dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Łąki

Łąki,mazowieckie

760 000 zł230 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedmiotem sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem położony w miejscowości Łąki/k Radzymina na terenie niskiej zabudowy o charakterze willowym w granicach Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:315 m²

| przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący 1/2 w zabudowanej wolno stojącym budynkiem mieszkalnym nieruchomości położonej przy asfaltowej ulicy w Sulejówku Miłosnej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Tereszyn

Tereszyn,lubelskie

1 500 000 zł330 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przepiękna posiadłość w miejscowości Tereszyn, gmina Konopnica - 2,5 km od granic Lublina. Nieruchomość składa się z działki o pow. 1400, domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szarów

Szarów,małopolskie

390 000 zł187 m² 2 085,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Okazyjna cena :390 000 zł.Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, zbudowany w technologii tradycyjnej, warstwowej, z dachem wielospadowym w konstrukcji drewnianej pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

489 000 zł250 m² 1 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

*** pieczurki * Dom wolnostojący * Dla rodziny * 489.000 zł Zapraszam państwa do obejrzenia przytulnego domu wolnostojącego o powierzchni 136m2 zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł180 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom wolnostojący z niewielkim ogródkiem o bardzo ciekawej architekturze. Usytuowany w centrum miasta a jednocześnie na spokojnej ulicy. Bardzo blisko centrum handlowego "alfa", "real".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ruskowy Bród

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł200 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania przepiękny słoneczny dom z dużym ogrodem w nietypowej zabudowie bliźniaczej - przylega częścią elewacji zachodniej do budynku sąsiada, posiada własny adres jako odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł260 m² 5 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment środkowy na zamkniętym osiedlu. Parter: kuchnia 18m2, hol, garderoba, łazienka, salon 36 m2 z wyjściem na ogródek. 1 piętro: 3 sypialnie, łazienka. Poddasze: otwarta przestrzeń. Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rosnowo

Rosnowo,wielkopolskie

799 000 zł145 m² 5 510 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości. Rosnowo, gmina komornikii - W pobliżu wielkopolskiego parku narodowego - nowoczesny, świetnie zaaranżowany, komfortowo wykończony i W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kiełpino Górne

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł145 m² 3 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, niedaleko ch Auchan, dobrze skomunikowana okolica , stan deweloperski, wysoki standard wykończenia, nowoczesna architektura Pow. użytkowa 125m2 + 20m2 strychu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

475 000 zł96 m² 4 947,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Jednopiętrowy szereg środkowy z 2006 roku. Parter: kuchnia z jadalnią (15m2), łazienka (2m2) z kabiną prysznicową, salon (25m2), wiatrołap (4 m2) z garderobą typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

410 000 zł196 m² 2 091,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w dzielnicy Wrzosowiak. Pow. użytkowa 166 mkw, działka 700 mkw. Dom składa się z parteru i piętra. Na parterze jest salon pow. 33,80 mkw, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Macierzanki

Lublin,lubelskie

600 000 zł148 m² 4 055,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowa kameralna inwestycja przy ul. Macierzanki (boczna ul. Chabrowej) Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 147,95m2 na działce o pow. ok. 325m2 przy ul. Macierzanki w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł170 m² 1 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na Stawkach. Zbudowany w latach 70-tych z suporeksu, dach kryty papą termozgrzewalną. Powierzchnia użytkowa ok. 108 m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnów

Czarnów,mazowieckie

1 150 000 zł244 m² 4 713,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do domu: parter jest bardzo reprezentacyjny i robi ogromne wrażenie, ujmuje niesamowitą, otwartą przestrzenią (parter to ponad 132 m2). Bardzo duże okna w salonie wzmacniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

799 000 zł375 m² 2 130,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| rozłożysty dom wolno stojący, dwukondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni 1030mkw w Sulejówku Miłosnej, w odległości 900m od stacji kolejowej (kolejka skm, km). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Istebna

Istebna,śląskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Duży budynek na ogromnej działce pozwalającej na dodatkową zabudowę. Działka bezpośrednio graniczy z lasem a w jej obrębie przepływa mały górski strumyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

2 450 000 zł291 m² 8 419,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Do sprzedania dom wolno stojący w stylu rezydencjalno-dworkowym o powierzchni użytkowej 290 m2. Piękna, zadrzewiona działka (1376 m2), na której posadowiony jest także budynek gospodarczy/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kozłowa Góra

Piekary Śląskie,śląskie

470 000 zł190 m² 2 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż zlokalizowany w Kozłowej Górze. Budynek posiada 140 m kw. powierzchni użytkowej oraz około 50 m kw. powierzchni do zagospodarowania. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł300 m² 1 911,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny, stylowy dom o pow. 197 m 2 na spokojnym, ogrodzonym, zamkniętym osiedlu. Warszawa Wawer ul. Wiązana. Dom w pełni urządzony i umeblowany ze smakiem w pięknym angielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł290 m² 10 172,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:479 m²

Do sprzedania wolno stojąca willa Tere , ulokowana w prestiżowej okolicy - przy Parku Szczęśliwickim, w zielonej i zacisznej części warszawskiej dzielnicy Ochota. Architektura domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

| : sprzedaż domu 200m, działka 1375m, sulejówek Ratajewo: przedmiotem oferty jest dom wolno stojący z lat 60-tych posadowionego na bardzo ładnie zagospodarowanej działce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł300 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta " all inclusive" Do sprzedania dom zlokalizowany na osiedlu 9-ciu budynków w zabudowie szeregowej (uwaga - każdy z budynków ma indywidualne ściany tj brak ścian wspólnych). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Przebiśniega

Łomianki,mazowieckie

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Dom do niewielkiego remontu, ocieplony, na całości podpiwniczony. Garaż na dwa samochody z kanałem i pomieszczeniem pomocniczym, pralnia i dwa duże pomieszczenia z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Twój nowy dom marzeń! Na sprzedaż przepiękny do o powierzchni 180m2. Dom wyróżnia to , że nie był on budowany z myślą o sprzedaży! Parter został całkowicie wykończony, góra jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wąska

Luboń,wielkopolskie

317 990 zł74 m² 4 297,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Faktura , gwarancja , bez dodatkowych opłat! Nowy bliźniak w Luboniu - Jedna połowa to wygodne mieszkanie o powierzchni 74m2 z ogródkiem. Powierzchnia działki - dla jednej połowy to ok. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

980 000 zł225 m² 4 355,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowy wykończony dom gotowy do wprowadzenia. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym zamkniętym osiedlu. Osiedle zagospodarowane z w pełni funkcjonującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

389 000 zł118 m² 3 296,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Niepołomic a jednocześnie w zacisznym miejscu blisko puszczy Niepołomickiej. Nieruchomość w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł350 m² 4 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 598 m²

Oferujemy państwu do sprzedania dom jednorodziny o pow 350 m2,posiadający 7pokoi,wszystkie media ,dwa duże garaże wolnostojące wraz z działką o pow 5598 m2.Spokojna ulica , blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

819 000 zł205 m² 3 995,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Stylowy dom z widokiem na piękny ogród, położony w Niepołomicach. Na powierzchnię 205 m2 składają się dwa poziomy. Na parterze usytuowany jest reprezentacyjny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klasztorna

Kraków,małopolskie

850 000 zł240 m² 3 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szanowni Państwo,oferujemy dom położony w okolicach ulicy Klasztornej, połozony niedaleko Opactwa Cystersów w Mogile. Obiekt o powierzchni całkowitej 240 m2, na które składa się: -na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

720 000 zł167 m² 4 311,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 167 m2,użytkowej 107 m2 wraz z garażem 28 m2, położony w Józefowie koło Otwocka przy jednej z głównych ulic. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł380 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Do sprzedania piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Warszawa, w dzielnicy Praga Południe - Gocławek. Parter:pokój dzienny z kominkiem i z salonem, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł2 230 m² 1 345,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 926 m²

Do sprzedania cała nieruchomości: plac 6926 m2, 2 budynki przemysłowe (1000 m2), wiata (150 m2), dom mieszkalny (80 m2). Budynek dwukondygnacyjny z pomieszczeniami biurowymi oraz zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

545 288 zł140 m² 3 892,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B I 22 ma 116,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Majdan

Majdan,mazowieckie

395 000 zł200 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

| dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 154mkw, 3-kondygnacyjny, położony w Majdanie (gm.Wiązowna), w odległości 2km od Starej Miłosnej.