dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 100 mkw posadowiony na działce 1830 mkw, zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej , dzielnica Ujejsce. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

799 000 zł174 m² 4 597,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Klient Zamknięte Osiedle domów zlokalizowane na granicy Gdyni i Chwaszczyna w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksów leśnych i parkowych. Z dwóch stron naturalną granicę działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeziorna

Dobrzewino,pomorskie

515 000 zł130 m² 3 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom bliźniak, realizowany w/g projektu firmy Archon "dom w Klematisach 11". Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem. Strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Preczów

Preczów,śląskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom wolnostojacy w odległości 1km od Jeziora Pogoria 4. Budynek po generalnym remoncie w 2008r. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych nadaje się do zamieszkania po zakupie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

283 000 zł158 m² 1 791,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Dom w Osieku w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 127 m2 + garaż 23m2 + pom.gosp 7m2 m2 do sprzedaży w stanie surowym zamkniętym. Działka 411m2. Projekt domu zb3 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Spalona

Spalona,dolnośląskie

670 000 zł155 m² 4 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 155 m2 na działce o powierzchni 1100 m2. Dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Spalonej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kock

Kock,lubelskie

400 000 zł200 m² 1 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Dom w Kocku, pow. lubartowski , woj. lubelskie. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, rozbudowany w roku 2008. Ściany konstrukcyjne z betonu komórkowego grubości 38cm, ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Goszczanów

Goszczanów,łódzkie

295 000 zł188 m² 1 571,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom o pow. użytkowej 187 m.kw. w stanie surowym zamkniętym, położony na 10 arowej działce w gminie Goszczanów. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Soroki

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:297 m²

Polecam do kupna połowę bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 210 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Grunwaldzie przy ul. Soroki w Poznaniu. Jest to funkcjonalny dom 5-pokojowy z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

429 000 zł217 m² 1 975,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147,18m2,całkowitej 217,11m2,usytuowany w willowej dzielnicy Stargardu. * typ domu : Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

113 000 zł70 m² 1 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z lat 70-tych posadowiony na działce o powierzchni 1960mkw. Budynek murowany z pustaka, parterowy ze strychem po częściowym remoncie. Nowe okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

340 000 zł160 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Super lokalizacja! Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Posiadamy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 4000mkw, zabudowaną domem mieszkalnym dwurodzinnym o powierzchni użytkowej około 120mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Proszowice

Proszowice,małopolskie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! Do sprzedania dom w bardzo dobrym stanie w bliskiej okolicy Proszowic ( ok. 4km ) Dom oddany do użytku w 2002r o powierzchni całkowitej 210m2 stoi na działce 10 a (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bazyliowa

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, prowizję pokrywa klient Sprzedający! Piękny wolnostojący dom położony w uroczej, spokojnej, cichej i malowniczej części Dąbrowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dalechowice

Dalechowice,świętokrzyskie

215 000 zł185 m² 1 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

[Title:Dom z budynkiem gospodarczym oraz trzy stanowiskowy garaż na 31 arowej działce w Dalechowicach koło Proszowic] Dom z budynkiem gospodarczym oraz trzy stanowiskowy garaż na 31 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Struga

Struga,dolnośląskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pięknie położony wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200m2 postawiony na działce 2000m2. Zielona, spokojna okolica domków jednorodzinnych o niskiej zabudowie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

470 000 zł138 m² 3 405,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Skawina - dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany na działce wielkości 850 arów. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle, o powierzchni całkowitej 138 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ukraińska

Białystok,podlaskie

750 000 zł270 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Nowa niższa cena! Polecam atrakcyjny dom na ładnie zagospodarowanej działce.Parter :wiatrołap 3,10m2 z którego przechodzi się do przestronnego korytarza ( 13,50 m2 ) salon z kamiennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

825 000 zł342 m² 2 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

zakup od dewelopera! dom na północy Krakowa w otoczeniu zieleni z widokiem! dom wolno-stojący na ładnej działce. atuty: parter : garaż -36 m2 dwa samochody pomieszczenie gosp.-5,32 m2 hall-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Druskiennicka

Gdynia,pomorskie

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wynagrodzenie pośrednika w całości opłaca Sprzedający! Na sprzedaż niewielki dom jednorodzinny, częściowo rozbudowany, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Obecnie istniejący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gromadzka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł96 m² 3 964,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

**** Połowa dwurodzinnego domu szeregowego - 4 pokoje, garaż, taras, ogródek **** Tylko teraz cena za szereg z garażem i ogródkiem w promocyjnej cenie 379 000 zł! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

559 000 zł190 m² 2 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Wygodny, przestronny, stworzony dla rodziny , dwukondygnacyjny dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 190 m kw. z garażem w bryle budynku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapolice

Zapolice,łódzkie

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 94 m2, posadowiony na 16 arowej działce w okolicy Zduńskiej Woli. Budynek parterowy, nie podpiwniczony, wybudowany w latach 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na działce 1200m2. Opis nieruchomości: dom usytuowany w rogu działki (zdjęcia), wybudowany w 1934 roku. Przeprowadzony remont generalny: wymiana okien na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szafranów

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł444 m² 625,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:951 m²

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela bez prowizji. Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod budynek bliźniaczy sprzedaż za cenę 595tyś zł plus koncepcja-projekt nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebyczka

Trzebyczka,śląskie

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 955 m²

Posiadamy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 1955mkw, zabudowaną domem wolnostojącym jednorodzinnym, parterowym ze strychem do adaptacji, położoną w Dąbrowie Górniczej - Trzebyczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

620 000 zł180 m² 3 434,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o nowoczesnej architekturze w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej dzielnicy Parkitka. Dom ma powierzchnię całkowitą 180,50 mkw, pow. działki 450 mkw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Walim

Walim,dolnośląskie

780 000 zł1 080 m² 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Stylowa willa w pięknym malowniczym niejscu Gór Sowich. Budynek w trakcie remontu, zachowane zabytkowe zdobienia i stolarka wewnętrzna, oryginalna klatka schodowa i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

795 000 zł240 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z dużym potencjałem.Super lokalizacja, możliwość zamieszkania dwóch rodzin. Dom zbudowany w 1980 roku po remoncie w 2009roku( instalacje docieplenie itp.) Działka w prostokącie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szadek

Szadek,łódzkie

139 000 zł70 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 70 m2, położony na 23 arowej działki w okolicach Szadku. W skład pomieszczeń wchodzą: - dwa ustawne pokoje (21,60 m2 i 12,35 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

445 000 zł190 m² 2 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferta - Kupujący bez prowizji dla biura. Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący,podpiwniczony z użytkowym poddaszem o powierzchni 190 m2 w odległości 25 km od Stargardu położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

630 000 zł185 m² 3 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy położony w Puszczykowie. W otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Powierzchnia domu 185m2, działka 1300m2. Dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

696 000 zł240 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom w Józefowie /michalin/położony w pięknym miejscu, ze znakomitym połączeniem z Warszawą, z bezpośrednim dostępem do wszystkiego co jest potrzebne- przedszkola, szkoły, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

1 400 000 zł212 m² 6 600,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 680 m²

Do sprzedania parterowy dom z użytkowym poddaszem o Powierzchni 212 m2 posadowiony na 77 arowej działce w Karsznicach. W skład pomieszczeń wchodzą: parter (127,85 m2) - salon (55,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Gdynia,pomorskie

2 700 000 zł140 m² 19 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu nieruchomości z historią. Dom w stylu staropolskiego dworku, położony w prestiżowej dzielnicy Gdynia Kamienna Góra.Niepowtarzalna willa na duzej, ogrodzonej działcez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korfantego

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł330 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wygodny dom, w doskonałej lokalizacji. Dom o pow. 330 m, 6 pokoi plus garaż na 2 samochody i zadbany ogródek z tujami, cisami i innymi krzewami. Dwa tarasy: 14m na piętrze, 30m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

184 000 zł80 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Rezerwacja! idealna oferta dla osób chcących skorzystać Z programu "Mieszkanie dla Młodych" dom położony w Górkach Wielkich w spokojnej urokliwej okolicy pod samym lasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orunia-św.Wojciech-Lipce

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł130 m² 3 054,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 255 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Bergen4 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Andrutowa

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł407 m² 3 314,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Agencja oferuje Wilanów Powsin ul. Andrutowa ładny duży dom Dom w zabudowie szeregowej w Powsinie przy ul. Andrutowej. Powierzchnia całkowita domu 407 m2, powierzchnia użytkowa 320 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

285 000 zł220 m² 1 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Do sprzedania parterowy dom z użytkowym poddaszem, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok. 150 m2 położony na niespełna 12-arowej działce w Zduńskiej Woli na Osiedlu Karsznice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

458 000 zł120 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bardzo ładny, nowy dom w zabudowie bliźniaczej ,usytuowany w cichej i kameralnej części Osowa. Dom jest w stanie deweloperskim. Powierzchnia całkowita domu wynosi 120m2, użytkowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij