dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

880 000 zł208 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Nowo wybudowany dom o powierzchni użytkowej 208 m2 m2 w Szymanowie - posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1154m2. Wyjątkowa nieruchomość dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

278 000 zł94 m² 3 066,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 207 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " KamilaZ273 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

300 000 zł81 m² 3 445,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 190 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Róża Z221 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Olszewnica Stara

Olszewnica Stara,mazowieckie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Olszewnicy Starej o powierzchni 180m2. Na parterze gabinet, salon z kuchnią, łazienka i garaż. Na piętrze znajdują się cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tęczowa

Zgorzelec,dolnośląskie

295 000 zł139 m² 2 119,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w Zgorzelcu przy ul.Tęczowej dzielnica Ujazd. Wykonany w technologii tradycyjnej, ocieplony styropianem z strukturą z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białogórska

Bogatynia,dolnośląskie

329 000 zł109 m² 3 018,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w atrakcyjnej dzielnicy Bogatynia przy ul. Białogórskiej. Budynek o pow. 109 m2 dwukondygnacyjny podpiwniczony, parter: salon, kuchnia, spiżarnia, p.pokój, wc. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 999 000 zł359 m² 8 353,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 685 m²

Witam. Zapraszam do zapoznania się ze wspaniałą ofertą willi położonej w przepięknej okolicy parku krajobrazowego. Dom położony zaledwie 8 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska oraz 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł270 m² 2 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom wolnostojący z 3 garażami i ładną zagospodarowaną działką. . Parter stanowi przestronny salon z kominkiem otwarty na jadalnię z dużym wygodnym stołem,umeblowana i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł147 m² 10 204,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom, wykończony w klasycznym stylu. Położony w najpiękniejszej części Białołęki, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł380 m² 4 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:403 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment na Dolnym Mokotowie. Ciche, zamknięte osiedle. Parter: kuchnia, salon z tarasem, jadalnia, gabinet, wc, hall, i piętro: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 175 000 zł175 m² 6 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Parterowy dom dwu-lokalowy na pięknej działce. Remont przeprowadzony 7 lat temu wymienione wszystkie instalacje, doprowadzone wszystkie media miejskie. Nieruchomość położona w zalesionej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piłsudskiego

Józefów,mazowieckie

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych w Józefowie / k. Otwocka. Bardzo dobra lokalizacja w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł125 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Sprzedam dom położony w Poznaniu na Junikowie. Klocek, połowa bliźniaka do remontu. Powierzchnia domu 180m2. Budowany w 1994 roku z silikatu / Z Żabienka k. Mosiny/ 3 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czubajowizna

Czubajowizna,mazowieckie

310 000 zł120 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka rekreacyjna 2000 m2 położona w miejscowości Czubajowizna w gminie Poświętne. Na działce znajduje się dom o powierzchni 80 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

569 000 zł174 m² 3 270,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferujemy do sprzedaży gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie szeregowej na cichym, zamkniętym osiedlu w Siedlcach. Dom o powierzchni użytkowej 149,70m2 ( całkowita powierzchnia - 174m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłocice

Miłocice,dolnośląskie

265 000 zł200 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Uwaga super okazja! dom za 265.000 zł! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok.100m2 w Miłocicach, gm. Jelcz - Laskowice położony na działce o pow.1580m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł315 m² 2 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Piękna willa. Szukasz mieszkania w pięknej stylowej kamienicy z dużą działką w mieście i b.dobrą komunikacją miejską? Doskonała oferta dla rodziny, firmy a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

670 000 zł198 m² 3 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Polecamy dom w malowniczej okolicy! Położony w pięknej malowniczej miejscowości- klepaczach, w bliskiej odległości od granic Białegostoku. Dom usytuowany na wsi, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowoczesny dom usytuowany na terenie nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego pod samym lasem. Cały kompleks znajduje się w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 900 000 zł264 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż wolnostojący, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 264 m2 posadowiony na działce o powierzchni 702 m2. Konstrukcja budynku umożliwia podział powierzchni na dwie oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Popowo-Parcele

