dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stróża

Stróża,małopolskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący, całoroczny w Stróży, k.Myślenic. Powierzchnia całkowita 120m2, murowany, ocieplony styropianem, posiada plastikowe okna, dach pokryty blachą. Ogrzewanie co- kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

590 000 zł215 m² 2 744,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam! Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 159,59m2 na widokowym wzniesieniu w Gaju. Dom wybudowany techniką tradycyjną, z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Sarzyna

Nowa Sarzyna,podkarpackie

190 000 zł118 m² 1 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 644 m²

Przedmiot sprzedaży I lokalizacja Sprzedaży podlega prawo własności do nieruchomości gruntowej o powierzchni 36,44 ar, zabudowanej budynkiem wolnostojącym, murowanym z lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bramki

Bramki,mazowieckie

439 000 zł178 m² 2 472,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 177,53 m2. Dom wybudowany w 1997 roku, posadowiony na działce o powierzchni 953 m2. Na parterze znajduje się salon (26,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

470 000 zł300 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

0 % prowizji od kupującego! nowa cena! Ofertę polecamy szczególnie osobom poszukującym zadbanego wnętrza, wnętrza które nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Choszczówka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł185 m² 3 778,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Atrakcyjny dom na zamkniętym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych w najbardziej malowniczej krajobrazowo części Białołęki -w centrum zielonej Choszczówki, obok Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł150 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym typu kopertówka, zbudowany z cegły pełnej, kryty blachą ocynkowaną na działce o powierzchni 4a. Dwa garaże, taras. Usytuowany w ściśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fasty

Białystok,podlaskie

590 000 zł163 m² 3 619,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości" poleca: 0% prowizji : Dom jednorodzinny wolnostojący z roku 2007 na działce o powierzchni 1000 m2 (25 m na 40 m). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

287 000 zł180 m² 1 594,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Dom położony w Rawicz - Masłowo, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Parter - 3 pokoje, łazienka, kuchnia, korytarz, skrytka. Poddasze - 2 pokoje, strych, miejsce na łazienkę. Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł473 m² 6 131,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

DO sprzedaży dom bliźniak przy stacji metra - mokotów służew Do sprzedaży przestronny dom bliźniak, położony na Mokotowie, w pobliżu stacji metra Służew. Dom jest zlokalizowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzenko

Warzenko,pomorskie

352 000 zł94 m² 3 856,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 207 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " KamilaZ273 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rogoźna

Żory,śląskie

238 000 zł138 m² 1 730,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:831 m²

Rezerwacja Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedania dom jednorodzinny położony w Żorach, dzielnica Rogoźna, znajdujący w trakcie prac adaptacyjnych. Działka: powierzchnia 831 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudki

Grudki,podlaskie

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Polecamy Państwu piękny, przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Grudki! Nieruchomość ta zlokalizowana jest w samym sercu Puszczy Białowieskiej, wśród naturalnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustanów

Ustanów,mazowieckie

850 000 zł197 m² 4 314,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Do sprzedania w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania, jednorodzinny dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, położony na zamkniętym osiedlu w Ustanowie, kilka kilometrów od Zalesia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strumień

Strumień,śląskie

365 000 zł130 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Wykończ go po swojemu Oferujemy Państwu nowy dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji Strumienia (pow. cieszyński). 10 minut spacerem do centrum miasta. W pobliżu obiekty handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

350 000 zł134 m² 2 611,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 531 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 110 m2 położony w miejscowości Suchoczasy, gmina Zduńska Wola. Budynek murowany z lat 70-tych, ocieplony, parterowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 155 000 zł165 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestrzenny dom zbudowany w/g indywidualnego projektu, położony w zacisznej podwarszawskiej miejscowości. Został wybudowany "dla siebie", a więc z najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł550 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojąca rezydencja na sprzedaż W wilanowie Na sprzedaż atrakcyjna wolnostojąca rezydencja na Wilanowie. Rezydencja nowoczesna, idealna dla dużej rodziny. Rozkład - parter : przestronny hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł392 m² 4 973,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania nowy, energooszczędny, luksusowo wykończony dom wolnostojący Przedmiotem oferty jest luksusowy, nowocześnie urządzony dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z użytkowym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

398 000 zł100 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący, trzykondygnacyjny w stylu Zakopiańskim z bali o powierzchni 100m2, w kompleksie działek rekreacyjnych, malowniczej, spokojnej miejscowości Kuligów nad Bugiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kokotów

Kokotów,małopolskie

429 000 zł142 m² 3 019,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kup bez prowizji! Polecamy na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w dogodnej lokalizacji tuż pod Krakowem w miejscowości Kokotów. Propozycja skierowana do osób ceniących sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

