dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Falenica

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania segment w Falenicy, powierzchnia domu 180 m2, powierzchnia działki 250 m2, 2008 rok budowy. Osiedle zamknięte. 5 pokoi, 2 łazienki. Z salonu wyjście na taras i do małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Żelistrzewo,pomorskie

320 000 zł88 m² 3 635,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni wolny segment. Oferujemy domy w zabudowie bliźniaczej, położone w bardzo atrakcyjnej miejscowości Żelistrzewo. To duża wieś kaszubska w położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

340 000 zł127 m² 2 677,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Michelinie .Powierzchnia użytkowa domu to 127m2. Układ pomieszczeń: parter : przedsionek, hall, toaleta, kuchnia z jadalnią, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mały Kuntersztyn

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom W bardzo dobrej lokalizacji! Mamy do zaoferowania na sprzedaż dom, mieszczący się w atrakcyjnej dzielnicy Grudziądza. Jest to dom parterowy, zbudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Żelistrzewo,pomorskie

320 000 zł88 m² 3 635,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grunwaldzka

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł114 m² 2 966,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Największe biura nieruchomości Alfa Malinowska Marz ena ma przyjemności zaprezentować Państwu najnowszą inwestycję dewelopera nowy dom Sp. z o.o. w Grudziądzu. "Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

498 000 zł189 m² 2 634,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice Polecam piękny dom wolnostojący zlokalizowany w okolicach Oleśnicy (ok. 4 km od granic miasta). Został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł165 m² 1 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Biuro Nieruchomości Alfa oferuje do sprzedania dom pod Strzemięcinem w cichej i spokojnej okolicy. Wybudowany został z suporeksu i cegły, całkowicie podpiwniczony. Ogrzewanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

890 000 zł388 m² 2 293,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Jeżeli chcesz mieć ładną posesję w niskiej cenie, położoną w pięknej okolicy i uzdrowiskowym miejscu, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż dom, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turowice

Turowice,mazowieckie

360 000 zł135 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom z poddaszem o powierzchni użytkowej 130 m2 z działką o pow. 1000 m2. Stan developerski. Na parterze salon z otwartą kuchnią, pokój dzienny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

300 000 zł260 m² 1 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 983 m²

Tylko W biurze alfa nieruchomości Mamy przyjemność przedstawić dom na sprzedaż w stanie surowym-zamkniętym w Michalu pod Grudziądzem, posiadający 3 kondygnacje, która każda liczy 87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł215 m² 3 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 455 m²

Tylko W alfa nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 215 m 2 , znajdującego się na działce o powierzchni 2455 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żwirowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

590 000 zł114 m² 5 166,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 407 m²

Dom o powierzchni 114,2 m2 w spokojnej okolicy przy ul. Żwirowej. Dom wykończony na bardzo wysokim poziomie. Na piętrze 3 sypialnie i łazienka. Każdy pokój posiada balkon. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Lidzbarska

Warszawa,mazowieckie

4 650 000 zł532 m² 8 740,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 018 m²

Unikatowa posiadłość w stylu rustykalnym w otulinie lasów. Rezydencja usytuowana jest na 30 arowej działce. Powierzchnia użytkowa parteru i piętra wynosi 437 m2. Do bryły budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

455 000 zł133 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Do sprzedania skrajna szeregówka w dzielnicy Podgórze na Osiedlu Parkowym. Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym, położona jest w bardzo spokojnym miejscu, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zabierzów koło Krakowa - Oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, kryty dachówką z garażem jednostanowiskowym, o powierzchni 190 m2, zlokalizowany na 8 arowej działce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy na prezentacje skrajnego szeregu w rejonie biskupina/sępolna. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 176m2, całkowita ok. 250m2. Dom cztero kondygnacyjny, usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadul

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł160 m² 5 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wawer Sadul. Dom wolnostojący 160 m2 na dużej działce 900 m2. N górze 3 sypialnie, duża łazienka, garderoba. Na dole 2 duże pokoje, łazienka, kuchnia. OC do wymiany, są 2 piece gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

799 000 zł284 m² 2 813,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:284 m²

Białołeka. 8-pokojowa rezydencja o pow. 284 m2 wybudowana w 2015 roku. Piękna Rezydencja Słoneczna znajdująca się przy samej Białołęce. Wybudowana z najlepszej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kapitańska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom położony w dzielnicy domów jednorodzinnych w sąsiedztwie okolicznych lasów. Wolnostojący, 6-pokojowy, o pow. 230 m2 na działce 1380 m2 przy ulicy Kapitańskiej w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

490 000 zł198 m² 2 474,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 150 m2, z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, zlokalizowany w zacisznej części Szklar Górnych. Zbudowany został częściowo w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Reda,pomorskie

