dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

538 000 zł231 m² 2 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

stale zamieszkany budowany pod własnym nadzorem, wyposażony środku z dwoma kotłami różnych rozwiązań, solarem słonecznym, czterostrefowym, automatycznym, sterowanym systemem podlewania marki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Anin

Warszawa,mazowieckie

2 470 000 zł364 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Nieruchomość zabudowana położona jest w Warszawie, stary Anin w okolicy ulic Trzeciej Poprzecznej i Trawiastej, w bliskiej odległości od autobusów 125, 525, 521 i skm. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierściec

Pierściec,śląskie

330 000 zł122 m² 2 712,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną w miejscowości Pierściec k. Skoczowa, na którą składały się będą dwa domy w zabudowie bliźniaczej oraz jeden budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł224 m² 6 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania pięknie wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony tuż obok malowniczego parku Stawy Cietrzewia! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

749 000 zł340 m² 2 205,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w niezwykle atrakcyjnym i widokowym miejscu składająca się z działki o powierzchni 1276 mkw zabudowanej wolnostojącym, pięknym, okazałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Radość

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł420 m² 5 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Piękny Nowoczesny dom z 2009 roku w Radości. Powierzchnia użytkowa 420 m2. Działka ze starodrzewem o pow. 1364 m2. Dom wg. indywidualnego projektu dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barteczka

Cieszyn,śląskie

360 000 zł151 m² 2 384,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wszystkie budynki zostały zarezerwowane! Przyjmujemy niezobowiązujące zapisy na kolejne inwestycje mieszkaniowe! kontakt pod numerem telefonubądź e-mail: na sprzedaż nowe budynki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 546 125 zł370 m² 4 178,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:794 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w atrakcyjnej części Dzielnicy Wesoła. Dom wybudowany w latach 90, o pow. użytkowo- mieszkalnej 221 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernichów

Czernichów,małopolskie

599 000 zł246 m² 2 434,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Biuro nieruchomości lutin prezentuje bardzo ładny dom W czernichowie do sprzedania! Dom o powierzchni 246 m2 , położony na ślicznej 18-nasto arowej działce. Teren wokół domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom piętrowy o pow. ok. 150 mkw, po kapitalnym remoncie ( 3 łazienki,2 kuchnie, 7 pokoi) może być przeznaczony pod pensjonat bądź motel lub cele handlowo- usługowe, dach płaski. Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radostowice

Radostowice,śląskie

387 000 zł162 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w Radostowicach. Dom znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy, otoczony zielenią. W najbliższym otoczeniu jest zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

660 000 zł160 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedaży dom w Mierzynie - idealnie nadaje się na inwestycję. Znajduje się w samym centrum Mierzyna. Na dzień dzisiejszy mieszkają w nim 4 rodziny - bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyświeć

Międzyświeć,śląskie

179 000 zł100 m² 1 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 12 ar, zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 100 m ².

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

617 000 zł175 m² 3 525,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom w Otwocku ( Wólka Mlądzka ). Dom został zbudowany w pięknym miejscu. To oaza spokoju wśród zieleni z widokiem na las i tylko 50 m do rzeki. Do Centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamarski

Zamarski,śląskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bardzo ładny i ciekawy architektonicznie dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m² położony w spokojnym miejscu na 10 arowej działce. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

498 000 zł320 m² 1 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam Kilka minut od Krakowa w kierunku północno-wschodnim piękny dom jednorodzinny do wykończenia , zaprojektowany i zbudowany według indywidualnego projektu architektonicznego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 18 arowej działce w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 12 arowej działce w bardzo atrakcyjnym miejscu- na granicy Cieszyna i Puńcowa. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł124 m² 5 950,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Super oferta! uwaga! kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa agencji nieruchomości! Sprzedaż z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc! Wygodny dom w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smolna

Rybnik,śląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy Państwu wolnostojący dom o pow. ok. 120m2 w dzielnicy Smolna- 10 min pieszo od rynku w Rybniku. Energooszczędny, ciepły dom na ładnie zagospodarowanej działce o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 170 mkw. Działka o pow 800 m. Cena 370 000 zł. Oferta w biurze nr 3127. Pośrednik odpowiedzialny lic. nr 791. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

319 000 zł90 m² 3 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Łomianki Dolne. Segment środkowy z ogródkiem. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Minisegment z bezpośrednim wyjściem do własnego ogródka. Powierzchnia użytkowa 70 m2 + 20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kostrze

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży domu dwurodzinnego w Kostrzu przy ul. Dąbrowy równoległej do ul. Tynieckiej na pięknie położonej ogrodzonej działce o powierzchni 31,91a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 390 000 zł204 m² 6 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy Państwu funkcjonalny dom wolnostojący o pow. 204m2 usytuowany na starannie zagospodarowanej działce o pow. 1012m2 zlokalizowany na granicy Sulejówka i Wesołej. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

234 500 zł150 m² 1 563,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Żorach. Budynek o pow. całkowitej ok. 150m2 w tym użytkowej 112m2 usytuowany na działce o pow ok.375m2- ustawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom w Cekowie - 200 m2 wraz z budynkiem gospodarczym 120 m2 na działce 1900 m2 uzbrojonej w prąd, woda, kanalizacja. Dom mieszkalny, składa się z dwóch kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

355 000 zł112 m² 3 169,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Brak podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony 20km od Poznania w miejscowości Stęszew. Stan budynku deweloperski. Osiedle nowo powstających domów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 970 000 zł250 m² 7 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Magdalenka, gmina Lesznowola, 6 pokoi, pow. domu - 250 m2, pow. działki - 1150 m2. Dom położony w malowniczej okolicy, usytuowany na pięknej działce wśród nowych zabudowań. Działka zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bełk

Bełk,śląskie

870 000 zł278 m² 3 129,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowy dom wolnostojący w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Odległość od węzła A1 to ok 3km. Dogodny dojazd do Gliwic, katowic, rybnika, żor Dom powstał w 2011 roku z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Do sprzedania przestronny dom o powierzchni 220m2 usytuowany w bliskiej odległości od centru miasta w sąsiedztwie jednej z obwodnic Kalisza. Dom wybudowany w 2003r w systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czołowa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł140 m² 4 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W pięknej okolicy - super dojazd, pkp, ale cisza wokół, widok na łąkę i drzewa Przy zakupie nie płacą Państwo podatku pcc! Bliźniak o powierzchni 140,60m2 (uż. 126,43) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 450 000 zł240 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej rezydencji nawiązujący do architektury dworkowej. Na parterze znajduje się ; Kuchnia o pow. 15,7 m2 połączona z jadalnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Szyszaków

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł170 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:731 m²

Dom wolnostojący o pow.całkowitej 170 m2 /pow. użytkowa 136 m2/ na znajduje się na działce o pow. 731 m2 .Parter budynku był zbudowany w 1956 r. a w 1999 r zostało dobudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mizerów

Mizerów,śląskie

196 000 zł120 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Okazja cenowa! Polecamy nowy wolno-stojący dom kanadyjski w Mizerowie. Dom o pow.130m2, na działce 1015m2+ budynek o pow 30m2 jako garaż wolnostojący. Dom w stanie surowym, zadaszonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Malczyce,dolnośląskie

409 000 zł94 m² 4 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu położonego w Malczycach, 8 km od Środy Śląskiej. Dom parterowy ( 94 mkw ) z poddaszem nieużytkowym ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszów

Pszów,śląskie

149 900 zł110 m² 1 362,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 493 m²

Niewielki dom na urokliwej działce - Pszów Polecamy dom o powierzchni całkowitej ok. 110m 2 (użytkowej ok. 70m 2 ) usytuowany na działce o powierzchni 2493m 2. Dom wybudowany w 1958 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kozłowa Góra

Piekary Śląskie,śląskie

1 700 000 zł450 m² 3 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż zlokalizowany w pięknej, spokojnej okolicy Kozłowej Góry. Budynek położony jest na dużej prostokątnej działce o powierzchni 1000 m kw. - wymiary 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem,małopolskie

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domek letniskowy o powierzchni użytkowej 40 m2 położony w malowniczej lokalizacji Gródek nad Dunajcem nad Jeziorem Rożnowskim. W skład domu: kuchnia,salon, pokój oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł267 m² 4 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom o powierzchni 267 m2 na działce 543 m2 przy ul. Korkowej, blisko ronda Marsa. Dom jest generalnym, remoncie - nowe antywłamaniowe okna, nowe docieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Polecamy nowy dom z 2016 roku w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim. Powierzchnia domu 250m2. Dom wybudowany z bloczków betonowych -ściany dwuwarstwowe- z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wełnowiec

Katowice,śląskie

550 000 zł211 m² 2 606,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej, nieopodal Parku Śląskiego, z dwoma tarasami, garażem na dwa samochody i zagospodarowaną działką. Podpiwniczony, czterokondygnacyjny dom, usytuowany na.