dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

440 000 zł255 m² 1 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W swojej ofercie posiadamy do sprzedaży dom o powierzchni 255m2 w Krapkowicach (otmęt). Budynek posadowiony jest na ogrodzonej 10 cio arowej działce. Wybudowany został w1995 r. technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom do zamieszkania rok budowy 2016 budowany w nowej technologii z pustakow ceramicznych Eder dachuwka ceramiczna prod, niemieckiej. Nowe osiedle domow, ogrzewanie gazowe plus piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w Rybniku-Niedobczycach. Budynek wykonany został w technologii murowanej z cegły ceramicznej. Dach drewniany pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

1 500 000 zł440 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż w illa o reprezentatywnej formie wybudowana na początku XX wieku o niepowtarzalnym klimacie i ciekawym układzie przestrzennym. Rezydencja o pow całkowitej 440 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

420 000 zł194 m² 2 164,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący położony w Krapkowicach, dzielnica Otmęt. Budynek piętrowy, dach płaski, kryty papą. Składa się z: parter- salon z kominkiem, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bosutów

Bosutów,małopolskie

499 000 zł135 m² 3 704,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 325 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości bosutów/boleń w gminie Zielonki. Działka w przepięknej okolicy z widokiem na panoramę Krakowa i Tatry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł137 m² 3 469,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż bezczynszowe piętro domu z dodatkowym dochodem. Znakomita lokalizacja w pobliżu Puszcza Bukowa. Nie daleko komunikacja miejska, sklepy, szkoła, przedszkola. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyścigowa

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł99 m² 8 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Pod firmę, biuro, kancelarię biuro w super lokalizacji na Wrocławskich Krzykach-Borek w ul Wyścigowej , Sudeckiej Pow mieszkalna - 99 m2 dwa ładne duże jasne pokoje po 30 m2 na posadzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Piękny dom w otoczeniu domów jednorodzinnych w atrakcyjnym położeniu w bardzo dobrym punkcie osiedla Stara Miłosna. Wolno stojący dom o prostej symetrycznej bryle wzbogaconej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy do sprzedania zadbany, solidnie zbudowany , ciekawy dom położony w Łodzi przy wylocie w stronę Aleksandrowa Łódzkiego i Rąbienia. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowy domy Z ogrzewaniem podłogowym,roletami I ogródkiem na krzykach kameralna zabudowa 0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł150 m² 3 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pabianice

Pabianice,łódzkie

519 000 zł398 m² 1 302,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy do sprzedaży Kamienicę położoną w Pabianicach w okolicach ul. Jana Pawła II. Budynek został wzniesiony w konstrukcji tradycyjnej w roku 1906. Powierzchnia: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł151 m² 3 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowe, piękne domy Z ogrzewaniem podłogowym tylko 5 domów W ofercie! ogródek / kameralna zabudowa Propozycja powstała z myślą o osobach ceniących nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowy domy Z ogrzewaniem podłogowym, elektrycznie sterowanymi roletami I ogródkiem na krzykach kameralna zabudowa 0% prowizji 0% podatku pcc Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakopiańska

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

385 000 zł104 m² 3 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Jeśli jesteś już zmęczony życiem w mieście i szukasz swojego miejsca na ziemi - spokojniejszego, gdzie możesz żyć w zgodzie z naturą i czerpać z jej bogactw, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Zalesie Górne,mazowieckie

1 600 000 zł333 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 332,8 m2 na działce o pow. 1047 m2. Garaż w bryle budynku pow. 20 m2. Inwestycja zakończona jesienią 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rembertów

Rembertów,mazowieckie

788 000 zł140 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Bardzo dobra lokalizacja W rembertowie do sprzedaży dom z 2001 r. o pow. 140 m2 w zabudowie szeregowej w Rebmertowie - blisko ul. Chruściela. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Na działce znajdują się dwa domy czteropokojowe z kuchnią i łazienk ą .Każdy dom ma osobne ogrzewanie.Budynek warsztatowy dwupiętrowy.Dwa garaże.Duża działka ma wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 200 000 zł248 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o przytulnym, wygodnym domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na sprawnej komunikacji z Krakowem? Cenisz prywatność i dbasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Ustroń,śląskie

448 000 zł250 m² 1 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Dom jednorodzinny z możliwością wyodrębnienia dwóch lub nawet trzech apartamentów. Dom jest atrakcyjnie zlokalizowany, położony w zacisznym miejscu ale ze znakomitym dojazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

3 450 000 zł233 m² 14 806,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Prestiżowa lokalizacja, mokotów, blisko stacja metra Wierzbno. Do sprzedaży segment 5 pokoi, o pow. 233 m2 , na Mokotowie. Budynek z 1965 r., po kapitalnych remoncie w 2013 r. nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lewickie

Lewickie,podlaskie

335 000 zł180 m² 1 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Główne atuty Dom jednorodzinny na osiedlu domków jednorodzinnych. W projekcie osiedle 10 domów jednorodzinnych, wolnostojących w miejscowości Lewickie położonym 10 min jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojacy, położony w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Dom jednopiętrowy o powierzchni około 170 m2 jest położony na działce 5,32 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Botaniczna

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł209 m² 2 630,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Inwestycja osiedleczapla, domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czaple która graniczy z Gdańskiem. 15 minut do centrum Gdańska, 18 minut do centrum Wrzeszcza, 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuszyma

Tuszyma,podkarpackie

359 000 zł86 m² 4 159,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Jestem zadbanym i komfortowym domem, o powierzchni użytkowej 86,30m2 z pięknym zielonym otoczeniem. Szukam nowego właściciela, może rodziny, która będzie się czuć w moich murach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowno

Bukowno,małopolskie

440 000 zł250 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Bardzo ciekawa oferta! Proponujemy komfortowy dom w Bukownie, na osiedlu domów jednorodzinnych w okolicach ulicy Nowej i Niepodległości. Oferowany dom jest 2-piętrowy o pow. ok 250 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłocin

Miłocin,podkarpackie

360 000 zł151 m² 2 384,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:835 m²

Nowy dom W miłoc inie ( na pograniczu Z rzeszowem blisko ul. Borowej) Polecamy Państwu nowy dom z 2015 r wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Snopków

Snopków,lubelskie

799 000 zł272 m² 2 933,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przepięknej posiadłości zlokalizowanej w miejscowości Snopków pod Lublinem. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

379 000 zł107 m² 3 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji oraz świetnej lokalizacji, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 107 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grzybowice

Zabrze,śląskie

449 000 zł315 m² 1 425,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Duży dwurodzinny dom umeblowany do zamieszkania 449 000 okazja! Dom w zielonym spokojnym miejscu blisko Zabrza,Bytomia,Gliwic. Oferta sprzedaży domu z lat 80-tych wolnostojącego dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopanino

Kopanino,kujawsko-pomorskie

549 000 zł210 m² 2 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Uwaga- (wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa Sprzedający)! dom Z duszą - tylko U nas! Dom wykonany z impregnowanych bali sosnowych i świerkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

950 000 zł294 m² 3 231,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Polecam Państwu dom w położony w Niemczu w dobrej loalizacji w/g projektu "ozyrys " Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

400 000 zł174 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Dom Z potencjałem , atrakcyjna lokalizacja. Doskonała oferta dla rodziny dwupokoleniowej lub dla osób pragnących kupić dom, w którym można zamieszkać i jednocześnie część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł223 m² 4 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Dom w stanie surowym otwartym w spokojnym miejscu, z dobrym dojazdem / blisko przystanek autobusowy/ .Dodatkowo mozna adaptować do celów mieszkalnych strych o powierzchni 77 m. Opisy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dębowa Góra

Sosnowiec,śląskie

459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Uroczy, jednorodzinny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny, o pow. 120m2 w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko centrum miasta, po remoncie generalnym w 2003 i 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Czułów

Tychy,śląskie

380 000 zł134 m² 2 830,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Możliwość zakupu na MDM Mamy do sprzedaży ostatni dom w stanie deweloperskim w rewelacyjnej lokalizacji tychy - czułów. Charakterystyka Oferowany dom jest w zabudowie szeregowej - został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

550 000 zł209 m² 2 630,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

510 000 zł125 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja Dom wg projektu "robin" firmy" Archipelag" zaadoptowany na bliźniak. Lokalizacja w Luboniu z dogodnym połączeniem do A2 na Dębcu i w Komornikach. W pobliżu nowa zabudowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki, przytulny i funkcjonalny dom (w zabudowie bliźniaczej 1/2 ), o pow. 250m na działce 500 m. Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, po kapitalnym remoncie, bardzo zadbany.