dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 135 000 zł219 m² 5 182,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Wolnostojący, pięknie położony dom jednorodziny. Parter:kuchnia z jadalnią otwarta na salon, gabinet i Wc z prysznicem. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

517 000 zł159 m² 3 251,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładny, elegancki dom w stanie deweloperskim, wewnątrz do wykończenia według własnych upodobań. Dom porządnie wykonany z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

860 000 zł174 m² 4 942,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:457 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Elegancki nawiązujący do modernistycznej architektury lat 20-tych,bliżniak w Magdalence. Parter: kuchnia (10m2), salon-jadalnia (ok 39m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 640 000 zł210 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom po generalnym remoncie. Przestronny i dobrze doświetlony. W salonie kominek. W całym domu nowa aluminiowa stolarka, nowy cichy piec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

525 000 zł174 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dom w spokojnej, bardzo cichej i zielonej okolicy, sąsiedztwo lasu, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych, stacji wkd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

887 000 zł182 m² 4 873,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka położona na działce 205 mkw, (wzdłuż ogrodzenia wysokie tuje ). Dom posiada 5 pokoi 2 łazienki i wc oraz garaż na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł244 m² 2 397,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy dom w doskonałej lokalizacji, wśród domów jednorodzinnych. Blisko do kolejki wkd, mzk, pkp dogodny dojazd do Wa-wy. Na parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

345 000 zł122 m² 2 827,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m2, z działką 2,5 ar położony w Chełmcu. Parter: salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

279 000 zł153 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny usytuowany w miejscowości Emilianów obok Krzyżówek. Dom znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy w otoczeniu lasu. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 100 000 zł180 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 847 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Sprzedam piękną działkę w centrum Zalesia Górnego o powierzchni 2847 m2 z domen ( 180 m2 ), do remontu lub rozbiórki. Działka ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

2 300 000 zł670 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o charakterze rezydencji położony w zalesionej okolicy, z dobrym dojazdem, przy drodze asfaltowej, na ładnie zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

700 000 zł127 m² 5 511,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładny dom w przepięknej okolicy: niskiej, nowej zabudowy oraz parku. Zagospodarowany i dobrze utrzymany ogród, garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 785 000 zł220 m² 8 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Urokliwy bliźniak na osiedlu elsam w Konstancinie Jeziornej w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Po remoncie. Parter: salon jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 019 000 zł327 m² 6 174,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Urokliwy dom położony w centralnej części miasta a jednak w zaciszu. Rozkład i metraż pomieszczeń: parter (wys 2,80): salon 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

861 000 zł236 m² 3 648,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący w stanie deweloperskim - 6 pokoi, 2 łazienki, 2 balkony i szeroki taras. Wszystkie media miejskie. Ogrodzenie metalowe, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

820 000 zł241 m² 3 396,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny,wolnostojący, z użytkowym poddaszem. Dom z zewnątrz jest ocieplony lecz nieotynkowany. Działka ogrodzona, wyrównana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

657 000 zł160 m² 4 106,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w stanie deweloperskim ocieplony, otynkowany (styropian 12cm, tynk akrylowy), poddasze ocieplone wełną mineralną 20cm, tynki wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny nowy bliźniak w spokojnej ,zacisznej części miasta (do wykończenia tylko w środku). Front budynku od strony północnej, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

719 000 zł295 m² 2 437,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:606 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Spokojna i przyjazna okolica o zabudowie jednorodzinnej. W pobliżu szkoła, szpital, przystanek autobusowy oraz las. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

5 000 000 zł1 400 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:20 900 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Położony w starym 400-letnim parku podworskim, w centrum Mazowieckiego Parku Krajobrazowego dwór czterokondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 956 000 zł350 m² 5 588,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:203 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o bardzo wysokim standardzie, kominek marmurowy, parkiet i schody dębowe. W kuchni zabudowa bosch, siemens, blat granitowy. Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

775 000 zł140 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wykończony "pod klucz" - kuchnia w zabudowie otwarta na salon; 6 pokoi i 2 łazienki. Okna plastikowe. Poddasze użytkowe bez podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

1 139 000 zł329 m² 3 462,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Woda własna, szambo ekologiczne. 4 pokoje sypialne (23,15,15,15), biblioteka (12), garderoba (4,5), salon ok 45m2 wraz z pokojem telewizyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 553 000 zł290 m² 5 355,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi!dom w bardzo dobrym stanie technicznym na zagospodarowanej działce wyłożonej kostką. Ponadto na działce są: wiata na dwa samochody, altana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Meksyk

Rybnik,śląskie

498 700 zł173 m² 2 882,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Oferujemy do sprzedaży dom położony blisko centrum, w willowej dzielnicy Rybnika. Budynek po generalnym remoncie, z budynku pierwotnego pozostały tylko mury ceglane. Poprowadzono nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

650 000 zł206 m² 3 155,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię (koszt ogrzewania 70zł miesięcznie). Dom piętrowy z poddaszem i garażem 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

665 000 zł128 m² 5 195,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy segment na strzeżonym osiedlu. Nowocześnie wykończony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Ogródek znajduje się od strony południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prażmów

Prażmów,mazowieckie

615 000 zł248 m² 2 479,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego ok. 45 km z centrum Warszawy. Cicha okolica, w pobliżu szkoła, przedszkola, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prażmów

Prażmów,mazowieckie

1 025 000 zł150 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom, położony w spokojnej okolicy. Na parterze znajduje się wiatrołap -3,9m2, hol -4,7m2, spiżarka 1,9m2, toaleta 1,9 m2, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

916 000 zł200 m² 4 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładnie położony dom. Działka porośnięta wysokimi sosnami i dębami. Parter: wiatrołap, przedpokój z nowymi szafami wnękowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

738 000 zł132 m² 5 612,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment w zielonej okolicy Sulejówka położony ok.900 m od stacji SKM, 300 m szkoły: podstawowa, gimnazjum, 500 m do lasu. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

710 000 zł230 m² 3 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:410 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment skrajny w stanie surowym zamkniętym. Parter - 69.6m2, piętro - 73.8m2, II piętro - 82,8m2 - otwartej przestrzeni do aranżacji klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom w Chotomowie na 1000 metrowej działce. Budynek wybudowany 2 lata temu według projektu saga, wykończony i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

848 000 zł174 m² 4 873,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom na osiedlu strzeżonym, do dyspozycji klub osiedlowy, basen z podgrzewana woda, plac zabaw dla dzieci. Parter: pokój dzienny, kuchnia + jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka z 5 pokojami i 2 łazienkami położony na działce 22 m x 35m. Media: gaz, woda, prąd, siła, szambo. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

974 000 zł285 m² 3 417,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w stanie deweloperskim. Pokrycie dachu - dachówka, wykonana podbitka drewniana, okna w okleinie drewnianej, wszystkie instalacje ( elektrya,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

526 000 zł122 m² 4 322,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowa inwestycja w centrum Góry Kalwarii. Zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Doskonała lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 652 000 zł589 m² 4 502,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 732 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Posiadłość położona w niezwykle uroczym miejscu. Rezydencja w układzie przestrzennym, składająca się z budynku głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

564 000 zł215 m² 2 618,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Parter: kuchnia-7,28m2, hall-14,17m2, jadalnia-15,57m2, pokój dzienny-23,80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 330 000 zł250 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem na działce o powierzchni 2200 m2. Parter: hol, kuchnia, jadalnia, salon, łazienka, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł183 m² 4 644,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie szeregowej o podstawie 10m x10 m położony w centrum Piaseczna. Blisko urzędów, szkół, sklepów i bazarku.