dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

223 000 zł79 m² 2 837,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Polecam nową inwestycje z gotowymi budynkami Okolice Środy Wielkopolskiej - Sulęcinek stan deweloperski Skrajny szeregowiec z tarasem ogrodem i 3 pokojami Cena: 223 000 zł. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różyny

Różyny,pomorskie

308 000 zł81 m² 3 220,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

| w cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje jedynie: 229 tys. Reszta to wartość działki. Dom wybudujemy według projektu: " Róża Z221 " co będzie trwało 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przestronny, elegancko wykończony dom pod Oleśnicą z 2001r., z bardzo dobrą drogą dojazdową do Wrocławia! Przepięknie zlokalizowany - pod lasem, na dużej 17-arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gałczyńskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

360 000 zł280 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaz dom dwurodzinny w cichej i zielonej okolicy blisko centrum miasta Jastrzebie Zdroj. Budynek wykonczony w 2006 roku, usytuowany na dzialce 6 arowej. Budynek sklada sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

820 000 zł205 m² 3 992,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 205,38m2 na działce 528m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * parter (pow. 111,87m2) - salon o pow. 38,31m2, od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleszczele

Kleszczele,podlaskie

179 000 zł155 m² 1 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

***dom na cichym osiedlu domków jednorodzinnych W kleszczelach***spokojna okolica***las oraz zalew W pobliżu***budynek gospodarczy na działce*** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Soplicy

Marki,mazowieckie

700 000 zł446 m² 1 569,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom na pograniczu Marek, ząbek i Warszawy. Wybudowany w 1992 z pustaka, białej cegły i ocieplony wełną mineralną. Powierzchnia użytkowa mieszkalna domu 230m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kółkowa

Grojec,małopolskie

475 000 zł190 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Wolnostojący budynek mieszkalny zlokalizowany w Grojcu k. Oświęcimia, w terenach zabudowy mieszkaniowej, położony w podmiejskiej cichej spokojnej okolicy, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,śląskie

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 240m 2 położony w Książenicach, spokojnej miejscowości pomiędzy Rybnikiem, knurowem a Czerwionką. Dom wybudowany z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

190 000 zł95 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w Grudziądzu położony w podwórku kamienicy z częścią ogrodową. Budowany w latach 60-tych, i dobudowa w roku 1974. Piętrowy o płaskim dachu krytym papą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Myślęcinek

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł224 m² 4 459,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 893 m²

Dom położony wśród zieleni. Duża działka częściowo zagospodarowana drzewami owocowymi z możliwością podziału. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. około 70m. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł238 m² 4 579,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Polecam Dom wolnostojący ? Naramowice ( jeszcze przed przejazdem od strony Poznania) Powierzchnia całkowita domu 336,8 m2 Powierzchnia działki 1077 m2 Rok budowy 2000 Materiał konstrukcyjny : cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący usytuowany w centrum Zabierzowa równocześnie z dala od zgiełku przy spokojnej zacisznej uliczce. Dom został rozbudowany na bazie starszej substancji w 1997r, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zamysłów

Rybnik,śląskie

555 000 zł150 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 120 m2, powierzchni całkowitej 150 m2. Układ pomieszczeń: parter: salon połączony z kuchnią oraz wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

318 000 zł100 m² 3 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania nowy dom wraz z działką w Jadwisinie nad Zalewem Zegrzyńskim.Na 500 m działce można zaplanować uroczy ogródek. Dom to połowa bliźniaka z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

650 000 zł156 m² 4 169,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Projekt kameralnego , nowoczesnego i energooszczędnego domu piętrowego "kasjopea II G2" z garażem dwustanowiskowym. Jest to zmodyfikowana wersja projektu Kasjopea II. Modyfikacja polega na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

441 000 zł81 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

| w cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje jedynie: 225 tys. Reszta to wartość działki. Dom wybudujemy według projektu: " Ryś " co będzie trwało 3 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długosiodło

Długosiodło,mazowieckie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 4,8 ha (w jednym kawałku) wyjątkowo predysponowane do przekształcenia pod stadninę lub hodowlę koni ewentualnie gospodarstwo agroturystyczne prowadzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Chełsty

Chełsty,mazowieckie

230 000 zł70 m² 3 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Polecam do sprzedaży domek letniskowy ze słoneczną, przestronną działką na wsi Chełsty w pow. makowskim, niespełna 100 km od Warszawy. Malownicze tereny rekreacyjne z swoistym mikroklimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warpińska

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł330 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Polecam : Nietuzinkowy bardzo nowoczesny dom wolnostojący na poznańskim Zielińcu Powierzchnia całkowita około 330 m2 Powierzchnia działki 1240 m2 Media : prąd, woda, kanalizacja, gaz Koniec budowy 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kraśnik Fabryczny

Kraśnik,lubelskie

650 000 zł269 m² 2 416,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:681 m²

Nowa niższa cena. Atrakcyjny jednopiętrowy dom oddany do użytku w 2009 roku na spokojnym i cichym osiedlu domków jednorodzinnych w Kraśniku Fabrycznym na działce ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadrybie Ukazowe

