dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

460 000 zł110 m² 4 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Atrakcyjna działka budowlana zabudowana domem o powierzchni 100 m2, położona w Kobyłce, w dzielnicy Maciołki. Budynek wykonany z cegły i suporeksu, ocieplony, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ślężany

Ślężany,mazowieckie

240 000 zł90 m² 2 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Nieruchomość o powierzchni 90 m2 położona jest w miejscowości Ślężany, powiat wołomiński. Dom oddany do użytku w 2013 roku. Rozkład pomieszczeń: parter: 1. Salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

6 700 000 zł460 m² 14 565,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:896 m²

Dom "z duszą" na Saskiej Kępie Wolnostojacy piękny dwupiętrowy dom z uroczym, zadbanym ogrodem. Wybudowany w 1937 roku, rozbudowany na przełomie lat 70/80. Dom jest po generalnym remoncie 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

589 000 zł130 m² 4 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Agencja nieruchomości up home rekomenduje na sprzedaż klimatyczny dom z tarasem w cichej i spokojnej dzielnicy, piękny ogród. Drugi dom w ogrodzie z garażem i 80 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

745 000 zł136 m² 5 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do sprzedaży dom- segment środkowy o powierzchni użytkowej 136 m2 z działką 170 m2 połozony w Ząbkach pod Warszawą. Wybudowany w 2009r. , starannie wykończony z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słupno

Słupno,mazowieckie

710 000 zł160 m² 4 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom o wysokim standardzie wykonania, położony w Słupnie 15km od centrum Warszawy. Budowany dla siebie, najlepszej jakości materiały. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bankowa

Zielonka,mazowieckie

995 000 zł280 m² 3 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Przestronny,dom w rustykalnym stylu położony na skrajnej działce pod lasem w podwarszawskiej miejscowości Zielonka. Cicha okolica domów jednorodzinnych. Dom wybudowany w 1996r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

520 000 zł126 m² 4 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Rewelacyjna oferta domu w trakcie realizacji (na tą chwile w stanie surowym zamkniętym w cenie 340tyś)dom łączący ekonomikę rozwiązań z nowoczesnym detalem architektonicznym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślęcinek

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

799 000 zł214 m² 3 733,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 764 m²

Nowoczesny dom! 214 mkw powierzchni użytkowej! 1864 mkw działki! myślęcinek! tuż za tablicą miejską " bydgoszcz" polecam! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 255 mkw użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 000 zł549 m² 4 188,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:646 m²

Bardzo ładna posiadłość na Bielawkach.Budynek 4 kondygnacyjny ,całkowicie podpiwniczony.Własny parking w samym sercu Bydgoszczy.Nadaje się na biura,na gabinety lekarskie lub klinikę ,doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobieszków

Dobieszków,łódzkie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 027 m²

Oferta nr : suk-ds.-7603 GRATIS - POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO! TRANSAKCJA : SPRZEDAŻ CENA: 1 500 000 PLN ;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

489 000 zł203 m² 2 408,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom W zabudowie szeregowej W pile na zielonej dolinie doskonała lokalizacja! Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o pow. całkowitej 203 m2, pow. użytkowej. ok.107 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

3 400 000 zł400 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

- okazja! Szczególny dom o wyjątkowej duszy i charakterze, posadowiony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji jest to urocza przedwojenna podpiwniczona, całkowicie wyremontowana willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Otwarta

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł157 m² 3 407,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Nieruchomość położona jest w samym centrum Suchanina. Idealna na prowadzenie działalności gospodarczej i zaaranżowania części domu do zamieszkania. Dom wybudowany 1982 roku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł190 m² 4 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Polecamy Państwu dom o powierzchni 190 m2 położony na przepięknej, klimatycznej działce, wzbogaconej robiącym duże wrażenie starodrzewiem. Nieruchomość jest położona przy asfaltowej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Leopold

Jaworzno,śląskie

149 000 zł100 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:533 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Mosina,wielkopolskie

379 000 zł160 m² 2 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Chcesz uciec od poznańskich korków, hałasu i tłumów? Marzysz o domu w pobliżu pięknych terenów rekreacyjnych, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Chruślice

Nowy Sącz,małopolskie

285 000 zł89 m² 3 202,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Okazja! Dzielnica Chruślice. Segment narożny w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 89m2 położony na działce 1,60ar. Rozkład: parter: salon z kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ciemne

Ciemne,mazowieckie

660 000 zł203 m² 3 251,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa 1100 m2 zabudowana budynkiem usługowo mieszkalnym o powierzchni 203 m2. Nieruchomość położona przy głównej ulicy, idealne miejsce na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cisie

Cisie,mazowieckie

134 000 zł60 m² 2 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1363 m2 położona w malowniczej miejscowości Cisie w gminie Dąbrówka 35km od Warszawy. Zabudowana drewnianym domkiem letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gogolinek

Gogolinek,kujawsko-pomorskie

549 000 zł280 m² 1 960,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Super atrakcyjna oferta! Działka siedliskowa z domem wybudowanym w stylu angielskim. Nieruchomość położona za Wojnowem w odległości około 12 km od Bydgoszczy w otoczeniu łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł308 m² 8 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania willa, której budowa została zakończona w grudniu 2014 roku a prace wykończeniowe w 2016. Obiekt zbudowany i wykończony materiałami najwyższej jakości. Dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paderewskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom trzykondygnacyjny o powierzchni ok. 240 metrów kwadratowych, składający się z : parter: garaż, przedpokój, duży hall, łazienka, duży salon z wyjściem na taras i do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży przytulny domek o powierzchni 38 m2 w Wierzchowisku. Powierzchnia działki to 1916 m2. W domu znajduje się jeden pokój,kuchnia,łazienka i przedpokój. Okna są z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Uwaga! opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rozbudowany w 2014 roku 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, poddasze użytkowe) dom mieszkalny o powierzchni użytkowej: 178 mkw. oraz duży, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaronia

Ruda Śląska,śląskie

349 900 zł128 m² 2 734 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Loft house Nieruchomości 0% prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Opis inwestycji: osiedle składa się z dwudziestu budynków w zabudowie szeregowej. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

385 000 zł125 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

980 000 zł365 m² 2 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dochodowy budynek biurowy który można przejąć wraz Z najemcą! Jest to lokal o powierzchni użytkowej 228 m2, powierzchni całkowitej 365 m2 na działce wielkości 464 m2. Świetnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

249 000 zł106 m² 2 349,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom całoroczny piętrowy 106 m na działce 1350 m w Złotokłosie. (odległość: 15 km od Piaseczna, 15 km od Janek) zbudowany w technologii modułowej (konstrukcja stalowo drewniana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mokre

Mokre,mazowieckie

465 000 zł165 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom połowa bliźniaka o powierzchni 155m2 na działce 1093 m2. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w miejscowości Mokre w gminie Radzymin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość położona w malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego w miejscowości Stare Załubice. Działka 750 m2, drewniany dom letniskowy 60 m2, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

799 000 zł270 m² 2 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony na granicy na granicy Ząbek i Warszawy. Dom wybudowany w 1983r. jest po generalnym remoncie. Gotowy do zamieszkania. Parter: garaż, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

489 000 zł140 m² 3 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na Parkitce. Dom o pow. całkowitej 140mkw, na działce o pow. 278mkw. Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon i jadalnię, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziłów

Radziłów,podlaskie

45 000 zł45 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Na sprzedaż siedlisko w gminie Radziłów, powiat Grajewski. Siedlisko zabudowane domem drewnianym o powierzchni ok. 45m2(dwa pokoje, kuchnia, przedsionek). Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Chruślice

Nowy Sącz,małopolskie

370 000 zł135 m² 2 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Okazja! Dzielnica Chruślice. Segment w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 135m2 położony na działce 1,60ar. Rozkład: parter: salon z kuchnią i wyjściem na ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł460 m² 3 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:800 m²

Italia apuglia nad samym morzem-willa pod dzialalnosc turystyczna we wloszch nad samym morzem, dwupietrowa, centrum odnowy, 14 poki plus poddasze wlasciciela, tarasy,balkony, kazdy pokoj lazienka, dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Sopot

Sopot,pomorskie

1 450 000 zł390 m² 3,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pensjonat- nad samym morzem- wlochy-poludnie-120M do morza jonskiego. Budynek dwupietrowy plus poddasze. Z widokiem na morze. Dzialajacy od 11-lat. Umeblowany, na 50 osob, balkon, kazdy pokj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł338 m² 2 810,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania dla dużej rodziny ( nawet 2 pokoleń), jaki i prowadzenia własnej działalności, czy też wynajmowania części domu, ponieważ posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Postoliska

Postoliska,mazowieckie

550 000 zł147 m² 3 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 położony na działce 1000 m2 w Postoloskach w gminie Tłuszcz. Budynek wybudowany z suporeksu, ocieplony i otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Uzdrowiskowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 675 000 zł360 m² 4 652,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Dom w stylu konstancińskim, położony w historycznej, uzdrowiskowej części Konstancina -(królewska Góra). W okolicy starodrzew, prestiżowe wille, bardzo eksluzywne sąsiedztwo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łoś

Łoś,mazowieckie

960 000 zł236 m² 4 059,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Łosiu.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt w cenieNieruchomość złożona z: salon 35,54 m.kw kuchnia otwarta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij