dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł280 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż piękny nowoczesny dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 280 m2, położony na południu Wrocławia, w prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

430 000 zł114 m² 3 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom który czeka na ciebie! W tej okolicy na pewno zechcesz zamieszkać. Dom wolnostojący, parterowy z 2017 r Powierzchnia użytkowa 114,72 m2, działka o powierzchni 900 m2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Postępowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż ostatni szereg w realizowanej inwestycji o nazwie "Postępowa 6". Jest kameralna inwestycja domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowana we Wrocławiu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Kobylogórska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 250 000 zł532 m² 2 349,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 241 m²

W ofercie na sprzedaż oryginalna willa o powierzchni 532,72mkw, zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim. Willa nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i istnieją możliwości prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

413 000 zł112 m² 3 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

| podana cena to wartość działki oraz domu, który w stanie deweloperskim mini kosztuje: 225 tys.- sam dom), Budowa projektu: " Marek Z112 " trwa 3 miesiące w gotówce, 4 w kredycie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Kraków,małopolskie

660 000 zł222 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:272 m²

Do sprzedaży dom przy ul. Jodłowej (kraków Przegorzały). Powierzchnia całkowita 221,34 m2, każdy poziom zajmuje 73,78 m2. Budynek wybudowany w latach 80-tych. Budynek składa się z: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiewiórcza

Białystok,podlaskie

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:264 m²

Polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu Dojlidy blisko centrum Białegostoku. Dom piętrowy, podpiwniczony posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 264 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turystyczna

Sułkowice,małopolskie

540 000 zł245 m² 2 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 878 m²

Dom do całorocznej rekreacji w górach! Do kupienia piękny dom urządzony w stylu włoskim o unikalnym klimacie i niepowtarzalnym charakterze. Ta wyjątkowa rezydencja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

290 600 zł73 m² 3 980,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań: nowy sącz ul. Sicie w kierunku Gaju. Więcej szczegółów na kontakt: (kontakt) Cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół (docelowo) ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Wenecka

Marki,mazowieckie

479 000 zł150 m² 3 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 110m2 do remontu. Dwa poziomy po 54m2. Na parterze wiatrołap, kuchnia, jadalnia połączona z salonem, kominek, łazienka. Na piętrze, pokój 30m w amfiladzie, drugi pokój ok 16m. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł314 m² 10 668,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż, przestronny, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej na Mokotowie. Wyposażony i umeblowany. Gotowy do zamieszkania od już. Wysoki standard. 4 poziomy. Zlokalizowany w cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smulsko

Łódź,łódzkie

880 000 zł269 m² 3 271,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom z ogrzewaniem miejskim! Do wprowadzenia w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko centrum, zielona okolica, zaciszne miejsce. Budynek 2-piętrowy (parter, piętro i poddasze użytkowe), rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turośń Kościelna

Turośń Kościelna,podlaskie

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Polecamy ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej domem drewnianym mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym we wsi w gminie Turośń Kościelna w odległości około 10 km od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

408 000 zł220 m² 1 854,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / duży Polecam duży dom w miejscowości oddalonej ok. 12 km od Oleśnicy. Poniemiecki o powierzchni ok. 220 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łodygowa

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł240 m² 2 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ładny dom rodzinny na pograniczu Ząbek i Warszawy, przy ul. Łodygowej. Budynek ocieplony, wymienione okna, instalacja elektryczna miedziana. Na parterze garaż na dwa samochód, pokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

339 000 zł96 m² 3 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. -0% prowizji- oleśnica / okolice / przy lesie Polecam nowy dom w zabudowie bliźniaczej usytuowane w okolicach Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

588 000 zł236 m² 2 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Dobroszyce / duży / piętrowy Bardzo przestronny dom wolnostojący w Dobroszycach, wybudowany w 1998 roku z pustaka ceramicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

495 000 zł218 m² 2 270,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:878 m²

Sprzedam duży, wygodny, przestronny dom z użytkowym poddaszem, wybudowany i wykończony w dobrym standardzie, z ładnie urządzonym ogrodem - zwycięzcą konkursu na najładniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mieściska

Mieściska,wielkopolskie

329 000 zł118 m² 2 788,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:977 m²

Polecam do sprzedaży dom w Mieściskich, gmina Duszniki, powiat Szamotulski. Budynek parterowy wybudowany w 2003r. w systemie Kanadyjskim o powierzchni całkowitej 117m2 na działce 976m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

460 000 zł165 m² 2 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

1/2 bliźniaka .PO REMONCIE.GOTOWY DO ZAMIESZKANIA. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Pół bliźniaka (165m2) w doskonałej lokalizacji Wołomina na działce około 400m2. Dojazd ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Kamionki,wielkopolskie

253 600 zł105 m² 2 415 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

Kolejny etap inwestycji! rynek pierwotny Kupujący nie płaci 2% podatku pcc oraz prowizji! wysoki standard! Nieruchomość objęta programem MDM - ,mieszkanie Dla Młodych" powierzchnia 53 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedleczek

Siedleczek,wielkopolskie

375 000 zł112 m² 3 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Nowy dom wybudowany w systemie -dom energooszczędny, bez pcc , - ogrzewanie roczne domu to koszt 3-5 razy mniejszy od tradycyjnego! Osada Leśna Grobla - gmina Kostrzyn - przez miejscowość przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zakrzów

Opole,opolskie

200 000 zł105 m² 1 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Budynek do gruntownego remontu na ładnej niezagospodarowanej działce wraz z garażem wolnostojącym. Okna częściowo wymienione, instalacje do wymiany. Dach płaski kryty papą. Położenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bajkowe

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej. 108/240m2 os.BAJKOWE Nieruchomość gruntowa zabudowana trzykondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej - środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bronowice

Lublin,lubelskie

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:216 m²

Bronowice os. Maki. Dobre osiedle domków jednorodzinnych, ciche i spokojne miejsce, blisko przystanek mpk, do Centrum ok. 3,5 km. Do sprzedania połowa nieruchomości stanowiącej budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Gliwice,śląskie

3 800 000 zł1 500 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferuję na sprzedaż dużą i piękną kamienicę na śródmieściu w Gliwicach. Kamienica o powierzchni użytkowej 1500 m2 wraz z piwnicami , mieści się na działce 739,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

590 000 zł205 m² 2 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do kupienia w stanie surowym przestronny dom w spokojnym i cichym miejscu w Libertowie. Cena w stanie deweloperskim 900 000zł. Dom położony na 8 ar działce, z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kozińce

Wisła,śląskie

420 000 zł2 200 m² 190,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:170 m²

olecam nieruchomość zabudowana domem wolno stojącym, podpiwniczonym o wym. 10/17 mkw. Dom piętrowy trzykondygnacyjny. Na paterze znajdują się cztery pokoje, 2 łazienki, kuchnia oraz duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bronisławów

Bronisławów,łódzkie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Budynek o pow. ok. 200 mkw posadowiony na działce o pow. ok. 1800 mkw. Na dole duży pokój, przestronna kuchnia, schowanko, wc, pralnia, wiatrołap i kotłownia z osobnym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Ząbki,mazowieckie

805 000 zł523 m² 1 539,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący w niskiej zabudowie jednorodzinnej w Ząbkach, 3 min. spacerkiem od stacji pkp i przystanku autobusowego. 3 kondygnacyjny: na parterze,prawie 143 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrespol

Andrespol,łódzkie

495 000 zł149 m² 3 322,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:556 m²

Zapraszamy do oglądania! Przytulny wolnostojący dom w Andrespolu w spokojnej okolicy! Idealny dla rodziny z dziećmi! Do centrum Łodzi ok. 15 km! Blisko do autostrady A1! Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kokotów

Kokotów,małopolskie

469 000 zł142 m² 3 159,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom na osiedlu szesnastu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w gm. Wieliczka na obrzeżach Krakowa. Domy zaprojektowane zostały jako budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

269 000 zł83 m² 3 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! wysoki standard! Nieruchomość objęta programem MDM - ,mieszkanie Dla Młodych" nieruchomość usytuowana w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Witam mam Państwu do zaoferowania piękny ,przestronny domu na Stradomiu. Opis domu Dom ma 180m2 powierzchni całkowitej. Wewnątrz znajduje się 5 pokoi , przestronna kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

378 000 zł83 m² 4 231,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

| podana cena to wartość działki oraz domu, który w stanie deweloperskim mini kosztuje: 198 tys.- sam dom), Budowa projektu: " BożenaZ7 " trwa 3 miesiące w gotówce, 4 w kredycie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smulsko

Łódź,łódzkie

599 000 zł266 m² 2 247,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:221 m²

Zapraszamy do oglądania! segment środkowy na smulsku! Idealny dla dużej rodziny, również wielopokoleniowej! Możliwość zaadaptowania części powierzchni na cele związane z prowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Kamionki,wielkopolskie

292 000 zł83 m² 3 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rynek pierwotny - oraz 2% podatku pcc! wysoki standard! Nieruchomość objęta programem MDM - ,mieszkanie Dla Młodych" lokal mieszkalny usytuowany w budynku jednorodzinnym dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polskich

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł 0 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! Do sprzedania bliżniak 2010 rok. W domu znajduje się duzy parter z kuchnia (wykończona), dwie kondygnacje Ip.trzy pokoje, dwie łazienki z kotłownia, IIp. dwa pokoje.