dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

899 000 zł242 m² 3 715 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedaży wygodny, energooszczędny dom jednorodzinny w Chrząstawie Wielkiej. Nieruchomość o pow. 242 m kw. posadowiona na działce 1250 m kw. Zbudowana w 2009 roku wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lębork

Lębork,pomorskie

257 000 zł67 m² 3 852,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:731 m²

| dom wg projektu 'cypisek' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 60 tys.) razem z domem (197 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łoziska

Łoziska,mazowieckie

620 000 zł146 m² 4 257,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej, 4 pokoje, bez prowizji od kupującego, oferta deweloperska, 10 min. od centrum Piaseczna. Osiedle częściowo zamieszkałe. Aktualnie realizowany jest kolejny etap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

459 000 zł108 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna lokalizacja! 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w nowym budynku całkowicie wykończone w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym w cichej i spokojna dzielnicy Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Raszyn,mazowieckie

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na sprzedaż, raszyn, pół bliźniaka, 5 pokoi, bez prowizji od kupującego. Czteropokojowy wysoki parter (4 pokoje, kuchnia, łazienka, weranda, balkon) Przyziemie z dużym garażem ( 3 samochody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otomino

Otomino,pomorskie

242 000 zł62 m² 3 666,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| dom wg projektu 'poziomka 3' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 48 tys.) razem z domem (194 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania przytulny, klimatyczny dom o powierzchni 200 m2, z tarasem (30 m2), położony na 1100 m2 działce w miejscowości Mirków. Parter to salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponujemy Państwu ofertę "dom W cenie mieszkania" w wersji De luxe, to wolnostojący dom z garażem w stanie deweloperskim z tarasem oraz ogrodem. "kupujący nie płaci prowizji".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

420 000 zł145 m² 2 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferujemy Państwu dom typu kanadyjskiego w stanie deweloperskim.Parter: 85m 2 , poddasze: 60m 2. Na parterze znajduje się: pomieszczenie gospodarcze z kotłownią, mały holik, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

260 000 zł136 m² 1 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej ( segment skrajny ). Powierzchnia użytkowa wynosi 136 mkw. Parter - 2 duże pokoje po około 23 mkw, kuchnia z wyjściem do ogrodu, przedpokój. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławów

Władysławów,mazowieckie

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej we Władysławowie k/ Magdalenki, 5 pokoi, bez prowizji od kupującego, oferta deweloperska, zakup bez pcc. Osiedle częściowo zamieszkałe. Ostatni dom na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Branice

Branice,opolskie

90 000 zł110 m² 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pól domu,całościowo podpiwniczony o powierzchni 110 m2 na działce o powierzchni 700m2,w odległości 15km od Głubczyc,teren przygraniczny. Lokal mieszkalny składa się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przełajka

Siemianowice Śląskie,śląskie

579 000 zł128 m² 4 508,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w bardzo spokojnej dzielnicy Siemianowic Śląskich. Domy zaprojektowane bardzo nowocześnie i o wyjątkowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec

Solec,mazowieckie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Solec k/konstancina. Na sprzedaż dwie połówki bliźniaka pod lasem w stanie deweloperskim. Kameralna, nowa zabudowa jednorodzinna wokół. Znakomity, szybki dojazd do Konstancina, nieco dalej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skawina

Skawina,małopolskie

420 000 zł137 m² 3 066 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej ,zbudowany z ceramiki pokryty dachówka Breas. Nieruchomość w stanie deweloperski plus czyli w cenie oferowane sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 690 000 zł203 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:435 m²

Na sprzedaż przedwojenny skrajny szereg po kapitalnym remoncie na Zalesiu. Powierzchnia domu -203 m2, powierzchnia działki 435 m2. Parter: widna kuchnia otwarta na jadalnię, salon, sypialnia, wc. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Skrajny segment na Sakiej Kępie na sprzedaż, 6 pokoi, bez prowizji od kupującego. Trzy sypialnie, dwie łazienki i wc, drewniane okna, ogródek z tarasem 40 m, poddasze, garaż, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

599 900 zł168 m² 3 570,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Głoskowie, stan deweloperski, bez prowizji od kupującego. Na parterze mieści się salon połączony z kuchnią, z wyjściem na taras, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

275 000 zł84 m² 3 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

| dom wg projektu 'olek Z64' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 52 tys.) razem z domem (223 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

4 500 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Do sprzedaży luksusowy dom z dużym, wspaniale utrzymanym ogrodem na Biskupinie. W pobliżu Park Nadodrzański, tereny zielone, basen, korty. Dom dla dużej rodziny (475 m2), z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

380 000 zł298 m² 1 275,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Do sprzedaży ładny dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym garażem w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 298m2. W 2014r. została wymieniona cała instalacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

350 000 zł101 m² 3 465,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 101 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce. położony na granicy Dywity- różnowo 3 km od granicy Olsztyna. Dom wstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kurpińskiego

Marki,mazowieckie

790 000 zł146 m² 5 411 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży ładny dom segment skrajny 146 m2 z działką 300 m2. Dom wybudowany w 2006r. z cegły, dach pokryty blachodachówką, ogrzewanie gazowe. Rozkład pomieszczeń: parter: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł116 m² 4 353,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam dom szeregowy w pięknej okolicy lasu na Osowej Górze. Dom składa się z salonu, 4 sypialni, garderoby, kuchni i łazienki. Ogrzewanie gazowe. Zejście do garażu prosto z domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perlicza

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł363 m² 7 438,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Przestronny dom na Ursynowie na sprzedaż, 7 pokoi, bez prowizji od kupującego. Usytuowany na strzeżonym osiedlu czterech domów (po dwa domy połączone garażami). Zadbany, kameralny ogród z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różyny

Różyny,pomorskie

269 000 zł76 m² 3 201,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

| dom wg projektu 'przemek Z71' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 66 tys.) razem z domem (203 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Łódź,łódzkie

1 550 000 zł301 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porębska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł125 m² 4 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - piotr strzelczyk - piechowicka okolice / kosmonautów / ciche Na sprzedaż dom typu bliźniak zlokalizowany w okolicy ul. Piechowickiej / Kosmonautów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sobotecka

Poznań,wielkopolskie

618 000 zł220 m² 2 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży interesujący bliźniak z oryginalną stolarką drewnianą o powierzchni użytkowej ok 190 m2, położony na Grunwaldzie przy ulicy Soboteckiej, w pobliżu Osiedla Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł240 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Atrakcyjny dom wybudowany współcześnie, w nowych technologiach. Bardzo słoneczny i przestrzenny, położony w cichym zakątku Biskupina. Z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głubczyce

Głubczyce,opolskie

260 000 zł1 200 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom położony w malowniczej miejscowości Mokre ( 12 km od Głubczyc, 9 km od Krnova [cz] ) 4-pokojowy,1-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 110 m2 wyposażony, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bałdowo

Bałdowo,pomorskie

287 000 zł76 m² 3 697,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

| dom wg projektu 'przemek Z71' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 84 tys.) razem z domem (203 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielkowo

Bielkowo,pomorskie

321 000 zł112 m² 2 376,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

| dom wg projektu 'marek Z112' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 84 tys.) razem z domem (237 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polska Cerekiew

Polska Cerekiew,opolskie

140 000 zł106 m² 1 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wstąp na kawę.I POZOSTAŃ! Mała wieś- obrzeża gminy Polska Cerekiew. Posesja ogrodzona, przy bocznej drodze. Piętrowy dom w głębi podwórza. 106 m2 powierzchni użytkowej: 5 pokoi, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

294 000 zł86 m² 3 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

| dom wg projektu 'ania' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 80 tys.) razem z domem (214 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł256 m² 2 144,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zadbany skrajny szeregowiec w dzielnicy Bukowo na działce o powierzchni 359m2 (dodatkowo dzierżawa ok. 50m2). Powierzchnia użytkowa domu wynosi 156,98m2. Powierzchnia całkowita 256m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

7 950 000 zł600 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:817 m²

Zalesie - prestiż , komfort i Park Szczytnicki za rogiem. wyjątkowa oferta luksusowego domu do sprzedaży z basenem. Nieruchomość z 1917 roku o charakterze rezydencjonalnym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

346 000 zł100 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom wg projektu 'przy Imbirowej' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 120 tys.) razem z domem (226 tys.).