dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Orchowo

Orchowo,wielkopolskie

290 000 zł170 m² 1 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Bardzo ładny, duży dom w bliskiej okolicy Orchowa ok. 6 km. Nieruchomość leży w cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie pól i innych zabudowań mieszkalnych ok. 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zatorze

Leszno,wielkopolskie

895 000 zł276 m² 3 242,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferujemy do sprzedaży luksusowy dom w zabudowie wolnostojącej z wewnętrznym krytym basenem, zlokalizowany w Lesznie, dzielnicy Zatorze. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

329 900 zł100 m² 3 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super oferta! Domy w zabudowie bliźniaczej na nowopowstającym osiedlu, 3km od centrum Kórnika. Dom 97 m2 z działką ok. 500 m2. Dom wybudowany w standardzie developerskim w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Staw

Nowy Staw,lubelskie

574 000 zł142 m² 4 042,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w gm.Niemce ( nowy staw ) o powierzchni 142m2 na działce 1025m2. Dom budowany dla siebie! pełne wyposażenie W cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

476 000 zł155 m² 3 070,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- zamiana domu na mieszkanie 4-pokojowe W oleśnicy Z dopłatą magda janik, tel. Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Dom 200m2 Białołęka na działce 600m2,podpiwniczony. Parter - lokal użytkowy na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tujowa

Piaseczno,mazowieckie

950 000 zł205 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Dom z duszą z pięknym zalesieniem i linią brzegową rzeki. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta bez prowizji od kupującego + dla naszych klientów karta rabatowa na wyposażenie wnętrz. Nowoczesny i funkcjonalny dom o powierzchni 230m2 położony na działce wielkości 7,3ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:597 m²

Sprzedam nieruchomość składającą się z domu parterowego z mieszkalnym poddaszem i piwnicą oraz oficyną mieszkalną o łącznej powierzchni użytkowej ok. 160 m2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dragacz

Dragacz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł190 m² 2 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 000 m²

Oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż dom piętrowy ,podpiwniczony wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m 2 w Dragaczu, mieszczący się na działce o powierzchni 4900m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

768 000 zł186 m² 4 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Bardzo ładna połowa bliźniaka.Urządzony w stylu nowoczesnym, gotowy do zamieszkania, w spokojnej okolicy Marek, osnowa Puszczy Słupeckiej. Parter: 89m2 / salon z kominkiem 33,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

= super oferta= Blisko nowej stacji metra, blisko do przedszkola, sklepu, infrastruktury, spokojna i cicha okolicy - przekonaj się już dzisiaj Segment na warszawskim Zaciszu blisko nowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / śliczny / gabinet fryzjerski Polecam piękny dom wolnostojący w okolicach Oleśnicy (sokołowice) o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grzybowice

Zabrze,śląskie

350 000 zł151 m² 2 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Cztery domy W zabudowie bliźniaczej W trakcie budowy Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 151 m2 i użytkowej 91 m2. Budynek niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Irminy

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł398 m² 3 515,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:289 m²

segment środkowy na Zaciszu w okolicach ulicy Irminy. Cicha, spokoja okolica domów jednorodzinnych. Piwnica: garaż, pralnia, kotłownia, spiżarnia parter: kuchnia 12m, salon z aneksem jadalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

455 000 zł153 m² 2 980,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** skorupy * domy W zabudowie szeregowej * 455.000 zł OFERTA W PROGRAMIE 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację nowego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

725 000 zł260 m² 2 788,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom jest świeżo po remoncie. Za ogrodzeniem domu znajduje się las oraz tzw.glinianki .Działka jest bardzo ładnie zagospodarowana W domu sa duże pomieszczenia I poziom- przedsalon ok28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Bieniewiec,mazowieckie

279 999 zł116 m² 2 413,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 846 m²

Działka o powierzchni ok. 1800 m2 z wybudowanym domem, położona w zalesionym terenie w odległości 37 km od Centrum Warszawy (ok. 30 min jazdy samochodem trasą katowicką). Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

400 000 zł240 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:985 m²

Budynek mieszkalny zlokalizowany w Szczyrku na działce o powierzchni 985 mkw.Budynek z roku 1950 przeznaczony do remontu, własciciel posiada projekt rozbudowuy na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł160 m² 5 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 160m2, segment południowy, położony w cichej, spokojnej dzielnicy Wawer , nazywanej płucami Warszawy. Dom znajduje się na zamkniętym strzeżonym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

427 000 zł111 m² 3 711,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 237 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Leo ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom nowoczesny , o wysokim standardzie. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 pokoje ( 20 m2, 20 m2 , 20 m2 , 15 m2) oraz łazienka (virelleyo i granity) , natomiast parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wołodyjowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł226 m² 7 300,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce 541 m2. Cztery kondygnacje : piwnica + garaż (wys. 2,40), parter (wys. 2,75), 1 piętro (wys.2,75), poddasze (wys. 2,20). Łazienka na każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo dobry kompromis świeżego powietrza, spokoju, jakości wykończenia oraz ceny.Położony stosunkowo blisko trasy toruńskiej, centrów handlowych i szkół.Nowoczesne rozwiązania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł368 m² 2 581,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej 368 m2 (użytkowej 243 m2), położony w osiedlu Kobiałka na zielonej Białołęce. Malownicza, leśna działka o powierzchni 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

389 000 zł161 m² 1 983,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 299 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Dom przy Cyprysowej 14 ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

299 000 zł134 m² 2 233,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Wilkowicach. Segment "A" - prawa strona budynku. Media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

parter - ok.120 m2 (wysokość 3,80m): hol - 20m2, salon 31 m2, pokój - 35,4 m2, gabinet- 14 m2, widna kuchnia-22,1m2, wc- 1,5 m Piętro ok.120 m2 (wysokość- 3,50 m): cztery sypialnie (27,6 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Łapy,podlaskie

250 000 zł135 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

****sprzedane****** Z naszych ofert przedstawiamy państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zabudowaną domem murowanym mieszkalnym, piętrowym położoną w doskonałej lokalizacji w Łapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Dom o pow. 140 m , położony na działce o pow. 640 m . Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:899 m²

Idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku, a jednocześnie bliskości miasta. Na sprzedaż Dom mieszkalny na działce w kalinówce. Cisza, spokój, zieleń a jednocześnie 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł210 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

dom częściowo podpiwniczony z garażem i pomieszczeniami gospodarczym Parter: kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, oranżeria, częściowo zadaszony, taras oraz oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł255 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy Państwu dom do sprzedaży na Zaciszu Dom typu bliźniak położony w spokojnej okolicy domków w okolicach osiedla Róży Wiatrów, mała spokojna uliczka, którą przemieszczają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik tel. Polecam uroczy dom znajdujący się w okolicach Oleśnicy (oddalony ok. 5km od granic miasta). Dom murowany - ceramika, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Dom wolnostojący z lat sześćdziesiątych, cztero pokojowy o pow. mieszkalnej 110 m2. Działka o pow. 1704 m2. Na działce znajduje się budynek o pow. 140 m2 przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł236 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Kup bez prowizji! Sprzedam niedawno wykończony dom jednorodzinny. Ściany trójwarstwowe z dodatkowym ociepleniem styropianem z zewnątrz. Okna bardzo wysokiej jakości drewniano-aluminiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moszna

Moszna,lubelskie

320 000 zł250 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom o powierzchni 250m2 znajdujący się na działce 18'sto arowej. Dom w stanie surowym otwartym.! projekt domu beta 3! Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł135 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:736 m²

Dom położony w prestiżowej dzielnicy - Krzyki Ołtaszyn. Racjonalnie zaprojektowane wnętrze stanowi dodatkowy walor. W przyziemiu znajdują się liczne pomieszczenia pomocnicze - warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

570 000 zł248 m² 2 301,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej, zlokalizowany w Rawiczu. Media: prąd, woda, gaz, szambo, centralne ogrzewanie. Powierzchnia domu: 247,69 m2. powierzchnia działki: 726 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

1 180 000 zł200 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Doskonała lokalizacja! atrakcyjny dwukondygnacyjny dom wolnostojący z 2000 roku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na 5arowej zagospodarowanej działce. Przyziemie: garaż jednostanowiskowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Węglin

Lublin,lubelskie

673 262 zł180 m² 3 740,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej, o całkowitej pow. 180,48 mkw i mieszkalnej 109,57 mkw, posadowiony na działce o pow. 595,50 mkw w zachodniej części Lublina Dom posiada 3 kondygnacje.