dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Pępowo,pomorskie

440 000 zł212 m² 2 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Nowoczesny bungalow zlokalizowany w miejscowości Pępowo. Bardzo dobre położenie, do Gdańska 12 km, do Żukowa 2 km, do obwodnicy Trójmiasta 8 min jazdy samochodem. Miejscowość jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł290 m² 4 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:990 m²

Pełny metraż domu z piwnicami i garażem 340 m. Dom wybudowany w 1985 roku z cegły,kryty blachodachówką.Jest zgoda na rozbudowe.Może pełnić funkcje domu dwurodzinnego. Parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

249 000 zł77 m² 3 246,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika! Osiedle to położone jest zaledwie 15km od Poznania - wieś położona w województwie wielkopolskim, w gminie Kórnik. Miejscowość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Skalmierzyce

Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie

295 000 zł137 m² 2 153,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji! kameralne osiedle W zabudowie bliźniaczej W nowych skalmierzycach kolejny etap Kameralne osiedle o ciekawej architekturze w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

336 000 zł103 m² 3 030,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 206 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Miniaturka ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł126 m² 4 682,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dojazd drogą asfaltową + 250 droga utwardzana. Media -prąd, woda, gaz, kanalizacja doprowadzona (do podłączenia). Teren domów jednorodzinnych , Łąka , las, cicho segment środkowy Trzy sypialnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł240 m² 6 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży połowa bliżniaka położona na Sadybie przy spokojnej, ładnej uliczce w otoczeniu tylko niskiej zabudowy. Działka o pow. 336m2 - dużo większa od przeciętnej w tej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osmolice Pierwsze

Osmolice Pierwsze,lubelskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 70m2 położony na działce 40a w Osmolicach Pierwszych. Dom do remontu, w środku są 2 pokoje i przedpokój, kuchnia w oddzielnym budynku. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

325 000 zł125 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Na sprzedaż: klasyczny dom w nowoczesnej aranżacji. Zaletą parteru jest otwarta, kuchnia, praktyczna spiżarnia, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

399 000 zł128 m² 3 105,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam domy jedorodzinne wolnostojące o powierzchni 132m2 z działką 847m2. Znajdują się na nowym, kameralnym osiedlu 5km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

326 000 zł93 m² 3 556,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

| sprzedaję tą konkretną działkę i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 206 tys.). Dom jest ciepły z kompletem instalacji, przy budowie - trwającej 2 miesiące gotówka, 3 kredyt - stosujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

260 000 zł72 m² 3 020,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 175 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Sara Z87 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie

Długie,lubelskie

640 000 zł360 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w miejscowości Długie przy trasie Lublin- łęczna. Dom składający się z dwóch kondygnacji, z czego partee stanowi w chwili obecnej lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł188 m² 3 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Nowy dom idealny dla 3-4 osobowej rodziny ceniącej spokój i wygodę oraz kontakt z naturą. Dwie kondygnacje bez skosów. Na piętrze 3 sypialnie, łazienka. Na parterze obszerny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł398 m² 3 015,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom z lat 90 tych.Mimo iż jest to segment ,zarówno z ogrodu jak i z przed domu widok przestrzenny.Bardzo widny,wiele okien w pomieszczeniach.Okna od ogrodu wymienione na pcv,od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Filomatów

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł110 m² 18 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Doskonała lokalizacja przy parku " Znicza" na Pradze Południe. Dom z 1936r. do remontu lub rozbiórki. Największą wartość przedstawia działka - w tym miejscu i w tych rozmiarach nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom w kameralnej, bezpiecznej i atrakcyjnej okolicy blisko lasu. Wolnostojący z dużą działką. Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem wyposażonym w płaszcz wodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Krzelów

Krzelów,dolnośląskie

180 000 zł180 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 336 m²

Dom poniemiecki o pow. ok 180m 2 posadowiony na 33,36arowej działce w miejscowości Krzelów wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni ok 350m 2 + 200 m strychu. Krzelów - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czuby Południowe

