dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraka

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł182 m² 2 741,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa inwestycja na os. Piekary bezpośrednio! dom W zabudowie bliźniaczej na piekarach przy ul. Kraka 0% prowizji , 0 % podatku pcc planowane rozpoczęcie inwestycji marzec 2017 - zakończenie IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stolarzowice

Bytom,śląskie

535 000 zł165 m² 3 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Bytom, stolarzowice do sprzedania nowoczesny i luksusowy dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 164,4 m2 i umiejscowiony jest on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młodych

Białystok,podlaskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Oferujemy wyjątkową ofertę pięknego domu blisko centrum miasta na osiedlu Młodych. Duża przestrzeń użytkowa (180 m2) zapewni Tobie maksymalny komfort użytkowania nieruchomości. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tarnowskie Góry do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący z garażem jednostanowiskowym. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi ok 110 m2. Dom w stanie dobrym, do niewielkiego remontu. Mury domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

1 860 000 zł280 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Oferujemy Państwu segment skrajny w bardzo dobrym stanie na pięknie zagospodarowanej działce. Zdecydowaną ozdobą jest zadbane, nowocześnie zaprojektowane wnętrze. Wyważony, harmonijny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

2 244 000 zł300 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom do własnej aranżacji w Wilanowie, 2 kondygnacyjny, wolnostojący o pow. 300 m2 na działce o pow. 1400 m2. Działka obsadzona drzewami owocowymi, sosnami, dębami itp. Dom złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

385 000 zł110 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedania stylowy dom usytuowany zaledwie 7 min spacerem od stacji skm/pkp Pruszków i około 12-13 min od stacji wkd. Budynek z 1938 roku budowany z cegły, grube mury. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgój

Węgój,warmińsko-mazurskie

293 900 zł98 m² 2 998,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Witam oferuję do sprzedaży przepiękny dom W miejscowości węgój (6 km od biskupca ,45 km od olsztyna ,28 km święta lipka).DOM W DOBRYM STANIE TECHNICZNYM .WYKONANO SOLIDNY REMONT,WYMIENIONO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

 

 

Wiskitki,mazowieckie

725 000 zł228 m² 3 179,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 501 m²

Polecamy do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo ładnie urządzony dom we wsi Miedniewice gm. Wiskitki na pięknej, dużej działce 2.501 mkw. Dom parterowy z poddaszem nie użytkowym, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

329 000 zł340 m² 967,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni łącznej 340 mkw. Parter 120 mkw ( pawilon 120 mkw+ dobudowane zaplecze socjalne- 24mkw+ magazyn 120mkw+ garaż 30 mkw). Pierwsze piętro: mieszkanie o pow. 120 mkw ( 3 pokoje+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł402 m² 7 471,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom, sprzedaż, mokotów, wyględów. Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej na Górnym Mokotowie. Modernistyczna willa o powierzchni ok. 400 m2 posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

286 000 zł71 m² 4 154,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 176 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " CzesioZ264 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Henryków

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Uroczy dom w stylu Dworek Polsk wykończony w najdrobniejszym szczególe, położony w miejscowości Henryków-Urocze , 12 km od Piaseczna Dom całoroczny położony na działce o pow.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł262 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancka, reprezentacyjna willa z dobrym rozkładem pomieszczeń. Parter: salon 36 m2, kuchnia 13 m2, jadalnia 13 m2, gabinet 11 m2, wc 3 m2, łazienka 4 m2, pom. techniczne 9 m2, garaż 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrowino

Mrowino,wielkopolskie

385 000 zł135 m² 2 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej w miejscowości Mrowino. Lokale w stanie deweloperskim o powierzchni ok 135 mkw z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajdy

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł450 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:621 m²

Duży dom przy ul.Gajdy na ładnej działce (714 m2). Dom ma 2 części (oddzielne wejścia) i 14 pokoi przedzielonych ściankami działowymi co daje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kostuchna

Katowice,śląskie

1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Do sprzedania luksusowa połowa bliźniaka o powierzchni 260m2 położona w południowej dzielnicy Katowic - w Kostuchnie, w okolicy ul. Łopianowej na działce o powierzchni 535m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży skrajnego szeregowca położonego na Os. Grzybowym w Złotnikach. Budynek z 2006r., o pow. 160m2, na działce własnościowej 402 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 990 000 zł800 m² 12 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 000 m²

Luksusowa rezydencja na sprzedaż! Rezydencja znajduje się we wsi Michrów Stefów /k. Tarczyna od Warszawy ok 15 km. Ogromnym atutem jest nowo otwarty odcinek autostrady prowadzący w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

290 000 zł124 m² 2 338,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym parterowy z poddaszem użytkowym, budowany wg projektu "dom w morelach N" lustrzane odbicie pracowni archon, usytuowany na działce 7,5 arowej. Do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Solniczki,podlaskie

477 900 zł125 m² 3 823,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

. Szeregówka. Solniczki. 125m2. Do Wejścia. Mam do zaoferowania nie ruchomość w bardzo dobrym punkcie. W roku 2014 dokonano remontu i generalnego odświeżenia. Materiały budowlane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Brzesko,małopolskie

239 000 zł100 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący, murowany, jednorodzinny dom o powierzchni ok. 100 m2, położony w Brzesku w okolicach Słotwiny. Dom podpiwniczony, wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołobrzeska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł440 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom w starej części Sadyby, przy ul. Kołobrzeskiej, wybudowany w latach '90 na działce 447m2. Budynek z cegły, ocieplony styropianem, dach blacha ocynkowana, 3 kondygnacje. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łanowa

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł461 m² 1 733,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż dom Z duszą. Przestronny, funkcjonalny i ciepły dom - idealny dla rodziny Z dziećmi lub dla osób, które będą chciały prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Przyszowice,śląskie

980 000 zł300 m² 3 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w powiecie Gliwickim w Przyszowicach. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia mieszkalna wynosi 214 m. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszeborska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny, niezamieszkały. Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem wynosi 125mkw. Dom funkcjonalnie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki na parterze, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierwoszyno

Pierwoszyno,pomorskie

549 000 zł161 m² 2 867,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 299 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Dom przy Cyprysowej 14 ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolna

Poznań,wielkopolskie

1 140 000 zł216 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom tradycyjny w nowoczesnym wydaniu. 5 pokoi, garaż na 2 stanowiska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 216 mkw posadowionego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł220 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Wilanów , Dom wolnostojący 220 m2 , 5-pokoi w stanie deweloperskim z garażem na dwa auta, na działce 1164m. Projekt tego domu posiada nowoczesną stylistykę. Dom z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł182 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom piętrowy zbudowany w latach 70-tych z cegły i pustaka. Dom częściowo podpiwniczony na działce 550 mkw. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko Park Łokietka, pałac Bursztynowy. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rolna

Katowice,śląskie

735 000 zł224 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Proponujemy do sprzedaży segment z zabudowie szeregowej położony w Katowicach dzielnicy Brynów okolice ul. Rolnej. Oferta dotyczy sprzedaży skrajnego segmentu domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom mieszkalno-usługowy! Dom mieszkalny + 2 gabinety stomatologiczne z recepcją + pomieszczenia biurowe + zadbany ogród + miejsca parkingowe! Oferuję do sprzedaży bardzo ciekawy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nektarowa

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bezpośrednio! nowe osiedle domków jednorodzinnych W legnicy ul nektarowa/rolnicza 0% prowizji , 0 % podatku pcc II etap W sprzedaży! Polecam na sprzedaż połówkę bliźniaka (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wójtostwo

Sanok,podkarpackie

295 000 zł232 m² 1 271,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:533 m²

Okazja! Do sprzedania dom murowany, trzykondygnacyjny plus wykończony strych, kryty blachą, położony w Sanoku na Wójtostwie. Powierzchnia użytkowa 232 m2. Na pierwszej kondygnacji znajdują sie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Palowice

Palowice,śląskie

249 000 zł194 m² 1 283,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

Zechcesz tu zostać Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w wyjątkowej okolicy. Z balkonu i tarasu roztacza się piękny widok na las Parku Krajobrazowego Cysterskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zarzecze

Katowice,śląskie

295 000 zł121 m² 2 438,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Dom na super działce! świetna cena! Na sprzedaż dom do generalnego remontu na atrakcyjnej działce w Katowicach, w dzielnicy Zarzecze. Dom zbudowano w 1939 roku z cegły.