Nadrybie Ukazowe,lubelskie

1 100 000 zł500 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Gospodarstwo agroturystyczne w gminie Puchaczów, pow. łęczyński na pojezierzy Łęczyńsko-Włodawskim. Działka siedliskowa zlokalizowana przy drodze asfaltowej.Na działce 3 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilcze Gardło

Gliwice,śląskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem w Wilczym Gardle. Przy niewielkim nakładzie finansowym dom nadaje się do zamieszkania, jednak dla bardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Gliwice,śląskie

520 000 zł139 m² 3 750,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Nowe, kameralne osiedle - 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Pierwsze domy będą wybudowane w 2017r. Nowoczesny, atrakcyjny projekt domu o prostej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Miłobądz,pomorskie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Propozycja dla osób ceniących komfort, wygodę i spokój. Prezentuję parterowy dom w miejscowości Miłobądz, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce. Dom składa się z : -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

530 000 zł140 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:757 m²

dom piętrowy, podpiwniczony; pow. całk. 210 m2, położony w strefie A, funkcjonujący jako dwulokalowy; parte - 3 pokoje, kuchnia, łazienka; piętro - 4 pokoje, kuchnia, łazienka; oferta np. dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zatory

Zatory,mazowieckie

69 000 zł44 m² 1 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 4000 m2 wraz z zabudowaniami położona na terenie zielonej gminy Zatory, około 60 km od Warszawy, 20 km od Wyszkowa i około 17 od Pułtuska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rząska

Rząska,małopolskie

470 000 zł255 m² 1 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:911 m²

Okazja! nowa niższa cena! Dom wolnostojący o pow. całkowitej 255m2 położony na 9a działce w Rząsce k/ Krakowa Na powierzchnie domu składają się 3 poziomy. Przyziemie ok. 70m2 idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

1 200 000 zł375 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy Dom wolnostojący o powierzchni 375m2, położony w Jakubowicach Konińskich. Wybudowany w 2009 roku, z wysokiej jakości materiałów. Rozkład pomieszczeń: -piwnica (35m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

790 000 zł190 m² 4 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

!okazja! komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 175m2, położony na Lipniaku, z 2014 roku posadowiony na działce 1000 m2. Wybudowany i wykończony z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 150 000 zł315 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom wolnostojący położony w Lipniaku (gm. Konopnica), wybudowany w 2004 roku. Dom jednopiętrowy, indywidualnie zaprojektowany, o powierzchni 315m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

529 000 zł157 m² 3 390,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 475 m²

| w cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje jedynie: 325 tys. Reszta to wartość działki. Dom wybudujemy według projektu: " aniaz123 " co będzie trwało 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

499 000 zł158 m² 3 158,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Dom na sprzedaż wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 158 m2 plus garaż jednostanowiskowy, położony w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia działki 1890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nałkowskiej

Sanok,podkarpackie

335 000 zł160 m² 2 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny posadowiony na 6 arowej ogrodzonej działce,wybudowany w 1995 roku. Na parterze znajdują się: wiatrołap z wbudowana szafą, duży hol , pokój gościnny, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Sernicka

Wola Sernicka,lubelskie

180 000 zł135 m² 1 330,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Dom jednorodzinny w Woli Sernickiej, gm. Serniki, pow. lubartowski, woj. lubelskie w stanie surowym otwartym Prosty w budowie, nowoczesny dom według projektu Dom w mandarynkach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostropa

Gliwice,śląskie

1 070 000 zł330 m² 3 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Promocja do końca czerwca nowa niższa cena 1 070 000zł. Do sprzedaży rezydencja-dom wolnostojący 1 lub 2 rodzinny w Gliwicach Ostropie blisko Wójtowej Wsi. Parterowy, bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różyny

Różyny,pomorskie

310 000 zł86 m² 3 106,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

| w cenie jest działka oraz dom, który w stanie deweloperskim mini kosztuje jedynie: 231 tys. Reszta to wartość działki. Dom wybudujemy według projektu: " Elka 2 " co będzie trwało 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różan

Różan,mazowieckie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zapraszamy na prezentację 0,50 ha siedliska zabudowanego domem oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Nieruchomość położona jest w cichej i malowniczej miejscowości tylko 7 km od Różana. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Zambrów,podlaskie

395 000 zł220 m² 1 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:473 m²

Sprzedam podpiwniczony dom o powierzchni 220m2 w zabudowie szeregowej ( połowa bliźniaka ) wraz z budynkiem gospodarczym oraz wolnostojącym dwustanowiskowym garażem. Dom został zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Kośminek

Lublin,lubelskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Do sprzedania dom do rozbiórki w Lublinie na Kośminku. Działka budowlana o pow. 491mkw. Dociągnięta kanalizacja miejska i prąd. Całość ogrodzona i monitorowana. Założona Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bieńczycki Plac Targowy

Kraków,małopolskie

820 000 zł227 m² 3 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:309 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w odległości 7 km na północny wschód od Rynku Głównego Dojazd i komunikacja: możliwość parkowania samochodu wzdłuż ulicy. Fragment ulicy przy.