dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł280 m² 1 532,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o czterech kondygnacjach każda po 70 m2. Na parterze - salon 32 m2 z wyjściem na ogród i taras, kuchnia 11,5 m2, wc, korytarz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (termin oddania - czerwiec 2018 r.). Połowa bliźniaka to w przybliżeniu 154 m2 powierzchni mieszkalnej + garaż (20 m2) - na działce obejmującej ponad trzy ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł504 m² 1 289,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:27 005 m²

Piękna posiadłość pod Bydgoszczą na działce o powierzchni 27 tys m2 Polecam na sprzedaż piękną posiadłość w urokliwej okolicy na działce o powierzchni 27 tys m2. Usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolno-stojący (220m2) na Miedzyniu! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno-stojący z 1998 r. położony w spokojnej okolicy na Miedzyniu. Dom o pow. całkowitej 330m2, użytkowej 220m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

256 000 zł135 m² 1 896,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Novator Nieruchomości poleca Państwu dom w Rynarzewie o powierzchni 130m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 390m 2 w centrum tej malowniczej miejscowości. Ten wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opławiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

730 000 zł225 m² 3 244,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Dom wolnostojący w Opławcu! Na sprzedaż dom wolnostojący z 2004 roku w spokojnej, cichej dzielnicy Opławiec w Bydgoszczy w śród zabudowy jednorodzinnej w pobliżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goszcz

Goszcz,dolnośląskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Goszcz / okolice / do / garaże / 2 stawy Polecam przestronny dom poniemiecki, wolnostojący zlokalizowany w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bąków

Bąków,śląskie

490 000 zł177 m² 2 768,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nowa dużo niższa cena ****polecamy *** Przedstawiamy na sprzedaż dom z 2004 r w Bąkowie o powierzchni 177 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 3600 m2. Dom niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

475 000 zł100 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący (o pow. 100 m2) po generalnym remoncie w 2007 r. na działce o łącznej powierzchni 2500 m2. Na terenie działki znajduje się również pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł130 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domek piętrowy, całoroczny na działce rod. Powierzchnia domu 80 m2, powierzchnia działki 600 m2. Parter z piwnicą mieszkalną. Na parterze salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

345 000 zł70 m² 4 757,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 185 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Kajtek ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lawendowa

Gowarzewo,wielkopolskie

345 000 zł98 m² 3 520,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Opis osiedla Spokój , cisza , otoczenie pól i łąk a zarazem bliskość miasta, które zaspokoi wszelkie potrzeby rodziny to idealny opis lokalizacji inwestycji o nazwie Lawendowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wyczerpy Górne

Częstochowa,śląskie

349 000 zł136 m² 2 566,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowoczesny dom bliźniak w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Wyczerpy Górne. Powierzchnia całkowita ma 136 m2 a działka 420 m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plewiska

Poznań,wielkopolskie

399 900 zł125 m² 3 199,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowa atrakcyjna inwestycja - Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z własnym ogródkiem i garażem na kameralnym osiedlu w plewiskach. Bardzo funkcjonalny i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

435 000 zł166 m² 2 620,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Novator Nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowy dom w zacisznej i spokojnej okolicy Solca Kujawskiego. Wybudowany w 2002 roku stoi na działce o powierzchni 746m 2. Ten mierzący 166m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Dom w Dobrczu! -działka 1207m -wybudowany 2016 -gaz miejski -ogrzewanie pompa ciepla -piec gazowy -ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem -garaż dwustanowiskowy -pokoje 3 góra domu+ pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszów

Pszów,śląskie

304 000 zł150 m² 2 026,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny w Pszowie w dzielnicy Krzyżkowice.Usytuowany na działce 1100m.kw. Dom o powierzchni ok 150 m2. Układ pomieszczeń : parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

355 000 zł108 m² 3 287,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu jednorodzinnego w Cieszynie na oś. Bobrek Wielki. Dom piętrowy w całości podpiwniczony z 1980 r. o powierzchni 108 m2 usytuowany na działce 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

DO sprzedaży piękny dom Z 2013r. Wolnostojący na działce 1068m2 W łochowie Komfortowy, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 200m2 wykonany z wysokiej klasy materiałów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 999 000 zł2 500 m² 1 599,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Bezpieczny zakup * ta oferta została zweryfikowana przez pośrednika * Oferta skierowana do poważnych inwestorów. Sprzedam barokowy pałac wybudowany w 1750 R - XVIII wieku. Monumentalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

490 000 zł216 m² 2 268,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam ofertę z wyłącznością dla biura. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej dzielnicy Warszowic z duża ilością zieleni, blisko sklepy i dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom bliźniak o pow. 120 m2 na działce 300 m2 w Wesołej. Oddany do użytku w 2015 r. Nowocześnie urządzony, wysoki standard wykończenia, z uwzględnieniem najmniejszych detali. Cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gołuski

Gołuski,wielkopolskie

400 000 zł126 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowa inwestycja w Gołuskach pod Poznaniem. Dom bliźniaczy o pow. 126 m2, na działce o pow. ok. 400 m2. Na parterze: salon z miejscem na kominek. Z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

609 000 zł220 m² 2 768,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Nowa niższa cena! super atrakcyjna oferta! Polecam do zakupu bardzo ładny dom wolnostojący. Na dolnej kondygnacji kuchnia 23m, spiżarnia, salon z kominkiem, pokój , łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

790 000 zł255 m² 3 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż piękny dom W myślęcinku Z 2002 roku! dom jednorodzinny wolno stojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni całkowitej ok. 255 m2 użytkowej ok.215m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Brzozie z ładnie zagospodarowaną działką Rok budowy: 2004 Powierzchnia użytkowa 160 m2 2 x garaż 50 m2 Kotłownia 10 m2 , ogrzewanie eko groszek + gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marklowice

Marklowice,śląskie

230 000 zł170 m² 1 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta wstrzymana Polecamy na sprzedaż dom jedno lub dwu rodzinny o powierzchni 170m.kw w Marklowicach. Dom usytuowany na działce 1700m.kw w cichej i spokojnej okolicy.Wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

489 000 zł124 m² 3 927,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Centrum Osielska. Murowany, wolnostojący W okolicy domy jednorodzinne, szkoła, sklep : Polo Market, galeria Osielsko,boisko sportowe, ośrodek Zdrowia oraz Gminny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłosowo

Kłosowo,pomorskie

269 000 zł60 m² 4 575,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 170 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Paulinka. Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

587 000 zł161 m² 3 636,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

*****atrakcyjna oferta***** Polecamy atrakcyjny, nowy dom wolnostojący położony na osiedlu Skorupy. Dom wybudowany z siporeksy i cegły, ocieplony. Dach pokryty blachodachówką. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strumień

Strumień,śląskie

259 000 zł163 m² 1 588,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny położony blisko centrum na nowym osiedlu wśród licznej zieleni. W odległości 1 km od drogi dk81 Katowice - Wisła. Dom w stanie surowym otwartym. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

0% Klient Oferta na wyłączność w naszym Biurze! kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc! Nowoczesne osiedle pod Bydgoszczą. (ogrodzone 48 domów tego samego stylu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł374 m² 3 877,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 380 m²

Dom Z warsztatem O pow. 374m 2 działka 2380m 2 Budynek na os. Czyżkówko o pow. 374m. na działce 2380m. Nieruchomość ogrodzona z wjazdem od strony dwu ulic, cztery bramy(dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

800 000 zł178 m² 4 494,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Segment środkowy o pow. 178m2 dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, działka 220m2. Budynek leży na terenie ogrodzonym. Segment ma wszyskie media miejskie włącznie z kanalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przedwojów

Przedwojów,dolnośląskie

515 000 zł171 m² 3 011,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Nowa, niższa cena - jeszcze do dużej Negocjacji! Wygodny, funkcjonalny, idealny dla rodziny. Dla osób ceniących luksus, wykończony wysokiej klasy materiałami, z troską o każdy detal. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galicyjska

Bibice,małopolskie

548 000 zł167 m² 3 281,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Domy z garażem o powierzchni całkowitej 167 m2 (125 m2 powierzchni użytkowej) położone na działce o powierzchni ok. 3,59 ar. Domy położone są w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

389 000 zł166 m² 2 343,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolno-stojący w Łochowie W ofercie sprzedaży dom wolnostojący, w stanie developerskim, zlokalizowany w atrakcyjnej, zacisznej okolicy Łochowa w pobliżu lasu i kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł205 m² 2 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:186 m²

Trzykondygnacyjny dom szeregowy w Fordonie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Poziom 1 : dwa pokoje z osobnym wejściem, łazienka - idealne na biuro lub gabinet lekarski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

275 000 zł150 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Jednorodzinny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w atrakcyjnej cenie. Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu jednorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom dla wymagających w okolicy Łabiszyna. Położony na dużej 2000 m2, pięknie zagospodarowanej działce w bardzo spokojnym miejscu. Dom całkowicie umeblowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij