dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szarych Szeregów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 000 zł495 m² 4 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Obiekt mieszkalno-usługowy, atrakcyjna lokalizacja przy ul. Szarych Szeregów. 3 kondygnacje, 495m2, wszystkie media, na parterze 2 sklepy, wynajęte, w piwnicy pomieszczenie użytkowe 77m2. Na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Annopol

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł310 m² 5 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Białołęka, annopol. Dom wolnostojący o pow. 260 m2, p owierzchnia działki 1200 m2. Wnętrze zaprojektowane przez projektantkę, pięknie urządzony dom, 6 pokoi, 3 łazienki, kominek , balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 000 zł90 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom piętrowy. Parter ( 2 pokoje + kuchnia + pomieszczenie do łazienki i toalety + kotłownia). Okna nowe pcv, nowe drzwi wejściowe. Piętro do remontu ( jedno pomieszczenie), nowe okno pcv. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł85 m² 6 716,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Stara Miłosna. Mieszkanie na 1. piętrze w segmencie 85,46 m2, 4 pokoje, z ogródkiem 102 m2, tarasem 12,15 m2 i balkonem 6,74 m2. Budynek energooszczędny - bardzo niskie koszty eksploatacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Jenin,lubuskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Obniżka ceny! Dom wolno stojący o pow. użytkowej 120 m2 położony na działce o powierzchni 1003 m2 w miejscowości Jenin pod Gorzowem Wlkp. Dom oddany do użytkowania 2011 r. parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kresowa

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł144 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Polecam na sprzedaż wolno stojący dom o powierzchni 144m2 posadowiony na działce o powierzchni 782m2 zlokalizowany na Poznańskim Umultowie. Dom jest parterowy, wybudowany w latach 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

200 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej : parter 80,87 m, poddasze 40 m, w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona w Siemyślu 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 599 000 zł1 000 m² 1 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:944 m²

Do sprzedaży fantastyczna okazja - rozpoczęte osiedle mieszkań w Mierzynie! Super lokalizacja - pełne uzbrojenie - pozwolenie na budowę. Całe osiedle składa się z czterech szeregów. Szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej. Rozkład: parter(część otwarta na którą składa się pokój dzienny o pow ok.35 m2, kuchnia 7m 2, jadalnia 11m 2 oraz łazienka.Na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chyby

Chyby,wielkopolskie

799 000 zł461 m² 1 733,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż dom Z duszą. Przestronny, funkcjonalny i ciepły dom - idealny dla rodziny Z dziećmi lub dla osób, które będą chciały prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marii Kazimiery

Warszawa,mazowieckie

1 957 000 zł265 m² 7 384,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Żoliborz. 6-pokojowy dom o pow. 265 m2 wybudowany w 2000 roku. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na Żoliborzu Bardzo wygodny i zagospodarowany dom do zamieszkania. Obecnie 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

220 000 zł119 m² 1 847,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Cena : 220000 zł / z vat / dom jednorodzinny Z garażem pow. Domu 95,82 m + garaż 23,28 m działka O powierzchni 1215,50 m charzyno - 11 km od kołobrzegu. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł130 m² 3 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:466 m²

Polecam na sprzedaż dom do remontu na Dębcu. Budynek piętrowy, murowany, w całości podpiwniczony, położony jest w pobliżu kościoła przy ul. Czechosłowackiej (koło pętli tramwajowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

930 000 zł240 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Rewelacyjny dom jednorodzinny usytuowany W piastowie, zaledwie 2 km od granicy warszawy. Zaledwie 10-12 min spacerem do stacji skm/pkp. W pobliżu także miejskie autobusy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Brynów

Katowice,śląskie

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Prestiżowa dzielnica miasta Do sprzedania dom wolnostojący na Osiedlu Ptasim w Katowicach - Brynowie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 200m2 i znajduje się on na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

 

 

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

1 740 000 zł500 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wynagrodzenie Z tytułu wykonania umowy pośrednictwa pokrywa sprzedający. Dom wolnostojący jednorodzinny z pokojami gościnnymi. Rok budowy 2002. Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł250 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wawer -miedzeszyn, piękny Parterowy Dom 260 m2 z działką 1400 m2 , 5-pokoi, oraz 7 pomieszczeń w piwnicy. Piękna okolica w bardzo atrakcyjnym i spokojnym sąsiedztwie. Własna uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł390 m² 3 589,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:447 m²

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Wyjątkowy bliźniak na Sadybie. Znakomity dla dużej rodziny lub ze względu na niezależność piętra dla dwóch rodzin. Idealny również dla firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

355 000 zł99 m² 3 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ładny nowoczesny dom parterowy. Salon z jadalnią 30 m2 z wyjściem na taras i aneksem kuchennym 9 m2, sypialnia 15,5 m2, sypialnia 11 m2, łazienka 6,5 m2, hall 6,5 m2, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smugowa

Katowice,śląskie

1 480 000 zł258 m² 5 736,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta bezpośrednia. Piękny, nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Katowicach Kostuchnie (smugowa). Nowoczesna bryła i wysokiej jakości materiały. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

250 000 zł315 m² 794,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Istnieje możliwość zamiany domu na mieszkanie W inowrocławia lub W toruniu! cena do negocjacji! Prezentujemy na sprzedaż dom szeregowiec położony na Rąbinie przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom piętrowy dwurodzinny całkowicie podpiwniczony o łącznej powierzchni użytkowej 220 mkw (parter 110 mkw + piętro 110mkw)+ piwnica około 120mkw. Parter: kuchnia, jadalnia, salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 000 000 zł190 m² 10 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

The house is located on the prestigious residential Konstancja, in the vicinity of the international American school. Quiet neighborhood , low buildings , park, forest, police

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

398 000 zł120 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 100 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony ( styropian +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł164 m² 3 235,47 zł/m²

 

 

 

Ursynów,mazowieckie

2 099 000 zł210 m² 9 971,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zakup bez podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc) Kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych o ponadprzeciętnej architekturze, idealnie wkomponowanych w urokliwy park, usytuowany nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom w spokojnym miejscu - Rydułtowy Na sprzedaż wolnostojący dom typu wysoki parter, o powierzchni całkowitej ok. 200m 2 (użytkowej 109m 2 ). Dom z lat 70-tych, posadowiony na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Pruszków

Pruszków,mazowieckie

785 000 zł262 m² 2 996,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancka, reprezentacyjna willa z dobrym rozkładem pomieszczeń. Parter: salon 36 m2, kuchnia 13 m2, jadalnia 13 m2, gabinet 11 m2, wc 3 m2, łazienka 4 m2, pom. techniczne 9 m2, garaż 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 300 000 zł120 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecamy wygodny, słoneczny, 5 pokojowy, dom z duszą do własnej aranżacji. Działka częściowo zalesiona, ok. 25 x 80m, spokojna okolica, blisko do rzeki Jeziorki i terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

885 000 zł212 m² 4 174,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym, wolno stojącym o powierzchni 212m2 posadowionym na działce o powierzchni 960m2 w Naramowicach. Parter: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

153 000 zł94 m² 1 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta Mieszkanie dwupoziomowe z oddzielnym wejściem w centrum Świebodzic. Parter: pomieszczenie gospodarcze z piecem. Półpiętro - duży pokój z węzłem sanitarnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żułowska

Kraków,małopolskie

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom o pow. całkowitej 200m2 (pow. użytkowa 130m2) ulokowany w cichej i spokojnej okolicy przy u. Żułowskiej (dzielnica Prądnik Czerwony). Lokalizacja: dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł190 m² 4 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

*****super Oferta Salonu Iron House***** Wygodny, bardzo zadbany dom o ciekawej architekturze zewnętrznej jak i wewnętrznej (os. Kwiatowe). 3 kondygnacje pozwalają na życie zarówno wspólne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Wołomin,mazowieckie

500 000 zł147 m² 3 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Budynek dwukondygnacyjny w południowej części Wołomina. Rok budowy 1987. Położony na działce 443 m2 o kształcie prostokąta wraz z częścią dojazdową. Przytulny, rodzinny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 660 000 zł125 m² 13 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Uwaga! oferta bez prowizji dla kupującego! Bardzo elegancki i wykonany w wysokim standardzie dom czeka na nowego właściciela - Warszawa Stare Włochy. Dom Bliźniak, wybudowany w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zwierzyniecka

Gdynia,pomorskie

469 000 zł165 m² 2 842,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny położony w Gdyni przy ul. Zwierzynieckiej (gdynia Demptowo). Cicha spokojna okolica z dużą ilością zieleni, dookoła niska zabudowa. Dogodny dojazd do Centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olżańska

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²