dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

630 000 zł223 m² 2 825,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Bardzo ładny dom piętrowy w malowniczej części Łochowa, o powierzchni użytkowej ok 160m2, składający się z 5 pokoi (salon z jadalnią 35mm2) kuchni 12m2, 2 łazienek 4/6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łubiec

Łubiec,mazowieckie

125 000 zł32 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom do kapitalnego remontu. Nieruchomość położona we wsi Łubiec,w granicach Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscu gdzie ukształtowanie terenu (pas wzgórz zwanych Karpatami) i pobliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

600 000 zł209 m² 2 870,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

-Nie pobieramy prowizji od strony kupującej- dom z bali wolnostojący zlokalizowany w pięknej miejscowości Prawiedniki - nieopodal Zalewu Zemborzyckiego - kilka km od Lublina. Działka 10 arowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrzesina

Wrzesina,warmińsko-mazurskie

445 000 zł138 m² 3 217,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc! promocja jesienna - tylko do końca października cena promocyjna 445.000 ZŁOTYCH! POTEM POWRÓT DO CENY REGULARNEJ! Dream Home Nieruchomości oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mikołowska

Tychy,śląskie

230 000 zł90 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

| do sprzedaży nieruchomość gruntowa, bezpośrednio przy ulicy Mikołowskiej (dostęp do drogi krajowej 44). Działka jest zabudowana małym budynkiem parterowym w zabudowie bliźniaczej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 199 999 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik wietrzna ok. / dom wolnostojący / niska zabudowa Do sprzedania 1 piętrowy dom jednorodzinny o pow. 200 m2 na działce 400 m2, dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

370 000 zł164 m² 2 256,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Choroszcz. Dom o powierzchni ok. 164m2 położony na działce o powierzchni 480m2. Dom może być wykończony do stanu surowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nieruchomość zabudowana domem bliźniaczym położona jest w Karpaczu na Osiedlu skalne, na wschodnich obrzeżach strefy śródmiejskiej Karpacza, pomiędzy ulicą Dolna, a rzeką Łomniczką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pienkowskiej

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł149 m² 4 295,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy w urokliwej lokalizacji! Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej dla osób ceniących komfort, przestrzeń i ciszę. Inwestycja powstała w malowniczym miejscu, zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 140m2 usytuowana na działce 13 arowej w krakowie na osiedlu kliny. Enklawa domków jednorodzinnych. Dom wybudowany w 1991 roku. Przyziemie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

570 000 zł256 m² 2 228,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom wolnostojący w Lubinie na Przylesiu. Dom o pow. użytkowej 170 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 3,61 ara. Na poszczególnych piętrach domu znajdują się: parter : aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Oferuję do sprzedaży działkę siedliskową wraz z domem i zabudowaniami gospodarczymi położoną w Zabierzowie Bocheńskim gmina Niepołomice.Budynki w bardzo dobrym stanie bez oznak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podolany

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolno stojącego na Podolanach. Dom wybudowany w latach 50-tych z pełnej cegły. W ciągu ostatnich kilkunastu lat przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mścięcino

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł220 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący stojący na obrzeżach Szczecina, w spokojnej i cichej dzielnicy Polic - Mścięcino. W okolicy Puszcza Wkrzańska- ok 150m od domu. Działka 585 m2, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Siołkowice

Stare Siołkowice,opolskie

90 000 zł60 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Starych Siołkowicach. Dom wybudowany na działce o powierzchni około 64 arów o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Średzka

Dominowo,wielkopolskie

169 000 zł63 m² 2 693,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedam nowy dom w stanie deweloperskim, położony w Dominowie, miasteczku gminnym ok. 40km od Poznania, 18km od Wrześni, 29km od Swarzędza, 35km od Gniezna, 10km od Środy Wlkp. Bardzo solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ilinko

Ilinko,mazowieckie

197 000 zł60 m² 3 283,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Dwupokojowy dom o powierzchni 60m2 posadowiony na działce ponad dwa tysiące metrów.Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydzyny

Rydzyny,łódzkie

578 000 zł217 m² 2 663,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Idealny dom do zamieszkania dla jednej/dwóch rodzin. Opis ogólny: przedmiotem sprzedaży jest jednorodzinny/ dwurodzinny 4-kondygnacyjny (piwnica + parter + pierwsze piętro + poddasze) dom o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest dom szeregowy środkowy o powierzchni całkowitej 240 m2 zlokalizowany na terenie Łodzi, w dzielnicy Retkinia. Na nieruchomość składa się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł663 m² 3 016,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Piękny, niebanalny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w dogodnej lokalizacji. Spokojna dzielnica Bydgoszczy, blisko Centrum. Dom wybudowany w 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pabianice

Pabianice,łódzkie

185 000 zł160 m² 1 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Do sprzedania bliźniak położony na osiedlu Młodzieniaszek w Pabianicach. Powierzchnia budynku wynosi ok. 160m2. Budynek I-piętrowy zbudowany został z czerwonej cegły. Okna drewniane. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł131 m² 3 511,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pozostało tylko 4 domy! Do sprzedania nowe domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 131,7 m2 razem z garażem w bryle budynku (powierzchnia garażu 16,6 m) położony na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł123 m² 5 366 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:54 m²

Nowy, gotowy dom na krzykach ogródek / kameralna zabudowa Bez prowizji i podatku pcc 2%. Na sprzedaż dom w kameralnej, szeregowej zabudowie zabudowie o powierzchni 123 m2, wraz z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Gliwice,śląskie

280 000 zł220 m² 1 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Docelowo może służyć do celów hotelarskich, gastronomicznych bądź jako prywatna posiadłość. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

360 000 zł81 m² 4 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Atrakcyjny dom W kamionkach! Polecamy do sprzedaży nowoczesny i komfortowy dom w Kamionkach gm. Kórnik , w bardzo bliskiej odległości od Poznania. Dom w zabudowie bliźniaczej,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jaroszowice

Tychy,śląskie

368 000 zł90 m² 4 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:642 m²

Niestandardowa oferta Nie chcesz mieszkać w bloku ? Wolisz mieć kawałek " swojej ziemi" a jednocześnie nie chcesz mieszkać w wielkim domu ? Ta oferta jest dla Ciebie Oferujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

470 000 zł134 m² 3 507,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dąbrowie. Dom o pow. 134m2 posadowiony na działce ok. 600m2. Dom budowany z solidnych materiałów. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Nowy dom w okolicach Mosiny położony w przepięknej okolicy lasów jezior. Dom wybudowany z cegły, otynkowany , dachówka karpiówka , okna plastikowe 6 komorowe żaluzje antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Łódź,łódzkie

1 590 000 zł511 m² 3 111,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Transakcja : sprzedaż komfortowej willi W ekskluzywnej lokalizacji na julianowie gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! dane ogólne Typ działki:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniec-Kolonia

Joniec-Kolonia,mazowieckie

160 000 zł108 m² 1 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta budynku gospodarczego o wymiarach 6m x 18m, do przekształcenia na budynek mieszkalny całoroczny z zameldowaniem lub użytkowanie rekreacyjne. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł93 m² 5 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe, energooszczędne domy Z inteligentnym systemem sterowania domem! tylko 8 domów W ofercie! nie zwlekaj! garaż / ogródek / kameralna zabudowa Propozycja powstała z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

495 000 zł320 m² 1 546,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Bez prowizji od kupującego cena do negocjacji przedmiotem sprzedaży jest wyremontowany dom wolnostojący 3-kondygancyjny O powierzchni 320 mkw. Dostosowany do potrzeb działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sikawa

Łódź,łódzkie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Oferta nr : ds-7672 transakcja : Sprzedaż domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym i z budynkiem na prowadzenie działalności gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! cena: 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Zielona Góra,lubuskie

348 000 zł105 m² 3 328,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nową Inwestycję zlokalizowaną w dzielnicy Zielonej Góry - Racula. Inwestycja obejmuje realizację czterech bliźniaków - mieszkań 2poziomowych w dwóch budynkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sękowo,wielkopolskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Posiadam do sprzedaży dom położony w Sękowie, przy bocznej uliczce. Dom z 1989 roku budowany z żabinki, ocieplony 5 cm styropianem i zaciągnięty klejem. Bez tynku. Duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

549 000 zł240 m² 2 287,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu dom w spokojnej zabudowie jednorodzinnej. Budynek składa się z dwóch pięter w czym parter jest wykończony i nadaje się do zamieszkania, natomiast piętro jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarmacka

Osowiec,mazowieckie

499 900 zł276 m² 1 809,27 zł/m²