dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Obornicka

Złotniki,wielkopolskie

680 000 zł150 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Polecam! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 mkw, w Złotnikach, 1 0 km od centrum Poznania. Połączenie z centrum Poznania jest wyjątkowo dogodne, ponieważ mamy do wyboru dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziwiłłów

Radziwiłłów,mazowieckie

640 000 zł133 m² 4 812,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy pośrednictwo sprzedaży domu z 2002 roku o powierzchni mieszkalnej 133,85 m.kw. użytkowej 167,20 m.kw. z poddaszem użytkowym na ślicznie zagospodarowanej działce 1500 m.kw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kistowo

Kistowo,pomorskie

195 000 zł123 m² 1 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:504 m²

Wynagrodzenie pośrednika opłaca wyłącznie sprzedający! Na sprzedaż dom letniskowy z użytkowym poddaszem o pow.całkowitej 123,30 m2 (pow. użytkowa 71,78m2) - położony w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości" poleca dom: 0% porwizji! Dom jednorodzinny wolnostojący z roku 2007 na działce o powierzchni 1000 m2 (25 m na 40 m). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

399 900 zł160 m² 2 499,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący, stan developerski, lubin, gorzyca, powierzchnia 160m2. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w stanie developerskim (bez ocieplenia dachu) o pow.160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Będzin,śląskie

295 000 zł80 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Posiadamy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 2038mkw mieszczącą się w Sarnowie powiat będziński. Działka zabudowana jest domem mieszkalnym jednorodzinnym, podpiwniczonym, parterowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

690 000 zł228 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom w cichej i spokojnej części Przeźmierowa od strony Wysogotowa, budowa rozpoczęta w latach 90-tych , później wprowadzono zmiany w projekcie i dom został rozbudowany, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

470 000 zł142 m² 3 309,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam ładny, zadbany i funkcjonalnie urządzony dom, położony w cichym i pełnym zieleni miejscu, na Konradowie. Budynek z początku lat 90, w całości podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząska

Rząska,małopolskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Rząska - dom do zamieszkania o powierzchni użytkowej 240 m2, wykończony w wysokim standardzie, usytuowany na działce wielkości 770 m2. Budynek wybudowany w 2010 roku w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy piękny dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni użytkowej 280 m 2 położony w Owczarkach w cichej okolicy o ciekawej architekturze.Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koniusza

Koniusza,małopolskie

499 000 zł144 m² 3 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Gmina Koniusza. Dom do zamieszkani na 90 arowej działce! Koniusza-okolice. Do sprzedania wolnostojący, murowany, po kapitalnym remoncie dom do zamieszkania o pow. 144 m2, położony na 90 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

820 000 zł123 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedmiotem oferty jest nowo wybudowany dom według projektu "dom W rukoli G 2n", położony w Chwalęcicach. Na powierzchnię domu 123 mkw (pow. bez garażu i kotłowni) składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opławiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

697 000 zł294 m² 2 370,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:815 m²

#Dom w Opławcu. Polecam państwu funkcjonalny dom położony w strefie klimatycznej. Dom wybudowany w 2007r. Na parterze znajduje się salon z jadalnią oraz aneks kuchenny, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grębałów

Kraków,małopolskie

500 000 zł250 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom w cichym i spokojnym rejonie Grębałowa Dom piętrowy dwukondygnacyjny w stanie do remontu częściowego ( kilka lat temu wymieniono kilka okien pcv, na podłodze piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł531 m² 3 766,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Kameralna rezydencja otoczona oryginalnym ogrodem, w sąsiedztwie lasu kabackiego - ursynów - dąbrówka Rezydencja zbudowana w stylu dworkowym, nowocześnie zaaranżowana, powiększona - powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Buk

Buk,zachodniopomorskie

851 000 zł246 m² 3 459,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Dom wolnostojący 6 pokojowy o powierzchni 246m2 na działce 1400m2, parterowy z użytkowym poddaszem z 2012r przy lesie w miejscowości Buk g. Dobra Szczecińska. Przy domu garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jemiołowa

Gdynia,pomorskie

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Dom szeregowy w doskonałej lokalizacji - Gdynia Dąbrowa. Parter: przedpokój ok. 5 m2, salon ok. 29 m2, kuchnia ok. 12 m2, łazienka ok. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,pomorskie

490 000 zł159 m² 3 087,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy nowo powstającą inwestycję domów szeregowych - 4 lokalowych, położoną w dzielnicy Pogórze. Lokalizacja zapewnia szybki i bezpieczny dojazd do Centrum Gdyni, miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość, którą Państwu prezentujemy zlokalizowana jest 13 km od Lubina (powiat Lubin, gmina Lubin). Dom otoczony jest zagospodarowanym terenem zielonym (oczko wodne, krzewy ozdobne). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 300 000 zł876 m² 3 767,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:53 435 m²

