dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Szerokie

Lublin,lubelskie

480 000 zł115 m² 4 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment o pow. 115m2 w zabudowie szeregowej z garażem o pow. 33,62m2, usytuowany na działce o pow. 150m2. Parter - kuchnia z jadalnią o pow. 9,66m2 - salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworska

Wola Hankowska,śląskie

649 000 zł318 m² 2 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mamy państwu do zaoferowania dom o powierzchni całkowita 317,55m2,powierzchnia użytkowa 249,38 działka wynosi 2400m2, zlokalizowany w Woli Hankowskiej gmina Mykanów. . Cała posesja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słupska

Rumia,pomorskie

460 000 zł284 m² 1 619,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa niższa cena! dom W stanie surowym zamkniętym. Fantastyczna lokalizacja, ulica spokojna, z dala od zgiełku a jednocześnie blisko centrum, wokół zadbane posesje, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł245 m² 3 221,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie ciszę, bliskość terenów zielonych czy możliwość aktywnego wypoczynku. Budynek: zameczek, bo tak mu na imię, to budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

485 200 zł121 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych domów: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kawalerów Maltańskich

Rabowice,wielkopolskie

340 000 zł107 m² 3 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Rabowice - miejscowość położona 2 km na południowy wschód od Swarzędza - to jedna z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych lokalizacji położonych pod Poznaniem. To właśnie tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Opole,opolskie

599 000 zł217 m² 2 760,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż 5-pokojowa szeregówka. Nieruchomość znajduje się w pięknej okolicy. Jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem. stan bardzo dobry pełne wyposażenie w cenie! nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miedźno

Miedźno,łódzkie

235 000 zł130 m² 1 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom o pow. 130 mkw, położony na działce 1900 mkw. Dom jest częściowo podpiwniczony. Składa się z dwóch pokoi , przestronnej kuchni i łazienki razem z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Spała

Spała,łódzkie

250 000 zł60 m² 4 152,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 423 m²

Szanowni Państwo, klimatyczny dom dla miłośników obcowania z naturą w sąsiedztwie Spalskiego Parku Krajobrazowego i Natury 2000. Blisko do rzeki Pilicy,okolicznych zabytków w Spale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł198 m² 3 924,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Dom zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy Górny Wrzeszcz na działce o powierzchni 279 mkw. Doskonale nadaje się na siedzibę firmy. Bardzo dobry dojazd do posesji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł133 m² 3 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecam państwu dom w zabudowie szeregowej. Kompleks sześciu budynków położonych w pobliżu trasy spacerowej, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sieć osiedlowych sklepów oraz market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Preczów

Preczów,śląskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

************** kontakt ***************** lokalizacja - Będzin- preczów media: prąd- 1 faza. Gaz- na działce. Kanalizacja- szambo. Woda- jest dom - powierzchnia 100m2, działka 1080m2, o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

398 000 zł96 m² 4 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

0%, brak podatku pcc, faktura Proponujemy Państwu nowy segment domu w Plewiskach w najbliższym otoczeniu zabudowa jednorodzinna; bardzo atrakcyjna lokalizacja Powierzchnia ok. 98m2 4 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Racibory

Nowe Racibory,mazowieckie

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika! kupujący nie płaci pcc! Osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowanych w miejscowości Nowe Racibory (powiat piaseczyński), to docelowo 10 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dolsk

Dolsk,zachodniopomorskie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży interesujący Dom w malowniczym lesie okolicy miasta Dolsk. Powierzchnia uzytkowa ok 120 m2 plus poddasze do zagospodarowania Działka powierzchnia 1200 m2 Opis nieruchomości: dlaczego ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Nowy dom wolnostojący położony na obrzeżach Świdnicy. Atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Wybudowany z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej, o powierzchni ok. 200 m2. Budynek położony jest na działce ok. 2-arowej, w cichej, spokojnej okolicy w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sławków

Sławków,śląskie

530 000 zł186 m² 2 849,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

************* kontakt ************** lokalizacja - Sławków Centrum dom -parter wybudowany w 1968r, a piętro w 1985r. Powierzchnia to 186m2. Działka 1396m2. Budowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sitnik

Sitnik,lubelskie

210 000 zł140 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 140 m2 do wykończenia, działka 1700 m2, wybudowany w 2012 roku, położony w Sitniku, ok 4 km od Białej Podlaskiej, 1.5 km od E30. -Prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostropa

Gliwice,śląskie

690 000 zł290 m² 2 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy przestronny dom zlokalizowany w Ostropie - spokojna okolica! Dom znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 1300m2. Do budynku przylega przelotowy garaż na dwa samochody. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

850 000 zł283 m² 3 006,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w dogodnej i często poszukiwanej lokalizacji miasta. Wokół budynku rozpościera się doskonale zaaranżowany ogród, zamknięty od strony ulicy kutym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

269 000 zł136 m² 1 977,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Pracujesz w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko i masz już dość codziennych przejazdów z Rzeszowa do pracy i z powrotem? Chcesz mieszkać wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom składa się z 4 pokoi,duzej kuchni i duzej łazienki,przedpokoju. Dodatkowo istnieje możliwość zagospodarowania pomieszczeń na poddaszu. Ze względu na usytuowanie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lewickie

Lewickie,podlaskie

215 000 zł80 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 80 m2 z działką 600 m2. Dojazd asfaltowy polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł353 m² 5 662,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 589 m²

Wyjątkowy dom w wyjątkowym miejscu! Nieruchomość o pow 353 m położona jest na pięknie zagospodarowanej działce o pow 2589 m. Na parterze znajduje się salon o pow 55,4 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zaodrze

Opole,opolskie

460 000 zł145 m² 3 180,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Ostatnie wolne segmenty! 0% prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper!bez podatku pcc! domy gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Połowa dużego bliźniaka w Aninie za 1 250 000 zł! Trzy duże mieszkania po ok. 90 m2, każde z oddzielnym wejściem z klatki schodowej + mieszkanie o podobnej powierzchni na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzech

Orzech,śląskie

349 000 zł163 m² 2 141,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja! okazja! okazja! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Orzechu. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 163 mkw, powierzchnia użytkowa to ok 139 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł490 m² 2 244,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Kamienica o pow. całkowitej 490m2 na działce 500m2 na Pradze Południe. Budynek składa się z trzech kondygnacji - jednej podziemnej i dwóch naziemnych oraz poddasza nieużytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

165 000 zł110 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Witam serdecznie , nowa niższa cena , dom niedaleko Szubina po kapitalnym remoncie w idealnym stanie. Dach po wymianie - blacho dachówka , dom ocieplony , okna plastikowa , nowe grzejniki , ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gawarskiego

Tarczyn,mazowieckie

920 000 zł180 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny (180m ) W tarczynie przy ul. Gawarskiego. Dom połozony jest na ogrodzonej I zagospodarowanej działce 1500m - wszystkie media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Luboń,wielkopolskie

860 000 zł230 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej części Lubonia! Nieruchomość została wybudowana z cegły w latach 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Meszna

Meszna,śląskie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2, na działce o powierzchni 1 478 m2. Z zagospodarowanego i ogrodzonego ogrodu rozpościera się widok na góry. Budynek wykonany pustak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

430 000 zł149 m² 2 883,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Proponujemy państwu do sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej W stanie developerskim zlokalizowany W mysłowicach. Budynek stan developerski - cena 430 000 zł Dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zbytków

Zbytków,śląskie

595 000 zł240 m² 2 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferta na wyłączność! Zmiana ceny! Gotowy do wejścia Dom położony w Zbytkowie wolnostojący. Powierzchnia działki 1205 m 2. Powierzchnia użytkowa 160 m 2. Wszystkie odbiory wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:602 m²

Mała kamieniczka na Pradze Południe niedaleko stacji kp Olszynka Grochowska. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 170m2, w tym 2 lokale zajęte przez lokatorów bez tytułu prawnego. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Żelechlinek,łódzkie

500 000 zł218 m² 2 293,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 831 m²

Opis Do sprzedania komfortowy dom wolnostojący w miejscowości Żelechlinek umiejscowiony na pięknej widokowej działce o powierzchni 18 arów. Dom wybudowany w 2009 roku, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Brzoskwiniowa

Borkowo,pomorskie

500 000 zł95 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Okazja! Dom z ogródkiem o powierzchni 95m2, działka ok.200m2, bardzo słoneczny, nowocześnie urządzony przez projektantów, w pełni wyposażony (przedpokój, kuchnia, pokoje, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,lubuskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom poniemiecki na wsi. Miejscowość oddalona od centrum Zielonej Góry o ok.20 km, a od Świdnicy o 12 km, gmina Świdnica (czas dojazdu 15-20 minut). Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Merkurego

Gdynia,pomorskie

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Dom bez podpiwniczenia. Parter: wyodrębnione mieszkanie - 54m2 - 2 pok.+łaz. + kuch + 2 pom. gospodarcze. Kotlownia 6m2 i garaż (1 sam.) Piętro:(76m2): 3 pok( 3 x 12m w tym 1 pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

415 000 zł146 m² 2 842,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Polecam Państwu segment narożny z poddaszem i garażem. NA parterze o metrażu 49,74m2 znajduje się salon z aneksem 26,84m2, wc,przedsionek i garaż. NA piętrze na powierzchni.