dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzbice

Wierzbice,dolnośląskie

510 000 zł240 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania duży dom wolnostojący o powierzchni 240 m2 + poddasze użytkowe, pomieszczenia gospodarcze ok 300 m2 i działka o pow. ok 2000 m2 w okolicy miejscowości Wierzbice ok 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

459 000 zł102 m² 4 498,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Polecam serdecznie nową inwestycję w Mierzynie. Skrajny szeregowiec w standardzie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej 2-lokalowej na Mierzynie. Oferowany segment A Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom usytuowany w centrum Wejherowa. Blisko do dworca pkp, sklepów, szkół itp. Budynek z lat 60 tych, do tej chwili wyremontowano elewację, instalację c.o, dach. stolarkę okienną, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pławna Dolna

Pławna Dolna,dolnośląskie

95 000 zł120 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Dom do remontu.nowe szambo kanalizacja instalacja elektryczna.działka 38arów.dojazd droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł245 m² 3 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na Pograniczu Białołęki i Targówka. Domy w kolorystyce biało grafitowej, wybudowane w konstrukcji żelbetowo-murowanej: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

465 000 zł107 m² 4 345,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak na pograniczu Krakowa i Zabierzowa. Powierzchnia użytkowa 98 m2 + wiata garażowa. Działka 5,2 ara. Budynek wykonany w tradycyjnej technologii z użyciem szlachetnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

82 500 zł105 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja domek całoroczny W rewelacyjnej cenie! Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka z domem murowanym w Janowie. Działka o powierzchni 400 m 2 zagospodarowana, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł195 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Wapienica- budynek typu bliźniak Do sprzedaży budynek z 2002 roku, położony w cichym i spokojnym miejscu. Nieruchomość jest bardzo przestronna i posiada starannie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł298 m² 3 865,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Posiadamy w sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym położony na dużej działce 1500m2 w dzielnicy Bukowo. Dom wykonany z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Grzybowo koło Kołobrzegu. Grzybowo to oaza zieleni, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przekorna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł199 m² 5 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom na sprzedaż w Warszawie - Powsin. Dom o powierzchni 198,79 m2 składający się z 5 pokoi wybudowany w 2017 r. Na parterze domu znajdują się: - salon (31,88 m2) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

329 000 zł316 m² 1 042,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! duży dom położony W spokojnej okolicy, z garażem/warsztatem przystosowanym na samochody ciężarowe. Szczecinek, ul. Bukowa. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklany

Świerklany,śląskie

265 000 zł160 m² 1 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom dwurodzinny o pow. uż. 110m2, usytuowany wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych, w bardzo cichym i urokliwym miejscu Jankowic Rybnickich, na działce o pow.780m2. Brak szkód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

1 350 000 zł228 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję Państwu do kupna wyjątkową posiadłość w Ceradzu Dolnym, gmina Duszniki. Jest to dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok.228 m2, użytkowej ok. 139m2 na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek do remontu o powierzchni ok. 220m 2 z możliwością rozbudowy i nadbudowy. Budynek zlokalizowane na ul. Rusznikarskiej, składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

418 802 zł107 m² 3 899,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Polecam domy w zabudowie segmentowej. Powierzchnia domu 107,40 mkw., powierzchnia działki 214 mkw. Dom dwu kondygnacyjny. Na parterze 63,09 mkw.: - hall 3,45 mkw. - kuchnia 11,06 mkw. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł420 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:216 m²

Do sprzedania budynek zlokalizowany w Śródmieściu Lublina, o wysokim standardzie, wykorzystywany aktualnie na cele biurowo-usługowe. Powierzchnia to 420 mkw, 3 kondygnacje naziemne, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maruszyna

Maruszyna,małopolskie

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowy dom Z widokiem na tatry Do sprzedaży klimatyczny, wygodny, całoroczny dom w Maruszynie (gmina Szaflary), około 1,5 km od Zakopianki. Łączna powierzchnia posiadłości to 30 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

690 000 zł400 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 250 m²

Pięknie zlokalizowana posiadłość z licznymi zabudowaniami na wzniesieniu zaledwie 4 km od Ińska w otoczeniu zieleni i natury. Cała działka wraz z sadem i pastwiskami jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Łańcut,podkarpackie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w Łańcucie w spokojnej okolicy sprzedaż po okazyjnej cenie! Do sprzedania przestronny dom z pustaka w zabudowie bliźniaczej, ocieplony, budowany w latach 90 tych. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł202 m² 5 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący z 2007 roku, położony na Oporowie. Powierzchnia nieruchomości to 202 mkw., działka 770 mkw. Nieruchomość 2 kondygnacyjna, położona w drugiej linii zabudowy. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

