dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Radłów

Radłów,małopolskie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Oferowana nieruchomość położona jest w centrum Radłowa, w niedalekiej odległości o Tarnowa, w województwie małopolskim. Działka rekreacyjna posiada obszar 11,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dręszew

Dręszew,mazowieckie

390 000 zł218 m² 1 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący.GARAŻ NA 2 AUTA. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Dom pod Radzyminem w Dręszewie o powierzchni 218m2 na działce ok.1500m2.Duża kuchnia , 5 pokoi+ 2 do wykończenia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radość

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł326 m² 5 521,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:938 m²

Dom o charakterze rezydencjonalnym położony w jednej z prestiżowych dzielnic Wawra jaką jest Radość. Dom wybudowany w 2000r., w stanie developerskim w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klembów

Klembów,mazowieckie

515 000 zł135 m² 3 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Klembów. Ładny parterowy budynek Z 2008 roku. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 135 m powierzchni całkowitej z tego 115 użytkowej , posadowiony na zagospodarowanej działce 923 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sobierajska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Radości w okolicach ulicy Sobierajskiej. Dom w stanie deweloperskim. Opis: parter: przedsionek (3,34 m2), salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł226 m² 4 823,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zapraszamy do prezentacji domu w zabudowie bliźniaczej położonego przy ul. Księcia Józefa (krowodrza - Bielany) w Krakowie. Dom o powierzchni całkowitej 226 m 2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lotnisko

Rumia,pomorskie

605 000 zł137 m² 4 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferuję 4 pokojowy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 137 m2, z działką o pow. 460 m2 i garażem jednostanowiskowym w Rumi Lotnisko. Budynek z 2006 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

450 000 zł284 m² 1 584,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Dębe Wielkie, działka o powierzchni 720m2. Nieruchomość składa się z domu jednorodzinnego, dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 200 000 zł215 m² 5 581 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Wolnostojący. Kobyłka. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Dom wolnostojący - parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 293 m2, użytkowej 215 m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Radość

Warszawa,mazowieckie

1 520 000 zł244 m² 6 229,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Dom wolnostojący w dobrej lokalizacji, okolice Traktu Lubelskiego. Powierzchnia domu 244 mkw, pow. działki 878 mkw. Dom wykończony pod klucz. Świetna lokalizacja zapewnia ciszę, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł220 m² 3 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w zabudowie blizniaczej o pow. 220m2 na działce o pow. 420m2. Parter stanowi kuchnia otwarta na duży salon, pokój gościnny i łazienka. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł159 m² 5 345,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wykończona i gotowa do zamieszkania połowa bliźniaka zlokalizowana na kameralnym osiedlu ( ( 5 budynków w zabudowie bliźniaczej i 1 wolnostojący) w okolicach ul. Przewodowej.~~OPIS:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gawarzec Górny

Gawarzec Górny,mazowieckie

265 000 zł137 m² 1 934,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Sprzedam dom w gminie Czerwińsk nad Wisłą wraz z budynkiem gospodarczym. Na parterze znajduje się duża przestronna kuchnia z meblami w zabudowie (dębowe), salon, łazienka (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda

Ruda,mazowieckie

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 996 m²

Zapraszam do oglądania przestronnego domu zbudowanego w 2002 roku z wysokiej klasy materiałów dla siebie. Dom o powierzchni 250 mkw składa się z 7 pokoi, 2 łazienek, 3 toalet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

820 000 zł163 m² 5 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom W wysokim standardzie. Dom z 2008 roku. 163 m 2 posadowiony na działce 610 m. Działka ogrodzona, zagospodarowana. Kostka. Okna antywłamaniowe z szybami P 4, alarm, monitoring ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widzew

Łódź,łódzkie

790 000 zł450 m² 1 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość doskonałą pod dom opieki, kwatery pracownicze, dom dziecka. Na działce 720m2 dwa domy. Jeden o powierzchni 320m2, drugi 130m2. Pomiędzy nimi pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Świerkowe

Targanice,małopolskie

225 000 zł134 m² 1 681,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Do sprzedaży posiadłość letniskowa położona w Targanicach (gmina Andrychów) w pięknej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z urokliwym widokiem. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek,mazowieckie

470 000 zł168 m² 2 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Wolnostojący. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Dom wolnostojący w Ostrówku o powierzchni 168 m2 .Powierzchnia działki 1 080 m2. . Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

900 000 zł145 m² 6 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 145m2 wybudowany w 2000 roku z wysokiej klasy materiałów na działce o powierzchni 1043m2 Nieruchomość składa się z parteru, na którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł150 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pół bliźniaka położone na osiedlu domków w zabudowie bliźniaczej w Wawrze, okolice ul. Strzygłowskiej. Dom w pełni wykończony, na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

1 243 000 zł600 m² 2 071,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Budynek mieszkalno warsztatowy (magazynowy) w okolicach ulicy Zasadowej o pow. ok. 600 m2. Opis: parter : Powierzchnia biurowo-magazynowa o pow. ok. 420 m2. Piętro: część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Falenica

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł198 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony i w pełni umeblowany.~Dom o wysokim standardzie, urządzony przez architekta wnętrz. Większość mebli wykonana na zamówienie; na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Byszewy

Byszewy,łódzkie

1 900 000 zł196 m² 9 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:137 532 m²

DO sprzedania rezydencja Z lat 40 tych wraz Z 13 Ha 7532 działką. Posiadłość jest położona na terenie parku krajobrazowego wzniesień łódzkich na działce znajduje się siedem zarybionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł175 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący, położony w atrakcyjnej lokalizacji, okolice ul. Mrówczej, przy nieprzelotowej, utwardzonej drodze. Dom wybudowany w 2002 r. o powierzchni 175 mkw, na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Dom położony na dużej działce w Otwocku. Nieruchomość podzielona na dwie części (osobne wejścia). Pierwsza część (ok.140m2) parter: salon z kominkiem z wyjściem na taras, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

512 000 zł81 m² 7 482,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:433 m²

| dom bezkosztowy z pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi. W cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje: 217 tys.- sam dom, Budowa projektu: " Ryś ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sorkwity

Sorkwity,warmińsko-mazurskie

2 520 000 zł400 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:14 800 m²

Dom wolnostojący o pow. 400 m2, na działce o pow. 5800 m2 ( z działką o pow. 9000 m2, z bezpośrednim dostępem do jeziora, z pomostem, łódką), nad jeziorem Gielądzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

! 0% prowizji od kupującego! Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 160m2, w tym garaż 23 m2, położony w południowo-zachodniej części Józefowa na kształtnej działce około 550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Piękny dom wolnostojący w Michalinie o pow. 360m2 na działce 2350m2 porośniętej starodrzewiem. Blisko komunikacja miejska, w pobliżu szkoła, przedszkole i sklepy. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom o pow.160m2 w stanie surowym położony na 4,5 Arowej działce w CENTRUM NOWEGO SĄCZA Nieruchomość posiada trzy poziomy plus poddasze do dowolnej aranżacji, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

438 000 zł130 m² 3 369,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Dobroszyce / przytulny Polecam przytulny dom wolnostojący w Dobroszycach. Został wybudowany w 2004 roku z porotermu, ocieplony (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Parterowy z użytkowym poddaszem bardzo ładny nowoczesny dom (400m2) wykonano z najwyższej jakości materiałów i wysokiej klasy technicznym wyposażeniu. Położony na starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 223 m²

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi. 1) Budynek Drewniany typu "stanica" 2) Budynek z lat 50-tych (po remoncie w 2004 roku) Nieruchomość zlokalizowana w cichym, słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł550 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam przestronną wille w Warszawie na Wilanowie 550m2 z sauną oraz basenem w spokojnej okolicy. W skład nieruchomości wchodzą: - poziom -1: - pokój otwarty - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł188 m² 3 707,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim (posadzki-wylewki, tynki gipsowe na mokro, drzwi wejściowe bezpieczne, parapety, grzejniki, instalacje wewnętrzne co cw i elektryczne, bez drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł122 m² 3 680,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Część domu na Starym Lubinie z działką , dużym tarasem i miejscem postojowym. Nowy, l uksusowo wykończony , apartament dla wymagającego klienta. Powierzchnia 99m 2. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

389 000 zł90 m² 4 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta zarezerwowana! Proponujemy Państwu na sprzedaż parterowy nowy dom w Lednogórze o powierzchni 90 m2. Lednogóra to mała wieś leżąca w gminie Łubowo, nad jeziorem Lednickim. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowska

Józefów,mazowieckie

1 890 000 zł210 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Nieruchomość położona w Józefowie, w cichej, zielonej okolicy niedaleko lasu, w trzeciej linii zabudowy od ul. Wiązowskiej. ~Piękna, zadbana działka częściowo zadrzewiona, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 158 m²

Dom o pow. 180m2 na dużej działce o pow.2158m2. Na parterze salon z kominkiem, salonik, kuchnia, weranda, łazienka z prysznicem i wc, duży taras. Na piętrze dwa pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwinów

Ludwinów,mazowieckie

499 000 zł185 m² 2 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przestronny dom W gminie dąbrówka. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Dom wolnostojący 185 m powierzchni posadowiony na działce 1100 m2. Dom z 2011 roku. Woda własna, szambo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

475 000 zł240 m² 1 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Posiadamy do sprzedaży nieruchomość położoną w powiecie zawierciańskim, gminie Łazy w Rokitnie Szlacheckim o powierzchni 1400 mkw, zabudowaną domem mieszkalnym jednorodzinnym.