dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Asesora

Gdańsk,pomorskie

980 000 zł347 m² 2 824,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Klient idealna propozycja do zamieszkania I pod działalność! Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący, dwupiętrowy o pow. 347 m2 posadowiony na działce o pow.520 m2. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Ceradz Dolny,wielkopolskie

899 000 zł171 m² 5 257,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 379 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na działce o pow. 4397 m2 wraz z ogrodem i stawem ostatnia w tym rejonie. . Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł473 m² 6 765,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spacious semi-detached house with a well-kept garden located in a quiet and safe area - Mokotów-Służew. Good communication with a city center - just 500 m to a Metro station, fast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zarzecze

Katowice,śląskie

1 280 000 zł161 m² 7 945,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Luksus! najwyższy standard! Do sprzedania luksusowy, wolnostojący dom w Katowicach - Zarzeczu na osiedlu Pod Dębem położony na działce 1005m2. Na powierzchni 161m2 znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

385 000 zł180 m² 2 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej , w dzielnicy Ząbkowice. Dom o powierzchni 180 m2 posadowiony jest na działce 800 m2. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Dobków

Dobków,dolnośląskie

1 370 000 zł812 m² 1 687,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 014 m²

Doskonale funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne. Wg renomowanych portali turystycznych, jedno z najznakomitszych b&b w Polsce. Obiekt gotowy do kontynuowania prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krucza

Nidzica,warmińsko-mazurskie

360 000 zł210 m² 1 710,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Nidzicy. Nieruchomość usytuowana jest na przedmieściach w spokojnej okolicy, przy ulicy Kruczej. Dom znajduje się na działce o powierzchni 405 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Tarnowskie Góry,śląskie

799 000 zł129 m² 6 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do sprzedaży nowy dom na prestiżowym Osiedlu Sielanka. Dom zamieszkały przez 1 rok. Cały wykończony, sprzedawany z całym wyposażeniem. Zaprojektowany indywidualnie przez projektanta. Cały ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zachodnia

Gościcino,pomorskie

790 000 zł227 m² 3 483,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 226,78 m2 położony w Gościcinie na działce o powierzchni 1020 m2. Budynek posadowiony jest na płaskim terenie, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cieszyn

Cieszyn,śląskie

199 000 zł150 m² 1 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej z 1912 roku, podpiwniczony, parterowy z poddaszem o powierzchni ok 140 m . Budynek posadowiony jest na 7 arowej, ogrodzonej działce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

365 000 zł125 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja- nowy, wolnostojący dom w Żorach tylko-365ys! Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim znajdujący się 2 km od centrum Żor. Nieruchomość o powierzchni 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

960 000 zł386 m² 2 490,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 215 m²

Niezwykła nieruchomość mieszkalno-komercyjna W trzciance! Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 3.215 m2 zabudowana domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 185,20 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 492 m²

Do sprzedania wykończony dom dwupokoleniowy powierzchni około 250 m.kw z 2011 na bardzo dużej działce (11492 m.kw.) Budynek to połączony jednym przejściem bliźniak w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zamysłów

Rybnik,śląskie

390 000 zł221 m² 1 765,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny w willowej dzielnicy Rybnika, zamysłowie. Obniżka ceny! Idealnie nadaję się dla dwóch rodzin. Dom o powierzchni użytkowej 220,85 mkw z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziechciniec

Dziechciniec,mazowieckie

570 000 zł110 m² 5 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny na ładnej, dużej (1500m) działce w Dziechcińcu, ok. 7 km do Otwocka, 6 km do Wiązowny. Dobry punkt - idealny dojazd do Warszawy Szosą Lubelską, jednocześnie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Obecnie dom całkowicie wykończony! Oferujemy do sprzedaży piękny dom na ekskluzywnym i zadbanym osiedlu Parkowe Wzgórze z pięknym widokiem na panoramę Krakowa. Osiedle kilkuletnie wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gotartowice

Rybnik,śląskie

490 000 zł151 m² 3 245,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowo powstały piętrowy budynek w zabudowie szeregowej, oddany do użytku w 2011 roku. Wykonany zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi przy zastosowaniu najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 200 000 zł350 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na widnej, słonecznej działka znajduje się duży dom, który obecnie pełni funkcję domu dwurodzinnego (ale po małych przeróbkach może być trzyrodzinny) oraz wolnostojący garaż. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Atrakcyjna lokalizacja- os. Pyrzyckie .Dom wolnostojący 120m2 parterowy z użytkowym poddaszem i garażem na ogrodzonej działce 639m2 oraz piękny ogród. Dom wybudowany w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

159 000 zł86 m² 1 854,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:597 m²

Teraz taniej! stara cena 207 tys! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym z 2 garażami na działce 597 m2 w Dobrej (powiat łobeski). Dom 3 kondygnacyjny, wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

360 000 zł226 m² 1 594,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Perła - powierzchnia całkowita 225,8m2; mieszkalna 129.40 m2 + garaż 20.10 m2 Obecnie dom w stanie surowym otwartym: dach pokryty dachówką. Budynek niepodpiwniczony piętrowy z wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świątniki Dolne

Świątniki Dolne,małopolskie

80 000 zł35 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie nr 392 Świątniki Dolne gmina Gdów Do sprzedania pół domu murowanego o pow. 35m2 do remontu wymiary domu 5m od frontu, 7m długości, w środku dwa pomieszczenia, stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

4 700 000 zł800 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 729 m²

Atrakcyjna nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym. Powierzchnia budynku 800m2. Duża działka o powierzchni 6729m2, położona w cichej, spokojnej okolicy, ze starymi drzewami-przewaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 180m2 na działce o powierzchni 904m2 zlokalizowany niedaleko centrum miasta. Dom rozbudowany, skończony w latach 90-tych. Parter budynku to dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jugowicka

Kraków,małopolskie

510 000 zł130 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 130 m2 w Krakowie w okolicy ulicy Jugowickiej - dzielnica Swoszowice. Został wybudowany na działce o powierzchni 448 m2 w latach 80 tych. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybyszewo

Przybyszewo,wielkopolskie

339 000 zł125 m² 2 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Przybyszewie, na komfortowym osiedlu mieszkaniowym. Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie (piec na eko - groszek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom z basenem i widokiem na góry z garżem 50m2 Dom w pełni wykończony w wysokim standardzie, na parterze salon i kuchnia, na piętrze sypialnia, pokój gościnny , garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norwida

Reda,pomorskie

590 000 zł230 m² 2 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w Redzie przy ulicy Norwida 9. Spokojna i cicha okolica z dostępem do wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja wybrana z myślą o możliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybyszewo

Przybyszewo,wielkopolskie

339 000 zł125 m² 2 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

314 000 zł100 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Na sprzedaż dom położony w świetnej lokalizacji Niemcza w pobliżu lasu i miejskiego parku - Myślęcinka. Na terenie ogrodu znajduje się oczko wodne oraz skalniak , garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przybyszewo

Przybyszewo,wielkopolskie

422 000 zł145 m² 2 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, parterowy dom w zabudowie wolnostojącej, zlokalizowany w Przybyszewie, na komfortowym osiedlu mieszkaniowym. Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie (piec na eko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 780 000 zł312 m² 8 910,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Inwestycyjnie - działka o pow. 658 m2 zabudowana dwoma niezależnymi budynkami o łącznej powierzchni ok. 315 m2 położona na Żoliborzu Dziennikarskim w Stawów Kelera i Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mesyńska

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł296 m² 9 644,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:577 m²

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy imponującą nieruchomość położoną w dzielnicy Mokotów przy ul. Mesyńskiej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żyrardowska

Stare Budy,mazowieckie

459 000 zł88 m² 5 235,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny o powierzchni 87,7 m2, zlokalizowany w miejscowości Stare Budy w gminie Jaktorów. Budynek może również pełnić funkcję mieszkalną i jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

355 000 zł99 m² 3 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ładny nowoczesny dom parterowy. Salon z jadalnią 30 m2 z wyjściem na taras i aneksem kuchennym 9 m2, sypialnia 15,5 m2, sypialnia 11 m2, łazienka 6,5 m2, hall 6,5 m2, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybyszewo

Przybyszewo,wielkopolskie

339 000 zł125 m² 2 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Do sprzedania w Podkowie Leśnej dom wybudowany w 1957 roku. Powierzchnia domu 180m2 .Pow. działki ze starodrzewem 2050 m2. W 2002 roku budynek remontowano. Na działce jest wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęczyce

Łęczyce,pomorskie

299 000 zł156 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom z trzema niezależnymi wejściami. Fajny dla rodziny wielopokoleniowej, lub możliwość podnajmowania, ewentualnie prowadzenia działalności. Na parterze znajdują trzy pokoje. Dwa z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśnego Runa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

531 000 zł164 m² 3 237,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Bardzo nowoczesny, nowy, piętrowy dom w Zielonce. Powierzchnia użytkowa 133 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem 31 m2 na dwa samochody. Na parterze salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Gościcino,pomorskie

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Gościcino - wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Wejherowo. Do sprzedaży mamy w naszej ofercie dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

641 300 zł212 m² 3 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Powierzchnia domu- 180m2 ( całkowita 212m2) Liczba pokoi - 6 Cena 641 300 zł Dom w bliźniaczej zabudowie Stan budynku stan deweloperski Charakter jednorodzinny Rok budowy -2015 Liczba pięter-.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij