dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

750 000 zł175 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 175m2.na działce 22ar. Parter:salon połączony z kuchnią, łazienka ,garaż , hall, gabinet.Piętro:3 pokoje,łazienka z WC oraz piękny duży hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

565 000 zł200 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży dom na Zawadzie w Nowym Sączu, 200 m2 na działce 9 ar. W skład domu wchodzą: salon otwarty na kuchnię, 5 pokoi, 2 łazienki, garderoba. Parter tworzy otwartą przestrzeń gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Pogobie Średnie

Pogobie Średnie,warmińsko-mazurskie

180 000 zł110 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Pogobie Średnie, w odległości około 8 km od miasta gminnego Pisz i w odległości 1,5 km od Jeziora Pogubie Wielkie. Działka o pow. 495 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rędziny

Rędziny,śląskie

310 000 zł230 m² 1 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 230m2 w Rędzinach. Dom jest podpiwniczony. Kanalizacja, woda, prąd , ogrzewanie rozprowadzone w domu. Na dachu blacha ocynkowana. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferujemy dom - bliźniak, o powierzchni użytkowej 80m2, działka 11.5m x 42m, zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Trzy pokoje, łazienka, kuchnia. Materiał budowy kamień. Na dachu papa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

425 000 zł155 m² 2 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam państwu do zaoferowania w spokojnej i miłej okolicy dom o powierzchni 98.4 m2 w Częstochowie w dzielnicy Zacisze. Dom usytuowany jest na pięknej działce o pow.1118m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

409 900 zł250 m² 1 639,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom, 8 pokojowy Położony 18 min od centrum wrocławia. Polecam dom ośmiopokojowy z osobną kuchnią, z możliwością zaadaptowania jednego z pokoi na pierwszym piętrze pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Poręba Mała

Nowy Sącz,małopolskie

375 000 zł138 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Poręba Mała- dom w zabudowie bliźniaczej o pow.138,90m2. Parter: kuchnia z jadalnią, salon z tarasem, łazienka z miejscem na prysznic, garderoba i wejście do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

285 900 zł67 m² 4 267,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mieszkanie bez prowizji - brak podatku 2% pcc! Piętro + poddasze Komfortowe, ogrodzone osiedle z mieszkaniami i segmentami, niektóre również dostępne z garażami. Mieszkania dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

299 999 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Mamy Państwu do zaoferowania dom o powierzchni 150m2, działka wynosi 1150m2, zlokalizowany w dzielnicy Zawodzie. Dom posiada jedną bramę wjazdową. Cała posesja jest ogrodzona. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Częstochowa,śląskie

169 000 zł55 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy dom (bliźniak) o powierzchni użytkowej 55m2, działka 390m2, (szerokość: 9,5m2, długość: 42m), zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Na działce znajduje się dom, bliźniak. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

149 000 zł300 m² 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy do sprzedaży w atrakcyjnej cenie duży dom z działką o pow. 21 arów, w odległ. ok. 10 km od Kędzierzyna-Koźla. Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Heblarska

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł240 m² 4 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Okazja! taka lokalizacja to rzadkość. Bliżniak z cegły z 1974 roku po kapitalnym remoncie w 2006 r. Całkowicie przebudowany, podwyższony, wszystkie instalacje wymienione, stropy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł195 m² 3 437,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Nieruchomość ulokowana we wschodniej części Wesołej Starej Miłosnej pośród zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu są sklepy (Lidl, biedronka, k&M i inne), poczta, banki, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lgota Górna

Lgota Górna,śląskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Opcja W sam raz dla ciebie! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 100 m2, ogrodzony. W domu wymieniane wszystkiw okna, świeże wylewki i płytki, po wymianie wszystkich drzwi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

429 000 zł129 m² 3 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatni dom skrajny W tej cenie - okazja (!) nowa inwestycja - osiedle zamknięte składające się Z 7 domów - teren ogrodzony! droga wewnętrzna I podjazdy pod dom wybrukowane! Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

489 000 zł117 m² 4 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Inwestycja znajduje się w spokojnej i zielonej części centrum Marek. Segmenty charakteryzują się nowoczesną architekturą doskonale wpisującą się w otoczenie okolicznych willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przekorna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł199 m² 5 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom na sprzedaż w Warszawie - Powsin. Dom o powierzchni 198,79 m2 składający się z 5 pokoi wybudowany w 2017 r. Na parterze domu znajdują się: - salon (31,88 m2) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł188 m² 3 156,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na os. Słocina Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mamy Państwu do zaoferowania dom jednopiętrowy o powierzchni użytkowej 200m2, działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowany w dzielnicy Lisiniec. Liczba pokoi cztery, dwie łazienki. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lgota Górna

Lgota Górna,śląskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

390 000 zł160 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis Mamy do zaoferowania państwu dom dwupiętrowy o powierzchni użytkowej 160m2, działka o powierzchni 2000m2, zlokalizowany w okolicy Częstochowy. Dom otynkowany. Posiada siedem pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

358 000 zł88 m² 4 063,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Lokal mieszkalny 4 pokojowy, o pow. 88,10 mkw, położony na parterze w budynku dwulokalowym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej przy ul. Jugosłowiańskiej na Różance we Wrocławiu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł177 m² 3 827,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Wysoki standard wykończenia Z możliwością własnej aranżancji wnętrza! Piękne kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w bezpiecznej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Odrowąża

Marki,mazowieckie

695 000 zł125 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania dom położony w cichej i malowniczej okolicy w otoczeniu lasów i nowych domów. Dwukondygnacyjny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł195 m² 4 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania segment skrajny z dużą zagospodarowaną 400-mkw działką (taras z desek - 35 mkw., roślny). Cisza, spokój, bardzo przyjaźni sąsiedzi, blisko szkoła, przedszkola, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prusice

Prusice,dolnośląskie

650 000 zł154 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Komfortowy dom, niewymagający remontów. W pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Możliwa zamiana na dwa mieszkania we Wrocławiu. Duża działka 1700 metrów kwadratowych z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

399 000 zł162 m² 2 462,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny, 6 pokojowy, dom szeregowy w Mikołowie na ul. Łącznej z garażem. Dom jest na docelowo zamkniętym osiedlu składającym się z 10 domów. Wykonane wszystkie instalacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krańcowa

Tulce,wielkopolskie

270 000 zł141 m² 1 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Salon Nieruchomości Benefit Brokers - oferuje inwestycję rynku pierwotnego - brak prowizji od nabywcy. Polecamy ofertę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej - w rewelacyjnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 600 000 zł289 m² 5 540,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Ładny, przestronny i bardzo zadbany dom położony w cichym centrum Świnoujścia kilkaset metrów od promenady i muszli koncertowej ( centrum wszelkich punktów gastronomicznych, butików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

495 000 zł140 m² 3 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kupujacy zwolniony Z prowizji biura. Polówka bliźniaka Z garażem przy puszczy słupeckiej. Zaproponuj cenę. Dom z 2013 roku, 140 m powierzchni z działką 350 m. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

365 000 zł78 m² 4 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Segment Z ogródkiem i poddaszem! Polecam Państwu 3-pokojowe mieszkanie. Wszystkie mieszkania posiadają własne media.Lokal bezczynszowy ,więc właściciel sam kontroluje wydatki i decyduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łączna

Mikołów,śląskie

539 000 zł162 m² 3 327,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wykończony, nowy dom szeregowy - domy zgłoszone do użytkowania, pełna własność. Przestronny, 6 pokojowy, dom szeregowy w Mikołowie z garażem. Dom jest na docelowo zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Polecam na sprzedaż reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej tuż za granicami Wrocławia w Karwianach. Dom z 2013r. całkowicie wyposażony, wykończony materiałami bardzo wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

3 151 000 zł165 m² 19 097 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ekskluzywny, kameralny budynek apartamentowy, z eleganckim holem wejściowym i recepcją, zielonym patio dla mieszkańców, wykończony w najwyższym standardzie, położony wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Silnowo

Silnowo,zachodniopomorskie

199 000 zł370 m² 537,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

cena 199.000 zł - do negocjacji! DOM WOLNO STOJĄCY Z ZARYBIONYM STAWEM możliwość zamieszkania dwóch rodzin - funkcjonują dwie oddzielone części mieszkalne. Dom wolno stojący podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

469 000 zł159 m² 2 949,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesne, przestronne, słoneczne domy szeregowe W mikołowie kamionce - osiedle zamknięte, ogrodzone. Wszystkie media - domy są sprzedawane w stanie deweloperskim z piecem. Bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł420 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:860 m²

do sprzedaży bardzo ładny dom, położony w cichym miejscu Wrocławia; budynek złożony jest z III kondygnacji, które mogą stanowić 3 osobne mieszkania; na każdej z kondygnacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Półwieś

Opole,opolskie

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego domu, który jest połączeniem precyzji wykonania z energooszczędnością. Dom o powierzchni użytkowej 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

369 000 zł105 m² 3 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Dom - Lisi ogon - Bydgoszcz - 105 m2 - 4 pokoje - działka 744 m2 - 369.000 zł Ładny niedrogi dom pod Bydgoszczą! Lisi Ogon - 105 m2 - salon 42 m2 - 369.000 zł Bracia Tysler Nieruchomości zachęcają do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

345 900 zł92 m² 3 759,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mieszkanie bez prowizji - brak podatku 2% pcc! Komfortowe, ogrodzone osiedle z mieszkaniami i segmentami, niektóre również dostępne z garażami. Mieszkania dostępne są jedno lub dwu.