dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stoki

Łódź,łódzkie

520 000 zł100 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży parterowy 4 pokojowy dom na ładnej działce o wymiarach: 25m x 73m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

690 000 zł215 m² 3 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w Dziekanowie Leśnym o powierzchni 215mkw. Nieruchomość urządzona w nowoczesnym stylu w wysokiej klasy materiałach.Na parterze znajduje się przestronna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

488 000 zł136 m² 3 585,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 258 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Iskierka ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

495 000 zł185 m² 2 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Kruszynie Krajeńskim o powierzchni całkowitej 185m2, na działce 1200m2. Dwie kondygnacje, na parterze salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

665 000 zł267 m² 2 490,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:672 m²

Sprzedaż domu wolno stojącego o powierzchni całkowitej 267m2 użytkowej 168m2 posadowiony na działce 672m2. Dom z 2000roku, zbudowany z : bloczek max+10cm wełny , cegły dziurawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skawina

Skawina,małopolskie

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka w Skawinie, powierzchnia 100 m2, dwie kondygnacje, powierzchnia działki 3,9 ar. Cena 465 000 zł. Dom wybudowany w technologi tradycyjnej z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł1 076 m² 11 152,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:422 m²

Stare miasto Kamienice w pobliżu Pl.Zamkowego Wyjątkowa oferta dotyczy kamienic z historią od końca XVIII w. Po pożarze w 1944 roku zabudowę odtworzono w latach 1949-52 zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Opolskie

Kąty Opolskie,opolskie

315 000 zł180 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:917 m²

Wolnostojący jednopiętrowy dom znajdujący się w Kątach Opolskich 12 kilometrów od Opola. Powierzchnia to 160 m2 a z przyległym garażem wychodzi łącznie około 180m2. Osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

540 000 zł126 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim .Wyodrębniona działka ok. 250 m. Podjazd wyłożony kostką. Dom z garażem Wszystkie media miejskie. Ogrzewany gazowo. Parter; -kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zdrowie-Mania

Łódź,łódzkie

750 000 zł187 m² 4 010,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 do sprzedaży Atrakcyjny dom, wykonany z materiałów najwyższej jakości (beton komórkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciechowice

Raciechowice,małopolskie

260 000 zł180 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 m²

Dom całoroczny murowany w ekologicznej gminie Raciechowice, wykończony drewnem, pod lasem w osiedlu podobnych domów, dojazd dobry. Układ pomieszczeń: przyziemie: piwnica i garaż parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

590 000 zł203 m² 2 906,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 420 m²

+ dom wolnostojący! - działka 3420 m2 - Z widokiem na jezioro wulpińskie! + Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 203 m 2 , położony w Dorotowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

417 000 zł136 m² 2 600,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smocza

Wrocław,dolnośląskie

496 000 zł183 m² 2 710,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik wojnów. Zadbany, przytulny I funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej na ładnej zagospodarowanej działce. Przedstawiam Państwu funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szereg skrajny z 2009 roku w atrakcyjnej miejscowości położonej nad jeziorem Wulpińskim w Tomaszkowie. Jezioro o powierzchni 706 ha, gdzie obowiązuje strefa ciszy a w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł112 m² 3 205,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta deweloperska! Do sprzedania nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o pow. 112 m , z garażem i poddaszem użytkowym, położone w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Partyzantów

Chotomów,mazowieckie

1 490 000 zł295 m² 5 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dom wolnostojący z 2007 r. o ciekawej bryle, wykonany z materiałów wysokiej jakości, (ściany warstwowe ceramiczne z dociepleniem wewnętrznym, dach kryty blacho dachówką pokrytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parzeńsko

Parzeńsko,zachodniopomorskie

300 000 zł143 m² 2 377,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Uwaga niższa cena Z 400.000 ZŁ NA 300.000 ZŁ Atrakcyjny dom na sprzedaż.Położony w okolicach miasta Karska Bardzo efektownie prezentuje się elewacja ogrodowa, a zwłaszcza półokrągły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Kraśnicka

Lublin,lubelskie

550 000 zł157 m² 3 503,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

0% prowizji od kupującego! okazyjna cena - dom bardzo blisko centrum możliwość wykorzystania na biura, siedzibę firmy, szkołę językową, prywatny akademik itp. Połowa bliźniaka w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tworzyjanów

Tworzyjanów,dolnośląskie

260 000 zł237 m² 1 095,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w zakresie sprzedaży działki o powierzchni 55ar zabudowanej domem w stanie surowym zadaszonym, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochodze

Ochodze,opolskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom 125m2 na działce 6,3 ara położony w miejscowości Ochodze Gmina Komprachcice. Budowę zakończono w 2014 roku. Na ścianach gładzie gipsowe. W pokojach na podłogach deski. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ameryka

Ameryka,warmińsko-mazurskie

225 000 zł96 m² 2 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Domek- bliźniak z bajki, przeznaczony dla osób ceniących uroki natury. Zlokalizowany w miejscowości Ameryka, 3 km od Olsztynka. Do jeziora oraz lasu około 500m. Obecny właściciel przybył tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Porosły

Porosły,podlaskie

480 000 zł157 m² 3 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szanowni Państwo, beta Projekt to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w zakresie budownictwa jednorodzinnego w oparciu o posiadane nieruchomości budowlane. Obecnie rusza VII Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przejazdowo

Przejazdowo,pomorskie

265 000 zł51 m² 6 067,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 155 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " OlciaZ73. Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myślenice

Myślenice,małopolskie

400 000 zł175 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom z lat 90-tych o powierzchni 175 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia otwarta na salon z kominkiem, własna studnia. Powierzchnia działki 23 ary. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

398 000 zł130 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mały biały domek. Polecamy Państwu do sprzedaży bardzo ładny domek o łącznej powierzchni 130 m2. Dom położony w bardzo urokliwym miejscu Rynarzewa. Blisko szkoła. Sklepy i markety. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Madaje Nowe

Madaje Nowe,łódzkie

210 000 zł80 m² 2 634,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr licencji 4709 Do sprzedania dom jednorodzinny całoroczny w cichej i zielonej okolicy , ok. 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Widokowa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł340 m² 3 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bielany, widokowa, bliźniak, 360 m2, działka 850 m2, 8 pokoi. Oferujemy piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, usytuowany przy Kampinoskim Parku Narodowym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 613 m²

Dom o powierzchni całkowitej 150 m2 (użytkowej 110m2) na dużej działce 5613 m2 - graniczącej z terenem wkd. Murowany, z materiałów mieszanych - cegła i pustak. Kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Filipowice

Filipowice,małopolskie

350 000 zł309 m² 1 132,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Do sprzedania ładny dom wolnostojący w Filipowicach, o powierzchni użytkowej 178 m.kw., położony na pięknej, wyjątkowo atrakcyjnej działce o powierzchni prawie 37 ar. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywa Góra

Krzywa Góra,opolskie

149 000 zł100 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedaż - Dom mieszkalny wolnostojący ok. 100 m2 , zabudowania gospodarcze, działka 21 ar. - gmina Pokój - ok. 27 km.od Opola. Proponujemy Państwu wolnostojący, jednokondygnacyjny , nie-podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

445 000 zł136 m² 2 784,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

423 000 zł136 m² 2 574,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ruda Pabianicka

Łódź,łódzkie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży dom dwurodzinny parter: 60 m2: dwa pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

250 000 zł81 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom szeregowy położony w dzielnicy Tysiąclecie w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia. Na piętrze znajdują się 3 pokoje i łazienka. Na parterze znajduje się duży salon z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grudzice

Opole,opolskie

399 000 zł270 m² 1 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom Opole Grudzice Sprzedaż - powierzchnia całkowita 270 m2, 6 pokoi, łazienka, kuchnia, toaleta, garaż w budynku i duże pomieszczenie warsztatowe. Działka 7,25 ara. Dom z początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubień

Lubień,małopolskie

140 000 zł200 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom do generalnego remontu około 200 m2 wybudowany w latach 80-ych. Na parterze ganek, kuchnia i pokój, na piętrze 3 pokoje i miejsce na łazienkę, poddasze do wykończenia. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

449 000 zł134 m² 3 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 budynek Z 2014 r.* NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA* DOJAZD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

485 200 zł121 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych domów: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

334 880 zł84 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań: nowy sącz ul. Sicie w kierunku Gaju. Więcej szczegółów na kontakt: (kontakt) Cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół (docelowo) ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwanowice

Iwanowice,wielkopolskie

137 000 zł36 m² 3 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:123 m²

Do sprzedaży niewielki dom parterowy w centrum Iwanowic, powierzchnia 36 m2, dwa pokoje, wc, korytarz. Budynek remontowany w 2000 roku. Ogrzewanie elektryczne, z możliwością zmiany na.