Posiadłość dworska - 25 km. od Poznania, w Parku Krajobrazowym. Nieruchomość skierowana dla klientów ceniących przestronne wnętrza, rustykalny wystrój z dużą ilością naturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania dom wolno stojący wybudowany w latach 80 w centrum Michalina. Bardzo dobra lokalizacja, budynek nie wymaga dużych nakładów finansowych. Kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

500 000 zł280 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Lubinie z dużą działką o pow. 10 ary. Atrakcyjny dom na pięknej dużej działce położony w spokojnej i cichej dzielnicy miasta. Dom o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 179 000 zł290 m² 4 065,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Michałowice - luksusowy, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w idealnym stanie o powierzchni użytkowej 190 m2. Na parterze duży salon z kominkiem i wyjściem na słoneczny taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

1 490 000 zł446 m² 3 340,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Na sprzedaż rezydencja położona w Izabelinie C.Nieruchomość prestiżowo usytuowana z dobrze utrzymanym ogrodem. Bardzo funkcjonalne powierzchnie dające duże możliwości adaptacyjne według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maszków

Maszków,małopolskie

850 000 zł261 m² 3 256,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Okolica Michałowic: maszków - dom jednorodzinny, o powierzchni mieszkalnej 177 m2, położony na kształtnej działce o południowym nachyleniu o powierzchni 13 arów. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nawojowa

Nawojowa,małopolskie

590 000 zł155 m² 3 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta naszego biura wzbogaciła się o dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 155 m2, posadowiony na działce o powierzchni 14 ar. Dom wybudowany metoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Libertów - Gmina Mogilany - luksusowy dom do zamieszkania o powierzchni użytkowej ok.230 m2, wykończony w wysokim standardzie, usytuowany na działce wielkości 10 arów. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

760 000 zł250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w bliskiej odległości od Krakowa Częściowo wykończony ( na parterze pełne wykończenie pod klucz , łazienka , schody drewniane, ściany w gładziach, piętro ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kawelska

Chwaszczyno,pomorskie

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Nowoczesny budynek z funkcjonalnymi pomieszczeniami: podpiwniczony, wolnostojący z użytkowym poddaszem, założony na nieregularnym rzucie i o zróżnicowanej bryle. Właściciel ocieplił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

455 000 zł128 m² 3 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, 0% prowizji Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą! Atuty: -zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Baranowice

Żory,śląskie

472 000 zł130 m² 3 630,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Niepowtarzalny, klimatyczny Dom wolnostojący usytuowany w Żorach w sąsiedztwie nowopowstałej zabudowy jednorodzinnej. - powierzchnia użytkowa 130 m2 - Działka o powierzchni 908 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

469 000 zł184 m² 2 548,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

. Jaroszówka. Dom Stan Deweloperski. Doskonała Lokalizacja. Powierzchnia użytkowa 184 m2 usytuowana jest na prostokątnej, 750-metrowej działce. Ogród jest położona od strony południowej. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przepięknie położony letni dom o pow.całk. 140 m z garazem w bryle budynku na działce 2121 m. Urokliwa działka z przeróżnymi nasadzeniami , a tez starodrzewem - sosny, brzozy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł124 m² 5 072,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam skrajny nowy segment o powierzchni 124m2 plus poddasze ok 60m2 na dużej działce 280m2 gotowy do odbioru. Dom wybudowany metodą tradycyjną z należytą starannością. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

590 000 zł164 m² 3 597,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości" poleca: 0 % Prowizji! Dom jednorodzinny wolnostojący z roku 2007 na działce o powierzchni 1000 m2 (25 m na 40 m). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł220 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom częściowo do wykończenia I własnej aranżacji. Oferujemy do sprzedaży dom bliźniak z 1997 r. o powierzchni całkowitej 220 m2, położony w pięknej dzielnicy- gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Podpiwniczony dom parterowy o pow. 100 m z poddaszem ok. 80 m do własnej aranżacji. W skład domu wchodzą; 3 pokoje po ok. 25 m . kuchnia - 12 m , łazienka - 4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł250 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ostatnia luksusowa willa, prestiżowe osiedle na Dolnym Mokotowie! Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący na strzeżonym, kameralnym osiedlu na Dolnym Mokotowie. Ostatni wolny dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kraków- bronowice-Dom wolnostojący o pow.220m2 na dużej działce o pow. 900m2. Budynek wybudowany w latach 90-tych ocieplony styropianem 15cm. Rozmieszczenie na parterze: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osterwy

Kraków,małopolskie

459 000 zł135 m² 3 389,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

W swoszowicach na granicy Rajska i Kosocic powstaje nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej. Domki o powierzchni 135 m2 położone będą na działkach od 2,86 do 6,34 ara. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

920 000 zł220 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Libertów - przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom, z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle, wykończony w wysokim standardzie, usytuowany na widokowej działce wielkości 8 arów.