Lublin,lubelskie

950 000 zł202 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom w centrum Lublina. Dom o powierzchni 202m2 położony na działce o powierzchni ok. 1230m2. Położenie domu w bardzo dobrej komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Macierzanki

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł280 m² 2 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bliźniak o powierzchni całkowitej 300m2 z cegły z 1988r na działce 750m2 na Osowie przy cichej ulicy w pobliżu lasu. Z działki 300m2 stanowi własność a 400m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł150 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom znajduje się w cichym i zielonym miejscu,gdzie widok wiewiórki albo sowy jest codziennością. W 10 min spacerkiem możemy być w ogródkach nad Wisłą,a w 20 min na Zegrzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

695 000 zł220 m² 3 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolno stojacy po generalnym remoncie do wprowadzenia Węglin płn Oferujemy do sprzedaży dom z piękną działką na Węglinie, sąsiedztwo ogródków działkowych. - podpiwniczenie: garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł449 m² 4 008,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:773 m²

Funkcjonalny dom dwurodzinny po rozbudowie.(oddzielne wejścia do dwóch niezależnych cześci budynku). Dużo zadbanej zieleni od frontu i w ogrodzie wewnętrznym. Położenie i wielkość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białka

Białka,lubelskie

105 000 zł60 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Białka Gmina Milejów. W skład siedliska wchodzi dom wolno stojący 60 mkw, wykonany z bali drewnianych , otynkowany, umeblowany. Budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

427 000 zł142 m² 3 007,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący w stanie surowym zadaszonym (projekt dorotka), wybudowany na dużej pięknej działce w Uniszowicach. Istnieje możliwość zakupienia działki pustej w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lisewiec

Lisewiec,pomorskie

313 000 zł84 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 204 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Olek Z64 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

655 000 zł267 m² 2 453,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż polecam dom wolnostojący o pow. użytkowej 168 m 2 w najlepszej lokalizacji Świdnicy. Dom składa się: i kondygnacja obszerny salon z kominkiem, kuchnia ze spiżarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Raczkiewicza

Kraków,małopolskie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność Dom w stanie surowym w cichej lokalizacji. Pierwotnie pomyślany jako dwurodzinny ( dół + góra ) ale może funkcjonować jako jednorodzinny. Łącznie 6 pokoi , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Targówek

Warszawa,mazowieckie

618 000 zł180 m² 3 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

dom 3 rodzinny ocieplony i wymienione okna ogrzewanie na gaz Góra domu mieszkalnego budynek ma trzy kondygnacje do sprzedaży jest drugie piętro 110m() + 70m poddasze do w adaptacji /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zemborzyce Podleśne

Zemborzyce Podleśne,lubelskie

660 000 zł320 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Do sprzedania: *dom parterowy z poddaszem do możliwej adaptacji, wybudowany w 2013 r. *Powierzchnia całkowita wynosi ok. 320m2 natomiast użytkowa ok. 210 m2. [ poddasze do adaptacji: 130 m2 ].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży połowa blizniaka na działce 385m2 na Starych Włochach. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 70m2. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, spizarnia, garderoba. Na działce garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

455 000 zł160 m² 2 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Nowa niższa cena! oleśnica / rataje / garaż. Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowany w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

489 000 zł252 m² 1 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Dom 252 m2 w super lokalizacji z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej( fryzjer, kosmetyka, sklep, biuro, kwiaciarnia itp). Super oferta! Nowoczesny, komfortowy dom z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

933 000 zł100 m² 9 252,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

| 99b16684 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Krysia Z3 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowa Wólka

Nowa Wólka,lubelskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący typu bliźniak w Nowej Wólce (woj. lubelskie). Łatwy dojazd do Lublina -około 20 minut samochodem. Nieruchomość jest usytuowana na dużej, zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

950 000 zł360 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parter : kuchnia+gabinet+łazienka+kotłownia+garaż ( 40m ) I piętro : kuchnia+łazienka+salon 40Mm +sypialnia 15m II piętro : 3 sypialnie ( w dwóch skosy )+łazienka+garderoba Stryszek ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²