojący, parterowy dom z poddaszem użytkowym, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu pod lasem, na granicy Konstancin-Jeziorna. Powierzchnia parteru-120 m2, poddasza - 100 m2 (bez skosów). Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność Maksymalnie 15 minut od Woli Justowskiej a zyskujemy, ciszę, świeże powietrze i piękne widoki! Luksusowa 300metrowa rezydencja usytuowana na kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł300 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego na Nowych Włochach w bardzo dobrej lokalizacji przy spokojnej ulicy, w oddaleniu od torów kolejowych. Dom dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Skalmierzyce

Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie

295 000 zł137 m² 2 153,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji! kameralne osiedle W zabudowie bliźniaczej W nowych skalmierzycach kolejny etap Kameralne osiedle o ciekawej architekturze w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł186 m² 4 564,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy, przestronny i pięknie urządzony dom z ogrodem, zlokalizowany na jednym z najmodniejszych osiedli Rzeszowa może być Twój! Cisza, spokój, bezpieczeństwo i bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

do sprzedania dom jednorodzinny z możliwością zamieszkania 2 rodzin lokalizacja domu w super dzielnicy i miejscu oferją ta jest warta zdjęcia nie pokazują wartości i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

232 000 zł61 m² 3 666,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 174 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Poziomka 3 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Radzyń Podlaski

Radzyń Podlaski,lubelskie

306 000 zł264 m² 1 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²