dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

880 000 zł246 m² 3 577,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Dom o pow. całkowitej 246m2. Trzykondygnacyjny - garaż i pomieszczenia gospodarcze na poziomie 0. Na pietrze dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Na poddaszu trzy pokoje i łazienka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Żernica

Żernica,śląskie

850 000 zł418 m² 2 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy na sprzedaż luksusowy dom w Żernicy. Jego powierzchnia wynosi 220 m kw. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 2500 m kw. Wybudowany w 1995 roku. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł184 m² 7 554,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalny dom o pow.184m2 z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, idealny dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano wiatrołap o pow.4,5m2, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł206 m² 3 881,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Do sprzedania piękna willa o powierzchni użytkowej 158,37 m 2 położona w okolicy centrum handlowego w Świdnicy. Na parterze znajdują się salon z kominkiem, pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzynka

Skrzynka,małopolskie

685 000 zł280 m² 2 446,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie dom położony w malowniczym miejscu, cichej spokojnej okolicy o powierzchni całkowitej 360 m, położony na 8 arowej działce. Dostępne media: prąd, woda, gaz, szambo (w projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Polecamy bardzo atrakcyjny parterowy / z poddaszem użytkowym/ dom wolnostojący o powierzchni 280m2 plus garaż w bryle budynku o powierzchni 35m2, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Łódź,łódzkie

4 199 000 zł256 m² 16 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom dla wyjątkowych klientów. Elegancka i imponująca bryła domu zapowiada niesamowite wnętrze pełnej uroków kaskadzie kolumn i łagodnych luków oddzielających: kuchnie, jadalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swędów

Swędów,łódzkie

229 000 zł90 m² 2 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Sprzedam bardzo perspektywiczny dom o pow. 90 m.kw. w okolicach Strykowa. Dość duża działka (1131 m.kw.) na której znajduje się garaż i pom. gospodarcze. Odbiór domu nastąpił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Połomia

Połomia,śląskie

749 000 zł280 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Możliwość zamiany W rozliczeniu na mały dom lub mieszkanie Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 280 m2 znajdujący się w Połomi w gminie Tworóg. Dom budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Wyremontowany dom położony malowniczej okolicy Zagórza Śląskiego, dom po remoncie, piwnica - 2 garaże, parter - duży salon z aneksem kuchennym, 3 pokoje, łazienka z jacuzzi natryskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

4 600 000 zł1 000 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:250 000 m²

Na sprzedaż luksusowa rezydencja w centrum Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Bardzo wyskoki standard wykończenia i wyposażenia całej posiadłości. Nieruchomość przeznaczona dla osób:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

561 000 zł170 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Police - Dom w szeregowcu o pow. całkowitej 170,58 m2 z garażem, oraz z działką o pow. 282 m2 Dom posiada 3 kondygnacje + możliwość adaptacji poddasza. Parter domu to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Wągrowiec,wielkopolskie

450 000 zł176 m² 2 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Sprzedam dom położony w Wągrowcu na Osadzie. W okolicy same nowe domy i osiedle. Dom nowy , rozpoczęto budować w 2010 roku, oddany do użytkowania w 2014 roku. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł520 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjny dom wolno stojący typu rezydencjalnego o pow.użytkowej 520m2 zlokalizowany na działce o pow. 3200m2 w Warszawie Dzielnicy Wesołej. Przestronny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

357 000 zł220 m² 1 622,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż Oferujemy dom położony we Włocławku na osiedlu Michelin o powierzchni użytkowej 220,0 m 2. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Atlasowa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł285 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Urokliwy skrajny segment z dużym zielonym zakątkiem do wypoczynku. Dom o powierzchni 285m2 położony na działce o powierzchni 450m2. Dom idealny dla dużej rodziny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolechowo

Bolechowo,wielkopolskie

529 000 zł135 m² 3 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Posiadam do sprzedaży domy hybrydowe, położone w Trzaskowie w okolicy Murowanej Gośliny, przy Puszczy Zielonce i z widokiem na pole golfowe. W tej chwili są sprzedawane działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

549 000 zł147 m² 3 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

0% prowizji od kupującego! Do sprzedaży dom znajdujący się w spokojnej dzielnicy Chmielnika. Opis nieruchomości: - dom o powierzchni: 147m 2 -działka o powierzchni: 14 ar - wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellonki

Szczuczyn,podlaskie

290 000 zł280 m² 1 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zadbany dom blisko centrum. W pobliży przystanek autobusowy, małe centrum handlowe, market biedronka. Dojazd drogą asfaltową. Bardzo spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turów

Turów,dolnośląskie

820 000 zł294 m² 2 789,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący o pow.całkowitej 294 mkw, położony w uroczym miejscu w Turowie gmina Żorawina. Dom wybudowany w -2005 r z najwyższej jakości materiałów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrzei

Luboń,wielkopolskie

480 000 zł123 m² 3 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Faktura , gwarancja , 0% podatku pcc , bez dodatkowych opłat! Połowa nowobudowanego bliźniaka z garażem , oddawanego do użytku w St. deweloperskim we wrześniu 2017 r . Bardzo wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł337 m² 3 706,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

Posiadam do sprzedania dom , o powierzchni 337,15 m2, położony na Ursynowie, działka 318 m2, odległość 1km od ulicy Puławskiej - inwestycja Z 2010 roku. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł473 m² 2 748,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow.użytkowej 473m2 (pow. całkowita 660m2), w stanie surowym, zlokalizowany w Warszawie Dzielnicy Wesoła (zielona). Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł34 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny z niezależnym wejściem mieszczący się na parterze w budynku jednorodzinnym wolnostojącym. Powierzchnia lokalu 34m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Koszyce

Piła,wielkopolskie

679 000 zł163 m² 4 160,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Nowy, bardzo funkcjonalny, komfortowo urządzony dom wolnostojący na Koszycach (zielonej Dolinie) w Pile. Dom o powierzchni całkowitej 163,20 m 2 na ogrodzonej działce 793 m 2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie,śląskie

660 000 zł330 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący zlokalizowany w Miasteczku Śląskim. Jego powierzchnia wynosi 330 m kw, w pełni podpiwniczony. Powierzchnia działki to 1250 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

649 000 zł410 m² 1 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Sprzedam dom idealny do zamieszkanie i prowadzenia działalności gospodarczej. Rok budowy 1995. Dom budowany w technologi tradycyjnej z cegły kratówki. Między ścianami ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

350 000 zł297 m² 1 178,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: piętrowy dom typu bliźniak, zlokalizowany w Mieroszowie. Piwnica: kuchnia, kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Parter: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz hall. Piętro: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

160 000 zł180 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:786 m²

Dom z 1977r. Podpiwniczony w całości. Na parterze: hol, kuchnia, spiżarnia, łazienka, 2 pokoje. Na piętrze: hol, kuchnia, spiżarnia, łazienka, 2 pokoje. Okna wymienione 5 lat temu (złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

2 029 000 zł400 m² 5 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny dom w centrum śródmiejskiej dżungli.Wybudowanych w latach 20-tych całkowicie wyremontowany .Idealny na gabinet lekarski - studio urody estetycznej. Dom ma powierzchnię 360m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł172 m² 7 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży, bardzo ładny, wolnostojący dom jednorodzinny w dzielnicy Usynów - Pyry. Jest on położony przy wewnętrznej, cichej uliczce zaledwie 200 metrów od ulicy Puławskiej. Niemniej jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

299 000 zł128 m² 2 335,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz domu w spokojnym miejscu w otoczeniu lasu? Przyjrzyj się tej ofercie. Na sprzedaż dom wolnostojący położony we wsi Czeszów( gmina Zawonia ), 1piętrowy (2kondygnacyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecamy do sprzedania dwa nieduże budynki wolnostojące na działce o pow. 2000 mkw we wsi Działki gm. Wiskitki. Dom 1 mieszkalny, budowany pod koniec lat '70 z pustaka, parterowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

199 000 zł233 m² 854,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Polecamy do sprzedania ciekawy dom jednorodzinny w budowie położony na działce o pow. 1262 mkw w miejscowości Bieganów gm. Jaktorów. Budynek wolnostojący, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jejkowice

Jejkowice,śląskie

490 000 zł414 m² 1 183,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 067 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Jejkowicach. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni całkowitej ok. 414 m2, oraz użytkowej ok. 267,5 m2. Układ pomieszczeń: - parter: wiatrołap, duży hol ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

350 000 zł132 m² 2 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Do sprzedania bliźniak z garażem o pow. użytk. 131,6 m2 oraz dodatkowo garaż o pow.15,4 m2 położony w atrakcyjnej części Mierzyna na strzeżonym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

510 000 zł151 m² 3 377,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż do wyboru dwa domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej (środkowe) o pow. mieszkalnej 128m2 umiejscowione na działkach o pow. od 250m2 do 400m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żabiniec

Kraków,małopolskie

999 000 zł227 m² 4 400,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w dzielnicy Krowodrza ( Żabiniec). Dom o powierzchni całkowitej 227m2 został wzniesiony w 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Częstochowa,śląskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o pow. 150 mkw na działce 2028mkw. Dom składa się z parteru, piętra i piwnic. Na parterze znajduje się sklep o pow. 75 mkw. Na piętrze dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedaży segment środkowy na Mokotowie, na pograniczu z Wilanowem, w okolicy ul. Nałęcznowskiej. Dom o pow. ok. 200 m2. Pierwszy poziom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrony Tyńca

Kraków,małopolskie

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Piękny dom z malowniczym widokiem na Bielany. Dom znajduje się w Tyńcu na 11,5 arowej działce. Nieruchomość ogrodzona ogrodzeniem z kamienia, drewna i siatki. Garaż w bryle.