dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Orpelów

Orpelów,łódzkie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Orpelowie. Dom został wybudowany w 1989r. Powierzchnia budynku wynosi ok. 160m2 + 3 garaże i przybudówka ok. 50m2. Budynek zbudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący dom na Górnym Mokotowie o powierzchni 500 mkw na działce 400 mkw. Lokalizacja domu w drugiej linii zabudowy zapewnia jego mieszańcom spokój i ciszę. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

445 000 zł138 m² 3 224,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż Dom o pow. 138m2 na działce o pow. 354m2. Dom wybudowany w 1999 roku , technologia budowy: suporex+ ocieplenie 15 cm styropian, dach kryty papą, nowe drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 400 000 zł320 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

0 % prowizji! prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Na sprzedaż dom wolnostojący w Łomiankach o pow.320m2 , 6 pokojowy z 2 łazienkami i osobną toaletą, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Duża obniżka ceny! Na sprzedaż piękna rezydencja położona niedaleko Cieszyna w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu, wśród pól uprawnych i z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

570 000 zł148 m² 3 863,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom 1-piętrowy, w zabudowie szeregowej (zewnętrzny lewy) o powierzchni użytkowej 147,53 mkw. Pomieszczenia: 2 łazienki, 5 pokoi, garderoba, kuchnia, kotłownia, wiatrołap, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otwock

Otwock,mazowieckie

459 000 zł190 m² 2 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom 190m2 na działce 750m2 w Otwocku blisko pkp. Dom z lat '80 zmodernizowany i rozbudowany w latach '90. Teren ogrodzony, wszystkie media. Dom 2 piętrowy w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mnichowice

Mnichowice,wielkopolskie

240 000 zł182 m² 1 318,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 130 m²

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wraz z budynkiem gospodarczym, garażowym, położona we wsi Mnichowice, 3km od Bralina, 7 km od Kępna, 68 km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w centrum Piaskowej Góry. Dom o powierzchni mieszkalnej 72m2 z ogrodem 152m2. W skład nieruchomości wchodzą: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

322 000 zł76 m² 4 031,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 187 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Przemek Z71 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

640 000 zł170 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 170m2 na działce 430m2 zlokalizowany w Raszynie na Rybiu. Dom po remoncie w 2009 roku (elewacja, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do kupna domu w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok.155 m2 położonego na działce o powierzchni ok. 800m2, na zamkniętym osiedlu w Ceradzu Dolnym, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł198 m² 3 510,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny dom w niskiej Cenie. Sprzedam segment o powierzchni 198m2 na Osiedlu Las w Wawrze Parter: salon 29,76m2 z aneksem kuchennym , schowek, pralnia 5,01m2, hol 8,75m2, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polarna

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300m2 natomiast pow. mieszkalnej 250m2 położony w ładnej zielonej okolicy. Dom w pełni wykończony gotowy do zamieszkania w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

1 680 000 zł430 m² 3 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:431 m²

Oferta dla inwestora! Idealna nieruchomość z przeznaczeniem na pensjonat ,hostel, dom opieki, przedszkole, żłobek , biura i inne. Oferuję sprzedaż dużego domu o powierzchni 430 m.kw ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mały Kuntersztyn

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł210 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zero prowizji dla kupującego! Z przyjemnością proponuję Państwu na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1700m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

304 000 zł99 m² 3 217,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 227 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Marcel bez G ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów

Tarnów,małopolskie

479 900 zł221 m² 2 171,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

mKwadrat nieruchomości przedstawia Państwu stylowy dom o powierzchni 221m2. Wybudowany jest na działce o powierzchni 400m2 położony w centrum Tarnowa, a jednocześnie zdala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąb

Rąb,pomorskie

272 000 zł76 m² 3 649,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 187 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Przemek Z71. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- sokołowice / duży / salon fryzjerski magda janik, tel. Polecam piękny, duży dom wolnostojący w Sokołowicach wybudowany w 2008 r. o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Brenna

Brenna,śląskie

499 000 zł330 m² 1 512,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dwa domy W cenie jednego Nieruchomość składa się z dwóch budynków widocznych na załączonych zdjęciach. Usytuowane zostały na działce o powierzchni 1400m2 znajdującej się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnuszki

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. 180 m2, 5 pokoi, działka 750 mkw, dzielnica Wawer. Klimat domu tworzą nowoczesne, ciepło zaprojektowane wnętrza. Bryła budynku wykonana metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrzyc

Szczyrzyc,małopolskie

345 000 zł200 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom do zamieszkania z 1999 roku o powierzchni użytkowej 130 m. kw. Dom zbudowany z pustaka szarego ocieplony watą mineralną i styropianem. Dach kryty blachą, stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 375 000 zł271 m² 5 071,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom w bardzo urokliwym miejscu. Dom jednorodzinny, parterowy, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Budynek murowany, oparty na systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

630 000 zł254 m² 2 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocja! bez prowizji od kupującego. Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) o powierzchni użytkowej ok.188 m2 zlokalizowany na nowo oddawanej inwestycji w podwarszawskich Ząbkach (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

950 000 zł164 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Komfortowy dom wolnostojący położony na zagospodarowanej działce 1500m2. Otoczony zielenią. Stwarza możliwość odpoczynku i relaksu. Wykonany z pustaków ceramicznych, dachówka ceramiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości i Kredyty Alfa MM prezentuje do sprzedaży Przestronny dom we Włocławku osiedle Kazimierza Wielkiego , w skład domu wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc osobno, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Stanowice niedaleko Strzegomia o powierzchni 150m2 w skład którego wchodzi pięć pokoi , dwie łazienki , kuchnia , garderoba , spiżarnia , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

900 000 zł360 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny z dużą i ładną działką w atrakcyjnej części Wałbrzycha. W pobliżu lasy,zagajniki,ścieżki rowerowe i turystyczne, o wyjątkowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wilczyce tylko 3 kilometry od granic miasta. Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 100 m2 (metry liczone z aktu 75 m2). Do mieszkania przynależy garaż oraz 2 miejsca postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł255 m² 1 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 181 mkw. posadowiony na działce o powierzchni 625 mkw. Zakres wybudowania obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

381 000 zł103 m² 3 446,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 216 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Renia Z290. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dankowicka

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł232 m² 6 853,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszm do prezentacji funkcjonalnego i uroczego domu na Młocinach. Dom płożony w cichym i zielonym miejscu a jednocześnie blkisko środków komunikacji. Do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

550 000 zł340 m² 1 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:544 m²

Do sprzedania piękny dom w samym centrum Mszczonowa. Powierzchnia użytkowa domu to 230 m2. Dom składa się z 4 kondygnacji. Wysokie podpiwniczenie zawiera garaż, 2 ładne, słoneczne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiry

Wiry,wielkopolskie

339 000 zł82 m² 4 144,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Polecamy na sprzedaż domy bliźniacze w nowoczesnej, poszukiwanej bryle z płaskimi dachami. Domy o pow. 81,8 m2, z ogrodem o pow. 330m2. Inwestycja znajduje się w Luboniu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

334 880 zł84 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań: nowy sącz ul. Sicie w kierunku Gaju. Więcej szczegółów na kontakt: (kontakt) Cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół (docelowo) ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niebieska

Łęgowo,pomorskie

585 000 zł128 m² 4 581,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy przestronny dom W zabudowie szeregowej! nigdy jeszcze nie zamieszkały! Prezentujemy Państwu przestronny, piętrowy dom zlokalizowany w Łęgowie. Na spokojnym, cichym oraz ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Leszno

Leszno,wielkopolskie

4 500 000 zł1 450 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:88 200 m²

Sprzedam kompleks pałacowo-parkowy w południowej Wielkopolsce , w stylu neoklasycystycznym o dużej wartości architektonicznej działający od 15 lat jako ośrodek konferencyjny-hotel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

598 000 zł220 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam Państwu do sprzedaży środkowy szeregowiec na Strzeszynie, o powierzchni całkowitej 220m2 a użytkowej 199m2 na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 200m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ochaby Małe

Ochaby Małe,śląskie

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 100m.kw w zabudowie bliźniaczej. Dom usytuowany na działce 1299m.kw w pięknej i cichej okolicy Ochab Małych. Działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij