dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Myśliwska

Pabianice,łódzkie

380 000 zł385 m² 987,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta ekskluzywna na wyłączność. Uwaga: dom w Pabianicach przy ul. Myśliwskiej 39. Budynek o powierzchni całkowitej 385 m2, trzech kondygnacjach, na działce 298 m2. Wcześniej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipowa

Połaniec,świętokrzyskie

700 000 zł260 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Połaniec. Dom zadbany o wysokim standardzie, powierzchnia użytkowa w znacznym stopniu otwarta na cały dom. Ogrzewanie podłogowe. Zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 500 000 zł283 m² 8 833,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

1321. Piaseczno, centrum dom 283m z 2010r. na działce 1250m. Luksusowy dom w bardzo wysokim standardzie w spokojnym miejscu w centrum Piaseczna. Budynek zbudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słowiańskie

Świdnica,dolnośląskie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chciała bym zaprezentować dom który zrobił na mnie niesamowite wrażenie. W którym poczułam pozytywną energię, ciepło i bezpieczeństwo. A domownicy którzy mnie miło ugościli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębie

Dębie,opolskie

385 000 zł168 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Dębie, gmina Chrząstowice (10km od centrum Opola) o powierzchni 168 m2 na 16 ar działce. Lub w rozliczeniu mieszkanie Zaodrze-Bliskie Zaodrze 3 pokoje do 220tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Tomaszowice,małopolskie

875 000 zł252 m² 3 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Mamy do zaoferowania budynek wzniesiony w latach 60-tych z cegły a remontowany i rozbudowany w 2000 roku. Zostały wymienione wszystkie instalacje, okna na nowe drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

429 000 zł142 m² 3 019,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowy dom-bliźniak, działka ok. 5,5 ara dla każdej połówki bliźniaka. Niezwykła inwestycja zlokalizowana na granicy Krakowa i Wieliczki, wśród terenów zielonych. To propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

159 000 zł223 m² 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:755 m²

Obniżka ceny! oferta na wyłączność biura Do sprzedaży w atrakcyjnej cenie dom o pow. 223m2, piętrowy, usytuowany na działce 7,55 ara w pobliżu Kędzierzyna-Koźla, teren niezalewowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Dom o powierzchni całkowitej 220m2, podpiwniczony, położony na działce 2269m2 w Podkowie Leśnej. Dom jest podłączony do wszystkich mediów miejskich (prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 390 000 zł264 m² 5 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Piękna willa w stylu włoskim położona w Otrębusach na urokliwej, zacisznej działce o powierzchni 1146m2. Całkowita powierzchni użytkowa wraz z garażem w bryle w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Równo

Równo,zachodniopomorskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Okazja! Na sprzedaż ładny przestronny dom położóny na skraju wsi Równo. Dom wybudowany w latach 60-tych - Część mieszkalna domu na parterze to przestronny salon (powstał w wybiku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Wygoda

Białystok,podlaskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Świetnie zlokalizowany dom Z dużym ogrodem! Polecamy! Dom wolnostojący na dużej działce w spokojnej części osiedla Wygoda! Dom 2-kondygnacyjny z pełnym podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

357 000 zł104 m² 3 436,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| podana cena to wartość działki oraz domu, który w stanie deweloperskim mini kosztuje: 217 tys.- sam dom), Budowa projektu: " Miniaturka " trwa 3 miesiące w gotówce, 4 w kredycie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

611 000 zł315 m² 1 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zakupienia od instytucji ok. Leśnej, działka o pow. 1.000 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. uż. 315 mkw., pow. zab. 205 mkw., wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł346 m² 3 465,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. ID oferty 296/1428/ods. Gdynia Witomino, ul. Słoneczna, dom w zabudowie bliźniaczej, 241.18m2 (346,31m2 powierzchni całkowitej), 2 piętrowy (4-poziomy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

679 000 zł263 m² 2 581,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Dom wolnostojący - Brzezina - 3 km od Wrocławia Na parterze: * przestronny salon (30mkw) połączony z umeblowaną i wyposażoną kuchnią (10mkw) * jadalnia z wykuszem * oranżeria (18mkw) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Dzierżążno,pomorskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. ID oferty 297/1428/ods. Dzierżążno, gm. Kartuzy, ul. Ogrodowa, dom wolnostojący o powierzchni 200m2, 5-pokojowy, taras, wybudowany w 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orzepowice