Popowo-Parcele,mazowieckie

670 000 zł141 m² 4 751,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 466 m²

Jeśli marzysz o sielskim życiu w wyjątkowym domu blisko Bugu, mamy ofertę dla Ciebie. Na zadbanej działce o pow.3466m2 znajduje się solidnie wybudowany dom o powierzchni 141m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

745 000 zł170 m² 4 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom, usytuowany w przepięknej lokalizacji u podnóża Książańskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość składa się z salonu, n owoczesnej kuchni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sienkiewicze

Sienkiewicze,podlaskie

1 390 000 zł700 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 507 m²

Atrakcyjny dom dla wymagających. Około 8 km od centrum Białegostoku, a ok.1km od granic miasta, na skraju urokliwej miejscowości Sienkiewicze, w kierunku na Warszawę znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

509 000 zł183 m² 2 781,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wykonany W wysokim standarcie! Zabudowa szeregowa,jednak każdy dom posiada swoje odrębne ściany wykonane z cegły ceramicznej ocieplone styropianem 15 cm.Strop poddasza ocieplony jest wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

280 000 zł111 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Okazja! Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,80 m2 na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 446 m2. Nieruchomość położona w Ełku na atrakcyjnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

469 000 zł167 m² 2 697,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 310 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Gabi Z35 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dłużyna Górna

Dłużyna Górna,dolnośląskie

215 000 zł120 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy dom wolnostojący w miejscowości Dłużyna Górna .Dom idealnie nadaje się dla 3, 4 osobowej o pow. 120 m2, 2010 roku został gruntownie wyremontowany. Nowy dach pokryty blacho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

2 190 000 zł300 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Uroczy piętrowy dom na pięknie zagospodarowanej działce ze starodrzewem (sosny, świerki, jałowce, tuje, brzozy, modrzew, lipy, kasztanowce) alejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

320 000 zł101 m² 3 207,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 221 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Krysia Z3 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 150 000 zł179 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Segment skrajny w zamkniętym osiedlu Le Village w Józefosławiu, stan deweloperski, rozprowadzone wszystkie instalacje, zamontowane grzejniki, piec gazowy. Dodatkowo zrobiono poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł315 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Piękna willa w super cenie. Szukasz pięknej stylowej kamienicy z dużą działką w mieście i b.dobrą komunikacją miejską? Możliwość wydzielenia odrębnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zamość

Piła,wielkopolskie

649 000 zł237 m² 2 736,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w centrum Piły przy ul. Kadetów; 237,2 m 2 powierzchni całkowitej; 190,2 m 2 pow. użytkowej; 3 sypialnie, duży salon z otwartą kuchnią, garderoba, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puste Łąki

Puste Łąki,mazowieckie

265 000 zł89 m² 2 967,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Do sprzedaży dom wolnostojacy o powierzchni całkowitej 89,3 m2 na działce budowlanej 1033 m2. Nieruchomość usytuowana w pięknej okolicy - w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

355 000 zł142 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem w technologi kanadyjskiej rekreacyjnej, wybudowany w 2000 roku. , w miejscowości Borki w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego i rozlewiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suszec

Suszec,śląskie

790 000 zł309 m² 2 556,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Nowy luksusowy dom Z pięknym ogrodem - * Kupujący zwolniony jest z prowizji Nieruchomości Maria Kubera są oficjalnym partnerem w sprzedaży, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

290 000 zł165 m² 1 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję do sprzedaży segment skrajny w zabudowie szeregowej położony przy górze Trzech Krzyży, w bardzo cichym i malowniczym miejscu. Stan domu: surowy, otwarty, ze wszystkimi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leźno

Leźno,pomorskie

357 000 zł130 m² 2 525,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 267 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Horyzoncik G ". Budowa domu trwa 2 miesiące.