dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł170 m² 2 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie, domu położonego przy ul. Dąbrowskiego 201a , w skład nieruchomości wchodzi 4 pokojowe mieszkanie o wielkości 112 m2, ( pokoje: 11, 14,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

990 000 zł175 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom o ciekawej architekturze. Z zewnątrz w stylu vintage np. balustrada, kinkiet i oprawa daszka nad wejściem metalowa kuta, oprawy okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ruda Pabianicka

Łódź,łódzkie

1 590 000 zł204 m² 7 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 903 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży parterowy przestronny dom z basenem na dużej działce położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turka

Turka,lubelskie

515 000 zł264 m² 1 950,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 264 m 2 , segment środkowy. (całość stanowi 10 segmentów) z 2011 roku. Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

750 000 zł440 m² 1 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu duży dom z możliwością zamieszkania przez dwie rodziny ( posiada dwa odrębne wejścia) o powierzchni 440 m2 zlokalizowany w Krzanowicach. Nieruchomość leży na 20-sto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

480 000 zł280 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:751 m²

Dom wolnostojący położony w gminie Deszczno, deszczno, w rejonie nowo budowanych domów jednorodzinnych; w spokojnej i cichej lokalizacji, mimo bliskiej odległości do drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

299 000 zł157 m² 1 904,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Polecam do sprzedaży jeden z dwóch domów w stanie surowym-zamkniętym w Dusznikach na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Domki o powierzchni 157m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

389 000 zł180 m² 2 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

#Dom w Niwach Na sprzedaż atrakcyjny dom dużej działce w Niwach gmina Osielsko. Działka narożnie położona o powierzchni 1540m2, posiada wszystkie media takie jak: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł174 m² 4 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Piękny dom do sprzedaży położony w południowo wschodniej części Warszawy, dzielnica Wawer. Dom znajduje się na osiedlu zamkniętym składającym się z 12 domów. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

579 000 zł160 m² 3 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom do wejścia w dzielnicy Kraków-Swoszowice. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, pokoju, wc, przedpokoju oraz wiatrołapu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaplityny

Kaplityny,warmińsko-mazurskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

0% prowizji od kupującego! Komfortowy, przestronny dom o powierzchni użytkowej 220m2 ,posadowiony na działce 2000m2, znajdujący się w miejscowości Kaplityny Do Olsztyna ok 8 kilometrów,do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

420 000 zł400 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Międzyrzecze Górne Dom jednorodzinny położony na dużej i widokowej działce z dala od zgiełku miasta z bardzo dobrym dojazdem asfaltowym. Budynek do częściowego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wawelno

Wawelno,opolskie

370 000 zł180 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny o pow użytkowej 180m2 położony na obrzeżach Opola w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do miasta, w miejscowości kursują również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom na osiedlu Żeromskiego, w cichym miejscu. Dom podpiwniczony. Piwnica: 2 pomieszczenia, kotłownia, garaż (całość 60 m2) Parter: salon, kuchnia, jadalnia, łazienka (60 m2) Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

5 260 000 zł750 m² 7 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż komfortowa, posiadłość (rezydencja) wybudowana w samym sercu Puszczykowa w bezpośrednim sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Nieruchomość składa się ze słonecznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

385 000 zł145 m² 2 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

Nowe osiedle domów jednorodzinnych W pięknej, zielonej okolicy *bez prowizji* Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego z własną, przynależną do domu działce na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

873 000 zł178 m² 4 915,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:117 m²

Polecam na sprzedaż ciekawą nieruchomość zlokalizowaną w dzielnicy Niebuszewo. Jest to budynek cztero-kondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej, mieszkalno - usługowy. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

429 000 zł137 m² 3 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Powierzchnia : 137m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem (ok 120m2 powierzchni mieszkalnej). Położenie : Spokojna, zielona okolica. Budynki usytuowane na końcu ślepej uliczki. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

110 000 zł85 m² 1 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy Państwu do kupna Dom znajdujący się w odległości 26 km od Gryfic i 23 km Od Płotów. Nieruchomość ta składa się z 4 pokoi, dwóch łazienek, kuchni, garażu który się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bardzo ładny domek na osiedlu pod Międzyborowem.Możliwość zamieszkania 2 rodzin(oddzielne wejście na górę).Na parterze salon z kominkiem, 2 pokoje, kuchnia i łazienka.Piętro składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadmorska

Rowy,pomorskie

1 700 000 zł264 m² 6 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:934 m²

Sprzedam dom w Rowach dwukondygnacyjny, pełniący funkcję pensjonatu całorocznego o pow.264 m kw., kubatura 947 m3., działka 934 m kw. Położony w centrum Rowów, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 375 m2, 3 kondygnacyjny w ostatniej linii zabudowy pod lasem. Przyziemie (145m2, wysokość 300 cm), które jest do dowolnej aranżacji w tym garaż (30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bukowa

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom położony na obszernej działce - 1900 m2 (większa jej część stanowi ogród). Wokół drzewa, cisza i śpiew ptaków. Działka bardzo przestronna, w kształcie kwadratu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

409 000 zł158 m² 2 588,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wydania od zaraz komfortowy parter dwurodzinnej willi o powierzchni użytkowej 109m2,całkowitej 158,34m2,usytuowany w okolicy Starówki w Stargardzie. * mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Barlinek,zachodniopomorskie

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

Uwaga niższa cena Z 385.000 ZŁ NA 340.000 ZŁ OFERTA NA WYŁĄCZNOŚC Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 142m2. Nieruchomsc położona w Barlinku niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

255 000 zł113 m² 2 252,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Polecamy Państwu nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 113,20 m2 usytuowanej na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 851m2. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

295 400 zł74 m² 3 991,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych domów: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

245 000 zł146 m² 1 681,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

0% pcc! Dom wolnostojący wykonany wg projektu Dom w Żurawkach. Działka o powierzchni 894 m2, udział w drodze dojazdowej. Powierzchnia użytkowa domu 99,8 m2 - budynek kwalifikuje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hodowlana

Poznań,wielkopolskie

1 600 000 zł204 m² 7 823,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest bezpłatna. Brak podatku od czynności cywilnoprawnych przy zakupie! Polecam domy jednorodzinne wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ozimek

Ozimek,opolskie

465 000 zł196 m² 2 372,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom w stanie surowym otwartym o pow 196m2. składający się z siedmiu pokoi , dwóch łazienek i kuchni. Zlokalizowany w spokojnej miejscowości niedaleko Opola. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł135 m² 3 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony na dużej działce o powierzchni 643m2 w bardzo cichym miejscu na Gumieńcach. W pobliżu komunikacja miejska, oraz liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szydłów

Szydłów,opolskie

179 000 zł100 m² 1 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedaż Dom w Szydłowie, gmina Tułowice, powierzchnia użytkowa ok. 100 m2. działka 1300 m2. Oferta na wyłączność bez prowizji od kupującego! Wolnostojący, podpiwniczony dom mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

0% prowizji od kupującego! Komfortowy, przestronny dom o powierzchni użytkowej 220m2 ,posadowiony na działce 2000m2, znajdujący się blisko Olsztyna. Do Olsztyna ok 8 kilometrów. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

450 000 zł186 m² 2 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W pełni wyposażony dom Urządzony z dobrym smakiem dom w zabudowie szeregowej znajduje się w Żorach, w dzielnicy Kleszczówka. Jasne wnętrza zaskakują przestronnością. Za domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Do sprzedaży dom w Kruszynie Krajeńskim, w bardzo dobrej i dogodnej lokalizacji. 5 min od Bydgoszczy. Powierzchnia domu 160m2 oraz 38m2 garaż wolno stojący. Powierzchnia działki blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Straszyn

Straszyn,pomorskie

483 000 zł136 m² 3 033,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 258 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Iskierka ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wysoka

Kraków,małopolskie

670 000 zł170 m² 3 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do Sprzedania W super jakości i lokalizacji -spokojna dzielnica Krakowa- nowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej około 125 m2, która zdecydowanie może być.