dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Stryków

Stryków,łódzkie

269 500 zł90 m² 2 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Sprzedam bardzo perspektywiczny dom o pow. 90 m.kw. w okolicach Strykowa. Dość duża działka (1131 m.kw.) na której znajduje się garaż i pom. gospodarcze. Odbiór domu nastąpił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgierz

Zgierz,łódzkie

519 000 zł200 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do sprzedania po okazyjnej cenie dom o pow.całkowitej ok. 200 m2. Powierzchnia użytkowa to ok. 150 m2. Jasne pokoje , przestronne pomieszczenia , funkcjonalny i niebanalny układ to zaleta tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedźwiedź

Niedźwiedź,zachodniopomorskie

599 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedania dom w przepięknej miejscowości Niedźwiedź Miejscowość położona jest 3,5 km od Szczecina. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gruntową z drogi krajowej nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł271 m² 3 505,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Dom wolnostojący w Niemczu o powierzchni użytkowej 228 m2, powierzchnia podłogi 271 m2. Pokój dzienny, 5 pokoi, garderoba, kuchnia, dwie w pełni wyposażone łazienki, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poczesna

Poczesna,śląskie

360 000 zł168 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę nowego domu jednorodzinnego oraz budynku garażowo -użytkowego do wykończenia. Duże zaawansowanie robót budowlanych! Budynek mieszkalny jest wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wygoda

Białystok,podlaskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Polecamy dobrze utrzymany dom wolnostojący typu "słupek" z lat osiemdziesiątych zlokalizowany w cichym miejscu wśród zabudowy jednorodzinnej na osiedlu Wygoda. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

449 000 zł135 m² 3 325,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Parkitka - Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita135 m2 , powierzchni użytkowej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Banino,pomorskie

390 000 zł227 m² 1 715,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:958 m²

Dom wolnostojący o pow. całkowitej 227,35m2, użytkowej 160,5m2. Stan surowy zamknięty, jednokondygnacyjny z poddaszem, położony na płaskiej działce o pow. 958m2 media doprowadzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 100 000 zł312 m² 3 525,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Luksusowa rezydencja z basenem o powierzchni całkowitej 312 m2 i użytkowej 270 m2, posadowiony na działce 1600m2. Wysoki standard rozwiązań technologicznych, architektonicznych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cumowników

Gdynia,pomorskie

850 000 zł147 m² 5 798,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Część domu z oddzielną kw. I piętro: kuchnia (13m2), 2 pokoje po ok. 24m2 z jednego wyjście na 36metrowy taras, łazienka. Wyżej znajduje się antresola z kominkiem (19m2) , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom do rozbiórki lub rozbudowy na prawie 600m2 działce. Na działce są doprowadzone wszystkie media (woda, gaz, kanalizacja, prąd). Do stacji pkp można dojść spacerem w ok 15 minut (1300m). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

500 000 zł154 m² 3 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna, funkcjonalna willa. Parter: salon z jadalnią 25 m2, gabinet 9 m2, kuchnia 12 m2, spiżarnia 2 m2, łazienka 4 m2, wiatrołap 6 m2, pom. gospodarcze 12 m2, garaż 25 m2. Pietro: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

273 000 zł78 m² 3 222,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 187 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Ula Z212 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kłodnica

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z płaskim dachem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 140 m2. Dom składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turawa

Turawa,opolskie

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Dom wolnostojący o pow. około 80 m2 na działce o powierzchni 18,89 ara wraz z zabudowaniami gospodarczymi i stodołą w miejscowości Turawa. Dom nadaje się do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stegny

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł319 m² 3 557,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 319m2, działka 312m2,pow.użytkowa domu ok.230m2. Dom w całości podpiwniczony, parter domu zajmuje -salon 36m2 z kominkiem wysokość 2,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Drwęsa

Drwęsa,wielkopolskie

670 000 zł170 m² 3 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolno stojący o pow. ok.170m2 ( pow. z garażem ) , położony na działce o pow. 974m2 w Drwęsie, gm.Dopiewo. Pięknie położony, w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł273 m² 7 875,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:277 m²

Funkcjonalnie zaprojektowany dom w położony na zamkniętym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w pobliżu metra kabaty. Środkowy w ciągu 3 segmentów, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

179 000 zł65 m² 2 737,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy Państwu do kupna piętro domu znajdujące się w odległości 5 kilometrów od Gryfic - dojazd drogą wojewódzką o bardzo dobrej nawierzchni. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci konkurencyjną prowizję! Zadzwoń i spytaj o to naszego doradcę. Polecamy Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł156 m² 3 937,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! kupując od dewelopera nie płacisz 2% podatku pcc! Segment skrajny z garażem i dużą działką w atrakcyjnej części Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

325 000 zł200 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom na sprzedaż, jawiszów, okolice: kamienna Góra, krzeszów, dolnośląskie. Uroczy domek nad strumieniem położony na 18 arowej działce. Powierzchnia mieszkalna wynosi 200 m2, na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

1 985 000 zł370 m² 5 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom zbudowany "na pokolenia" z dbałością o każdy szczegół. Zlokalizowany w miejscowości Jaroszowa Wola z dala od miasta w otulinie lasu. Budynek parterowy z poddaszem bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Toruńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom jednorodzinny - wolnostojący położony w bardzo dobrej lokalizacji na działce 450m. Dom jest piętrowy, podpiwniczony. powierzchnnia domu całkowita- 140m. Dół domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom w zabudowie szeregowej w super lokacji Dom w zabudowie szeregowej w unikalnej lokalizacji, 800 m od Centrum Ustronia, jednocześnie cicha, spokojna i bezpieczna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

538 000 zł163 m² 3 300,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący do zamieszkania o powierzchni 163 m2 (w tym garaż 20 m2), postawiony na działce 7 ar w okolicy Wieliczki. Do centrum Wieliczki 3 km. Został wybudowany w 2005 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 740 m²

Budynek parterowy wykonany z dobrych materiałów położony na przepięlnej działce, w cichej, spokojnej okolicy.Składa się z nastepujących pomieszczeń:salon, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł147 m² 5 672,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Dom wolnostojący w stanie deweloperskim z garażem na Zaciszu Oferowany dom położony jest w pobliżu ulicy Młodzieńczej. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

700 000 zł162 m² 4 320,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszam do zakupu domu parterowego z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 162mkw w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na kameralnym osiedlu Raczyńskiego w dzielnicy Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowalskie

Kowalskie,wielkopolskie

429 000 zł97 m² 4 422,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Wieś Kowalskie znajduje się w otulinie Puszczy Zielonka zaledwie 16 km od Poznania. Przedmiotowa nieruchomość z klimatyzacją znajduje się z sąsiedztwie lasu, niecałe 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł273 m² 2 563,26 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Row house in a modern district Wilanów-Zawady. Few years after finishing, ready to move in. Garrage and basement with lot's of storage space, ground floor: spacious living room with a winter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł400 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom 2 piętrowy , 400 m2 na działce 480 m2 wolnostojący w zabudowie bliżniaczej sprzedawany w całości-cena 2950000 zł/cena do negocjacji/,na Gocławku.Poddasze użytkowe,stan budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny, nowoczesny dom 160 m2, przyjazny dla rodziny w Gniewkowie. Starannie wykończone wnętrza. Na parterze - przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

535 000 zł150 m² 3 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Prawie nowy dom 110/150 m2 na Miedzyniu - dolny taras. Fajna lokalizacja - blisko szkoła, żłóbek, przedszkole, kościół, przystanek autobusowy, przychodnie a przede wszystkim las i Kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Brwinów,mazowieckie

355 000 zł99 m² 3 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ładny nowoczesny dom parterowy. Salon z jadalnią 30 m2 z wyjściem na taras i aneksem kuchennym 9 m2, sypialnia 15,5 m2, sypialnia 11 m2, łazienka 6,5 m2, hall 6,5 m2, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 000 zł110 m² 2 781,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

# połowa domu na Czyżkówku Polecam Państwu połowę wolnostojącego domu na sprzedaż. Istnieje możliwość zakupienia całości. Dom posiada dwa odrębne mieszkania połączone klatką schodową.Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

449 000 zł79 m² 5 662,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gorąco polecam! Segment w zabudowie szeregowej położony w zacisznej części miasta na os. Dziesięciny wykończony w 2015 roku. Powierzchnia użytkowa dochodzi do 80 m 2 , składa się.