dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łoś

Łoś,mazowieckie

960 000 zł236 m² 4 059,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Łosiu.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt w cenieNieruchomość złożona z: salon 35,54 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony na malowniczym wzgórzu w miejscowości Głogoczów gmina Myślenice. Lokalizacja: miejscowość Głogoczów ok 1,5 km od zakopianki, 17 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 200 m2 w Zielonce. Rozkład pomieszczeń : Parter: - salon - kuchnia z jadalnią - łazienka z wc - kotłownia - garaż Piętro: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Piękny, kameralny dom jednorodzinny, oddany do użytku w 2008 roku, zlokalizowany w Baninie - miejscowości znajdującej się w odległości 5 km od Gdańska, bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przewóz

Kraków,małopolskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Mały biały domek (cały w siddingu), 7 pokoi, 2 kuchnie i 2 łazienki - w stanie do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa 200m2 w obrębie działki około 5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

445 000 zł130 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:711 m²

Polecam do kupna nieduży, funkcjonalny dom z 2007 roku, na zagospodarowanej działce o powierzchni 711 m2, w atrakcyjnej lokalizacji w rokietnicy. Działka jest zadbana, ogrodzona. Rosną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

779 000 zł140 m² 5 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący o powierzchni użytkowej 136m2 położony w Ząbkach w bardzo dobrej lokalizacji , idealnej na prowadzenie usług. Budynek został wybudowany w 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 250 000 zł459 m² 2 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:659 m²

Dom W zielonce Dom do zamieszkania w Zielonce Bankowej wybudowany w 1996 roku. Budynek składający się z trzech części mieszkalnych, powstał z myślą o rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

572 000 zł370 m² 1 545,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący na działce z możliwością dwóch oddzielnych dojazdów zlokalizowany na Konstantynowie. Budynek z 1993 r. znajduje się na działce 500 m2 o wymiarach ok. 25x25 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:745 m²

Do sprzedaży dom wolnostojacy o powierzchni 200 m2 położony w centrum Kobyłki. Wybudowany w 2001r. z betonu komórkowego. Dach pokryty gontem. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

1 150 000 zł249 m² 4 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do sprzedaży wygodny dom 249 m2 powierzchni całkowitej na działce 630 m2. Wybudowany w 2004r. z cegły Porotherm, dach pokryty dachówka. Ogrzewanie gazowe. Podłączone wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

470 000 zł171 m² 2 748,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Oferuję Państwu dom w stanie deweloperskim o powierzchni powierzchni użytkowej ok. 171 m2, na bardzo ładnie położonej działce o powierzchni 1133m2, w Ceradzu Dolnym, gmina Duszniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Batalionów Chłopskich

Radzymin,mazowieckie

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom 200 m2, wykończony w wysokim standardzie, ekologiczny. Wybudowany w 2011r. z cegły, wyposażony, gotowy do zamieszkania. Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

795 000 zł171 m² 4 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferuję Państwu ciekawa ofertę domu w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 171 m2, na pięknej, dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 3800m2, w Ceradzu Dolnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

570 000 zł166 m² 3 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Do sprzedaży zadbany dom o powierzchni użytkowej 166 m2usytuowany w Zielonce. Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Rozkład pomieszczeń: parter: - garaż - wiatrołap - spiżarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuligów

Kuligów,mazowieckie

398 000 zł100 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Do sprzedaży całoroczny, murowany dom wolnostojący, położony w miejscowości Kuligów. Powierzchnia mieszkalna 91 m2. Rozkład pomieszczeń: -parter - wiatrołap (4 m2), salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadarzyńska

Kobyłka,mazowieckie

570 000 zł148 m² 3 851 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Do sprzedaży dom połowa bliźniaka 148 m2 z garażem 14,47 m2 na działce 311 m2. Nieruchomość zlokalizowana na granicy Wołomina i Kobyłki. Dom wybudowany w 2008r., całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

310 000 zł171 m² 1 812,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Oferuję Państwu dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok. 171 m2, na bardzo ładnie położonej działce o powierzchni 1133m2, w Ceradzu Dolnym, gmina Duszniki. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szamotulska

Rokietnica,wielkopolskie

564 000 zł161 m² 3 503,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:409 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom wolno-stojący o powierzchni całkowitej ok. 160m2 położony w Rokietnicy. Budynek wybudowany w 2006 roku; na dachu dachówka, fasada ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Rasztowska

