dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

540 000 zł148 m² 3 656,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Okolice Podlesia. Dom wolnostojący w stanie technicznym bliskim stanu surowego zamkniętego. Pow. ok. 130 m2. Pow. działki 1207 m2. Na parterze: wiatrołap, kuchnia z jadalnią, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł191 m² 3 403,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

WP nieruchomości oferuje do sprzedaży! Dom w zabudowie szeregowej położony na Wrocławskich Krzykach- klecinie. Atrakcyjna lokalizacja, dla osób szukających spokoju a zarazem niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeczyce

Przeczyce,śląskie

265 000 zł95 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przeczyce, gmina Mierzęcice, powiat będziński do sprzedania dom parterowy z poddaszem do zaadaptowania. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok 95 m2. Dom w stanie bardzo dobrym, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Meliorancka

Wrocław,dolnośląskie

777 000 zł275 m² 2 825,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - tel. Dom dwurodzinny / duża działka / dobra lokalizacj Przedstawiam Państwu dom dwurodzinny, wolnostojący o pow. 275 mkw, wybudowany na działce 980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Wykończony (oprócz białego montażu i kuchni) - środkowy, energooszczędny segment z ogrodem, o funkcjonalnie zaprojektowanych pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabno

Żabno,małopolskie

240 000 zł164 m² 1 464,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Znakomita lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem położony ok. 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik nadolice wielkie. Przestronny, doświetlony dom wolnostojący po remoncie W 2007 R. Przedstawiam Państwu przestronny, 3 kondygnacyjny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

922 000 zł264 m² 878,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom w Milanówku o powierzchni użytkowej 230 m2, 36 m2 piwnic, garaż na dwa stanowiska 30 m2. Zlokalizowany wśród zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do posesji uliczkami z kostki brukowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 000 zł196 m² 4 331,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 620 m²

Dom usytuowany W cichej spokojnej okolicy niemcza Duża działka otoczona płotem dająca pełną intymność mieszkańcom. Dom z jednej strony wtulony w ogród z drzewami owocowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

699 000 zł252 m² 2 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży pięknie zlokalizowany wolnostojący dom w Bolechowicach 15 min od Krakowa. Budynek z 2017r budowany w technologi tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

489 000 zł195 m² 2 507,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna. Nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sowice

Tarnowskie Góry,śląskie

360 000 zł97 m² 3 711,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Tarnowskie Góry, dzielnica Sowice do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi ok. 100 m2. Dom w stanie dobrym do zamieszkania. Mury domu wykonane z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tukana

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Klimatyczny dom 50M od lasu kabackiego! Do sprzedania zaciszny dom o pow. całkowitej 280m2, mieszkalnej 250m2, na działce 1209m2. Wybudowany w technologii tradycyjnej, wykończony z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

225 000 zł110 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przytulny dom na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym położony w miejscowości Błonie koło Tarnowa działka o powierzchni ok. 17 ar stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redykajny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

899 000 zł257 m² 3 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Jeśli marzysz o domu pod lasem, pośród łąk, w sąsiedztwie kilku jezior i rzeki, ale nie chcesz uciekać z miasta, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. I połączenie tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wincentowo

Wincentowo,kujawsko-pomorskie

185 000 zł96 m² 1 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom o powierzchni 96 metrów kwadratowych oraz drugi domek z miejscem na biesiadowanie z komórką o powierzchni około 48 metrów kwadratowych. Działka 1400 metrów w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

265 000 zł180 m² 1 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Stare Bogaczowice sprzedaż lub zamiana dom, wieś Jabłów. Oferta na wyłączność. Zapraszamy biura nieruchomości do współpracy. Do sprzedaży wolno stojący dom wraz z zabudowaniami.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

295 000 zł210 m² 1 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Nowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok. 185 m Budynek niepodpiwniczony z garażem w bryle. Wzniesiony według indywidualnego projektu, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowiec

Tarnowiec,małopolskie

252 000 zł150 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przytulny dom na sprzedaż - oaza ciszy I spokoju wśród zieleni Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz garażem o powierzchni 150 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Chybie,śląskie

360 000 zł114 m² 3 167,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:948 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne domy w Chybiu na działkach o powierzchni 9,48 m2 formie kwadratu.Domy o powierzchni zabudowy 113.67 m2,użytkowej 97,76 m2 z garażem .Zabudowy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 010 000 zł250 m² 864,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Dom wybudowany i oddany do użytku w 1988 r. na działce 1 100 m2. Jest ocieplony i otynkowany. Okolica zadrzewiona, zielona. W bliskiej okolicy znajduje się kolejka wkd 3 minuty, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł101 m² 1 732,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania dom w atrakcyjnej cenie w Wałbrzychu dzielnica Stary Zdrój o łącznej powierzchni 74,78 m2. Parter domu składa się z: pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł1 767 m² 1 980,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiam Państwu stylową kamienicę w sercu Bydgoszczy. Budynek odrestaurowany, z zachowanymi formami neobarokowymi. Zostały wymienione wszystkie instalacje, wyremontowany dach oraz klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krupniki

Krupniki,podlaskie

685 000 zł400 m² 1 712,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

*** krupniki * dom wolnostojący * przepiękna okolica * Zapraszamy na prezentację niezwykłej nieruchomości znajdującej się w miejscowości Krupniki gm. Choroszcz, woj. podlaskie. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

27 900 zł28 m² 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Domek z bala 44 mm. świerku skandynawskiego,pióro-wpust. Wyprodukowany w Szwecji. Wymiary 7x3,80 m, dach 10x4m. 3 pokoje + łazienka , taras przód i tył., Bez stolarki okiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

820 000 zł300 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny, polożony w cichej i spokojnej okolicy Milanówka, wśród zabudowy domów jednorodzinnych. W pobliżu sklepy, szkoła. Działka zagospodarowana, drzewa i krzewy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasieka Otfinowska

Pasieka Otfinowska,małopolskie

72 000 zł60 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Oferujemy do sprzedaży drewniany dom (bale dębowe) usytuowany na działce o powierzchni 1,34 ha w miejscowości Pasieka Otfinowska gm. Wietrzychowice. Nieruchomość ma kształt prostokąta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Znakomita lokalizacja Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny, podpiwniczony wraz z garażem jednostanowiskowym, położony zaledwie 5 min pieszo od centrum Dąbrowy Tarnowskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Luboń,wielkopolskie

450 000 zł103 m² 4 360,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Luboniu o powierzchni użytkowej 103,21 m2 i działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Sączów, gmina Bobrowniki, powiat będziński do sprzedania dom parterowy podpiwniczony z poddaszem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 120 m2. Dom w stanie dobrym do odświeżenia. Mury domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

439 000 zł126 m² 3 481,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dream Home oferuje do sprzedaży pół domu w urokliwej miejscowości Tomaszkowo koło Olsztyna. Odległość od miasta 13 km. Dojazd drogą asfaltową dk51. Dom poniemiecki z dużą działką ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 100 000 zł214 m² 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom z końca lat 60-tych w trakcie rozbudowy. Do generalnego wykończenia w środku. Położony na granicy Podkowy Lesnej i Milanówka. Do stacji kolejki wkd 3 min. Autobus szklony dowozi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krzyska

Tarnów,małopolskie

450 000 zł132 m² 3 419,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny i nowoczesny budynek mieszkalny, piętrowy wraz z garażem jednostanowiskowym o powierzchni 132 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Konradów

Wałbrzych,dolnośląskie

584 000 zł188 m² 3 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim w zielonej spokojnej okolicy. Rozmieszczenie pomieszczeń: parter - śalon, jadalnia z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z wc, wiatrołap, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowackiego

Piasek,śląskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Pszczyna - piasek ul. Słowackiego - oferta bez prowizji! Oferta sprzedaży : dom wolnostojący, ocieplony styropianem, otynkowany tynkiem akrylowym, dach kryty dachówką ceramiczną. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży dom 3 kondygnacyjny.Wymienione wszystkie instalacje,nowa ocieplona styropianem elewacja.Na każdym piętrze mieszkanie 58 m,składające się z 2 pokoji,kuchni i łazienki.Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

459 000 zł116 m² 3 943,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Długołęce. W ramach II etapu inwestycji powstaje 30 domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

300 000 zł240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

W okolicy - Dobroszyc. Dom dwu rodzinny 2 wejścia niezależne, każde z mieszkań o pow 120m w skład którego wchodzą 4 pokoje., kuchnia, łazienka.Centralne weglowe,dom podpiwniczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gumniska

Tarnów,małopolskie

520 000 zł135 m² 3 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Unikalna okazja, niepowtarzalny dom na sprzedaż - oaza ciszy wśród zieleni A W bezpośredniej bliskości centrum tarnowa Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny, parterowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł141 m² 4 611,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferta godna polecenia. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni 140,73m2 usytuowany na działce o powierzchni 365,13m2 w cichej i kameralnej części Warszewa,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij