dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

750 000 zł430 m² 1 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

W centrum Brwinowa na działce o powierzchni 1198m2 znajduje się wolno stojący budynek mieszkalny z 1990 roku o powierzchni całkowitej 430 m2 (pow. użyt. 300m2). Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowno

Borowno,śląskie

196 000 zł150 m² 1 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Do sprzedania Dom w Borownie o powierzchni 80m2 na działce 3900m2 o szerokości 18m2,wybudowany w 1960 roku,składający się z: 2 pokoi,kuchni,łazienki,spiżarki z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Książenice

Książenice,mazowieckie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W bardzo spokojnym, zalesionym miejscu znajduje się działka o pow. 2000m2 ogrodzona siatką z bramą wjazdową z kątownika. Na działce posadowiony jest budynek całoroczny o pow. 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

930 000 zł250 m² 3 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedania dom o powierzchni około 250m2 na leśnej działce o powierzchni 2200m2 Na parterze salon z kominkiem ok. 30m2 i wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia, wc, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom o powierzchni 210 m.kw. posadowiony na działce o pow. 900 m.kw. zbudowany z materiałów najwyższej jakości z dbałością o szczegóły wykończenia. budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pląsy

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Atrakcyjny i przestronny dom 300m 2 na skraju zabudowy szeregowej położony na dużej działce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

330 000 zł157 m² 2 101,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Polecam do sprzedaży jeden z dwóch domów w stanie deweloperskim w Dusznikach na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Domki o powierzchni 158m2 położone na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jedyny taka oferta i tylko u nas. Cena do negocjacji! Dom usytuowany jest ok 800 m od zalewu Zegrzyńskiego w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu lasów. Powierzchnia 82 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipnica

Lipnica,dolnośląskie

505 000 zł240 m² 2 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 429 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w okolicach Wołowa ok. 35km od Wrocławiu, budynek parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 240m2 położony w enklawie lasu na działce 0,2429ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Klimka

Gościcino,pomorskie

320 000 zł135 m² 2 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym. Położony w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, dogodny wyjazd na drogę krajową nr 6. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosty

Mosty,pomorskie

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Klienci kupujący 0%prowizji Oferta od dewelopera objęta programem MDM >Nowe domy z ogrodem w cenie mieszkań< jeżeli chcesz zamieszkać we własnym domu z ogródkiem, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł133 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny dom bliźniaczy W wałbrzychu Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu ładnego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Wałbrzychu w dzielnicy Rusinowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kleszczów

Żory,śląskie

168 000 zł110 m² 1 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Tylko U nas! dom W kleszczowie W bardzo niskiej cenie! jedyne 168 000 zł! Komplex Nieruchomości przedstawia ofertę na wyłączność domu wolnostojącego zlokalizowanego w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szamotulska

Rokietnica,wielkopolskie

589 000 zł160 m² 3 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:409 m²

Polecam Państwu do sprzedaży bardzo ładny dom wolno-stojący o powierzchni całkowitej ok. 160m2 położony w Rokietnicy. Budynek wybudowany w 2006 roku; na dachu dachówka, fasada ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

606 000 zł170 m² 3 563,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Klient Zamknięte Osiedle domów zlokalizowane na granicy Gdyni i Chwaszczyna w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksów leśnych i parkowych. Z dwóch stron naturalną granicę działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł124 m² 5 072,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam skrajny nowy segment o powierzchni 124m2 plus poddasze ok 60m2 na dużej działce 280m2 gotowy do odbioru. Dom wybudowany metodą tradycyjną z należytą starannością. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pilchowo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 000 zł230 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Świetna oferta nowego domu wolnostojącego położonego w malowniczej części Pilchowa w otoczeniu nowych domów i zieleni. Na uwagę zasługuje dobre połączenie z centrum miasta-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł167 m² 3 592,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj na wyjątkowym osiedlu Oferujemy Państwu do sprzedaży nową inwestycję mieszkaniową- osiedle domów- której projekt skierowany jest do klienta ceniącego nowoczesne, odważne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stary Toruń

Stary Toruń,kujawsko-pomorskie

610 000 zł185 m² 3 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na dużej działce. Domy w zabudowie bliźniaczej na dużej działce do zamieszkania zbudowane w oparciu o projekt Clermont zaledwie 10 minut drogi od Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy budowy domu według wybranego projektu i nie dotyczy działki! Oferujemy nowoczesne i energooszczędne domy na każdą kieszeń. Optymalne powierzchnie, bez zbędnych nadmetraży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pułaskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 110m2 w prestiżowej, uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich Zdrój, przy ul. Pułaskiego. Dom: jednorodzinny budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