790 000 zł214 m² 3 682,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Brenna - Dom wolnostojący o pow. użytkowej 150m2 (całkowitej 214,50m2) na działce o pow. 1230m2. Dom nie podpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany z "maxa".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł350 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezydencja na sprzedaż, praga-południe Na sprzedaż luksusowa rezydencja na Pradze-Południe w spokojnej i cichej okolicy. Rezydencja z basenem, działką o pow. 750m2, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

420 000 zł130 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 130m2 w stanie deweloperskim - okna, drzwi, tynki wewnętrzne, ocieplenie i tynki zewnętrzne. Budynek składa się na parterze z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

270 000 zł168 m² 1 604,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Polecamy Państwu: dom mieszkalny jednorodzinny, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, o powierzchni użytkowej 168,28 m2, posadowiony na działce o powierzchni 413 m2. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

787 000 zł454 m² 1 733,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedaży skrajny segment szeregowca o powierzchni ok. 450 m2 zlokalizowany w cichej, zielonej części Szczecina. Dom o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym (działalność nieuciążliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leoncin

Leoncin,mazowieckie

370 000 zł165 m² 2 245,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dwa urocze domy jednorodzinne z użytkowym poddaszem. Każdy na przestronnej działce (ok1600m) pozwala na zaplanowanie wymarzonego ogrodu. Teren ogrodzony, w pobliżu las. W okolicy nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

870 000 zł450 m² 1 932,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:369 m²

Nowa cena! budynek mieszkalno- usługowy. Miejsce to polecamy szczególnie dla większej, pokoleniowej rodziny, doskonale też nadaje się do zamieszkania i prowadzenia jednocześnie nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

567 000 zł250 m² 2 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Duży, funkcjonalny dom z wieloma ustawnymi pomieszczeniami na narożnej działce. Przed posesją można zaparkować nawet 12 samochodów. Dom ścianą wschodnią dotyka sąsiedniego budynku, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 010 000 €360 m² 2 806 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedania jest dom położony na czarującej działce w prestiżowej części Zalesia Dolnego. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących sobie ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarów

Żarów,dolnośląskie

260 000 zł140 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Na sprzedaż polecam dom w okolicy Żarowa. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 783 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 140 mkw i obejmuje 5 oddzielnych pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:990 m²

Do sprzedaży dom w cichym zakątku Swarzędza. Wybudowany w 2010r przez obecnych właścicieli, przestronny i wygodny, stu osiemdziesięcio metrowy dom wybudowany na niespełna tysiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Folwarki

Żory,śląskie

234 500 zł150 m² 1 566,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Super oferta Przedstawiamy Państwu na sprzedaż połowę bliźniaka w dzielnicy Folwarki. Budynek w trakcie budowy usytuowany na 3,7 arowej działce w drugiej linii zabudowy, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

429 000 zł121 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z o powierzchni 101m2 z garażem o pow. 20m2 w Szczawnie-Zdroju. Do domu przynależy działka o powierzchni 600 m2, na której stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

319 000 zł93 m² 3 416,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle nowy horyzont inwestycja rozpoczęta. Zespół 42 budynków atrialnych wolnostojących w zabudowie zwartej. Parter: przedsionek, korytarz z szafą garderobianą, gabinet lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

210 000 zł212 m² 990,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferta zarezerwowana dom W zebrzydowicach (powiat cieszyński) oferta na wyłączność Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Zebrzydowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość, którą Państwu prezentujemy zlokalizowana jest 13 km od Lubina (powiat Lubin, gmina Lubin). Dom otoczony jest zagospodarowanym terenem zielonym (oczko wodne, krzewy ozdobne). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł249 m² 1 120,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Super oferta niższa cena Mamy do zaoferowania dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym (projekt dodi )o powierzchni użytkowej 138m 2 na działce o powierzchni 1343m 2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

380 000 zł260 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 110 m2 z garażem w bryle budynku w Kuligowie nad Bugiem. Zbudowany w 1995 roku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rokitnica

Zabrze,śląskie

355 000 zł181 m² 1 961,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Dom 181m2 na działce 682m2 wraz budynkiem gospodarczym 40m2 za 355 000zł. Do sprzedania dom 181m2 piętrowy cały podpiwniczony wraz osobnym garażem i budynkiem gospodarczym.Bardzo zadbany! Szczerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

1 299 000 zł327 m² 3 977,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Komfortowy dom wolno stojący o ciekawej architekturze, zlokalizowany na działce o powierzchni 635m2 położonej przy cichej uliczce na Gumieńcach. Dom korzystnie usytuowany na działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij