dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Botaniczna

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł209 m² 2 630,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Inwestycja osiedleczapla, domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czaple która graniczy z Gdańskiem. 15 minut do centrum Gdańska, 18 minut do centrum Wrzeszcza, 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuszyma

Tuszyma,podkarpackie

359 000 zł86 m² 4 159,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Jestem zadbanym i komfortowym domem, o powierzchni użytkowej 86,30m2 z pięknym zielonym otoczeniem. Szukam nowego właściciela, może rodziny, która będzie się czuć w moich murach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowno

Bukowno,małopolskie

440 000 zł250 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Bardzo ciekawa oferta! Proponujemy komfortowy dom w Bukownie, na osiedlu domów jednorodzinnych w okolicach ulicy Nowej i Niepodległości. Oferowany dom jest 2-piętrowy o pow. ok 250 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłocin

Miłocin,podkarpackie

360 000 zł151 m² 2 384,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:835 m²

Nowy dom W miłoc inie ( na pograniczu Z rzeszowem blisko ul. Borowej) Polecamy Państwu nowy dom z 2015 r wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Snopków

Snopków,lubelskie

799 000 zł272 m² 2 933,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przepięknej posiadłości zlokalizowanej w miejscowości Snopków pod Lublinem. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

379 000 zł107 m² 3 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji oraz świetnej lokalizacji, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 107 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grzybowice

Zabrze,śląskie

449 000 zł315 m² 1 425,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Duży dwurodzinny dom umeblowany do zamieszkania 449 000 okazja! Dom w zielonym spokojnym miejscu blisko Zabrza,Bytomia,Gliwic. Oferta sprzedaży domu z lat 80-tych wolnostojącego dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopanino

Kopanino,kujawsko-pomorskie

549 000 zł210 m² 2 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Uwaga- (wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa Sprzedający)! dom Z duszą - tylko U nas! Dom wykonany z impregnowanych bali sosnowych i świerkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

950 000 zł294 m² 3 231,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Polecam Państwu dom w położony w Niemczu w dobrej loalizacji w/g projektu "ozyrys " Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

400 000 zł174 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Dom Z potencjałem , atrakcyjna lokalizacja. Doskonała oferta dla rodziny dwupokoleniowej lub dla osób pragnących kupić dom, w którym można zamieszkać i jednocześnie część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł223 m² 4 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Dom w stanie surowym otwartym w spokojnym miejscu, z dobrym dojazdem / blisko przystanek autobusowy/ .Dodatkowo mozna adaptować do celów mieszkalnych strych o powierzchni 77 m. Opisy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dębowa Góra

Sosnowiec,śląskie

459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Uroczy, jednorodzinny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny, o pow. 120m2 w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko centrum miasta, po remoncie generalnym w 2003 i 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Czułów

Tychy,śląskie

380 000 zł134 m² 2 830,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Możliwość zakupu na MDM Mamy do sprzedaży ostatni dom w stanie deweloperskim w rewelacyjnej lokalizacji tychy - czułów. Charakterystyka Oferowany dom jest w zabudowie szeregowej - został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

550 000 zł209 m² 2 630,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

510 000 zł125 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja Dom wg projektu "robin" firmy" Archipelag" zaadoptowany na bliźniak. Lokalizacja w Luboniu z dogodnym połączeniem do A2 na Dębcu i w Komornikach. W pobliżu nowa zabudowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki, przytulny i funkcjonalny dom (w zabudowie bliźniaczej 1/2 ), o pow. 250m na działce 500 m. Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, po kapitalnym remoncie, bardzo zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 336 400 zł200 m² 6 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment środkowy w kompleksie 4 domów w ładnym, cichym zakątku Bemowa. Kompleks był budowany w latach 2002-2004. Parter domu to 130 m2, góra 70 m2. Na dzień dzisiejszy są to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł355 m² 1 687,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Duży,przestronny dom położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Ładnie zaaranżowany układ pomieszczeń daje wiele możliwości adaptacji. W pokojach na podłodze parkiet,ściany tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łęka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Super cena! Na sprzedaż Dom Dąbrowa Górnicza, dzielnica Łęka. Dom z lat 90-tych, murowany z pustaka, ocieplony i otynkowany, kryty blachą trapezową. Okna drewniane w bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

445 000 zł125 m² 3 564,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:447 m²

Oferta zarezerwowana - nowy, atrakcyjny bliźniak na jedrzychowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) o powierzchni użytkowej 124,85 mkw (w tym garaż 17,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kocmyrzowska

Kraków,małopolskie

309 000 zł80 m² 3 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja / Dom w cenie mieszkania / Nie płacisz podatku pcc Polecam do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej w rejonie Nowej Huty z wiatą garażową Domy zlokalizowane ok 6km od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:131 m²

Biuro Nieruchomości Twoje-M oferuje do sprzedaży kamienicę położoną w Starachowicach przy ul.Krótkiej, na działce nr ew 1156, o pow. 131m 2. Budynek o pow. 160m 2 , ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia! Wolnostojący dom z basenem o powierzchni 150m 2 w Łysomicach. Budynek w całości podpiwniczony. W piwnicy pomieszczenie na pralnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oporówek

Oporówek,kujawsko-pomorskie

420 000 zł240 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolno stojacy położony na dużej działce z poddaszem użytkowym. Sprytne rozplanowanie pomieszczeń pozwoliło na stworzenie dwóch oddzielonych od siebie za pomocą korytarza stref - dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

-Nie pobieramy prowizji od strony kupującej- dom wolnostojący, niepodpiwniczony, ze strychem użytkowym oraz garażem w bryle budynku. Budynek jest obecnie w stanie surowym. W projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł120 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedaż 1/2 domu z osobnym wejściem w bliskiej okolicy Wierzbnej , Kalna, pankowa o pow. 120 m2 na działce 41 arowej. Dom piętrowy składający się z parter : pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Nieruchomość ulokowana w najlepszej, prestiżowej części starego Anina, w sąsiedztwie okazałej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd zapewnia ulica zaopatrzona we wszystkie media miejskie utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Atrakcyjna cena! Do sprzedania piękny dom, w stylu dworkowo-pałacowym, zbudowany i wykończony z materiałów najwyższej jakości. Ponadprzeciętne wykończenie wnętrz z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szałsza

Szałsza,śląskie

389 000 zł122 m² 3 188,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa atrakcyjna oferta! 7 budynków w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Szałszy, zielonej i spokojnej okolicy. Budynki o powierzchni 122 m2 z działką 155m segmenty środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

745 000 zł190 m² 3 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Okazyjna oferta domu o wysokim standardzie wykończenia, położony w podlubelskiej Kalinówce - 5 km od granic administracyjnych miasta Lublin. Doskonały dojazd bezpośrednio do miasta oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rokitnica

Zabrze,śląskie

449 000 zł315 m² 1 425,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

875 000 zł181 m² 4 839,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wybudowany i wykończony z wysokiej klasy materiałów położony na osiedlu domów jednorodzinnych Wzgórze Raduni w Juszkowie na granicy ze Straszynem. Na podłogach deski dębowe Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem położony w okolicy Psiego Pola o pow 140 m2 na działce o pow 570m2 gotowy do wprowadzenia i zamieszkania. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

750 100 zł261 m² 2 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; tel.: NISKA ZABUDOWA JEDNORODZINNA / DZIAŁKA / TARAS Przedstawiam Państwu dom w zabudowie jednorodzinnej, 1/2 bliźniaka, pow. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

315 000 zł99 m² 3 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Atrakcyjny dom w Siekierkach Wielkich.Polecamy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siekierkach Wielkich.Funkcjonalny projekt zapewnia wygodę dla całej rodziny.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

558 000 zł147 m² 3 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom typu bliżniak, w miejscowości Tomice o powierzchni 147 m2. W skład wchodzą ; 4 ,pokoje ,jeden z balkonem , salon z aneksem kuchennym , duża łazienka , osobne wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Botaniczna

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł209 m² 2 630,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

385 000 zł141 m² 2 730,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 141m2. na działce o pow. 580m2. Nowoczesna i elegancka architektura o wysokim standardzie użytych materiałów. Budynek wymurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grójec

Grójec,mazowieckie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom wolnostojący piętrowy , podpiwniczony , o powierzchni całkowitej około 150 m/kw , użytkowej 90 m usytuowaney na działce 390 m Na parterze domu salon z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum

Sosnowiec,śląskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w Sosnowcu super lokalizacja ( 5 minut od centrum miasta ) nowa niższa cena! polecamy do sprzedaży połowę bliźniaka o pow 110 mkw,położony na działce o pow. 400 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Radziejów

Rybnik,śląskie

180 000 zł213 m² 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:915 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 213m2. Budynek dwukondygnacyjny, idealnie nadający się do zamieszkania przez dwie rodziny. Nieruchomość położona w spokojnej.