460 000 zł139 m² 3 311,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom jednorodzinny - wolnostojący, położony na osiedlu domów w niskiej zabudowie przy ul. Długiej w Redzie na działce o powierzchni 395 m2 z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Łomianki ** Do wynajęcia lub sprzedaży mieszkanie 2-poziomowe w okolicach centrum Łomianek o pow. całkowitej 200 m2 ** Salon, 3-5 sypialni ** Bardzo ciekawie zaprojektowane, ciepłe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janczewo

Janczewo,lubuskie

795 000 zł228 m² 3 486,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednopiętrowy o powierzchni 228 m2, powierzchnia działki 2300 m2. Bez garażu.Na metraż domu składa się: parter 134 m2: 4 pokoje, 3 łazienki, kuchnia, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Tuchom,pomorskie

499 000 zł237 m² 2 103,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

[lokalizacja] Cicha i spokojna okolica, ok. 6km do granic Gdyni, ok. 7km do Gdańska. Droga dojazdowa żwirowa utwardzona, nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych. [działka] Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł124 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Do sprzedania blizniak połozony na zamkniętym kameralnym osiedlu. Osiedle składające się z 10 willi w zabudowie bliźniaczej oraz 1 willi w zabudowie jednorodzinnej. Budynki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

255 000 zł113 m² 2 252,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:851 m²

Polecamy Państwu nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 113,20 m2 usytuowanej na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 851m2. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:618 m²

0% prowizji od kupującego! Wolnostojący dom w śródmieściu Lublina. 2 dwupokojowe mieszkania + lokale wykorzystywane na biuro. Lokale po generalnym remoncie w 2016r., wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wisłą

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł178 m² 4 320,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję na sprzedaż 1-piętrowy segment narożny 3-pokojowy o pow. 178 m2 z 2003 roku z działką 350 m2 w Wawrze, okolicy bysławska/retmańska. Położony w bardzo cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pamiątkowo

Pamiątkowo,wielkopolskie

430 000 zł196 m² 2 193,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Polecam dom wolnostojący z 2006 roku o powierzchni całkowitej 196,41m2, w tym powierzchni użytkowej 139,62m2 położony na działce o powierzchni 708m2. Dom znajduje się około 900m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

319 500 zł300 m² 1 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Dom w urokliwej okolicy, blisko Włocławka. Na sprzedaż dom piętrowy, o pow. ok. 300m2, w gminie Lubanie, położony na działce o pow. 1000m2. W skład domu wchodzi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe

Nowe,kujawsko-pomorskie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wyjątkowa oferta, dostępna tylko W biurze alfa! Mamy do zaoferowania na sprzedaż połowę domu bliźniaka z garażem, który znajduje się w miejscowości Nowe. Jest to dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cerekwica

Cerekwica,wielkopolskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

| pełna własność! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący przy jeziorze Pamiątkowskim , gmina Cerekwica, o powierzchni ok. 60m 2 na działce 300m 2. W chwili obecnej jest to domek typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł240 m² 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom blisko granic Włocławka! Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa domu 240m2. Stan surowy, jest wykonany z bardzo dobrych materiałów budowlanych. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn-Wieś

Łabiszyn-Wieś,kujawsko-pomorskie

63 000 zł80 m² 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Witam serdecznie , prezentujemy państwu domek rod niedaleko Łabiszyna. Domek o powierzchni mieszkalnej około 70 m2 gdzie na parterze znajduje się salon z kominkiem , łazienka , kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

310 000 zł98 m² 3 156,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Belvedero! Bajkowe osiedle we Włocławku! Biuro Alfa mm Nieruchomości i Kredyty przedstawia ofertę rynku pierwotnego sprzedaży domu o pow. ok. 100m2, parter i piętro, na działce około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł410 m² 2 680,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! Polecam wyjątkową nieruchomość zlokalizowana na Wojszycach. Dom wolnostojący, 7 pokoi, jednopiętrowy, podpiwniczony, 243 mkw., działka ok. 1000. mkw, 2 garaże. Parter:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Powsin

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł548 m² 2 007,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Wilanów, powsin, piękny dom 216 m2, 5 pokoi, 2 łazienki w cichej i spokojnej okolicy. Na parterze znajduje się duży salon wraz z kuchnią, łazienką jak również osobne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tarpno

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł190 m² 2 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140m 2 ,cały podpiwniczony usytuowany na działce o powierzchni 716m 2. Dom znajduje się w Tarpnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedania dom wolno stojący z dwoma garażami na Piaskowej Górze. Budynek z lat 80-tych jest w bardzo dobrym stanie technicznym, całość podpiwniczona i ogrodzona. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł600 m² 2 498,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Do sprzedaży przepiękna, stylowa, architektoniczna perła - willa z końca XIX wieku na wrocławskim Biskupinie. Dom z duszą i historią wybudowany przez Paula Prussaga w 1897 roku.