dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Próchnika

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł285 m² 14 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Przedwojenny wolnostojący dom w prestiżowej części Starego Żoliborza otoczony dużym ogrodem o powierzchni 666m2. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno na siedzibę firmy, rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niestępowo

Niestępowo,pomorskie

269 000 zł86 m² 3 164,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 198 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Ania ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

365 000 zł90 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

| b.N.WILLA. Oferta zarezerwowana. Przestronny bliźniak, duża działka, garaż. Oferta sprzedaży połowy bliźniaka położonego w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Targowa

Legionowo,mazowieckie

950 000 zł379 m² 2 506,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wybudowany w 1985r po remoncie i rozbudowie w 2003r.Część rozbudowana jest do wykończenia.Podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Podpiwniczenie na poziomie 0 : garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom wolnostojący wykonany z materiałów klasy premium, wykończony w wysokim standardzie. Wybudowany w 2010 roku, sytuowany jest na działce o powierzchni 9 ar. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

485 000 zł151 m² 3 211,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom (151m2) w Kruszynie Krajeńskim! W ofercie sprzedaży dom parterowy o powierzchni użytkowej 120m2, na zagospodarowanej działce o pow 1100m2. Dom posiada: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamostne

Zamostne,pomorskie

749 000 zł308 m² 2 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:33 739 m²

Romantyczny dworek idealny na zajazd, restaurację, motel, agroturystykę, stadninę koni itp. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze Wejherowo - Dębki, żarnowiec. Teren ogrodzony od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom Osowa Góra (220m2)-górny taras! W ofercie sprzedaży dom-skrajny szereg w Bydgoszczy na osiedlu Osowa Góra, powierzchnia domu 220m2, powierzchnia działki:314m2. Super lokalizacja- blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł306 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania duże, prawie 230 m2 mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze dużej, pięknej, poniemieckiej willi z początku XIX wieku w dzielnicy Śródmieście. Lokum jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 299 000 zł201 m² 6 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom wolnostojący o pow. 201 mkw, 6 pokoi, działka o pow.640 mkw, Konstancin Jeziorna. Dom wolnostojący położony w Konstancinie Jeziorna. Spokojna, cicha okolica z bardzo atrakcyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

695 000 zł68 m² 10 281,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom mieszkalny, parterowy z użytkowym poddaszem, znajdujący się w miejscowości Pobierowo, miejscowości wypoczynkowej położonej nad brzegiem Bałtyku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

640 000 zł398 m² 1 608,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:707 m²

=oferta kupujący bez prowizji dla biura= W ofercie sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220m2,całkowitej 398,6m2 usytuowany w ładnej i prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160m2 i całkowitej 220m2 z ładną działką 1100m2 oraz garażem w atrakcyjnej lokalizacji uzdrowiska Szczawno-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Zawiercie

Zawiercie,śląskie

1 000 000 zł1 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:513 m²

Polecamy do sprzedaży kamienicę usytuowaną w centrum Zawiercia. Czterokondygnacyjny budynek z lat 20-tych ubiegłego wieku całkowicie podpiwniczony, dach płaski kryty papą, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 180 000 zł260 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Wolnostojący dom, usytuowany w spokojnej, bezpiecznej, niezalewowej, zielonej części Łomianek-Dąbrowy Leśnej (część zachodnia). Dom znajduje przy asfaltowej ulicy, bezpośrednio dochodzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania bliźniak o powierzchni 60m2, działka 1980m2 w cenie 350000zł. Nieruchomośc składa się z 3 pokoi, dużej kuchni z oknem, eleganckiej łazienki z oknem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

418 000 zł160 m² 2 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowa Niższa cena. Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 160 m.kw.i powierzchni użytkowej 136m.kw położony na działce o powierzchni 510 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Resko

Resko,zachodniopomorskie

260 000 zł160 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu dom o powierzchni 160 m2 w centrum Reska. Dom trzy kondygnacyjny z płaskim dachem pokryty papą. Stolarka okienna drewniana i pcv, drzwi zewnętrzne drewniane. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

99 000 zł86 m² 1 151,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do sprzedaży dom z czerwonej cegły usadowiony na działce 2 000 m2. Oferta obejmuje dom do remontu, jednak wymieniono 2 okna na pcv białe. Dom parterowy z nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jantarowa

Rumia,pomorskie

600 000 zł400 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Rumia dom! Na sprzedaż dom położony w atrakcyjnej okolicy Rumi ul. Jantarowa, tuż przy samym lesie, wyjątkowo spokojna okolica, a jednocześnie blisko komunikacji (autobus i kolejka skm 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgierz

Zgierz,łódzkie

570 000 zł141 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej 141m2 w Zgierzu. Działka 600m2. Rok budowy 2016 rok. Dom składa się z 4 pokoi i dwóch łazienek. Stan developerski. Okna drewniane na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 260 000 zł139 m² 9 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Super lokalizacja w prestiżowej lokalizacji w Aninie.Duża działka. Garaż wolnostający wysoki dostosowany do samochodów ciężarowych ,drugi garaż na 2 samochody w budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelewo

Strzelewo,zachodniopomorskie

169 000 zł140 m² 1 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o pow. 80 m2 z użytkowym poddaszem z roku 1970 usytuowany na działce 3000 m2 wraz z budynkami gospodarczymi o pow. 320 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

179 000 zł76 m² 2 355,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż połowę domu w Boguszowie. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 76 m2. Dom ten składa się z parteru i I piętra. Istnieje możliwość zrobienia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

239 000 zł98 m² 2 438,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania bliżniak 98m2.Działka 1500m2 wąska 12 metrów szeroka. W obecnej chwili podzielony jest na 2 oddzielne mieszkania. W każdym mieszkaniu znajdują się jeden pokoj,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom do zabudowy bliźniaczej parterowy z poddaszem użytkowym w Osielsku Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Osielsku. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam siedlisko/działkę z starym poniemieckim domem mieszkalnym w Ługwałdzie (10 km od Olsztyna). Siedlisko położone w malowniczej okolicy blisko jeziora (od działki około 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

579 990 zł288 m² 2 013,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. bliżniaki o powierzchni użytkowej 195.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

157 000 zł136 m² 1 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:584 m²

Nieruchomość tworzy działka o powierzchni 0,0584 ha. Położona jest w Pasłęku, przy ul. Długiej, na osiedlu domów jednorodzinnych. Posiada sieć wodociągową, kanalizacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Obora

Obora,dolnośląskie

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wybudowany w 2010 r., na 12 ar działce. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, cichej lokalizacji podmiejskiej, z jednoczesną doskonałą komunikacją z Lubinem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł400 m² 3 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:570 m²

Komfortowa kamienica na sprzedaż! bartodzieje nad balatonem W ofercie komfortowy, dochodowy budynek w prestiżowym miejscu na bydgoskich Bartodziejach w pobliżu Balatonu. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

430 000 zł15 000 m² 28,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom w stanie surowym zadaszonym w Olchowie, gm. Nowogard. Dom wg projektu Poezja, nowoczesny, przestronny, dwukondygnacyjny. Dom jednorodzinny o pow. użytkowej 240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł220 m² 6 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Komfortowy dom usytuowany w cichym, elitarnym miejscu. Ten urządzony z dużą dbałością o detale dom położony jest w otoczeniu starodrzewu w doskonałej lokalizacji blisko pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł440 m² 4 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:766 m²

Budynek w idealnej lokalizacji na prowadzenie dziłalności gospodarczej generalnym remoncie .parter pomieszczenie 120m2, łazienka wc i pokój .Na podłodze deska sosnowa nowe okna pcv.Na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

950 000 zł235 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Dom W piasecznie - zalesiu dolnym sprzedam 950 000 zł Do sprzedaży wolnostojący dom w Piasecznie - Zalesiu Dolnym. Dom o pow całkowitej 235 m posadowiony jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stegna

Stegna,pomorskie

649 000 zł274 m² 2 368,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dwupiętrowy dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Powierzchnia użytkowa to 274 m2. Położony w pięknej i cichej okolicy dom może służyć zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

339 000 zł200 m² 1 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 140 m2 posadowiony na osiedlu domków jednorodzinnych w Przybiernowie. Oferta to świetna propozycja dla każdego kto marzy o swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

295 000 zł80 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, w Szczedrzyku, o powierzchni użytkowej ok. 80 m2, posadowiony na działce 39 a , składający się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

619 000 zł147 m² 4 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

.*** *** aktualna sprzedaż *** Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem idealny dla pięcioosobowej rodziny. Parter tworzą: jednoprzestrzenna strefa dzienna z obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Magdalenka,mazowieckie

2 700 000 zł440 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż piękna Rezydencja w stylu śródziemnomorskim wykonana i wykończona w najwyższym standardzie (stuko veneziano, marmur, sztukateria). Dwa duże tarasy o łacznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Szemud,pomorskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom szemud! Idealna nieruchomość z myślą połączenia siedziby firmy z zamieszkaniem. Gwarancja bezpieczeństwa - ubezpieczamy nasze transakcje; nr licencji zawodowej pośrednika w obrocie.