dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

440 000 zł201 m² 2 184,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Wolnostojący duży nowoczesny dom o wysokim standardzie wykończenia, dla osób ceniących komfort, duże otwarte powierzchnie i wygodę. Usytuowany na 5 arowej działce przylegającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

759 000 zł180 m² 4 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 150m2 (z tarasami - 180 m2), na działce 560m2. Dom usytuowany jest w cichej i atrakcyjnej części Michałowic, na uliczce bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

730 000 zł 1 198,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Przytulny dom w Józefowie w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom był wybudowany w latach 60-tych, remontowany i modernizowany przez obecnych właścicieli. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

590 000 zł176 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Dom dwurodzinny W bobrowcu Dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 176 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 1206 m 2. Na parterze są dwie oddzielne części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

530 000 zł139 m² 3 815,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dom położony w pięknej okolicy na działce o powierzchni 1020 m 2 , dom jest o powierzchni 138,90 m 2 , składa się z 4 sypialni z wyjściem na balkonu, 3 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł210 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej , całkowicie podpiwniczony, w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu komunikacji publicznej, szkoły, sklepy, poczta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł77 m² 5 213,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom na osiedlu bartodzieje - 399.000-własny ogród. Na sprzedaż parter domu na Bartodziejach. Świetne miejsce dla prowadzenia działalności np. przedstawicielskiej. Idealny dojazd z każdej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzbądz

Dzbądz,mazowieckie

280 000 zł155 m² 1 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom całoroczny o pow. 155 m2. Zbudowany w 1994 r. na działce o pow. 1000 m2. Dom składa się z 3 kondygnacji. W 2010 r. przeprowadzono kapitalny remont: jest nowy i ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

365 000 zł100 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecamy do sprzedaży, piękny dom w malowniczej okolicy. Tył działki graniczy z ścianą lasu, dookoła tylko kilka domków i same lasy cisza spokój, 400m do jeziora z plażą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł339 m² 4 424,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Okazała willa o subtelnej kombinacji tradycji i nowoczesności położona w spokojnej okolicy w Tryszczynie w pobliżu domów jednorodzinnych. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł260 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Polecam do sprzedaży dom 160m2 z halą 100m2, oraz garażami na działce 3100m2, która ma charakter rzemieślniczo-budowlany. W hali funkcjonował warsztat samochodowy, blacharnia oraz lakiernia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł138 m² 2 862,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Niezwykła ofertą domu: dom wolnostojący. Parterowy. Budowany według indywidualnego projektu. Kameralny: pokój dzienny (24m2) , dwie sypialnie (14 i 15m2). Bardzo duża kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł129 m² 2 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

W ofercie biura dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,14 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom dzieli się na parter i użytkowe poddasze. W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cierpice

Cierpice,kujawsko-pomorskie

845 000 zł220 m² 3 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Atrakcyjne domy otoczone lasem w Cierpicach, na ogrodzonym osiedlu! Bogata oferta wyboru zarówno działki jak i wielkości i stanu wykończenia budynku. Możliwość zakupu domu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Września

Września,wielkopolskie

439 000 zł154 m² 2 850,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

*** Oferta tylko w ad-Premium Nieruchomości *** Szukacie ucieczki od życiowego pędu? Waszym pragnieniem jest prawdziwy odpoczynek po pracy? Marzycie o typowym relaksie z wędką w ręku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

820 000 zł291 m² 2 817,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Na sprzedaż dom w Niemczu typu bungalow 300 m2. Cena do negocjacji. Układ pomieszczeń bardzo przemyślany, wysoki stopień funkcjonalności. Bungalow w kształcie L (część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

490 000 zł139 m² 3 525,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajny segment do własnej aranżacji Nieruchomość położona na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzciana

Trzciana,podkarpackie

490 000 zł167 m² 2 934,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 m²

Nr ogłoszenia: 1004małgorzata pietrasnapisz wiadomośćcena: 490 000 złcena za m2: 3 063 złw ofercie biura do zaoferowania piękny ,parterowy dom na działce o powierzchni 14 arów .Niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zadębie

Zadębie,mazowieckie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Parterowy, z użytkowym poddaszem, wygodny dom jednorodzinny, położony w spokojnej okolicy. Zaletą domu jest prosty układ funkcjonalny i konstrukcyjny, co sprawia, że Syntia zapewniać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł97 m² 4 341,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na ulicy Krakowskiej. Powierzchnia użytkowa domu to 96,74 m2. Parter z użytkowym poddaszem. Stan deweloperski. W cenie domu montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

469 000 zł119 m² 3 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ładny dom Stanisławów Stary! Numer oferty w biurze: ds-900 Do sprzedania wolnostojący 3-pokojowy dom o powierzchni 119 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1100 m2. Dom został odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

297 000 zł180 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:142 m²

Do sprzedaży ciekawy, nietypowy dom położony na tyłach kamienic w centrum Świebodzic. Parter domu przeznaczony jest na dowolną działalność,może to być cicha produkcja, idealne np.na klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 750 000 zł425 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura do zaoferowania budynek o pow. 427 m2 na działce 8 ara. w Rzeszowie przy ul. Władysława Reymonta i Króla Stanisława Augusta. Układ budynku pozwala na funkcjonowanie trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł157 m² 4 142,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie biura do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 156,9m2 usytuowany na działce 16a. Do domu przynależy wolnostojący garaż dwustanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cicha

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł137 m² 3 467,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej położone w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobroń

Dobroń,łódzkie

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Sprzedaż lub zamiana, dom na wsi Numer oferty w biurze: ds-1083 Do sprzedania dom o pow 80 m2, parterowy, trzypokojowy, usytuowany na działce 2700 m2 położonej w gminie Dobroń. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura do sprzedania dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 120m2 usytuowany na działce 5 ar. Dom wybudowany w 2008 roku według projektu dom Olesznica. Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Feliksów

Skierniewice,łódzkie

595 000 zł153 m² 3 886,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 622 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny , w bardzo dobrym stanie, położonym w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Feliksów powiat Skierniewice. Dom posiada na górze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

198 000 zł180 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 021 m²

Do sprzedania stary dom wolnostojący o powierzchni ok 180 m2 na działce o powierzchni 3021 m2 w okolicy miejscowości Szczepanów, słup, kobylniki- kilka km od Środy Śląskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lazurowa

Niechorze,zachodniopomorskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Polecamy Państwu nieruchomość położoną w Niechorzu, 380 m od plaży, w pięknym otoczeniu. Dom parterowy o pow. użytkowej 110 m2 na którą składają się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł154 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

W ofercie biura do sprzedania dom wolno stojący na Budziwoju wybudowany według projektu Dobry 2. Osiedle składa się z 11 nowych nieruchomości tworzących spójną całość. Osiedle charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł155 m² 2 896,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

W ofercie biura do sprzedania dom szeregowy o powierzchni 155m2, usytuowany na działce 265m2. Nieruchomość posiada dwie kondygnacje. Parter: hol, duży salon z wyjściem na taras, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rąbień

Rąbień,łódzkie

1 100 000 zł183 m² 6 010,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Atrakcyjny dom na Rąbieniu Numer oferty w biurze: ds-838 Do sprzedaży wolnostojący, murowany dom (odbiór w 2009r.) o powierzchni użytkowej 134m2 (pow. całkowita 183 m2) mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł112 m² 2 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

W ofercie biura posiadamy do sprzedania dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym w pięknej okolicy. Dom o powierzchni mieszkalnej 111,89m2 na działce 10,45ar. Dom powstały w 2016r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

689 000 zł300 m² 2 296,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak położony na działce o powierzchni 1110 m 2 na Kapuściskach. Powierzchnia całkowita domu wynosi 300 m 2 , użytkowa 200 m 2. Idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł106 m² 3 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący , Fordon - Bajka , 400.000 złotych Prezentujemy na sprzedaż dom usytuowany na działce ok 650 m2. Dom z cegły z lat ok 60- tych w połowie podpiwniczony. Dom.