Wola Rasztowska,mazowieckie

520 000 zł270 m² 1 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom bliźniak 270 m2 na działce 840 m2 m2 w miejscowości Wola Rasztowska w gminie Klembów. Osiedle nowych domów , nieopodal obwodnicy Radzymina. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

625 000 zł180 m² 3 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Segment środkowy na osiedlu domów jednorodzinnych w Kobyłce. Budynek o powierzchni 150 m 2 z garażem 30 m2, na ogrodzonej działce o pow. 233 m2. Dom bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

225 000 zł200 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nieruchomości Twoje-M oferują do sprzedaży dom wolnostojący położony w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. H.Sienkiewicza, na działce o pow.675m 2. Budynek o pow.całk. 200m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Ostrówek,mazowieckie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 90 m2 na działce 1056 m2. Budynek parterowy, ocieplony, wybudowany z pustaka w 2008r. Dach pokryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

263 000 zł28 m² 9 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż domek znajdujący się w pobliżu centrum Nowego Sącza o powierzchni około 28m2 położony na działce 2 ary. Składa się 1 pokoju (20m2), łazienki, kuchni i strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuligów

Kuligów,mazowieckie

260 000 zł78 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedaży dom letniskowy o powierzchni 78 m2 położony na działce 980 m2. Nieruchomość zlokalizowana w rekreacyjnej miejscowości Kuligów w gminie Dąbrówka powiat Wołomin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,mazowieckie

570 000 zł98 m² 5 816 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 98 m2 połozony na działce o powierzchni 300 m2. Budynek wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł104 m² 3 701,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. -prowizję biura pokrywa sprzedający- oleśnica / skrajny szereg działka 202,25 M2 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferujemy do sprzedania 4 pokojowy dom na ładnie zagospodarowanej działce Na parterze znajdują się: salon 30 m2 z 2 wyjściami do ogrodu, kuchnia otwarta na przedpokój oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

298 000 zł218 m² 1 366,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom tłuszcz! bardzo atrakcyjna cena! Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 106 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 570 m2. Nieruchomość położona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

260 000 zł86 m² 3 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:967 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 967 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 86 m2. Dom z 1980r., wybudowany z pustaka. Wewnątrz znajdują się trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

549 000 zł152 m² 3 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 152 m2 w Zielonce. Nieruchomość może być traktowana jako budynek tzw. dwupokoleniowy ze względu na oddzielne pomieszczenia sanitarne na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

495 000 zł220 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej. Miejscowość Dawidy Bankowe w gminie Raszyn Powierzchnia domu to 220 mkw. Specyfikacja pomieszczeń w załączeniu. Dom nie podpiwniczony. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

399 000 zł283 m² 1 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:778 m²

Na sprzedaż przestronny dom z lat 80-tych zlokalizowany przy spokojnej ulicy w Świerklańcu. Budynek jest podpiwniczony. Piwnica sucha. Znajduje się w niej m.in. garaż, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wrocław,chrząstawa wielka,dom,sprzedaż,wynajem Do sprzedania komfortowy,inteligentny,rodzinny dom wolnostojący o powierzchni 235m2,położony zaledwie 10 km od Wrocławia,na terenie ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przysiek

Przysiek,kujawsko-pomorskie

698 000 zł206 m² 3 388,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący wybudowany w 2005 roku na działce 1115 m2. Położony ok. 10 km od centrum Torunia w bardzo ładnej okolicy, na pięknie zagospodarowanej działce ze stawem. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamieście

Zamieście,małopolskie

329 000 zł210 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 966 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, piętrowy z garażem, przestronny, częściowo po remoncie, oddany do użytku w dziewięćdziesiątych latach, o powierzchni użytkowej ok.100m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

569 000 zł162 m² 3 512,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 641 m²

Dom W budowie na dużej, pięknej działce W polanicy zdrój Dom w budowie na wyjątkowej, uzbrojonej działce budowlanej w Polanicy Zdrój z aktualnym mpzp i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

295 000 zł210 m² 1 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Nowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok. 185 m Budynek niepodpiwniczony z garażem w bryle. Wzniesiony według indywidualnego projektu, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

340 000 zł212 m² 1 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Solidny dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok. 147 m. Budynek wybudowany według indywidualnego projektu, cechuje go funkcjonalny i przestronny układ pomieszczeń. Uroku całej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

Do sprzedania duży dom dwurodzinny z garażem o powierzchni użytkowej ok. 160 m2 położony w niewielkiej odległości od Centrum Trzebini na dużej działce o powierzchni 2123 m2.