dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł176 m² 6 534,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania segment narożny w pięknym otoczeniu w bliskim Wawrze. Dom posiada parter, piętro i zagospodarowany strych. W bryle budynku garaż. Lokal jest bardzo dobrze rozplanowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

69 000 zł150 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Przyjemna działka 59ar, budynek gospodarczy 150m2, dom 50m2, ok. Zagorzyce, sędziszów Małopolski Do sprzedania budynek gospodarczy z 1985, drewniano murowany, dach blacha. Możliwa adaptacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z lokalem usługowym o powierzchni 400 m2 Dom składa się z: lokalu usługowego na parterze o powierzchni użytkowej 200 m2. Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa z racji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

440 000 zł130 m² 3 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesne osiedle 14 domów wolnostojących! Zapraszam do obejrzenia nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w miejscowości Skrzeszew. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Łódź,łódzkie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom Żubardź 100m2 działka ok. 300m2 bez prowizji od kupującego! Dom o powierzchni 100m2 zlokalizowany na Żubardziu. Okolice Manufaktury. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni i miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł124 m² 8 467,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Niezwykły dom z niespodzianką - sprawdź sam Oferuję Państwu na pozór zwykłą, narożną szeregówkę, ale to tylko pozory - niespodzianka kryje się wewnątrz. Dom po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

220 000 zł300 m² 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Więcej ofert na stronie baltic group -! Stegna miejscowość turystyczno-wypoczynkowa na Mierzei Wiślanej przy Zatoce Gdańskiej - 40 km od Gdańska, malborka, elbląga ok.100 km od Mazur. Cztery domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierakośce

Sierakośce,podkarpackie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Budynek mieszkalny ok.100 letni(brak blizszych danych)zbudowany z drewna, zaprawy wapiennej i innych naturalnych materiałow, składający sie z sieni oraz dwóch izb z których jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Puszczykowo,wielkopolskie

650 000 zł114 m² 5 684,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Firma ab Developer powstała na bazie 40 - letniego doświadczenia w branży budowlanej. Kompetencja, znajomość rynku oraz otwartość na nowe trendy dało nam możliwość stworzenia projektu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kmieca

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Piękny dom wolnostojący ok. 250m2 powierzchni użytkowej (ok 270m2 powierzchni po podłodze) podzielony na dwie części z odzielnymi wejściami. W każdej części odzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szeroka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

490 000 zł257 m² 1 906,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Uwaga nowa cena! Duży Przestronny Dom w Spokojnej okolicy w Jastrzębiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest duży piękny dom jednorodzinny z 2010 roku o powierzchni użytkowej 257m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smolna

Rybnik,śląskie

980 000 zł480 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przestronny duży Dom Rybnik Smolna Przedmiotem oferty sprzedaży jest duży, przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 215m2 na parterze oraz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dakowy Suche

Dakowy Suche,wielkopolskie

880 000 zł380 m² 2 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Okolice Buku. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 10600 m2 zabudowana : - domem o powierzchni całkowitej 380 m2, użytkowej 280 m2 - budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 775.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży piętro domu na Zaciszu około 109 m 2. Rzut beretem do Radzymińskiej ale cicho i spokojnie. Kuchnia i kącik jadalny 26 m 2. Salon 27 m 2 i trzy pokoje 20, 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

846 000 zł159 m² 5 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania bliźniak w Kameralnym osiedlu 5 domów w zabudowie bliźniaczej i jednego domu jednorodzinnego. Rodzinna atmosfera, przyjaźni sąsiedzi. Osiedle zlokalizowane niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

439 000 zł114 m² 3 851 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy wolnostojący Dom,j, o powierzchni użytkowej 114m2, na dużej 5 arowej działce. Stan posredni pomiędzy deweloperskim, a surowym zamkniętym. *Wykonany w bardzo wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

199 000 zł96 m² 2 078,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem? Możesz go mieć już od 199 000 zł! Jeśli masz własną działkę budowlaną lub nosisz się z zamiarem jej kupna i chcesz budować dom? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

1 400 000 zł362 m² 3 867,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:815 m²

Piękne dwa domy o powierzchni ok 362m2 wolnostojący zlokalizowany na Julianowie, w otoczeniu zieleni. Powierzchnia działki ok. 815m2. Okolice cicha i spokojna. Dwie kondygnacje. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żnin-Wieś

Żnin-Wieś,kujawsko-pomorskie

195 000 zł80 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa niższa cena , prezentujemy państwu piękny dom 80 m nad jeziorem - rekreacyjny. Nieruchomość posiada kw , o powierzchni około 1500 m2 gdzie 1/3 powierzchni działki jest zalesiona. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

522 550 zł134 m² 3 890,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B II 27 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Marcinkowskiego

Mosina,wielkopolskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Potrzebujesz więcej przestrzeni? Marzysz o własnym ogrodzie? Chciałbyś, aby Twoje dzieci mieszkały w bezpiecznej okolicy, w pobliżu szkoły? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro osa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł359 m² 8 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Do sprzedania piękny duży dom-rezydencja w nowoczesnym stylu 360 m2 z dużym pięknym ogrodem. Położony przy spokojnej asfaltowej ulicy na Białołęce, sklep, poczta ok. 100m centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

2 900 000 zł1 469 m² 1 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Nieruchomość w centrum miasta, składająca się z dwóch niezależnych budynków. Pierwszy budynek to działający o pow. 937 m2, drugi budynek o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wolbórz

Wolbórz,łódzkie

495 000 zł211 m² 2 349,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W centrum wolborza (położony przy głównej ulicy) wolbórz , województwo łódzkie, powiat piotrkowski (15 km od Piotrkowa Trybunalskiego i 15 km od Tomaszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

439 000 zł114 m² 3 851 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy wolnostojący Dom, o powierzchni użytkowej 114m2, na dużej 5 arowej działce. Stan posredni pomiędzy deweloperskim, a surowym zamkniętym. *Wykonany w bardzo wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastrzębia

Jastrzębia,dolnośląskie

335 000 zł170 m² 1 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dwupiętrowy wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni 170 m2 w miejscowości Jastrzębia k/góry. Parter: salon, kuchnia połączona z jadalnią, sypialnia, garderoba, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kochanów

Kochanów,małopolskie

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny po generalnym remoncie - odpowiednik stanu deweloperskiego. Dom stoi na widokowej działce w jednej z miejscowości znajdującej się pomiędzy Zabierzowem a Krzeszowicami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kruszewnia

Kruszewnia,wielkopolskie

209 000 zł50 m² 4 160,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:48 m²

Istnieje możliwość zaprezentowania innych nieruchomości z tej inwestycji. Osiedle Husarskie Swarzędz ? Kruszewnia zlokalizowane zostało, w południowej części gminy Swarzędz, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

830 000 zł280 m² 2 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dwa domy na jednej działce 280m2 działka 1190m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dwa domy na jednej działce, usytuowane w okolicy lasu Łagiewnickiego na pięknym zielonym osiedlu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawierciańska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż przy ul. Zawierciańskiej we Wrocławiu. Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej. Idealny dla rodziny z dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

710 000 zł84 m² 8 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:829 m²

Niebywale klimatyczne I przytulne miejsce W centrum ząbek - 25min do centrum Warszawy. Miejsce idealna zarówno dla koneserów starego, solidnego budownictwa I uroczych ogrodów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mikulczyce

Zabrze,śląskie

152 000 zł91 m² 1 667,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

| wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający atrakcyjna oferta! Do sprzedaży 1/2 domu (dwa lokale usytuowane bezpośrednio nad sobą na parterze i 1-ym pietrze w domu wolnostojącym jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Stare Resko

Stare Resko,zachodniopomorskie

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Wyjątkowa Z charakterem posiadłość, położona W przepięknym otoczeniu drawskich jezior jedna Z najpiękniejszych krain polski. Posiadłość otoczona starodrzewiem Z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Willowa

Brzezina,dolnośląskie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Prezentujemy na sprzedaż jedyną W swoim rodzaju nieruchomość, położoną W podwrocławskiej brzezinie, przy ulicy willowej. Ta nieruchomość to niezwykłe połączenie doskonale rozplanowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stroma

Myślenice,małopolskie

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Myślenice Zarabie, komfortowy dom z dożywotnio darmowym internetem, nowocześnie wykończony, 180m2, z nowoczesną elewacją z pięknym ogrodem, z pięknym widokiem na całe miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom 100m2, 4 pokoje, 2 kuchnie, działka 21ar, latoszyn, dębica Dwie kuchnie. Może być dwurodzinny. Dodatkowo do wykorzystania poddasze Do sprzedania wolnostojący jednopiętrowy budynek z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł161 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Widok na jezioro*1,5km od miasta*stan surowy zamknięty Z elewacją I ociepleniem Oferta dostępna wyłącznie w biurze legis house nieruchomości. Dom wolnostojący oddalony zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

357 000 zł170 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący 170m2, wodzisław Śląski Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 1 7 0 m2 wzniesiony na działce o pow. 840 m2. Parter : przedsionek, hol, kuchnia, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

105 000 zł45 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 45 m2 na działce o powierzchni 1000 m2. Dom znajduje w miejscowości oddalonej kilka kilometrów od miasta w stronę Solca Kujawskiego. Dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

620 000 zł218 m² 2 844,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:872 m²

| pół bliźniaka w bardzo dobrym stanie technicznym, do zamieszkania, na działce o powierzchni ok.870m. Dom dwukondygnacyjny, wybudowany z cegły ceramicznej w 2001 roku, ocieplony.