dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

398 000 zł102 m² 3 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do Sprzedania W super cenie i lokalizacji -wieliczka- nowy dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 102 m2. Składa się z 5 pokoi: 3 sypialnie, 1 salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł118 m² 3 381,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości alfa przedstawia Państwu ofertę pięknych domów w nowoczesnej stylizacji! Kameralne osiedle 10 domów, położonych w sąsiedztwie lasów. Jedna z niewielu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudawa

Rudawa,dolnośląskie

100 000 zł138 m² 724,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem do adaptacji (ok. 66m2) o pow. całkowitej ok.138 m2 (użytkowej ok. 72m2), piwnicy brak, budowany technologią tradycyjną na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepankowo

Szczepankowo,wielkopolskie

550 000 zł326 m² 1 687,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący zbudowany w 1905 roku z cegły o powierzchni całkowitej około 326m2 położony w miejscowości Szczepankowo na terenie gminy Ostroróg. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 450 000 zł450 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 264 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 450 m2 położony w uroczym miejscu, w zacisznej części Stabłowic. Położony na ładnie zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 177 500 zł408 m² 7 787,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dom na Starym Mokotowie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 360 m2 (całkowita: 408 m2) posadowiony na działce o pow. 418 m2, zlokalizowanej w rejonie Ulicy Madalińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

740 000 zł185 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz spokoju i wyciszenia, a jednocześnie chcesz być blisko miasta - ta oferta jest dla właśnie dla Ciebie! Twoim marzeniem zawsze był dom z pięknym widokiem najlepiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boryszew

Boryszew,mazowieckie

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atrakcyjny, drewniany dom mieszkalny w lesie sosnowym na zamkniętym osiedlu, w otwockim do sprzedania. Cena do negocjacji! Jeśli chcesz uciec od zgiełku wielkiego miasta i zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł137 m² 4 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferuję do sprzedaży pół bliźniaka, 4-pokojowy o pow. 137 m2 z 2011 roku z działką 280 m2 przy ulicy Wał Miedzeszyński, okolice Przylaszczkowej w Wawrze. Dom w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Domy od dewelopera. Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! wysoki standard! Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce ok. 355 m2 w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 490 000 zł760 m² 3 276,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prestiżowa lokalizacja. Doskonały obiekt dla wymagających inwestorów. Kochamy Sielankę. Zapraszam na spotkanie Cena do negocjacji! Joanna Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Joanna Firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tarpno

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Tylko W biurze nieruchomości alfa Mamy przyjemność zaprezentować Grudziądz ( osiedle Tarpno pod Dębem)- dom piętrowy, w całości podpiwniczony, o pow. użytkowej 120 m², usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

285 000 zł170 m² 1 674,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z użytkowym poddaszem na działce 9,05 ar. Dom w stanie surowym zamkniętym, wybudowany metodą tradycyjną z białego pustaka suporex. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

969 000 zł220 m² 4 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 m²

Lipków, gm Stare Babice, w otulinie Kampinosu Dom jednorodzinny, wolnostojący. Rok budowy 2010 Dom o powierzchni 200m2 posadowiony na prostokątnej działce o powierzchni 1150m2. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

330 000 zł260 m² 1 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedamy! Stan surowy zamknięty w bliskich okolicach Wałbrzycha. dom położony jest na dużej, oddalonej od drogi działce ( ponad 3000 m2 ) z przepięknym widokiem na okalające góry. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polskie Łąki

Polskie Łąki,kujawsko-pomorskie

142 000 zł70 m² 2 028,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Biuro Nieruchomości Alfa posiada na sprzedaż dom w miejscowości Polskie Łąki. Dom o powierzchni 70m 2 położony na działce wielkości 72 arów. Dom składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł207 m² 2 439,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Alfa prezentuje na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchni 207 m 2. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, na Osiedlu Owczarki. Oferta idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Boernerowo

Warszawa,mazowieckie

1 910 000 zł460 m² 4 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:730 m²

Bemowo boernowo - tuż przy lesie! wielorodzinny dom Z 9 lokalami pod wynajem Do sprzedania piękny dom zlokalizowany w najpiękniejszej, najspokojniejszej i najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Łomianki,mazowieckie

1 040 000 zł208 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

** Dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnym osiedlu w Dąbrowie Leśnej ** Wysoki standard wykończenia ** parter: - salon z kominkiem, kuchnia/zamknięta/ z jadalnią, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Korsaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Sprzedam Dom w zabudowie bliźniaczej 110m2 Gorzów Wlkp Warszawska Ul. Korsaka Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym, ściany z cegły ceramicznej, dach pokryty dachówka, komin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł188 m² 1 861,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja! dom 16 km od włocławka! Trasa włocławek-chodecz. Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa domu 120m 2. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziwiłłów

Radziwiłłów,mazowieckie

420 000 zł125 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Do sprzedania nowoczesny budynek mieszkalny o powierzchni 125 m.kw. z możliwością zagospodarowania dodatkowych 50 metrów na poddaszu. Dom znajduje się w miejscowości Radziwiłłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

665 000 zł155 m² 4 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Chopina w Łomiankach Dolnych. Starannie wykończony, gotowy do zamieszkania, budynek oddany do użytkowania. 4 sypialnie, salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł220 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Wilanów , Dom wolnostojący 220 m2 , 5-pokoi w stanie deweloperskim z garażem na dwa auta, na działce 1164m. Projekt tego domu posiada nowoczesną stylistykę. Dom z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Powsin

Warszawa,mazowieckie

4 800 000 zł600 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Luksusowa rezydencja o pow. 600 m2, 10 pokoi, kominek, taras, ogród, kryty basen i kort tenisowy położony na działce o powierzchni 2700 m2 w Powsinie. Doskonała lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zakrzów

Opole,opolskie

100 000 zł65 m² 1 529,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:113 m²

Dom Opole Zakrzów Sprzedaż - powierzchnia użytkowa 65,39 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i pomieszczenie gospodarcze. Dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Budowlanej. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łasin

Łasin,kujawsko-pomorskie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta na wyłączność! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Łasin, w spokojnej i malowniczej okolicy.Powierzchnia działki 2400m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

447 212 zł107 m² 4 163,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Polecam domy w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domu 107,40 mkw., powierzchnia działki 356 mkw. Dom dwu kondygnacyjny. Na parterze 63,09 mkw.: - hall 3,45 mkw. - kuchnia 11,06 mkw. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Lasku

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Bardzo dobra lokalizacja - przy lasku na Kole. Dom w zabudowie bliźniaczej ,ogrodzony. Cztery kondygnacje: piwnica,parter,piętro i strych. Możliwość dobudowania kolejnej kondygnacji. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł115 m² 3 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Witamy Państwa na drugim etapie Osiedla Szczęśliwego! Tylko w biurze nieruchomości alfa oferujemy Państwu piękny dom w Owczarkach! Duży dom o łącznej powierzchni użytkowej 114,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł140 m² 4 652,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom wybudowany w 2016 roku ,do którego budowy użyto najwyższej jakości materiałów.Dach kryty dachówką ceramiczną Creaton wysoki połysk,okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowa Cena 1 490 000. Na sprzedaż dom wolnostojący w pobliżu Parku Południowego. Usytuowany w bocznej uliczce jednego z najbardziej pożądanych Wrocławskich osiedli - na Borku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrotków

Lublin,lubelskie

750 000 zł242 m² 3 099,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Dom 10-letni w bardzo atrakcyjnej lokalizacji : w rejonie lasu Stary Gaj i Zalewu Zemborzyckiego, z dojazdem ul. Janowską. Ciche, zielone miejsce w granicach miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszyńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Dom jednorodzinny O powierzchnii 180 mkw na działce 1312 mkw położony W cichej I spokojnej części włocławka przy ul. Kruszyńskiej. Dom nadaje się na do zamieszkania przez dwie rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Mosina,wielkopolskie

390 000 zł190 m² 2 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej około 150 m2 położony na działce o powierzchni 663 m2 w Mosinie. Dom z 1989 roku rozbudowany w 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzynice Pierwsze

Skrzynice Pierwsze,lubelskie

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

0% prowizji od kupującego! prowizję biura płaci sprzedający Oferujemy do sprzedaży siedlisko w Skrzynicach Drugich, gm. Jabłonna. Nieruchomość znajduje się w zacisznej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł188 m² 4 026,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Bardzo ciekawa propozycja dla osób które cienią sobie ciszę i spokój, a zarazem bardzo dobra komunikację. Budynek: dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, niepodpiwniczony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budzisław

Budzisław,kujawsko-pomorskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować domek na sprzedaż o pow. 80 m 2 z użytkowym poddaszem. Domek posiada zadaszony taras. W domku podłączony kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł98 m² 10 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż pół willi z 1912 roku, na zielonym Biskupinie. Parter domu - luksusowy apartament o pow. 98,30 m2 po kapitalnym remoncie. Działka własnościowa o pow. 704 m2 (na przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży piękną nieruchomość położoną w malowniczej okolicy na dużej działce 2500m 2 .SUPER CENA, NOWA NIŻSZA CENA. Budynek wykonany z suporeksu ocieplono styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości alfa ma przyjemność przedstawić Państwu piękny dom zlokalizowany blisko centrum w Tarpnie. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej ok. 130 m2 składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij