dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Mam okazję zaprezentować piękny dom w zabudowie szeregowej w nowym budownictwie na osiedlu zamkniętym przy centrum miasta w Inowrocławiu. Dom o powierzchni użytkowej 125,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

620 000 zł154 m² 4 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.130mkw, posadowiony na działce 503m, w Okuniewie (na granicy z Sulejówkiem), nieopodal lasu. Dom wewnątrz kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

269 000 zł115 m² 2 332,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom w Osieku, działka 5,2 ara , stan surowy zamknięty. Funkcjonalny projekt, powierzchnia 115,3 m2. Bliźniak położony w sąsiedztwie nowych domów. Powierzchnia mieszkalna 95,43 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki

Borki,mazowieckie

1 090 000 zł280 m² 3 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Dom położony w malowniczym terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i ok. kilometr od Zalewu Zegrzyńskiego. Na dużej działce znajduje się główny dom, który przeszedł gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł756 m² 3 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję do sprzedaży dom dwukondygnacyjny, wolnostojący na Ursynowie. Składa się z: przyziemie: - dwa niezależne podwójne garaże - Pokój dzienny - Kuchnia i jadalnia - Gabinet piętro: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł109 m² 4 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 m²

Bez dodatkowych prowizji. Bez podatku pcc 2% zajmujemy się również finansowaniem. Dom w zabudowie szeregowej. Świetna lokalizacja: krzyki-jagodno. Do domu przynależy ogródek 63m2 (w innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

516 090 zł132 m² 3 905,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B I 9 ma 111,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

799 900 zł205 m² 3 893,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj na wyjątkowym osiedlu Oferujemy Państwu do sprzedaży nową inwestycję mieszkaniową- osiedle domów- której projekt skierowany jest do klienta ceniącego nowoczesne, odważne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaniwola

Kaniwola,lubelskie

79 000 zł36 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż malowniczy domek z działką o pow. 500m2 w miejscowości Kaniwola nad Jeziorem Piaseczno/ pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Działka znajduje się w odległości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł455 m² 5 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:612 m²

Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej: 455 m2. Powierzchnia użytkowa 231,7 - bez piwnic. Parter: zamknięta kuchnia 20 m2, salon 57 m2 z kominkiem i kącikiem tv, biblioteka 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Dom wolnostojący 5 pokojowy wybudowany z suporeksu oraz cegły.Ocieplony styropianem.Dach również ocieplony styropianem.Na parterze duzy salon 28m,łazienka z natryskiem kuchnia i weranda.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zaodrze

Opole,opolskie

190 000 zł120 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący położony w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Budynek dwukondygnacyjny, dach spadzisty kryty dachówką. Dom o powierzchni około 120m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż pięknie położone domy, w malowniczej części dzielnicy Warszawa-Wawer. Bardzo wysoka jakość dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, oraz kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedaż nowy, wolnostojący dom komfortowy pow. 142 m2 działka 6,50 ar. Dobrzeń wielki. Bardzo atrakcyjna cena! Oferujemy Państwu nowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł250 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania luksusowy dom położony w prestiżowym , kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle chronione i monitorowane(instalacja kontroli dostępu za pomocą urządzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Klarysew

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

949 000 zł214 m² 4 434,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Kup bez prowizji.Niewielki dom w znakomitej części Konstancina - w Klarysewie, dokąd dojeżdża się bez korków. 12 lat temu dom przeszedł generalny remont w czasie którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

4 500 000 zł399 m² 11 271,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 188 m²

Na sprzedaż luksusowa willa z dużą działką na Biskupinie. Prezentowana willa to obiekt 3 kondygnacyjny o powierzchni 399,25 m2 wybudowany na działce o powierzchni 1 721 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Nowy budynek z 2012 w wysokim standardzie z wykorzystaniem najlepszych materiałów, w technologii energooszczędnej. Na parterze znajdują się: salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

4 500 000 zł900 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 430 m²

Do sprzedania budynek użytkowo-mieszkalny o powierzchni ok. 900 m2 z działającą przychodnią nzoz, wyposażoną m. in. w pracownię rtg. Powierzchnia działki ok. 3400 m2. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobiesz

Dobiesz,mazowieckie

1 445 000 zł300 m² 4 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 530 000 m²

Do sprzedania parterowy dom 300 m2 w tym 25 m2 ogród zimowy na działce 1530 m2 dla większej rodziny z rozbudowaną częścią dzienną i rozłożystą bryłą. Wejście do domu zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę domów wolnostojących na zamkniętym osiedlu blisko centrum Niepołomic. Budynki będą budowane wg .projektu "dom w winogronach" Archonu,charakteryzują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bema

Białystok,podlaskie

469 900 zł165 m² 2 847,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszam państwa na bezpłatną prezentacje domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanej w zacisznym miejscu osiedla Bema w pobliżu centrum miasta. Budynek środkowy, wybudowany w 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł175 m² 6 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Serdecznie zapraszamy do zakupu ostatnich już domów na terenie nowej inwestycji w Powsinie. Domy jednorodzinne o powierzchni 175 m2, zlokalizowane na dużych i kształtnych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sikorskiego

Szamotuły,wielkopolskie

320 000 zł87 m² 3 665,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

oraz 2% podatku pcc. Nowość w Szamotułach-polecam pareterowe bliźniaki bez poddasza użytkowego o powierzchni użytkowej 87,30m, przy ul. Władysława Sikorskiego, budowa rozpoczęta oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

359 000 zł103 m² 3 485,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Pracujesz w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko i masz już dość codziennych przejazdów z Rzeszowa do pracy i z powrotem? Chcesz mieszkać wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrośla

Chrośla,mazowieckie

1 150 000 zł185 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 280 m²

| przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4279m (działka w kształcie trapezu) zabudowana budynkiem mieszkalnym 185m oraz budynkiem usługowo-produkcyjnym 840m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

548 705 zł141 m² 3 885,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B I 4 ma 118,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł260 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dom wolnostojący O charakterze mieszkalno -usługowej, śródmieście jeleniej góry.POWIERSZCHNIA UŻYTKOWA 230 M2.CENA 500 000 PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kiełpino Górne

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł210 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Kiełpinie Górnym. Wykończony z detalami klasycznego stylu: sztukateria sufity/ściany, ozdobne kominki z marmurem. Spora działka -820 m2 z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wojszki

Wojszki,podlaskie

38 000 zł35 m² 1 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:353 m²

Polecamy domek wypoczynkowym z lat 80-tych znajdujący się na działce o pow. 353m 2 , zlokalizowany na obrzeżach miejscowości Wojszki w bliskiej odległości od rzeki Narew. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

729 000 zł156 m² 4 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom na pograniczu józefowa i emowa w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zbudowany wg projektu apis-3 w lustrzanym odbiciu. Na parterze wiatrołap, hall, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

429 000 zł104 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - piła os. Staszyce Dom dwukondygnacyjny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 104 m2, położony na działce gruntu (własność) o pow. 768 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 400 000 zł480 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedania luksusowa nieruchomość na Górnym Mokotowie Kameralny budynek w strefie willowej położony w unikalnym, jedynym w swoim rodzaju terenie. Niecałe 500 m2) mieści się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

713 000 zł120 m² 5 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy państwu w pełni umeblowany i wyposażony dom, usytuowany w Dzielnicy Prądnik Czerwony w zabudowie szeregowej. Dom z zabezpieczeniami przeciwwłamaniowymi, systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wykładowa

Wrocław,dolnośląskie

496 000 zł181 m² 2 740,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik wojnów. Zadbany, przytulny I funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej na ładnej zagospodarowanej działce. Wyłączność. Funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

295 000 zł82 m² 3 597,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy domy parterowe o pow. 82m2 na działce o pow. ok. 700m2 w pięknej lokalizacji w Radzynach blisko lasu i Zalewu Radzyńskiego. Standard deweloperski: - budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

415 000 zł233 m² 1 781,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:758 m²

Sprzedaż - Dom wolnostojący pow.mieszkalna 217 m2, działka 758 m2, dobry standard, Niemodlin. Proponujemy Państwu wyremontowany, wolnostojący, dwukondygnacyjny, w 2/3 części podpiwniczony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej we Wrocławiu, na Wojszycach. Trzy kondygnacje , ostatnia jako poddasze użytkowe. Przy domu wszystkie media. Dom do wykończenia. Zapraszam do zapoznania się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż piękny parterowy dom wolnostojący wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Budowa zakończona w 2014r. Powierzchnia użytkowa 168m kw., składająca się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

385 000 zł120 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Proponujemy Państwu ofertę "dom W cenie mieszkania" w wersji Standard, to wolnostojący dom z garażem w stanie deweloperskim z tarasem oraz ogrodem. "kupujący nie płaci prowizji".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

465 000 zł207 m² 2 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej os. Przylesie Na powierzchnię równą 207 m 2 składają się cztery kondygnacje; na parterze znajduje się salon.