389 000 zł130 m² 2 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 130m2 (użytkowej 107m2) na działce o powierzchni 260m2 w okolicy ulicy Półłanki w Krakowie - dzielnica Podgórze. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący o pow. 216m2, wybudowany w 1990r na działce o pow.1000m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu domów jednorodzinnych, dojazd - z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

499 000 zł166 m² 3 015,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowe ciekawe domy Oferujemy nowy dom wolno stojący dwu-lokalowy zlokalizowany na pograniczu Gdyni i Chwaszczyna. Dom oddawany w stanie deweloperskim z możliwością indywidualnych uzgodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł220 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom częściowo do wykończenia I własnej aranżacji. Oferujemy do sprzedaży dom bliźniak z 1997 r. o powierzchni całkowitej 220 m2, położony w pięknej dzielnicy- gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

650 000 zł224 m² 2 901,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom o pow całkowitej 224mkw składa się z 5 pokoi, kuchni z pomieszczeniem pomocniczym, 2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego, strychu i garażu przy budynku ze stryszkiem. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

442 000 zł117 m² 3 674,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 232 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " w lucernie 4 ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Nieruchomość położona w malowniczej części Podkowy Leśnej w odległości ok. 800 m do stacji kolejki wkd Podkowa Leśna Głowna. Działka ze starodrzewem i nasadzeniami ozdobnymi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 950 000 zł512 m² 7 714,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 667 m²

Do sprzedania nietuzinkowy dom z bardzo bogata historią. Dom od początku w rękach jednej rodziny. Nieruchomość o powierzchni 2667 m.kw zabudowana przedwojenną rezydencją z 1931.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupsk

Słupsk,pomorskie

750 000 zł330 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom O charakterze rezydencji W bardzo cichej okolicy! Przedstawiamy ofertę skierowaną dla wymagających klientów, ceniących oryginalne rozwiązania architektoniczne, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

120 000 zł88 m² 1 360,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:827 m²

Domum nieruchomości prezentuje Wszystkim pragnącym spokoju w malowniczym zakątku na wsi polecamy dom w budowie położony w Złotnikach Kujawskich. Budowany wg projektu delicja autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Orle,pomorskie

770 000 zł231 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Energooszczędny! solary! Piękny, przestrzenny dom wolnostojący z dużym tarasem i zejściem z tarasu do dużego ogrodu z licznymi nasadzeniami. Budowany z materiałów b. dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:737 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 220 m2 wybudowany został w 1974 r. na działce o powierzchni 727 m2 i składa się z trzech kondygnacji. W przyziemiu znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

390 000 zł256 m² 1 523,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Szmaragd_2 powierzchnia całkowita 256m2, 135.60 m2 + garaż 17.80 m2 Obecnie dom w stanie surowym otwartym: dach pokryty dachówką. Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

505 000 zł165 m² 3 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:904 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom wolno-stojący o powierzchni użytkowej 148m2 (całkowitej 165m2) na działce 904m2 w stanie deweloperskim w Kiekrzu. Dom zbudowany z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

569 000 zł150 m² 3 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Kameralny segment położony w spokojnej dzielnicy Pruszkowa. Budynek po remoncie, wymienione grzejniki, okna, łazienki po remoncie. Na parterze salon z jadalnią, kuchnia, wc, hall oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

840 000 zł320 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedamy starannie wybudowany, całkowicie wykończony, dom duży dom w Brzozówce gmina Obrowo z wyjątkowym ogrodem, na ekskluzywnym osiedlu domów jednorodzinnych w Brzozówce pod Toruniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Żelistrzewo,pomorskie

299 000 zł88 m² 3 397,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nasi Kupujący nie płacą prowizji. >Kameralny dom w pobliżu Zatoki Puckiej< Przedmiotem oferty jest dom z zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej miejscowości Żelistrzewo koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Białystok,podlaskie

380 000 zł117 m² 3 247,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja dom W zabudowie szeregowej skrajny! Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Dojazd od Solniczek, działka w granicach Białegostoku. Dom znajduje się przy pięknej łące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Okazja cenowa! Na sprzedaż połowa domu o powierzchni wpisanej w kacie notarialnym 60 m2 (powierzchnia użytkowa). Widać że powierzchnia połowy domu jest większa. Dom do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Wolnostojący dom z lat siedemdziesiątych, o pow. użyt. 87 m2 , posadowiony na działce o pow. 625 m2. Budynek wykonany z pustaka - podpiwniczony. Piwnice: garaż i pom. gospodarcze.