Rybnik,śląskie

70 000 zł60 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż nieruchomość - budynek z lat 30-tych położony na działce o powierzchni 315m 2 w dzielnicy Orzepowice. Budynek o powierzchni ok. 60m 2 , niepodpiwniczony, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Farbiarska

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł230 m² 5 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:465 m²

Do sprzedania dom 1/2 bliźniaka o pow 230m2 usytuowany na osiedlu zamkniętym. Zalety domu: - dom wykonany z wysokiej jakości materiałów. - nowoczesna architektura - Garaż na 2 samochody -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowodworze

Nowodworze,małopolskie

340 000 zł122 m² 2 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Słoneczne Wzgórze - Czyste powietrze, piękne widoki, cisza i spokój. Słoneczne Wzgórze to wyjątkowe, nowocześnie zaprojektowane domy w zabudowie bliźniaczej położone na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Szczecinek,zachodniopomorskie

335 000 zł161 m² 2 075,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom blisko centrum miasta - dwa osobne wejścia, szczecinek ul. Pomorska. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 161,4 m2 składającym się z: 3 dużych pokoi na parterze, 3 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

259 000 zł300 m² 863,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży duży, wolnostojący dom położony na ładnej 25-arowej działce w Reńskiej Wsi (3 km od Kędzierzyna-Koźla) - teren niezalewowy. Znakomita dostępność komunikacyjna w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gamerki Wielkie

Gamerki Wielkie,warmińsko-mazurskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta na wyłączność tylko U nas! zapraszamy. Atrakcyjny całoroczny dom Z bala O pow. 130M2 nad jeziorem W miejscowości gamerki wielkie gm. Jonkowo! Stylowy dom z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

499 000 zł249 m² 2 004,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, okna pvc Veka, brama garażowa segmentowa Wiśniowski, dachówka ceramiczna Creaton, obróbki blacharskie Lindab, docieplenie budynku styropian o gr. 15 cm, tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Steblów

Steblów,opolskie

150 000 zł135 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Mamy do zaoferowania dom wolnostojący w Steblowie. Dom stoi na pięknej działce 27 arowej. Jest o powierzchni 135 m2 .Składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki. Do całości należy jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom piętrowy o pow. 180m2 z działką ok. 6 arów, teren ogrodzony. Parter: duży salon z otwartą kuchnią (z wyposażeniem) i wyjściem na taras, sypialnia, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kup bez prowizji / gwarantujemy bezpieczeństwo tranzakcji Sprzedaje Firma / Brak podatku pcc do sprzedaży ostatni dom / okazja cenowa kostrze Do sprzedania domy z przepięknym widokiem na Bielańsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Mała

Dąbrówka Wielkopolska,lubuskie

1 014 000 zł1 575 m² 643,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Burmistrz zbąszynka O G Ł A S Z A sprzedaż zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego w drodze rokowań. Rokowania dotyczą sprzedaży nieruchomości położonej w obrębie wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł165 m² 1 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Aleksandrowie Kujawskim. W pobliżu sklepy, przychodnia, szpital, szkoła, urząd Miasta. Wnętrze domu świeżo po remoncie w 2016 roku - dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł165 m² 1 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Aleksandrowie Kujawskim - 8 kilometrów od Ciechocinka, 20 kilometrów od Torunia. W pobliżu sklepy, przychodnia, szpital, szkoła, urząd Miasta. Wnętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Praska

Kraków,małopolskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko 5km od Dębnik kup bez prowizji / gwarantujemy bezpieczeństwo tranzakcji Sprzedaje Firma / Brak podatku pcc do sprzedaży ostatni dom / okazja cenowa kostrze Do sprzedania domy z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Działka budowlana (widokowa) o numerze ewidencyjnym 200 o pow. 700m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, trzykondygnacyjnym o łącznej powierzchni użytkowej ok 150m2. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dzwonkowa

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł110 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do zakupienia od instytucji ok. Dzwonkowej, działka o pow. 280 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 110 mkw. i budynkiem gospodarczym o pow. 40 mkw., dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Winów

Winów,opolskie

330 000 zł149 m² 2 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący z garażem, pow.149 m2. stan surowy zamknięty z wykończoną elewacją, piękna okolica : Winów, 5 km. od Opola. Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł187 m² 3 631,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siedmiu Krasnoludków

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

470 000 zł138 m² 3 397,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu tylko 14 km od wrocławskiego Rynku. Duże działki! Osiedle Bajkowe to kompleks domów wolno stojących w Kamieńcu Wrocławskim leżącym w gminie Czernica,.