dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

406 000 zł114 m² 3 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Inwestycja deweloperska. Kupujący zwolniony Z prowizji biura I podatku pcc. Garaż + wiata garażowa. Segment środkowy 113,63 m powierzchni całkowitej z garażem I wiatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilcza

Wilcza,śląskie

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 130 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 750 m2. położony w miejscowości Wilcza, gmina Pilchowice. Dom jest piętrowy, podpiwniczony. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł228 m² 4 517,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2013r. w stanie developerskim - bez białego montażu i podłóg. Nieruchomość zlokalizowana jest w Radości w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Złotno

Łódź,łódzkie

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Po prostu przepiękny. Te trzy słowa bardzo trafnie opisują ofertę którą dziś mam zaszczyt Państwu przedstawić. Parterowy dom w bardzo spokojnej okolicy. Salon z otwartą kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

750 000 €344 m² 2 180,23 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedania luksusową, kompleksowo wyremontowaną willę zlokalizowaną w spokojnej części dzielnicy Podgórze. Budynek posadowiony na ogrodzonej, 5 arowej działce z dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł173 m² 5 138,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Miedzeszynie, na kameralnym i zamkniętym osiedlu w okolicach ulicy Przewodowej. Wykończony w wysokim standardzie, umeblowany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 120 000 zł206 m² 5 436,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim zlokalizowany w willowej części Józefowa. Termin zakończenia inwestycji maj 2016 rok.~OPIS: salon połączony z jadalnią 39,80 m2, kuchnia, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł440 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania przedwojenny dom z 1937r. zlokalizowany na starym Pogodnie. Budynek wolnostojący, dwupiętrowy o charakterystycznej niemieckiej architekturze. Powierzchnia na parterze i I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osterwy

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Modernistyczny budynek mieszkalny wybudowany na przełomie 1970 roku zlokalizowany w Radości w okolicach ulicy Osterwy. W międzyczasie budynek został rozbudowany z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lukrecjowa

Gdynia,pomorskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szereg skrajny z atrakcyjną działką! Szereg skrajny z atrakcyjną działką! Oferujemy na sprzedaż dom - szereg skrajny w Gdyni Dąbrowie przy ulicy Imbirowej. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł263 m² 8 365,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Nowoczesna i wyjątkowa willa o pow. 263m2 położona na działce o pow. 1112m2 w malowniczej i spokojnej okolicy. Parter stanowi duży salon z jadalnią i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duchnów

Duchnów,mazowieckie

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Dom całoroczny typu kanadyjczyk o pow. 45 m2 położony w Wiązownie - Duchnowie. Dom powstał w 2007 r. w chwili obecnej nadaje się do zamieszkania lecz należałoby go odświeżyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Ładny dom Z dużą działką - okolica rezerwatu grabicz. Wołomin. Budynek wolnostojący z 1992 roku po generalnym remoncie w 2007 roku. Posesja ogrodzona. 200 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bławatkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

465 000 zł200 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w bardzo dobrym stanie technicznym. Ładny ogród. Ogrodzenie żywopłot .Teren zagospodarowany .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący z garażem na dwa samochody o powierzchni całkowitej 230 m2. w Izabelinie C na działce o pow.900 m2, w bezpośrednim kontakcie z Puszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boryszewska

Wiązowna,mazowieckie

999 000 zł203 m² 4 921,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom wolnostojący położony w Wiązownie w okolicy ul. Boryszewskiej w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dom wykończony, oddany doużytkowania w 2003r. Opis: na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 460 000 zł280 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący, położony na osiedlu Nowy Wawer w dzielnicy Wawer. Przy spokojnej ulicy, jednocześnie ze znakomitym dojazdem zarówno do mostu Siekierkowskiego jak i Trasy Łazienkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Małków

Małków,mazowieckie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do sprzedaży urokliwy dom stylizowany na starodawny dworek, położony w gminie Poświętne. Powierzchnia użytkowa domu 240m2 oraz 3000m2 działki. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł227 m² 2 599,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:994 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący w Mińsku Mazowieckim, o powierzchni użytkowej 227,27m2. Posadowiony na działce o pow. 994m2. Na parterze znajdują się trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruciane-Nida

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 911 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości, położonej w wyjątkowo atrakcyjnej części Mazur w pobliżu Rucianego-Nidy. Mazurski Park Krajobrazowy, puszcza Piska, rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stasiopole

Stasiopole,mazowieckie

185 000 zł61 m² 3 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom rekreacyjny blisko wody. Dom rekreacyjny 61 m2 + taras 12 m posadowiony na działce 695 m2. Budynek usytuowany w kompleksje domów rekreacyjnych i całorocznych. Dojazd szutrowy. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rembertów

Rembertów,mazowieckie

1 440 000 zł350 m² 4 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

Ładny dom położony w centrum starego Rembertowa w okolicach ul. Strażackiej. Opis: parter: salon 40 m2 z kominkiem i wyjściem na piękny taras 36 m2, jadalnia 15 m2, kuchnia 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł140 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom o pow. 134 m2, na działce 220 m2., w doskonałej lokalizacji, blisko stacji SKM Międzylesie. Parter: kuchnia, hall, salon z kominkiem (z salonu wyjście na taras do ogródka), wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łeba

Łeba,pomorskie

640 000 zł210 m² 3 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy, nietuzinkowy, z dobrą aurą dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, położony w Łebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł138 m² 4 343,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej usytuowane w okolicach ulicy Kadetów. Doskonała lokalizacja pod względem infrastruktury, 7 km do Centrum, 3 km Promenada, tesco, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipowo

Lipowo,mazowieckie

1 300 000 zł178 m² 7 303,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 067 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 234 m2, położony w Lipowie (powiat otwocki, gmina Wiązowna). Budynek wykonany z pustaka ceramicznego w 2007 r, znajduje się na malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupno

Słupno,mazowieckie

615 000 zł190 m² 3 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Ładny dom W dobrej cenie. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Dom wolnostojący w Słupnie za Markami z 2007 roku na działce 760 m. Okolica nowej zabudowy jednorodzinnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kołbiel

Kołbiel,mazowieckie

550 000 zł245 m² 2 244,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny, piętrowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 245m2, na działce o powierzchni 1000m2. Zlokalizowany w gminie Kołbiel. na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórze

Zagórze,mazowieckie

1 230 000 zł260 m² 4 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom wolnostojący w okolicy leśnej, oddalony o 25 km od centrum Warszaway. Sulejówek - Zagórze, pow. zabudowy parteru 150 m2 z garażem i kotlownia Parter z mieszkalnym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cedry Małe

Cedry Małe,pomorskie

322 000 zł98 m² 2 588,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| dom bezkosztowy z pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi. W cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje: 244 tys.- sam dom. Budowa projektu: " Joseph Z1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

565 000 zł85 m² 6 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Wolno stojący dom o pow. ok.85m2 , wybudowany w 1970 roku z suporeksu i białej cegły. Ocieplony pianką poliuretanową. Działka o pow. 870m2 starannie zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Niepowtarzalna okazja zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego z poddaszem użytkowym wraz z całym jego wyposażeniem, począszy do mebli jak również elemanty wykończenia. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mezowo

Mezowo,pomorskie

277 000 zł67 m² 3 716,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom bezkosztowy z pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi. W cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje: 197 tys.- sam dom, Budowa projektu: " Cypisek ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radość

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Dom wolnostojący w Radości na działce 2000m2 - zagospodarowanej, częściowo zadrzewionej, z dużym potencjałem wykorzystania na cele mieszkalne jak również na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł210 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom o pow. 210 m2, w zabudowie szeregowej, w centrum Starego Anina, w modnej i prestiżowej okolicy. Inwestycja w trakcie realizacji, istnieje możliwość dostosowania rozkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 130 000 zł470 m² 2 404,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom dla wymagających klientów. Lokalizacja : Luboń - pod poznańska sypialnia , świetnie skomunikowana z Poznaniem. Działka przy asfaltowej ulicy , narożna. Obok domu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 699 000 zł180 m² 9 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 370 m²

Do sprzedaży dom o pow. 180 m2 położony na pięknej dużej działce o pow 4370 m2 w najpiękniejszej części Podkowy Leśnej Zachodniej. Na dole domu znajduje sie przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Elegancki, nowoczesny dom o powierzchni 240 m2 położony na działce 900 m2 na Warszawskim Wawrze. Dom wybudowany w 2009 i oddany do użytkowania w 2010 r. Zaprojektowany jako piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł177 m² 4 689,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w Wawer Las na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Doskonała lokalizacja, dookoła pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w Międzylesiu w okolicach ulicy Zwoleńskiej. Opis: parter: przedpokój, kuchnia, salon, pokój z wyjściem na taras, wc. Piętro: łazienka, 3 pokoje przechodnie, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

2 600 000 zł652 m² 3 987,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:808 m²

Piękna, duża nieruchomość mieszkalno-usługowa na Krzykach, partynicach Na sprzedaż zadbany, 3-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy z garażem. Osobne wejścia do części mieszkalnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij