dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

469 000 zł130 m² 3 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Giebułtowie bliźniaki o pow. 136m2 garaż, ogród, piwnica to wszystko bez prowizji Oferujemy nową inwestycję kameralnego osiedla zlokalizowaną w podkrakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

820 000 zł221 m² 3 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

0% prowizji od kupującego 0% Przedmiotem oferty jest willa miejska położona w cichej i spokojnej dzielnicy Poznania - Umultowie. Całkowita powierzchnia domu wynosi 221 m2 (użytkowa 188 m2) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

190 000 zł180 m² 1 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 180 m2, mieszkalnej na parterze 90 m2 i 90 m2 poddasza do adaptacji w bliskiej okolicy Kątów Wrocławskich (1-2 km). Na dole 2 duże ( 20 m2, 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

1 100 000 zł156 m² 7 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Dom wolnostojący z 1998 roku o powierzchni 156m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 4.200m2 pod Wrocławiem w okolicach Marcinkowic. Na całą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

279 000 zł110 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży wolnostojący, słoneczny i przestronny dom w Częstochowie o powierzchni całkowitej 110m2 znajdujący się w dzielnicy Wyczerpy położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

440 000 zł136 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom objęty programem MDM- o powierzchni użytkowej 99,6 m2 dzięki doskonale dopracowanemu projektowi w rzeczywistości posiada 136m2 po podłogach + 30m2 użytkowe poddasze na które prowadzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

NA sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej w Wałbrzychu na Poniatowie. Dom o powierzchni 60 m2 na który składają się 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Stawinoga

Stawinoga,mazowieckie

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Zapraszam na prezentację zadbanej nieruchomości rekreacyjnej położonej około 500 m od brzegu Narwi, na terenie miejscowości Kopaniec, gmina Zatory, oddalonej tylko 55 min jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł354 m² 4 234,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Szlachecka rezydencja - gdy zewsząd otacza cię piękno Do sprzedania reprezentacyjna, absolutnie unikatowa willa we Wrocławiu, w bardzo prestiżowej dzielnicy Biskupin. Wolnostojący, duży budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł203 m² 3 201,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Nieruchomość położona jest w Wesołej - Starej Miłosnej w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej i lasu. Uliczka lokalna o nawierzchni jeszcze nie utwardzonej. Działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość , dla naprawdę wymagającego klienta. Dom wybudowany w 2007r. po wszelkich odbiorach, wolnostojący- parter + poddasze użytkowe + mały stryszek nieużytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

461 000 zł98 m² 4 618,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

| w cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje jedynie: 246 tys. Reszta to wartość działki. Dom wybudujemy według projektu: " wiktoriatk 109 G " co będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

450 000 zł148 m² 3 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oglądnij I zaproponuj swoją cenę nowy dom do niewielkiego wykończenia Do sprzedaży nowy dom wolno stojący w stanie deweloperskim. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowy domy Z ogrzewaniem podłogowym, elektrycznie sterowanymi roletami I ogródkiem na krzykach kameralna zabudowa 0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zatory

Zatory,mazowieckie

87 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 920 m2 z widokiem na las, gwarantująca poczucie swobody i możliwość wypoczynku. Lokalizacja działki w otulinie lasów Puszczy Białej, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poniatowice

Poniatowice,dolnośląskie

590 000 zł149 m² 3 959,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam nowy przestronny dom zlokalizowany w miejscowości Poniatowice około 10 kilometrów od Oleśnicy i około 35 kilometrów od Wrocławia. Oferta skierowana jest do osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśkowicka

Wrocław,dolnośląskie

494 900 zł180 m² 2 749,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik przytulny I funkcjonalny dom/bliźniak na ładnej, dużej działce na wojnowie. Ładny i zadbany dom posadowiony w 1996 roku na sporej (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łany

Łany,dolnośląskie

399 000 zł111 m² 3 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Słodki dom w łanach - super okazja! W zielonej enklawie na wschód od biskupina Do sprzedania urokliwy, rodzinny dom położony w malowniczych Łanach, tuż przy granicy z Wrocławiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazanowskiego

Bielsk Podlaski,podlaskie

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:711 m²

Sprzedam bezpośrednio! Dom w wyjątkowej lokalizacji - centrum miasta, ul.Kazanowskiego, działka 700m2. Dom jest drewniany, parterowy. Rok budowy 1960. Stan do remontu. Powierzchnia mieszkalna to 70m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Bobolice,zachodniopomorskie

189 000 zł254 m² 744,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom Z garażami blisko centrum, bobolice Ul. Szkolna. Nieruchomość składająca się z zabudowanej działki nr 306/1 o pow. 493 m2 (ok. 18m x 27m), położona w Bobolicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek

Osiek,małopolskie

240 000 zł112 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 736 m²

Wolnostojący całkowicie podpiwniczony dom o powierzchni użytkowe mieszkalnej 112 m2, położony w Osieku przy ul. Głównej. Obiekt usytuowany na ok. 30 arowej działce częściowo ogrodzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Liszki

Liszki,małopolskie

210 000 zł125 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z numerem w miejscowości Liszki (ok. 10 km od Krakowa - Rynku Dębnickiego) położony na 5 arowej działce. Dom ogrodzony do generalnego remontu lub do wyburzenia. Posiada prąd i wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skibówki

Zakopane,małopolskie

275 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:665 m²

Sprzedam budynek apartamentowy w stanie surowym zamknietym o wymiarach 13 x 10 metrów z jednym wykończonym mieszkaniem o powierzchni około 50 m kw. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana III Sobieskiego

Tenczynek,małopolskie

699 000 zł360 m² 1 941,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny, duży dom w okazyjnej cenie w miejscowości Tenczynek koło Krakowa. Duży dom - rezydencja o powierzchni całkowitej 360 m2, został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zatory

Zatory,mazowieckie

210 000 zł75 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Lokalizacja: kruczy Borek w gm. Zatory Jeśli poszukujesz nieruchomości na rodzinny wypoczynek w ładnym, spokojnym i bez gwaru daczowiska miejscu ta oferta jest dla Ciebie. Polecam osobom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nałkowskiej

Elbląg,warmińsko-mazurskie

680 000 zł275 m² 2 475,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom- skrajny szereg o pow. całk. 275 m2 na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 604 m2 położony w cichym, pięknym miejscu-na przeciwko lasu. Budynek składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulechów

Sulechów,lubuskie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży ładny, wolnostojący, częściowo wyremontowany , poniemiecki dom z dodatkowym budynkiem gospodarczym , na dużej działce, w bliskich okolicach Sulechowa / 20 km od Zielonej Góry /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolnicza

Wrocław,dolnośląskie

533 000 zł190 m² 2 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom we wrocławiu Dom powstał według projektu indywidualnego, budowany na działce o pow. 1200 m2 (drzewa owocowe), wybudowany z materiału wysokiej jakości eder. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Motarzyno

Motarzyno,pomorskie

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam Dom po generalnym remoncie 2010rok. cena 240000 (cena do negocjacji) Parter 3 pokoje łazienka kuchnia otwarta na salon z jadalnia korytarz poddasze Sypialnia z możliwością zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

275 000 zł100 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż dom wolnostojący na Wyczerpach. Dom o pow. całkowitej 100mkw. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Pokoje przestronne, nie zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Huta

Jaworzno,śląskie

369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szałsza

Szałsza,śląskie

399 000 zł122 m² 3 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Oferujemy siedem domów w zabudowie szeregowej w Szałszy. Lokalizacja nieruchomości oferuje szybki dojazd m.in. do centrum Gliwic, autostrady A1, jak również do licznych miejsc wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

600 000 zł284 m² 2 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż dom w pięknej i spokojnej okolicy w Świerklańcu, niedaleko osiedla Słoneczne Wzgórze. Dom został wybudowany pod koniec lat siedemdziesiątych z cegły. Dach pokryty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

665 000 zł360 m² 1 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:682 m²

Oferujemy duży dom w atrakcyjnej lokalizacji - niedaleko osiedla Słoneczne Wzgórze. Z okien rozpościera się piękna panorama. Dom dedykowany dla dwóch rodzin lub też do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dłużyna Dolna

Dłużyna Dolna,dolnośląskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom mieszkalny z zakładem stolarskim ( główna hala 150m2). W zakładzie znajduje się kanał, szyna, duży garaż oraz pomieszczenia pomocnicze. Możliwość przekształcenia w inna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cegielnia

Cegielnia,mazowieckie

325 000 zł105 m² 3 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Własna brama I furtka. Przedmiotem sprzedaży jest połówka bliźniaka w stanie deweloperskim. Oddzielna brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Gliwice,śląskie

399 000 zł122 m² 3 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brenna

Brenna,śląskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:528 m²

Niepowtarzalny dom o charakterze rekreacyjnym urządzony w góralskim stylu, mogący również służyć całorocznemu zamieszkaniu. Jest położony w wyjątkowym miejscu, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin

Lublin,lubelskie

1 340 000 zł235 m² 5 702,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym położony w Lublinie w dzielnicy Węglin wybudowany w 2011r. Usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce z uwzględnieniem geograficznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czernichów

Czernichów,małopolskie

415 000 zł160 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom położony w miejscowości Czernichów (odległość od Krakowa ok. 24km.) na wzniesieniu z widokiem na tereny zielone i leśne. Budowany solidnie w latach 1985 z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raciborowice

Raciborowice,małopolskie

750 000 zł192 m² 3 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Polecamy dom jednorodzinny oddany do użytkowania w 2007 roku, o pow. 192,09 m2 z garażem i piwnicą. Dom posadowiony jest na płaskiej działce o powierzchni 5,37 ara w osiedlu.