dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

189 100 zł92 m² 2 055,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Dla tych z Państwa, którzy posiadają działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Odkrywców

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł208 m² 5 764,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Na sprzedaż dom bliźniak na wrocławskim osiedlu Grabiszyn (pilna sprzedaż)! Piękna i spokojna okolica - działka w bezpośredniej bliskości parku. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grzybowice

Zabrze,śląskie

350 000 zł151 m² 2 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Cztery domy W zabudowie bliźniaczej W trakcie budowy Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 151 m2 i użytkowej 91 m2. Budynek niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grzybowice

Zabrze,śląskie

330 000 zł161 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Trzy domy W zabudowie szeregowej W trakcie budowy Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 161 m2 i użytkowej 95 m2. Budynek niepodpiwniczony z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł158 m² 2 778,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Polecam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Osowej Górze. Na parterze znajduje się salon, kuchnia ze spiżarnią oraz wc. Piętro stanowią trzy sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dajtki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

640 000 zł324 m² 1 975,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Piękny dom na sprzedaż o pow. 324 m2 usytuowany na osiedlu Dajtki w Olsztynie. Mur pruski oraz oryginalna ceglana dachówka ceramiczna stanowią o wyjątkowej architekturze tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł157 m² 3 738,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedaży dom z 2009 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 157,30 mkw + 50 mkw poddasze z możliwością adaptacji na dodatkowe pokoje, nieruchomość na działce 260 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Burkatów

Burkatów,dolnośląskie

610 000 zł270 m² 2 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący w Burkatowie koło Świdnicy. Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 270 m 2 w Burkatowie. Powierzchnia użytkowa wynosi 180m 2 ,a powierzchnia działki 3000m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł107 m² 4 949,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Przedmiotem sprzedaży jest skrajny szeregowiec w standardzie deweloperskim, położone na Warszewie. Działka, która przynależny do nieruchomości ma powierzchnię 156,15 Parter stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

3 650 000 zł450 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Dzielnicy wawer/radość w rezydencjonalnej okolicy. Nowoczesny dom o wysokim standardzie wykończenia, umeblowany, zamieszkały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żabikowo

Luboń,wielkopolskie

345 000 zł83 m² 4 151,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rynek pierwotny brak podatku pcc! prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Polecam do sprzedaż dom( lokal mieszkalny) z ogródkiem w zabudowie szeregowej w bardzo nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł266 m² 4 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom do częściowego remontu, położony na dużej działce 2500m2, częściowo zagospodarowanej ( przy domu część zagospodarowana, reszta teren leśny). Dom posiada 3 kondygnacje: parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Legnica,dolnośląskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny i praktyczny w użytkowaniu nowy dom wolnostojący zlokalizowany wśród nowych domów na Bielanach. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, doskonała lokalizacja, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł207 m² 2 748,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko W biurze alfa! Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 207m 2 usytuowana na działce 1100m 2 .Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bojków

Gliwice,śląskie

580 000 zł271 m² 2 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Oferujemy dom wolnostojący zlokalizowany w Gliwicach Bojkowie. Dom został wybudowany w latach 80-tych, 10 lat przeszedł generalny remont. Budynek jest ocieplony, dach pokryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Bałuty

Łódź,łódzkie

489 000 zł246 m² 1 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w północnej części Łodzi-Bałuty. W strefie Łagiewnik Małych w otulinie Lasu Łagiewnickiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pyskowice

Pyskowice,śląskie

425 000 zł138 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż sześć nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej zlokalizowanych w Pyskowicach (tzw. Stare Pyskowice) na zamkniętym osiedlu. Domy budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

599 000 zł171 m² 3 502,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Dom w spokojnej miejscowości, otoczonej z trzech stron lasem, w gm. Zawonia -25 km od Wrocławia, 12km od Trzebnicy i 3 km. od Zawoni. Wyjątkowe miejsce, które spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Folwarki

Żory,śląskie

236 900 zł112 m² 2 115,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:376 m²

Szukasz przytulnego domu? wykończ po swojemu! Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym! Idealny dla niewielkiej rodziny. Na parterze znajduje się salon z jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

319 000 zł160 m² 1 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 289 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo budowany dom jednorodzinny w Czuchowie położony na dużej działce. Stan budynku- surowy otwarty, zadaszony. Dom wybudowany z najlepszych materiałów: ściany ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy Państwu ładny dom wolnostojący w dzielnicy Nowiny. Dom o pow ok. 150m2+75 m2, usytuowany jest na działce o pow. ok.900m2. Nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

489 000 zł201 m² 2 430,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Szukasz wymarzonego domu w świetnej lokalizacji, białe Błota ulica. . Dom w samym sercu Białych Błót , położony niedaleko szkoły podstawowej, centrum handlowego. Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł162 m² 4 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 162m2,usytuowany na działce o pow. 173m2,zlokalizowany w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kamień

Rybnik,śląskie

485 000 zł200 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200m 2 , użytkowej 130m 2 , usytuowany na ładnej, płaskiej działce w Rybniku, dzielnica Kamień. Dom oddany do użytkowania w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Legnica,dolnośląskie

698 000 zł170 m² 4 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Marzysz o domu? Doceniasz wygodę i spokój, a zarazem bliskość miasta? To ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom wolnostojący z przepięknie zagospodarowanym ogrodem (846m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

580 000 zł400 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Brzezinach o powierzchni 400 m2, usytuowany na działce o powierzchni 2.300 m2, z dużą ilością nasadzeń drzew i krzewów, zadbanym ogrodem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulechów

Sulechów,lubuskie

1 890 000 zł820 m² 2 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowo - mieszkalny W sulechowie. Budynek o powierzchni całkowitej 820 mkw (650 mkw pow. użytkowej), piętrowy (parter i piętro usługowe) z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wrocław ok. ul. Strachocińska, dom wolnostojący o pow. 250 m2, działka 650 m2, na sprzedaż. Dzielnica Psie Pole. Dom wolnostojący, położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

542 723 zł289 m² 1 880,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Regulamin przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej W stanisławowie pierwszym, przy ul. Harmonii 5 wchodzącej W skład masy upadłości pawła lisa prowadzącego działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Zabierzów,małopolskie

599 000 zł255 m² 2 349,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom (połowa bliźniaka) Kraków, zabierzów, ulica Krakowska. Dom o powierzchni 255 m2, wybudowany w 1982 roku, położony w drugiej linii zabudowy. Działka 2 ary. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

275 000 zł53 m² 5 153,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:38 m²

Brak podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej w pod Poznańskiej miejscowości Luboń. Pow. 53,36m2, ogród 37,5m2. Stan budynku deweloperski. Rozkład pom. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastowice

Piastowice,wielkopolskie

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Mam przyjemność w zaprezentować dom do remontu połozony na działce o pow. 5400m2 w miejscowości Piastowice gmina Mieścisko powiat Wągrowiecki. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stoczni Gdańskiej

Białystok,podlaskie

365 000 zł276 m² 1 322,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Biuro nieruchomości " oferta" proponuje dom: dom w stanie zamkniętym na osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Działka o powierzchni 810 m2 kształtem zbliżona do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

1 570 000 zł334 m² 4 700,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością zapraszam na prezentację niepowtarzalnego domu w świetniej lokalizacji, wzniesionego 3 lata temu w drewnianej technologii fińskiej. Dom zdrowy i energooszczędny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łączna

Łączna,dolnośląskie

119 000 zł188 m² 632,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż pięknie położony wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Łączna w gminie Mieroszów. Dom posiada duży potencjał,ma funkcjonalny i rozkładowy układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dargobądz

Dargobądz,zachodniopomorskie

900 000 zł400 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Dwa budynki murowane parterowe wysoki standard, trzy łazienki w tym jedna z oknem o pow. ok. 12 mkw. i wiaty magazynowe, podwórko o powierzchni ok 400 m kw - kostka brukowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

413 000 zł177 m² 2 335,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

HR Mila A (odbicie lustrzane) - Nieduży, parterowy, wygodny dom dla rodziny 2-4-osobowej. Prosta konstrukcja i optymalne wykorzystanie przestrzeni zapewnia niewielki koszt wykonania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący o powierzchni około 200 m 2. Parter składa się z trzech pokoi, pomieszczenia gospodarczego i łazienki. Pierwsze piętro to przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 020 000 zł180 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu, zabudowana budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym wybudowanym w latach 90-tych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kłokocin

Rybnik,śląskie

499 000 zł225 m² 2 217,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 225m 2 położony na ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 16ar. Nieruchomość składa się z parteru oraz poddasza, dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płomyka

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł190 m² 6 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 190 m2 z małym ogrodem. Nieruchomość położona w kameralnym ciągu budynków na terenie zamkniętym w bezpośrednim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij