dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wiry

Wiry,wielkopolskie

529 000 zł164 m² 3 235,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł190 m² 4 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

*****super Oferta Salonu Iron House***** Wygodny, bardzo zadbany dom o ciekawej architekturze zewnętrznej jak i wewnętrznej (os. Kwiatowe). 3 kondygnacje pozwalają na życie zarówno wspólne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

 

 

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż narożna szeregówka o powierzchni użytkowej ok.140m2 na osiedlu Zimowit na 6,5 arowej działce. Szeregówka zamieszkała w latach 90-tych. Podpiwniczenie pod połową budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolechowo

Bolechowo,wielkopolskie

902 600 zł286 m² 3 160,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w podpoznańskim Trzaskowie. Dom Hybrydowy jest nowoczesnym domem budowanym na zamówienie klienta. Dom jest domem energooszczędnym, spełniającym warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 090 000 zł225 m² 4 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! W pełni wykończony nowy dom z dużym ogrodem w sąsiedztwie lasu i otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Około 600 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Dąbrowa

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł160 m² 3 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedaży atrakcyjne segmenty w stanie deweloperskim położone na osiedlu domków jednorodzinnych Dąbrowa. 3 funkcjonalne segmenty na działkach o pow: 270m2/289m2/173m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gromady Grudziąż

Kraków,małopolskie

945 000 zł360 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kraków-Wola Duchacka- okolica ul. Gromady Grudziąż. Przedmiotem oferty jest dom dwu-rodzinny o powierzchni całkowitej ok 360 m2, mieszkalnej ok.3002, położony na działce 7 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom posiada: -garaż na dwa samochody-36m2 -kotłownie z pralnią -3 łazienki -4 sypialnie -dużą kuchnie + spiżarke -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

421 000 zł122 m² 3 484,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 256 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Delfin ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

806 000 zł180 m² 4 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Domek jednorodzinny, wolnostojący, zlokalizowany w atrakcyjnej części Pruszkowa. Na parterze dwa pokoje, kuchnia, łazienka z oknem, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olszewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł588 m² 933,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Oferta na wyłączność, tylko u nas! Zapraszamy! Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 588m2 (pow. użytkowa 488m2), działka o pow. 767m2 zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny, wygodny dom jednorodzinny w pięknej okolicy w Radości na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zielona, spokojna okolica, dojazd drogą utwardzoną. W skład domu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł178 m² 5 112,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 178 m2, zlokalizowana w okolicach ul. Zwoleńskiej / Trakt Lubelski. Dom usytuowany przy lokalnej ulicy. Ładna okolica nowych domów jednorodzinnych. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

2 546 000 zł600 m² 4 243,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 981 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek wolnostojący wymiarami i oryginalną architekturą (styl klasycystyczny) zbliżony do XIX wiecznego dworu polskiego. Obiekt parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Białystok,podlaskie

449 000 zł195 m² 2 302,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Polecamy Państwu doskonałą ofertę świetnie zlokalizowanego domu wolnostojącego położonego na kształtnej działce. Powierzchnia całkowita domu wynosi 195 m2 i dzieli się na trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Szydłówek

Kielce,świętokrzyskie

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 551 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Kielcach na osiedlu Szydłówek. Dom wybudowany w 2005r według własnego projektu. Piękny zagospodarowany całoroczny ogród z komputerowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

685 000 zł200 m² 3 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Sprzedam ładny, funkcjonalnie zaprojektowany dom w halinowie/długiej Kościelnej. Dom wybudowany w 2005 roku na działce 1216m2, parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze duży, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł134 m² 13 059,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Kraków - prądnik czerwony - okolica parku wodnego. Do sprzedania bardzo ładny dom wolnostojący do zamieszkania o powierzchni 134 m2 usytuowany na działce 6,7 ara. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabela

Izabela,mazowieckie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży bardzo ładny, nowoczesny dom w Izabeli, 19 km od Centrum Warszawy. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 250m2 usytuowany na działce 1500m2. Parter domu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kampinos

Kampinos,mazowieckie

278 000 zł168 m² 1 845,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony około 30km od Warszawy, w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kraków -swoszowice - pragniemy zaprezentować piękny dom z o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, wykończony w wysokim standardzie, usytuowany na działce wielkości 13 arów. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

358 000 zł120 m² 3 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:841 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 254 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Dom przy Sadowej ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozły

Kozły,mazowieckie

229 000 zł70 m² 3 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom 70 m2 położony w miejscowości kozły. Rozkład pomieszczeń: - wiatrołap, - łazienka, - kuchnia 15 m2, - pokój 25 m2, - pokój 20 m2, - pomieszczenie gospodarcze. Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

470 000 zł270 m² 1 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nowa niższa cena!oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 270mkw, gdzie powierzchni mieszkalnej jest 120mkw, położony na kwadratowej działce o powierzchni 604 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom wolnostojący 7 pokojowy o powierzchni użytkowej 250m2 (całkowita większa) piętrowy z 2000r na cichym osiedlu domów jednorodzinnych na Krzekowie. Dom składa się z : -przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

927 000 zł366 m² 2 532,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:495 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom znajduje się w spokojnej, zacisznej okolicy. Powierzchnia działki to 495m2 hipoteczne + 350m2 dzierżawionych od gminy. Całość ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leoncin

Leoncin,mazowieckie

1 190 000 zł320 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Przestronny dom, zbudowany starannie, z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedaży nowo wybudowany dom wraz z działką 5200m2. Dom usytuowany w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotno

Łódź,łódzkie

545 000 zł180 m² 3 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Uwaga - umowa na "wyłączność" ekskluzywna - skrajny segment W atrakcyjnej lokalizacji I sąsiedztwie. W bardzo dobrym stanie technicznym. Pełna własność budynku I gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom z bala drewnianego, luksusowy, w pełni ekologiczny, bardzo tani w utrzymaniu. Dom jest dwurodzinny - są w nim dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

315 000 zł85 m² 3 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu całoroczny rekreacyjny dom wolnostojący konstrukcji murowanej z tarasem (10m2) oraz balkonami położony w nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejów

Radziejów,kujawsko-pomorskie

200 000 zł126 m² 1 587,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:662 m²

Do sprzedaży mały domek w centrum Radziejowa, z garażem murowanym, o pow. całkowitej 126 m2, o pow. uzytkowej ok. 93 m2., usytuowany na działce o powierzchni 662m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieciecza

Nieciecza,małopolskie

280 000 zł3 100 m² 90,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom murowany , II kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 120 m2, w bardzo dobrym stanie, po odświeżeniu do zamieszkania. Na 1 kondygnacji znajduje się kuchnia, pokój, spiżarka, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 381 000 zł260 m² 5 311,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowa, elegancko wykończona w wysokim standardzie połowa domu (bliźniaka), położonego przy kompleksie lasów Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

2 499 000 zł665 m² 3 757,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 149 m²

Budynek z 1993 roku po przeprowadzonym kapitalnym remoncie w roku 2009. Nowe podłogi, instalacje, tynki, pokrycie dachu, drewniane okna. W przyziemiu kilka pomieszczeń z oknami (biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Rewal,zachodniopomorskie

1 200 000 zł454 m² 2 643,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:888 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu całoroczny dom gościnny z pełni wyposażonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

420 000 zł62 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Dom parterowy o powierzchni 62,50 m wybudowany w 2014 r. położony na działce częściowo zalesionej o powierzchni 1354 m2. Dom posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gołubie

Gołubie,pomorskie

479 000 zł180 m² 2 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Na sprzedaż w Gołubiu na Kaszubach, solidnie zrobiony z dobrej jakości materiałów dom wolnostojący o powierzchni 180 m2. Budynek podpiwniczony, oddany do użytku w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

470 000 zł270 m² 1 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 270mkw, gdzie powierzchni mieszkalnej jest 120mkw, położony na kwadratowej działce o powierzchni 604 mkw w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Różanki

Różanki,lubuskie

380 000 zł213 m² 1 784,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

DO sprzedaży dom parterowy Z użytkowym poddaszem. Oferujemy nowoczesny dom parterowy, z wbudowanym garażem na dwa samochody, położony w bliskich okolicach Gorzowa Wlkp. Dom w stanie.