dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Groń

Groń,małopolskie

620 000 zł300 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży domo pow. 300 m2 razem z działką ,o pow.52a, w miejscowości Groń - Kobylarzówka, przy drodze do Białki Tatrzańskiej. Budynek niezamieszkały, do wykończenia. W środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty Opolskie

Kąty Opolskie,opolskie

118 000 zł120 m² 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Dom do remontu, kąty Opolskie, gmina Tarnów Opolski, działka 8,37 ara. Do sprzedania przedwojenny dom z zabudowaniami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 837 m2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łapanów

Łapanów,małopolskie

225 000 zł70 m² 3 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

___ arka - dom ___ Oferujemy Państwu do sprzedaży dom mieszkalny w stanie surowym zamknietym, położony w malowniczej miejscowości Brzezowa Gmina Łapanów. Budynek nowy o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,pomorskie

449 000 zł128 m² 3 507,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

:link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fasty

Białystok,podlaskie

413 900 zł166 m² 2 493,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej wybudowanego w 2004 roku znajdującego się na spokojnym osiedlu Fasty w Białymstoku. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł218 m² 3 188,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Do sprzedaży bardzo ładny skrajny szereg na Stabłowicach z zagospodarowanym ogrodem i garażem na dwa samochody. Dom posadowiony na działce o powierzchni 416 m2. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Libertów,małopolskie

697 000 zł240 m² 2 904,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Sprzedam nowy, komfortowo wykończony dom wolnostojący w Libertowie z 2010 r. Działka zagospodarowana, ogrodzona. Na części działki mała, profesjonalna winnica. Podjazd wybrukowany, wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania luksusowy dom o powierzchni 180m2, położony w malowniczej części Podgórza. W piwnicy znajduje się gabinet, toaleta, pomieszczenia gospodarcze oraz piękny ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

510 000 zł142 m² 3 591,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Polecamy Państwu do kupna Dom wolnostojący znajdujący się w Gryficach na działce o powierzchni 742 m2 , nieruchomość ta oddalona jest w odległości 15 minut spacerem od centrum Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grądy

Grądy,mazowieckie

695 000 zł194 m² 3 582,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Bardzo ładny, luksusowo wykończony dom o pow. całkowitej 194 m2 na ślicznie zagospodarowanej działce w cichej i spokojnej miejscowości, położonej 20 km od granicy Warszawy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Oferuję do sprzedania piękny jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w Jeleniej Górze - Cieplice. Dom wybudowany 1993 roku przeszedł kapitalny remont w roku 2010 w środku jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelna

Jelna,podkarpackie

165 000 zł79 m² 2 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z czterech działek o łącznej powierzchni 62 ar, położona w miejscowości jelna, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

660 000 zł161 m² 4 089,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość urokliwie położona w otoczeniu lasu, w małej wsi, w niewielkiej odległości od Lubina (6 km od Lubina). Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

299 000 zł280 m² 1 067,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nowa cena Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny zlokalizowany w Ścinawie. Budynek poniemiecki, III kondygnacyjny, o powierzchni całkowita 280 m2. Powierzchnia parteru: 75 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:675 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Wesołej na os. Stara Miłosna. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oferta skierowana do miłośników piękna przyrody, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

649 000 zł174 m² 3 735,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Bardzo Atrakcyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 173,75 mkw i działce o pow. 895 mkw, położony w urokliwym miejscu na popularnym osiedlu domków jednorodzinnych w Piecowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł101 m² 4 742,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 101 m2 z ogródkiem 129 m2, 10 km od Rynku. 4 pokoje + antresola + garaż + ogródek Uwaga: możliwość odłożenia spłaty nawet o 2 lata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik oferta wstrzymana. Urokliwy, przytulny, doskonale doświetlony, dom po remoncie W kiełczowie. Działka duża, pięknie zagospodarowana. Okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strojec

Strojec,mazowieckie

850 000 zł154 m² 5 534,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowo wykończony budynek w miejscowości Strojec, gm. Kampinos. Cicha i spokojna okolica. Na parterze znajduje się salon, kuchnia ze spiżarnią, toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

685 000 zł267 m² 2 565,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wonostojący w Wałbrzychu! Do sprzedania przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 267m 2 , położony w Wałbrzychu w dzielnicy Rusinowa. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł280 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Duży dom wolnostojący, jednopiętrowy na osiedlu Glinki (spokojne osiedle domków, lokalizacja blisko centrum) z dwoma garażami dla osób ceniących przestrzeń. Budynek z dachem płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł180 m² 1 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 180m2 usytuowany na działce o powierzchni 8,9ar z rynku pierwotnego zlokalizowany w dzielnicy Budziwój w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łagiewniki

Bytom,śląskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:722 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej. Dom położony na działce o pow. 722m2. Działka ogrodzona, zagospodarowana. Na posesji garaż wolnostojący. Dom dwukondygnacyjny, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Niedźwiedzka

Wólka Niedźwiedzka,podkarpackie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki o łącznej powierzchni 36ar. Działki zabudowane dwoma domami, w tym jeden na 4 ar działce drewniany, obity panelami, nowo wymieniona blacha na ocynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

455 000 zł145 m² 3 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bezpośrednia - W ofercie sprzedaży nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej usadowiony w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzionków

Radzionków,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam Sprzedam ciepły, przytulny dom po generalnym remoncie! powierzchnia 60m2! Ogrodzony! Działka posiada 2 wjazdy, duzy teren do zagospodarowania! W skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieborowice

Nieborowice,śląskie

169 000 zł120 m² 1 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:830 m²

Atrakcyjna cena! Dom w cenie mieszkania! Oferujemy na sprzedaż dom w Nieborowicach, który położony jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 830 m2. Na parterze domu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daszyńskiego

Niepołomice,małopolskie

369 000 zł131 m² 2 823,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

Oferta zarezerwowana!~~oferuję Państwu dwa domy w zabudowie szeregowej położone w centrum Niepołomic na ulicy Daszyńskiego.Oferta sprawdzonego wykonawcy w atrakcyjnej cenie tylko 369.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:707 m²

=Oferta - Kupujący bez prowizji dla biura= W ofercie sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220m2,całkowitej 398,6m2 usytuowany w ładnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żory

Żory,śląskie

357 000 zł145 m² 2 454,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Żory super lokalizacja - sprawdź! dom W stanie surowym zamkniętym! Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją 360 000zł Budynek stanowiący segment zabudowy bliźniaczej, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

447 000 zł101 m² 4 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 101 m2 z ogródkiem 57 m2, 10 km od Rynku. 4 pokoje + antresola + garaż + ogródek Uwaga: możliwość odłożenia spłaty nawet o 2 lata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

460 000 zł146 m² 3 150,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż przepiękny, nowy, parterowy dom położony w małej wsi, siedem kilometrów od Pobiedzisk w kierunku na Kiszkowo. dwa tysiące siedemset pięćdziesięcio metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

990 000 zł226 m² 4 380,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

Komfortowy dom położony w dzielnicy wypoczynkowej Myślenic - Zarabie, wybudowany w technologii tradycyjnej z ceramiki, docieplony, usytuowany na ładnie urządzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Rosnowo,wielkopolskie

470 000 zł150 m² 3 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położone przy ul. Czereśniowej w Rosnowie, gmina Komorniki, oddalony 2 km od centrum Komornik. Powierzchnia domu 200 m?, położony na działce 500 m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Andrutowa

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł407 m² 3 560,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Agencja oferuje Wilanów Powsin ul. Andrutowa ładny duży dom Dom w zabudowie szeregowej w Powsinie przy ul. Andrutowej. Powierzchnia całkowita domu 407 m2, powierzchnia użytkowa 320 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bagnówka

Białystok,podlaskie

450 000 zł145 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Polecamy Państwu nowo powstający budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Dom położony jest na osiedlu Bagnówka. Idealna lokalizacja ze względu na bliskość położenia: szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

425 000 zł260 m² 1 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Może być dwurodzinny! Dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 w Czerwionce-Leszczynach, w dzielnicy Czuchów. Przytulny , ciepły , o prostej budowie zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu. Oferta dotyczy segmentu środkowego o powierzchni całkowitej około 120 m łącznie z garażem. Dom wykończony w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

389 000 zł152 m² 2 559,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż pół domu w Szczawnie Zdroju. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Powierzchnia całkowita: 152 m2. powierzchnia działki: 561 m2.Dom podpiwniczony, w piwnicy pralnia oraz suszarnia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płochocin

Płochocin,mazowieckie

420 000 zł194 m² 2 168,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:466 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom (1/2 bliźniaka) o powierzchni użytkowej 159 m2 w stanie surowym zamkniętym w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki na działce o pow. 466 m2. Dach pokryty.