dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

1/2 bliźniaka w pełni wykończonego, w piwnicy pom. gospodarcze, kotłownia, łazienka, spiżarnia i pokój wykończone w terakocie, garaż na jeden samochód. Na parterze pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 19 Kwietnia

Rybie,mazowieckie

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

Do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Cena do negocjacji. Dom bardzo dobrze utrzymany i zadbany. Jedynie wymaga ewentualnego odnowienia wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

450 000 zł343 m² 1 311,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 343 m2 w zielonej części Boguszowa Gorc. Nieruchomość po generalnym remoncie, okna nowe drewniane z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchowolce

Suchowolce,podlaskie

50 000 zł70 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 2900 m2 położoną we wsi Suchowolce, w gminie Kleszczele. Atrakcyjna lokalizacja w obrębie Puszczy Białowieskiej, bliskość zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

420 000 zł94 m² 4 220,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'kamilaz273' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 155 tys.) razem z domem (265.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

1 000 000 zł400 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży kilkuletni dom wolnostojący idealnie nadający się do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Piętro domu stanowi część mieszkalną, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Dwór

Suchy Dwór,pomorskie

620 000 zł127 m² 5 164,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dom w Winogronach 2 Termo' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 315 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno-Wiczlino

Gdynia,pomorskie

509 000 zł85 m² 5 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dom przy Cyprysowej 34' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 250 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

83 500 zł40 m² 2 087,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

***doskonała alternatywa na tanie mieszkanie W poznaniu*** całoroczny domek własnościowy na rod- niemożliwe? możliwe. Dom nie związany na stałe z gruntem dlatego jest on odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Muchobór Mały

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Nowa, niższa cena! 849 000 zł! Wyjątkowy wolnostojący budynek z 1936 roku o niespotykanej architekturze, systematycznie remontowany i rozbudowany, położony w zacisznym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniewowo

Gniewowo,pomorskie

394 000 zł95 m² 3 654,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'tori III G1 Economic (a)' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 100 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tczew

Tczew,pomorskie

410 000 zł131 m² 3 129,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'w pięknotkach' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 104 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

475 000 zł155 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik tel. Oleśnica / okolice / bliźniak Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2008 r. zlokalizowany w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

370 000 zł99 m² 3 737,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'w kolendrze 2v.2' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 90 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

420 000 zł96 m² 4 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom z garażem na przedmieściach Rzeszowa! Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia II etap inwestycji w Zaczerniu, która składać się będzie z 18 budynków w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżążno

Dzierżążno,pomorskie

342 000 zł73 m² 4 526,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'ricardo' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 100 tys.) razem z domem (242.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

800 000 zł260 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:785 m²

Dom jednorodzinny, położony na działce o wielkości 785 m2, dojazd drogą wyłożoną kostką. Nieruchomość położona w odległości ok. 20 minut od pkp. Wjazd na autostradę A2 ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pustki Cisowskie

Gdynia,pomorskie

463 000 zł94 m² 4 529,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'kamilaz273' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 198 tys.) razem z domem (265.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skała

Skała,małopolskie

240 000 zł130 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Lokalizacja: skała prowizję pokrywa sprzedający. Dla ludzi szukających ciszy i spokoju z widokiem na okoliczny las - w odległości ok. 28-km. od Krakowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

990 000 zł123 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m2 położony w granicach miasta Świętochłowice i Chorzów w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł155 m² 2 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy przy ulicy Strażackiej. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielkówko

Bielkówko,pomorskie

427 000 zł108 m² 3 953,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'julek z G' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 150 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

405 000 zł127 m² 2 680,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dom w Winogronach 2 Termo' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 100 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

319 900 zł74 m² 4 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz wymarzonego domu dla swojej rodziny? Szukasz miejsca świetnie skomunikowanego z Warszawą, ale w cichej, zielonej okolicy? Zależy Ci by wprowadzić się do niego jeszcze w tym roku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Gdynia,pomorskie

633 000 zł101 m² 5 831,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dom w lukrecji 5 T' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 350 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaniemyśl

Zaniemyśl,wielkopolskie

229 000 zł76 m² 3 016,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Ostatnia szansa na dopłaty W programie MDM promocja: cena niższa O 16 tys. I projekt aranżacji wnętrza gratis Proponuję do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. 75,92m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otomin

Otomin,pomorskie

649 000 zł125 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'poziomka B z G' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 323 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rewa

Rewa,pomorskie

578 000 zł81 m² 6 729,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:734 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'róża Z221_98' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 330 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bramki

Bramki,mazowieckie

680 000 zł107 m² 986,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:689 m²

Parterowy, nowoczesny dom w małej zacisznej miejscowości w okolicach Błonia. Dojazd do Warszawy pkp lub pks dojście do przystanku ok 5 min. Dom w krótkiej uliczce wewnętrznej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rewa

Rewa,pomorskie

540 000 zł122 m² 4 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'clio Z245' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 245 tys.) razem z domem (295.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 000 060 zł161 m² 6 211,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Przestronny piękny dom / na pięknej zagospodarowanej działce / piękny taras / smolec / Do sprzedaży wybudowany w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

384 000 zł104 m² 3 252,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'miniaturka' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 120 tys.) razem z domem (264.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ciechocino

Reda,pomorskie

519 000 zł142 m² 2 700,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²