419 000 zł132 m² 3 174,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zakup bez prowizji oraz podatku pcc! Polecam domy w zabudowie szeregowej w zielonych Wilczycach. W ramach inwestycji powstaje dwanaście segmentów domów szeregowych. Każdy segment posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - nowoczesny / rozbudowany / po remoncie 2013 / również na firmę Dom wolnostojący o pow. użytkowej 204 mkw + 75 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Koszyce Wielkie,małopolskie

460 000 zł250 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 250m2, położony na 10 arowej działce przy ul. Słonecznej w Koszycach Wielkich. Na parterze kuchnia, łazienka, wc, kotłownia, pralnia, spiżarnia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Czapury,wielkopolskie

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:790 m²

Polecam na sprzedaż interesujący dom wolno stojący zlokalizowany w miejscowości Czapury, gmina Mosina. Nieruchomość położona tuż przy granicach administracyjnych miasta Poznań - 8 km od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Nowoczesny budynek z funkcjonalnymi pomieszczeniami na granicy Chwaszczyna i dzielnicy Gdańska Osowa. Podpiwniczony, wolnostojący z użytkowym poddaszem, założony na nieregularnym rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

999 000 zł405 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Dom wolnostojący o bardzo ładnej bryle, w przepięknej okolicy nowoczesnych domów wolnostojących, w zielonych płucach Łodzi, tuż przy Parku na Zdrowiu. Doskonały dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Farbiarska

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł230 m² 5 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:465 m²

Do sprzedania dom 1/2 bliźniaka o pow 230m2 usytuowany na osiedlu zamkniętym. Zalety domu: - dom wykonany z wysokiej jakości materiałów. - nowoczesna architektura - Garaż na 2 samochody -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł206 m² 3 296,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Tylko U nas! cena do negocjacji! Dom skrajny szereg, 6 pokoi, dwupiętrowy, 206 mkw., działka 387 mkw. Parter: - korytarz plus wiatrołap (ok. 9 mkw.) terakota, gładzie - pokój (20 mkw.) parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł105 m² 3 807,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie. W ramach inwestycji powstają 2 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104,78 mkw (użytkowa 98,59 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

225 000 zł128 m² 1 757,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja cena 225 000zł brutto (kupujący nie płaci pcc) Dom w stylu dworkowym, wzbogacony od frontu balkonem na słupach , położony na Woli Batorskiej przy drodze asfaltowej.Nieruchomość na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

497 000 zł101 m² 4 911,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, kameralną inwestycję obejmującą budowę 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia domu wynosi ok 101,2 m. kw., powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł173 m² 2 307,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 756 m²

Zadbany dom poniemiecki Z zabudowaniami gospodarczymi położony W spokojnej I zielonej okolicy Przedmiotem oferty jest wolno stojący częściowo podpiwniczony dom poniemiecki umiejscowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marecka

Zielonka,mazowieckie

490 000 zł253 m² 1 936,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:603 m²

Zielonka rejon ul. Mareckiej (centrum Zielonki), do sprzedania dom wolnostojący o pow. 219/253 m2 nowy z 2013r. w stanie surowym otwartym; budowany z cegły, dach odeskowany kryty papą;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

395 000 zł130 m² 3 026,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w ramach nowej inwestycji w Wilczycach. W ramach I etapu inwestycji powstaje 8 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

269 000 zł83 m² 3 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:354 m²

Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! wysoki standard! Nieruchomość objęta programem MDM - ,mieszkanie Dla Młodych" nieruchomość usytuowana w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Padew Narodowa,podkarpackie

290 000 zł116 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni 116m2, 2 piętrowy, podpiwniczony na całości, budowany w latach 60-tych, systemem tradycyjnym, kryty blachą trapezową.Budynek wymaga remontu, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

399 000 zł116 m² 3 427,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Długołęce. W ramach II etapu inwestycji powstaje 30 domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

760 000 zł476 m² 1 596,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:818 m²

Nr wew 377/11 Budynek odpowiedni zarówno na działalność gospodarczą jak i do zamieszkania. Widoczny z trasy. Budynek mieszkalno -użykowy polożony 10 m od lasu, z zatoczką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki

Górki,opolskie

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:974 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 105 m2, posadowiony na kształtnej, płaskiej prostokątnej działce zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

795 000 zł171 m² 4 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferuję Państwu ciekawa ofertę domu w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 171 m2, na pięknej, dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 3800m2, w Ceradzu Dolnym,.