dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 725 500 zł720 m² 2 396,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Prowizja tylko od spraedającego! Do sprzedania luksusowy dom w miejscowości Sękocin Las k. Magdalenki. Cicha, spokojna, malownicza okolica. Dom o pow.720m2 z bardzo ładnie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

0 % prowizji! prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Na sprzedaż dom w świetnej lokalizacji w miejscowości Kolonia Warszawska w okolicach Stefanowa oraz Wólki Kosowskiej , nie daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość , dla naprawdę wymagającego klienta. Dom wybudowany w 2007r. po wszelkich odbiorach, wolnostojący- parter + poddasze użytkowe + mały stryszek nieużytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

402 000 zł83 m² 5 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 192 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " BożenaZ7. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

519 000 zł131 m² 3 673,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 259 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Małgosia. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż działka w starej części Magdalenki. Na działce stoi dom z bali o pow. 80 m2, dwukondygnacyjny, do rozbiórki lub renowacji. Wszystkie media: woda miejska, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

1 825 000 zł847 m² 2 154,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! Na sprzedaż w miejscowości Łazy k. Magdalenki dom mieszkalno - przemysłowy o powierzchni 847m2 na działce 1300m2. Nieruchomość położona 400 m od Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

330 000 zł290 m² 1 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dom wolno stojący parterowy , z możliwością zaadoptowania poddasza , stan surowy zamknięty, do budynku doprowadzona woda, prąd i kanalizacja gaz miejski w ulicy. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzno

Warzno,pomorskie

417 000 zł76 m² 5 230,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 187 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Przemek Z71. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

429 000 zł157 m² 2 732,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! bliźniak W cenie mieszkania / * nie płacisz podatku 2% Cena prezentowanych domów z obowiązującym podatkiem vat Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, 6km od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rybie

Raszyn,mazowieckie

340 000 zł95 m² 3 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:337 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! W miejscowości Raszyn Rybie do sprzedaży nieruchomość o pow. całk., 95m2. Nieruchomość parterowa składa się z dwóch domów o pow. 55m2 oraz 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

700 000 zł148 m² 4 719,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie biura do sprzedania nowoczesne, energooszczędne oraz inteligentne domy jednorodzinne. Osiedle unikalnych, zautomatyzowanych domów jednorodzinnych w technologii sip panel z inteligentnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

900 000 zł428 m² 2 102,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Na sprzedaż cały bliźniak o pow. 428 m2 (pow. użytkowa 270 m2). Piersza połówka bliźniaka jest całkowicie wykończona, druga jesrt w stanie surowym zamkniętym. Ogród zagospodarowany. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikołów

Mikołów,śląskie

420 000 zł286 m² 1 465,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowa Niższa Cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, (stan surowy zamknięty),położonego na działce o powierzchni 2400 m2 w Mikołowie,dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niestępowo

Niestępowo,pomorskie

310 000 zł79 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 190 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Ula Z212. Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławków

Sławków,śląskie

699 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Lokalizacja - sławków dom - 210 m2: na parterze domu znajduje się przestronny salon, sypialnia, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc i kabiną prysznicową, korytarz, wiatrołap, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł204 m² 3 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dowhan- nieruchomości pośredniczy w sprzedaży nowoczesnego domu wolno stojącego, o powierzchni 204 m2 posadowionego na bardzo zadbanej działce o pow.1030 m2 Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na pograniczu Magdalenki i Łaz, oddany do użytkowania w 2009 roku, parter całkowicie wykończony i urządzony. Poddasze użytkowe do adaptacji (kolejne piętro). Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

369 000 zł237 m² 1 554,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:677 m²

Polecamy Państwu do kupna dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 132,5 m2 na działce o powierzchni 677 m2 w Gryficach w odległości 15 minut spacerkiem od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olszewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł588 m² 848,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Rezerwacja! Oferta na wyłączność, tylko u nas! Zapraszamy! Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 588m2 (pow. użytkowa 488m2), działka o pow. 767m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

765 000 zł160 m² 4 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! W dobrej lokalizacji Raszyna na Rybiu do sprzedaży dom dwu kondygnacyjny wybudowany w 1990 roku z cegły na działce o pow. 600m2. Dom wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

170 000 zł171 m² 994,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 109 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość- dom mieszkalny o pow. 171m2 z garażem wraz z budynkiem gospodarczym usytuowanymi na działce o łącznej powierzchni 3109m2, z czego 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Korzkiew

Korzkiew,małopolskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży mamy oryginalny dom drewniany z bali typu "chata krakowska" we wsi Korzkiew gm.Zielonki. To unikalna okazja do kupienia domu z numerem z dostępnymi wszystkimi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oficerskie

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:567 m²

sprzedaż , dom do przebudowy i rozbudowy, olsza, pow.: 180,00 m2, pow. działki: 5,67 a trzykondygnacyjny, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, dwie toalety, garaż, pomieszczenia gospodarcze, co. gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Staniątki

Staniątki,małopolskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena! Oferuję do sprzedaży budynek mieszkalny , przeznaczony pod bazę noclegową , składający się z pięciu osobnych pokoi (jedno,dwu i trzyosobowych) wyposażonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

388 000 zł120 m² 3 042,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 248 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Groszek bez G . Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Owocowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Sprzedam dom ok. 100 m2 powierzchni w Gorzowie Wielkopolskim, bardzo atrakcyjnie położony przy ul Owocowej 2. Wszystko blisko. Klimat wiejski, rekreacyjny. Cudowny ogród i sad pełen drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

590 000 zł72 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:760 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 180 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Sara Z87 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rowień

Żory,śląskie

337 000 zł140 m² 2 407,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o pow. 140 m2 usytuowanego w Żorach- rowniu. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 400 m2 ,która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

999 600 zł250 m² 3 998,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

0 % prowizji! prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Na sprzedaż dom położony w miejscowości Szamoty k/kajetan o pow. 250m2 usytuowany na działce o pow. 3300 m2. Strefa dzienna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

285 000 zł86 m² 3 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:967 m²

Do sprzedaży dom 86 m2 położony na działce 967 m2 w miejscowości Tłuszcz. Wybudowany w 1980r. z pustaka, dach eternit. Ogrzewanie gazowe. Woda z własnej studni, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

284 000 zł93 m² 2 969,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:827 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 225 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Mietek ASP190. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

8 000 000 zł1 750 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! Nieruchomość położona bezpośrednio przy Alei Krakowskiej (trasa e-77 i E-68) na narożnej działce w kształcie litery "L" o pow. 1600m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czerwieńsk

Czerwieńsk,lubuskie

75 000 zł160 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż stodoła o powierzchni 160 m2 wraz z działka o powierzchni 913 m2 znajdująca się w miłej i spokojnej okolicy. Budynek w stanie dobrym. w środku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 208 000 zł330 m² 3 660,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż cały, dwurodzinny bliźniak w Łazach k. Magdalenki. Dom podzielony na dwie części, stanowiący dwa osobne lokale dla 2 rodzin. Ogrodzenie kute, wykonane na zamówienie, ogró.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rybie

Raszyn,mazowieckie

980 000 zł350 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący w Raszynie - Rybie. Dom na działce narożnej, przystosowany do niezależnego zamieszkania przez 2 lub 3 rodziny! Materiał budowy: podwójna cegła z warstwą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojadła

Bojadła,lubuskie

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - okolice miejscowości Bojadła ( woj. Lubuskie). Dom po kapitalnym remoncie. Na dolnej kondygnacji znajduje się: -ganek ok. 2 m2 -korytarz ok. 9 m2 -kuchnia ok. 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walendów

Walendów,mazowieckie

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Biuro Nieruchomości "asean-development" Sp. z o.o., tel., tel. kom. , e-mail: , 05-552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 3b lok. B-2. Licencja Nr 7752, posiadamy ubezpieczenie oc. Telefony czynne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0 % prowizji! prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Na sprzedaż dom w Starej wsi k. Nadarzyna w stanie surowym zamkniętym, oddany pod koniec maja 2017 r . Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 300 000 zł236 m² 5 508,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

! do sprzedaży wyjątkowy, przepiękny dom zbudowany w stylu mazurskim w miejscowości Rusiec w gminie Nadarzyn tuż przy trasie Katowickiej i w niewielkiej odległości od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolberga

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta - doskonała lokalizacja - duży potencjał - 2 budynki po 100 M2 każdy( mieszkalny I usługowy) Propozycja jaką do Państwa kierujemy, dotyczy działki na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij