dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja. Dom wolnostojący, całoroczny przygotowany do zamieszkania o powierzchni 140 m2 w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim w Warszawskiej Strefie Chronionego Krajobrazu w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł233 m² 3 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferujemy do sprzedania dom do wykończenia i własnej aranżacji - w stanie surowym zamkniętym. Dogodna lokalizacja-bliskość ul. Puławskiej i obwodnicy zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

124 000 zł60 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:950 m²

Działka budowlana z budynkiem mieszkalnym zlokalizowana w spokojnej dzielnicy Tłuszcza. Działka o powierzchni 950 m2 ma wymiary 22 m x 48 m i jest częściowo ogrodzona. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

760 000 zł240 m² 3 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania przepiękny dom wolnostojący, położony w okolicach Długołęki. Miejscowość dobrzeskomunikowana z Wrocławiem- autobusy podmiejskie. Wybudowany z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł200 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładna, komfortowo urządzona willa na warszawskim Zaciszu. Parter: garaż na 2 samochody ok. 30m2, hall z garderobą ok. 10m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dyngusowa

Białystok,podlaskie

570 000 zł192 m² 2 976,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:643 m²

Zapraszam do prezentacji domu wolnostojącego zlokalizowanego na cichym i kameralnym osiedlu Jaroszówka. Dom wybudowany w 1993 roku z cegły, dodatkowo ocieplony styropianem. Dach dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

600 600 zł161 m² 3 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferta godna polecenia. Nowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni 160,15m2, wykończony w standardzie deweloperskim, wybudowany z materiałów najwyższej jakości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skierdy

Skierdy,mazowieckie

899 000 zł205 m² 4 385,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Skierdy,gmina Jabłonna. Przepiękny dom z ładnym ogrodem na działce 1300 m2.Dom wybudowany w 2006 r. Blisko do terenów rekraacyjnych,do lasu 300 m,jezioro wraz z kąpieliskiem 600 m,Wisła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łąki

Łąki,mazowieckie

760 000 zł230 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedmiotem sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem położony w miejscowości Łąki/k Radzymina na terenie niskiej zabudowy o charakterze willowym w granicach Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Kozienice,mazowieckie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Przytulny, ciepły dom jednorodzinny, piętrowy o powierzchni mieszkalnej 120 m2, położony na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Kozienicach. Budynek posiada solidne wykończenie wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Kobyłka,mazowieckie

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom wolnostojący położony w Kobyłce. Budynek usytuowany jest na skarpie na pięknie zadrzewionej działce. Część mieszkalna to duży wiatrołap z wejściem do korytarza, salon ok. 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Super położony dom na dużej działce z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Dom usytułowany na lewej części działki tym samym może ona być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płaszów

Kraków,małopolskie

1 180 000 zł344 m² 3 432,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:966 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 281m 2 w Krakowie- płaszów. Dom wybudowany na działce o pow.9,66arów w latach 80. Na dom składają się dwa niezależne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sapowice

Sapowice,wielkopolskie

580 000 zł136 m² 4 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Prześliczny dom jednorodzinny wolnostojący w Sapowicach, położonych 7 km od Stęszewa. Wybudowany według projektu dom nad stawem. Powierzchnia 136m2. Wielkość działki 829m2. Rok budowy 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorowo

Komorowo,zachodniopomorskie

85 000 zł70 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej połozony w miejscowości Komorowo. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Na parterze salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Załubice

Nowe Załubice,mazowieckie

410 000 zł300 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący podpiwniczony o powierzchni całkowitej 300 m2. Murowany z suporeksu, ogrzewanie węglowe, gaz doprowadzony do budynku. W części podpiwniczonej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam pół blizniaka w Radości, dom jest położony na prostokątnej, pełnej zieleni działce o wymiarach ok 313m.Powierzchnia budynku to ok.200m rozłożona na trzech kondygnacjach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

429 000 zł180 m² 2 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Znakomita Oferta. Dom zlokalizowany w jednej z topowych ulic części rekreacyjnej Myślenic- zarabia. Blisko do pięknego parku stanowiącego "zielone płuca" Myślenic i kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Mokotów/sadyba okolica ulicy Iwonickiej - bliźniak do remontu. Dom bliźniak na Sadybie. Powierzchnia całkowita domu 170 m2, powierzchnia użytkowa 110 m2. Usytuowany na działce 292 m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 980 000 zł316 m² 6 265,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Duży, reprezentacyjny dom, wybudowany na wzór Ermitażu, jednego z najstarszych obiektów Warszawskich Łazienek, piękne proporcje bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marianów

Marianów,mazowieckie

307 000 zł200 m² 1 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży całoroczny dom o powierzchni całkowitej 200 m2 położony na pięknie zagospodarowanej działce 1000m2. Dom podpiwniczony, po generalnym remoncie wykonanym w 2015r. W domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomość położona w Konstancinie Jeziorna, w dzielnicy Chylice Letnisko.Piękna zielona, porośnięta starodrzewem dzielnica, cisza, zieleń, doskonałe miejsce na spacery i oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 125 000 zł274 m² 4 105,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Parter:salon 30 m2, kuchnia 10 m2, pokój 15 m2, wiatrołap 3 m2, pomieszczenie gospodarcze z pralnią 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

459 500 zł220 m² 2 088,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Uwaga! Biuro posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - numer licencji 11875. Proponujemy Państwu interesujący, dwurodzinny dom o powierzchni użytkowej 187 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

510 000 zł142 m² 3 591,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:742 m²

Polecamy Państwu do kupna Dom wolnostojący znajdujący się w Gryficach na działce o powierzchni 742 m2 , nieruchomość ta oddalona jest w odległości 15 minut spacerem od centrum Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadrzeczna

Zawiszyn,mazowieckie

149 000 zł40 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Działka letniskowa w Zawiszynie o powierzchni 900 m2. Zadbana, teren ogrodzony. Na działce znajduje się domek z 1998 r. o powierzchni 50 m2. Składa się z : dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadma

Nadma,mazowieckie

399 000 zł141 m² 2 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Inwestycja w trakcie realizacji. Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie deweloperskim - połowa bliźniaka. Powierzchnia całkowita domu 141 m2 (użytkowa 121 m2). Działka 510 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

478 000 zł190 m² 2 515,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 ( całkowitej 195m2) z działką 300 m2. Centralna część podwarszawskich Marek. Dom wybudowany w 1989 r., ocieplony, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

455 000 zł160 m² 2 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / przestronny / garaż wolnostojący Polecam przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1987 r. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

804 000 zł220 m² 3 654,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim wykonany w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej. Powyższy opis ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

692 000 zł234 m² 2 957,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Bliźniak 195m2 w Markach. W skład domu wchodzą 4 pokoje,kuchnia, 2 łazienki, garaż. W salonie, kuchni oraz łazienkach na podłodze terakota, w pokojach panele. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydlino

Bydlino,pomorskie

750 000 zł330 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom O charakterze rezydencji W bardzo cichej okolicy! Przedstawiamy ofertę skierowaną dla wymagających klientów, ceniących oryginalne rozwiązania architektoniczne, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

560 000 zł172 m² 3 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Do sprzedaży dom połowa bliźniaka 171,5 m2 na działce 295 m2. Dom wybudowany w 2013r. z pustaka, dach pokryty blachodachówką. Dom w pełni podpiwniczony, wykończony w całości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł940 m² 3 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:921 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Jedyny w Warszawie w takiej cenie, idealny, o wielkim potencjale 5-cio kondygnacyjny budynek z 2004 r. Budynek posiada 18 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poligraficzna

Krobia,kujawsko-pomorskie

299 000 zł123 m² 2 430,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej okolicy, niedaleko miasta. Z myślą o wygodzie w budynku wyraźnie oddzielono część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

255 000 zł89 m² 2 858,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom spełniający kryteria programu MDM. Dom będący przedmiotem niniejszej oferty nie jest jeszcze wybudowany. Deweloper deklaruje wybudowanie domu w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładny dom na dużej, zadrzewionej działce, pod lasem. W domu można zaaranżować dwa oddzielne mieszkania, z osobnymi wejściami - 8 pokoi, 2.