dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

255 000 zł74 m² 3 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie w rejonie ul. Solidarności! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwanowice

Iwanowice,wielkopolskie

980 000 zł265 m² 3 698,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom w okolicach podkrakowskich Iwanowicach, dom położony w bardzo ładnej okolicy. Dom o powierzchni 265m2, z garażem jednostanowiskowym położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

980 000 zł140 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Dom dla wymagającego klienta. Podejmując decyzję o zakupie domu, który spełnia kryteria: - zabudowy wolnostojącej, - z dobrym dojazdem do centrum Katowic i pozostałych miast aglomeracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wąbrzeźno

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

319 000 zł200 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Parterowy dom w Centrum Wąbrzeźna - idealna lokalizacja na działalność typu: biuro, kancelaria, przychodnia i tym podobne. Dom o powierzchni całkowitej około 200 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Choczewo

Choczewo,pomorskie

139 000 zł180 m² 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Dom parterowy w zabudowie blizniaczej o pow 160m2 k.Choczewa Na parterze 2 części. Jedna : 2 pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój po remoncie. Druga część ( o identycznym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

269 000 zł96 m² 2 790,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym , położony w zielonym Kiełczówku. Możesz spełnić marzenia o własnym domu na peryferiach miasta. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

490 000 zł116 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży segment bliźniaka położony w Borówcu (gmina Kórnik) z bardzo dobrym dojazdem do Poznania - 20 km. Budowa domu rozpoczęta w 2012r. Budynek piętrowy.Dom już wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzbin

Wierzbin,mazowieckie

1 050 000 zł230 m² 4 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Bardzo ładny dom, zbudowany z najlepszych materiałów. Jest bardzo funkcjonalny, na parterze mamy wiatrołap, salon z kominkiem i wyjściem na duży, zadaszony taras, otwartą na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

490 000 zł140 m² 3 491,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dąbrowie. Dom o pow. 140m2 posadowiony na działce ok. 800m2. Dom budowany z solidnych materiałów. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł230 m² 5 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży ekskluzywny dom wolnostojący z garażem 2-stanowiskowym znajdujący się w Rzeszowie w otoczeniu nowych domów, z szybkim dostępem do centrum Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogucin

Bogucin,wielkopolskie

870 000 zł360 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Oferujemy Państwu przestronny, zadbany dom zlokalizowany w podpoznańskim Bogucinie, gm. Swarzędz. Powierzchnia całkowita- 360 m2,powierzchnia użytkowa 220 m2, funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cieszyn

Cieszyn,śląskie

290 000 zł220 m² 1 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Głównym atutem tej oferty jest bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta. Obok znajdują się szkoła, przedszkole, kościół i kilka sklepów, tereny rekreacyjne, rynek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gzichów

Będzin,śląskie

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Sprzedam dom położony w Będzinie w dzielnicy Gzichów. Budynek wybudowany w 1980 roku znajduje się na działce o powierzchni 429m2 - działka ogrodzona płotem metalowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

320 000 zł167 m² 1 917,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowy dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 167m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam,Dom, świebodzice, okolice. Do sprzedaży dom na wsi,położony niedaleko Wałbrzycha. Dom wolnostojący,jednopiętrowy kryty dachówką.Posadowiony na płaskiej działce o pow.1100m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzałkowo

Strzałkowo,wielkopolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż działka 726m2 zabudowana domem wolnostojącym (1990 r.), jednorodzinnym o powierzchni całkowitej 240m2. Nieruchomość położona w Strzałkowie ( 5 km od Słupcy, 15 km od Wrześni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianów

Marianów,mazowieckie

1 299 000 zł220 m² 5 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Piękny dom wolnostojący , położony w otulinie Parku Kampinoskiego na zamkniętym strzeżonym osiedlu., graniczący z lasem. Dom zbudowany z b.dobrych materiałów. Na dachu dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrówek

Ostrówek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Domum nieruchomości prezentuje Szczególnie polecamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem z zabytkowej cegły położonąw bardzo urokliwym miejscu na Półwyspie Goplańskim - we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

429 000 zł107 m² 4 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Skrajny szereg z garażem w Kiełczowie Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Segment o powierzchni 107 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Różana

Jarosławiec,zachodniopomorskie

850 000 zł265 m² 3 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:535 m²

Sprzedam Dom Gościnny-Pensjonat nad morzem. Budynek podzielony jest na dwie części mieszkalną i wypoczynkową. Pierwsza składa się trzech, pokoi, dwóch łazienek, kuchni, kotłowni i magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

390 000 zł171 m² 2 286,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:939 m²

Nowy, nieduży dom parterowy, wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m 2 na działce o powierzchni 939 m 2 w gminie Tarczyn. Składa się z: wiatrołap, kuchnia, salon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klęka

Klęka,wielkopolskie

390 000 zł150 m² 2 602,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Do sprzedaży proponujemy dom położony w Klęce na działce 716 m2. Dom wolnostojący,parterowy ze zróżnicowanymi poziomami użytkowymi i częściowym płytkim podpiwniczeniem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustka

Ustka,pomorskie

550 000 zł360 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam Dom rodzinny w Ustce. Budynek położony jest w pięknym miejscu. Zadbane osiedle okalają z dwóch stron lasy. Nad morze wiedzie malownicza trasa. W pobliżu jest dużo ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł237 m² 11 814,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż 250m2 dom z ogródkiem (segment skrajny) na Saskiej Kępie. Dom 3-poziomowy. Na poziomie parteru: - salon, - jadalnia, łazienka, na poziomie 1: - 2 sypialnie, - łazienka. Poddasze: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

385 000 zł113 m² 3 407,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Dla wielu osób dom, to spełnienie marzeń, to zapewnienie bezpiecznego miejsca dla siebie i swojej rodziny, to miejsce gdzie odpoczywamy po pracy, gdzie spędzamy wyjątkowe chwilę z rodziną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł151 m² 6 556,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

Polecam państwu do sprzedaży dom wolnostojący typu bungalow. Dom wybudowany w 2004 roku, składa się z czterech niezależnych sypialni, salonu połączonego z jadalnią, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulęcin

Sulęcin,wielkopolskie

600 000 zł600 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:20 400 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną w pięknej okolicy - 15 km od Środy Wielkopolskiej - na działce o powierzchni 20.400 mkw. Dom otoczony z dwóch stron lasem. Dojazd do samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

226 000 zł200 m² 1 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję Państwu dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Czernica. Dom posadowiony na słonecznej działce o pow. 800 m2 (możliwość dokupienia większej powierzchni działki do 1500 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stare Złotno

Łódź,łódzkie

559 000 zł104 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Zaciszne osiedle nowych domów wolnostojących, dwukondygnacyjnych blisko centrum Łodzi. Lokalizacja blisko spokojnych i pięknych terenów zielonych, dobra komunikacja z centrum Łodzi, komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

490 000 zł139 m² 3 532,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Komornikach. Całkowita powierzchnia użytkowa 138,72 m , na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

690 000 zł437 m² 1 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:824 m²

Proponujemy do kupna bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w Środzie Wielkopolskiej na osiedlu domków jednorodzinnych. Bardzo dobre połączenie z Poznaniem. W okolicy szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kąty Rybackie

Kąty Rybackie,pomorskie

980 000 zł250 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia - tylko sprzedający ponosi koszty obsługi agencji. Nieruchomość na sprzedaż. Wyjątkowa lokalizacja - kąty rybackie przy zalewie wiślanym. 8 pokoi na wynajem, część parterowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow 200m2 na pięknie zagospodarowanej działce o pow 2400m2 pod Obornikami Śląskimi. Dom parterowy z użytkowym poddaszem z 2007 roku, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom usytuowany w Świątnikach Górnych. Dom o powierzchni 120m2 wybudowany w roku 2010, wolnostojący. Powierzchnia działki 10,5 ar. Działka ogrodzona, teren zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

1 050 000 zł270 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczym Borówcu. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1800 mkw. Powierzchnia użytkowa domu: 270 mkw. Parter o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chropaczów

Świętochłowice,śląskie

530 000 zł154 m² 3 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedam segment położony w Świętochłowicach, dzielnica Chropaczów. Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, w ubiegłym roku ocieplony, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

770 000 zł300 m² 2 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 193 m2, powierzchnia całkowita 302 m2, usytuowany na działce o pow. 420 m2. Budynek podpiwniczony - pralnia, sauna, łazienka, gabinet oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daleka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł194 m² 5 149,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Jestem właścicielem tej nieruchomości. Dom szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. Ze względu na swoje położenie jest idealny dla osób, które chcą mieszkać w mieście i chodzić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

485 000 zł260 m² 1 865,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bardzo ładny i funkcjonalny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 226 m2 na ogrodzonej działce 1500 m2 położonej w miejscowości Różnowo gmina Dywity 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sasino

Sasino,pomorskie

136 000 zł56 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Domek letniskowy o pow 49m2 z poddaszem użytkowym .Na działce 360m2 .Na parterze salon z aneksem kuchennym .Mały przytulny pokój .Łazienka z prysznicem ,podgrzewacz wody ,bojler.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

485 000 zł152 m² 3 190,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym o pow. 152 m2, posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1100m2, w odległości około 2,5km od centrum Grodziska Maz., stan developerski,.